Νέα

i phone 4 black 16GB σφραγισμενο πωλειται 480

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickpie2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
απο σεπτεμβρη μαλλον....προδιαγραφες τριχες οπως και το 4.........πολυ κακο για το τιποτα και τα αιφον.... :tickedoff:
διαβασα οτι θα εχει 64 γιγα αποθηκευτικο χωρο και αυτο μου αρκει για να το παρω....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
διαβασα οτι θα εχει 64 γιγα αποθηκευτικο χωρο και αυτο μου αρκει για να το παρω....
συγνωμη ρε μητσο......ολα καλα....τι θα αποθηκευσω σε ενα τηλεφωνο και δεν μου φτανουν τα 8 γιγα;τσοντες hd; :think:
 

Επισκέπτης
του 2011.... οι αλλοι ειναι για τα σκουπιδια


Ε όχι δα....ειδικά ο πρώτος :S >:(



Πάντως από σένα δε περίμενα κάτι τέτοιο....σε είχα για άτομο που δίνει αξία σε παλιά αντικείμενα.... :think:



του 85.....εχει μουσειακη αξια......



:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:



Προσωπικά αν ένας ολοκαίνουριος υπολογιστής είχε τα ίδια λευτά με έναν του '85,θα αγόραζα αυτόν του '85...... ;)




 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
συγνωμη ρε μητσο......ολα καλα....τι θα αποθηκευσω σε ενα τηλεφωνο και δεν μου φτανουν τα 8 γιγα;τσοντες hd; :think:
Μουσικη και παιχνιδια.... και φυσικα φωτογραφιες !!!!!
 

Επισκέπτης
απο σεπτεμβρη μαλλον....προδιαγραφες τριχες οπως και το 4.........πολυ κακο για το τιποτα και τα αιφον.... :tickedoff:



Μαλακία τα άι φον,και εντελώς για τον πούτσο.....τα τελευταία 3 χρόνια,έχω κρστήσει το ίδιο κινητό και ΣΤ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ,τι κανει αυτή η παπαριά..... :2on1: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Ε όχι δα....ειδικά ο πρώτος :S >:(

Πάντως από σένα δε περίμενα κάτι τέτοιο....σε είχα για άτομο που δίνει αξία σε παλιά αντικείμενα.... :think:
σε παλια χρησιμα αντικειμενα που παιρνουν αξια σαν επενδυση ναι
σε παλια αχρηστα ομως οχι
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Μουσικη και παιχνιδια.... και φυσικα φωτογραφιες !!!!!
με 64 γιγα παιζει να βαλεις μεσα μουσικη που δεν θα προλαβεις ποτε να ακουσεις στην υπολοιπη ζωη σου ακομα και αν ακους ολη μερα καθε μερα...... ;) :grin:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
με 64 γιγα παιζει να βαλεις μεσα μουσικη που δεν θα προλαβεις ποτε να ακουσεις στην υπολοιπη ζωη σου ακομα και αν ακους ολη μερα καθε μερα...... ;) :grin:
εξαρταται σε τι συμπιεση την βαζεις... εγω βαζω μονο απο 192 και πανω
και εκτος αυτου εχεις οτι σου αρεσει διαθεσιμο αμεσα για ολες τις περιστασεις
 

Επισκέπτης
με 64 γιγα παιζει να βαλεις μεσα μουσικη που δεν θα προλαβεις ποτε να ακουσεις στην υπολοιπη ζωη σου ακομα και αν ακους ολη μερα καθε μερα...... ;) :grin:


Πλάκα πλάκα πόσα ολοκληρωμένα LP,μπορεί να ακούσει ένας μέσος άνθρωπος,μέσα σε 50 χρόνια; :rolleyes: :think:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Μας έχουν βάλει οι εταιρίες σε ένα τριπάκι για συσκευές με δυαντότητες που σπάνια τις χρησιμοποιούμε... ΟΚ το iphone είναι συσκευή που έχει πολλές δυνατότητες αλλά αν από αυτούς που ξέρω και το έχουν χρησιμοποιούν λίγες από αυτές, τους αρκεί να τις έχουν όμως. Για μένα αυτό είναι μια τεχνητή ανάγκη που σχεδόν όλοι παραδέχονται αλλά λίγοι είναι διατεθιμένοι να πουν οχι...
Μια συσκευή που έχει σχεδόν 500 ευρώ - όσο ένα προσιτό laptop δηλαδή - θεωρώ πως είναι υπερβολικά ακριβή...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Πλάκα πλάκα πόσα ολοκληρωμένα LP,μπορεί να ακούσει ένας μέσος άνθρωπος,μέσα σε 50 χρόνια; :rolleyes: :think:
πολλά... μην ξεχνάς και τα βίντεο και τις φωτό που με τις αναλύσεις που επικρατούν είναι αρκετά μεγάλου μεγέθους αρχεία...
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
Ναι φιλε dimis ξεχνας ομως την "μουρη", το show off..... :jerking: :jerking:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Μας έχουν βάλει οι εταιρίες σε ένα τριπάκι για συσκευές με δυαντότητες που σπάνια τις χρησιμοποιούμε... ΟΚ το iphone είναι συσκευή που έχει πολλές δυνατότητες αλλά αν από αυτούς που ξέρω και το έχουν χρησιμοποιούν λίγες από αυτές, τους αρκεί να τις έχουν όμως. Για μένα αυτό είναι μια τεχνητή ανάγκη που σχεδόν όλοι παραδέχονται αλλά λίγοι είναι διατεθιμένοι να πουν οχι...
Μια συσκευή που έχει σχεδόν 500 ευρώ - όσο ένα προσιτό laptop δηλαδή - θεωρώ πως είναι υπερβολικά ακριβή...
800 εχει .....
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
αυτό μας έχει φάει... δεν κοιτάμε την ουσία των καταστάσεων αλλά το φαίνεσθαι...
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
αυτό μας έχει φάει... δεν κοιτάμε την ουσία των καταστάσεων αλλά το φαίνεσθαι...
εχεις δικιο αλλα δεν πρεπει να παραβλεπεις το γεγονος οτι ειναι κι αυτο μια χαρη της ζωης εστω και τεχνιτη
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
στο skroutz είδα κάτι τιμές 550+
αν έχει 800 ακόμα "χειρότερα", παίρνεις ένα laptop μούρλια...
Δεν αντιλλεγω αλλα υπαρχει και ενα αλλα.....

Ειναι το ιδιο πραγμα σε μικροτερη κλιμακα με αυτον που θα αγορασει μια μερσεντες
ενω μπορει να κανει την ιδια δουλεια με ενα ζασταβα

Αυτον που θα παρει μια μηχανη 400 κυβικων με μια 1200 ....

Χρειαζεται και λιγο λαιφσταιλ στην ζωη μας οσο μας ειναι επιτρεπτο
αρκει να μπορουμε να το παρεχουμε στον εαυτο μας για μας και μονο για μας χωρις να χρωσταμε της μιχαλους
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Δεν αντιλλεγω αλλα υπαρχει και ενα αλλα.....

Ειναι το ιδιο πραγμα σε μικροτερη κλιμακα με αυτον που θα αγορασει μια μερσεντες
ενω μπορει να κανει την ιδια δουλεια με ενα ζασταβα

Αυτον που θα παρει μια μηχανη 400 κυβικων με μια 1200 ....

Χρειαζεται και λιγο λαιφσταιλ στην ζωη μας οσο μας ειναι επιτρεπτο
αρκει να μπορουμε να το παρεχουμε στον εαυτο μας για μας και μονο για μας χωρις να χρωσταμε της μιχαλους

θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω... οι συσκευές αυτές προωθούνται με το σκεπτικό που λες αλλά με μια "πίεση" για αναβάθμιση κάθε 12-18 μήνες. Αυτός που αγοράζει mercedes δίνει πολύ παραπάνω χρήματα (παίρνει και δάνειο ενδεχομένως) και κρατά το αμάξι για αρκετά χρόνια, ειδικά τώρα με την κατάσταση που επικρατεί θα αυξηθεί ο χρόνος ζωής των αυτοκινήτων. Και μια βασική διαφορά για το παράδειγμα που αναφέρεις είναι πως το αμάξι σε μεταφέρει και εν δυνάμει θέλεις ένα πιο "καλό" αμάξι γιατί εμπιστεύεσαι την ζωή σου...
Ένας παραλληλισμός θα μπορούσε να είναι με τα ακριβά ρούχα αλλά και εκεί υπάρχει η παράμετρος του χρόνου (για τους άντρες τουλάχιστον)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom