Νέα

i phone 4 black 16GB σφραγισμενο πωλειται 480

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickpie2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
η φορητοτητα τα εχει αυτα.....
Αλλωστε το i-pad 2 ζυγιζει λιγοτερο απο κιλο και ειναι πολυ συμμαζεμενο σε σχεση με ενα νετμπουκ
Εχω και νετμπουκ και μου φαινεται πολυ βαρυ το 1,5 κιλο να το κουβαλαω στην δουλεια
και 1,5 κιλο λογω μπαταριας για να εχει διαρκεια....  :headbang:

Αν εξελληνιστει το οφφις θα το σκοτωσω το νετμπουκ με συνοπτικες διαδικασιες....  :sunglasses:

Καλά στο Βιλλαμπάχο ακόμα τρίβουν. Μου μιλάς για μισό κιλό, όταν εγώ λέω για τις κλειδωμένες συσκευές της apple.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.067
Κριτικές
31
Like
12.706
Πόντοι
5.097
Είναι υπερπανάκριβο γι'αυτά που προσφέρει και καλύτερα ας έχεις ένα netbook. Κινητό γραφείο? Σε κάτι που δεν μπορείς καν να επέμβεις κι αν σου χαλάσει τη γάμησες?

****

Καλά μην τα παραλέμε, είναι εντελώς απλοϊκό στη χρήση του το iphone. Το μαθαίνεις μέσα σε μία ώρα.
θα μου το μαθεις
γιτι εχω καποια κενακια :rolleyes:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Καλά στο Βιλλαμπάχο ακόμα τρίβουν. Μου μιλάς για μισό κιλό, όταν εγώ λέω για τις κλειδωμένες συσκευές της apple.
Μισο και βαλε κιλο βαρος ειναι παρα πολυ για καποιον που γυριζει συνεχως .... (750γρ ειναι νομιζω) :headbang:
Σκεψου και λιγο πριν γραψεις οτιδηποτε

Κλειδωμενες ειναι οταν τις φερεις απο εξω καθως λειτουργουν μεσω συμβεβλημενων εταιριων αυτα που εχουν σιμ

Φυσικα μπορεις να τα σπασεις με jailbroken (καπως ετσι λεγεται νομιζω) αλλα αυτο ειναι κατι που εγω δεν το κανω.

Απλα αγοραζω οτι θελω οταν το θελω και μου χρειαζεται και το εχω νομιμο και δεν υπαρχει κανενα προβλημα.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Από την μικρή εμπειρία μου μέχρι τώρα βλέπω πως οι χρήστες apple είναι πιο πρόθυμοι να αγοράσουν software για το mac ή το iphone τους, ενώ οι ΙΔΙΟΙ άνθρωποι στο pc τους προσπαθούν να βρουν δωρεάν το οτιδήποτε... πως το εξηγείτε???
έκανα μια απλή ερώτηση σε κάποιον φίλο και φανατικό της apple, αφού μας είχε εξηγήσει δίσκους που είχε κατεβάσει επί πληρωμή: γιατί να πληρώσεις για κάτι που μπορείς να έχεις δωρεάν?? η αλήθεια είναι πως τον έφερα σε δύσκολή θέση...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom