Νέα

Η Ουκρανία και τα μυστικά της!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spartakos_33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 517
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ μια κοπέλα από το ανατολικό Μπλοκ?

  • Ναι

    Ψήφοι: 37 37,8%
  • Μάλλον ναι

    Ψήφοι: 23 23,5%
  • Οχι

    Ψήφοι: 18 18,4%
  • Μαλλον οχι

    Ψήφοι: 8 8,2%
  • Είμαι είδη παντρεμένος με μια κοπέλα από εκεί

    Ψήφοι: 12 12,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    98
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Δε σου ειπαν να απολογιθεις να πεις κατι ουσιοδες για να σε πιστεψουμε..και σε περιπτωση που δεν το ξερεις,συχνα πυκνα εμφανιζονται τυποι με ιστοριες σα τι δικη σου ;) ;) ;)

Ο καθένας έχει το δικαίωμα να λέει την γνώμη του και είναι υπεύθηνος για αυτά που λέει και αυτά που κάνει.Εγώ μπήκα εδώ επώνημα και έιμαι διαθετημένος να βοηθήσω σε περίπτωση που κάποιος έχει μια απορία όσον αφορά την Ουκρανία!
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
ρε τι πας να κανεις στην ουκρανια την καταψυξη και τις γκομενες ψυγεια.πουλα τα ολα και πηγαινε ταυλανδη να ευχαριστηθεις κλιμα και γκομενες και αμα θες καναν βοηθο εδω ειμαι.

Δυστηχός δεν έχω πάει κατά εκεί άν και μου λένε πολύ ώραια πράγματα!Όσον αφορά την Ουκρανία θα μου επιτρέψεις να μην συμφωνήσω μαζί σου.Το περισσότερο διάστημα το κλίμα είναι περίπου ίδιο με της Ελλάδος περίπου τους 8 μήνες του Χρόνου.Τον χειμώνα είναι αρκετά δύσκολα βέβαια αλλά οι γυναίκες τους είναι παραπάνω από θερμές.
 

Quazzar

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
212
Like
0
Πόντοι
1
φίλε Χρήστο, εχεις κανει κατι παρομοιο με εμενα, βεβαια σε άλλη χώρα.

να μην πιασουμε να λεμε και φλουνταρουμε το φορουμ, ελα στο πριβ μηνυμα για μάρμαρα αν εχεις αναγκη εκει.


τωρα σε οτι αφορα την χώρα θα χαρω να σε διαβαζω. και ειπαμε, οτι ειναι θα φανεί
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Δυστηχός δεν έχω πάει κατά εκεί άν και μου λένε πολύ ώραια πράγματα!Όσον αφορά την Ουκρανία θα μου επιτρέψεις να μην συμφωνήσω μαζί σου.Το περισσότερο διάστημα το κλίμα είναι περίπου ίδιο με της Ελλάδος περίπου τους 8 μήνες του Χρόνου.Τον χειμώνα είναι αρκετά δύσκολα βέβαια αλλά οι γυναίκες τους είναι παραπάνω από θερμές.
αμα θεωρεις τις ουκρανιδες εσκιμο θερμες τυπε ασε μην πας ταυλανδη καλυτερα,θα σε χασουν οι δικοι σου.
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Δε σου ειπαν να απολογιθεις να πεις κατι ουσιοδες για να σε πιστεψουμε..και σε περιπτωση που δεν το ξερεις,συχνα πυκνα εμφανιζονται τυποι με ιστοριες σα τι δικη σου ;) ;) ;)

Εάν εννοείς ουσιώδες ότι έχει σχέση με γυναίκες και το αντικείμενο του φόρουμ γνωρίζω αρκετά πράγματα λόγω του ότι οποίος πελάτης μου έρχεται εδώ αυτό είναι το πρώτο πράγμα που μου ζητάει αλλά και από τα ταξιδάκια που έχω κάνει με φίλους και γνωστούς που με επισκέπτονται κατά διαστήματα!
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Εάν εννοείς ουσιώδες ότι έχει σχέση με γυναίκες και το αντικείμενο του φόρουμ γνωρίζω αρκετά πράγματα λόγω του ότι οποίος πελάτης μου έρχεται εδώ αυτό είναι το πρώτο πράγμα που μου ζητάει αλλά και από τα ταξιδάκια που έχω κάνει με φίλους και γνωστούς που με επισκέπτονται κατά διαστήματα!
Τωρα το πας καλλα,για λεγε..
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
φίλε Χρήστο, εχεις κανει κατι παρομοιο με εμενα, βεβαια σε άλλη χώρα.

να μην πιασουμε να λεμε και φλουνταρουμε το φορουμ, ελα στο πριβ μηνυμα για μάρμαρα αν εχεις αναγκη εκει.


τωρα σε οτι αφορα την χώρα θα χαρω να σε διαβαζω. και ειπαμε, οτι ειναι θα φανεί

Sorry εγώ κατάλαβα ότι ρωτούσες για ξυλεία, τα μάρμαρα τα αγοράζω κατά παραγγελεία από Ελλάδα έτοιμα!
 

Quazzar

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
212
Like
0
Πόντοι
1
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
αμα θεωρεις τις ουκρανιδες εσκιμο θερμες τυπε ασε μην πας ταυλανδη καλυτερα,θα σε χασουν οι δικοι σου.

Δεν έχω λόγω να μην σε πιστέψω φίλε μου, ούτο συ αλλος όπως σου είπα δεν έχω πάει εκεί αλλά θα ήθελα να πάω.Πρίν μερικές ημέρες έιχα κάποιους πελάτες από το Βιετνάμ και μου είπαν τα καλύτερα λόγια και για την χώρα τους όσον αφορά της γυναίκες αλλά και για την Ταυλάνδη στην οποία πηγαίνουν συχνά λόγω δουλείας!
 

Quazzar

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
212
Like
0
Πόντοι
1
στα μηνυματα αδερφε, κατσε να σου στειλω ενα
 

Quazzar

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
212
Like
0
Πόντοι
1
Χρηστάρα προχώρα και δώσε συμβουλές στους σοβαρούς παίχτες του σιτε
στα παληκάρια που ειναι ανώριμα μην δινεις σημασία

 

Επισκέπτης
Καταρχήν θέλω να χαιρετήσω το Φόρουμ και να συστηθώ. Με λένε Χρήστο και τα τελευταία 14 χρόνια από το 1997 πηγαίνω στην Ουκρανία. Στην αρχή  πήγαινα λόγο της συζύγου, μετά ως αντιπρόσωπός Ελληνικής Εταιρείας και τα τελευταία 8 χρόνια είχα δική μου εταιρεία στην Ουκρανία  που ασχολούνταν με το Εμπόριο Ξυλείας!
Έχω πάει σχεδόν με όλους τους τρόπους που μπορεί κάποιος να πάει από την Ελλάδα στην Ουκρανία δηλαδή Αυτοκίνητο-Λεωφορείο-Αεροπλάνο-Τρένο και Πλοίο και έχω επισκεφτεί όλες τις μεγάλες Ουκρανικές πόλεις όπως και αρκετές μικρές.
Έχω μείνει για αρκετό διάστημα για προσωπικούς λόγους αλλά και λόγω δουλειάς στις μεγάλες πόλεις όπως Ντόνιετσκ – Κίεβο – Ντιεπροπετρόβσκ – Οδησσός – Χάρκοβο – Λβοβ – Νικολάεβ – Ζαπαρόζια  κ.α
Πιστεύω ότι μπορώ να βοηθήσω το φόρουμ και να απαντήσω σε όλες τις ερωτήσεις λόγω της εμπειρίας μου όλα αυτά τα χρόνια αλλά και από το Γεγονός ότι τα τελευταία χρόνια οργανώνω όταν μου ζητηθεί για φίλους και γνωστούς ταξιδάκια VIP για αναψυχή και ότι πρόκυψη στην Ουκρανία.
Θέλω να επισημάνω επίσης ότι σέβομαι και εκτιμώ τους Ουκρανούς και την Ουκρανία , την οποία αισθάνομαι σαν δεύτερη παρτίδα μου και ποτέ παρόλο τις πιέσεις που έχω δεχτεί  δεν έχω κάνει ποτέ κάτι που να έχει σχέση με παρανομία η με παράνομες πράξεις.
Η Ουκρανία είναι μια πολύ όμορφη χώρα  με πολλούς και ενδιαφέρον προορισμούς και πραγματικά αξίζει κάποιος να την γνωρίσει όταν ξέρει να αποφύγει τις κακοτοπιές και γνωρίζει τα μυστικά της.
Όσον αφορά τώρα της Κοπέλες από την Ουκρανία πραγματικά το ποσοστό τω συμπαθητικών έως πολύ όμορφων γυναικών  σε σύνολο 100% των Γυναικών εκεί ξεπερνάει το 70% και αυτό για πολλούς και διάφορους λόγους τους οποίους θα αναλύσω παρακάτω.

welcome χρηστο λαζαρου

ελπιζω να μας δοσεις τα φωτα σου !!! και να μας καθοδηγησεις σωστα !!!

θελω να προσθεσω οτι απο προσφατη εμπειρια μου στο κιεβο ενοικιασα  ενα καταπληκτικο διαμερισμα σουπερ λουχ στο κεντρο και σε πολυ καλο σημειο !!! που βεβαια μου κανονισε καποιος φιλος μου γιατι ειμαι τελειος ασχετοσ !!! επισης ελαβα και πολυ καλη εξυπηρετηση οπως μεταφορα απο και προς αεροδρομιο και πολλα  ακομα !!! η μεσιτρια αποδειχτηκε πολυ καλη αν και ασχημη σαν λεσβια ...

οποιος θελει τηλεφωνακι και πληροφοριες να μου στηλει π.μ απο οτι μου ειπε εχει και αλλα παρομοια διαμερισματα για ενοικιο με την μερα ...


 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
welcome χρηστο λαζαρου

ελπιζω να μας δοσεις τα φωτα σου !!! και να μας καθοδηγησεις σωστα !!!

θελω να προσθεσω οτι απο προσφατη εμπειρια μου στο κιεβο ενοικιασα  ενα καταπληκτικο διαμερισμα σουπερ λουχ στο κεντρο και σε πολυ καλο σημειο !!! που βεβαια μου κανονισε καποιος φιλος μου γιατι ειμαι τελειος ασχετοσ !!! επισης ελαβα και πολυ καλη εξυπηρετηση οπως μεταφορα απο και προς αεροδρομιο και πολλα  ακομα !!! η μεσιτρια αποδειχτηκε πολυ καλη αν και ασχημη σαν λεσβια ...

οποιος θελει τηλεφωνακι και πληροφοριες να μου στηλει π.μ απο οτι μου ειπε εχει και αλλα παρομοια διαμερισματα για ενοικιο με την μερα ...

Γεια σου φίλε μου και ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!

Όπως προανέφερες και εσύ τα διαμερίσματα στο Κίεβο και σε άλλες μεγάλες πόλεις της Ουκρανίας είναι κάτι το πολύ σύνηθες ειδικά για τους Ουκρανούς αλλά και για τους Ξένους που έρχονται συνήθως για λίγες ημέρες στην Ουκρανία για δουλεία η για διασκέδαση. Τα  διαμερίσματα αυτά λοιπόν σχεδόν στο σύνολο τους είναι αγορασμένα από σοβαρές εταιρείες Ουκρανικές οι οποίες τα κάνουν πλήρη ανακαίνιση και τοποθετούν μέσα όλα τα κομφόρ όπως υπέρδιπλα κρεβάτια, αιρ κοντισιονερ, ψυγεία, τηλεοράσεις με δορυφορικά κανάλια, κουζίνες για να μαγειρέψεις, φούρνους μικροκυμάτων και ότι άλλο χρειάζεται κανείς για να ζήσει καποιε΄ς μέρες εκεί, μέχρι και καφέ-τσάι, βραστήρες, μέχρι και μπογιά για τα παπούτσια...βέβαια και τα αυτονόητα Κουβέρτες-πετσέτες και καθαρά σεντόνια!
Τα διαμερίσματα αυτά λοιπόν σε σύγκριση με τα ξενοδοχεία βγαίνουν αρκετά φτηνότερα και είναι και πολύ βολικά γιατί μπορείς να ενοικιάσεις στην Περιοχή που θέλεις και να είσαι εσύ το αφεντικό χωρίς να δίνεις λογαριασμό σε κανέναν.
Όποιος έχει στοιχειώδη γνώσεις ιντερνέτ και αγγλικών μπορεί να τα βρει στο google πατώντας π.χ “kiev apartments” η “rent apartments Ukraine”, τα περισσότερα σίτε είναι και στα αγγλικά και σε αυτές τις εταιρείες πάντα υπάρχει κάποιος που να μιλάει αγγλικά η Γερμανικά. Για αυτούς που βαριούνται να ψάξουν θα σας δώσω κάποια λίνκ όπως : , , , .
Σε ένα πρόσφατο ταξίδι μου στο Κίεβο το διαμέρισμα μας κόστισε περίπου 60$ την βραδιά και ήταν 3 λεπτά από το κέντρο με άνετο παρκινγκ και φύλακες σε αυτό. Είχε δυο δωμάτια και όλα ήταν σουπερ λουξ. Υπάρχουν και φτηνότερα με 38-40$ στα οποία μπορούν άνετα να μείνουν 2 άνθρωποι, για μερικές ώρες και 4 άνθρωποι! Μέσα λοιπόν σε αυτό το διαμέρισμα εκτός από τα εξτρά είχε επάνω στο σύνθετο διάφορες κάρτες που κάλυπταν όλες τις ανάγκες ενός μέσου ανθρώπου, τουτέστιν : Κάρτες για ταξί, κάρτες για φαγητό, κάρτες από μπαρ και στριπτίζ μπαρ και βέβαια κάρτες από στούντιο με γυναίκες στα οποία εάν ήθελες πήγαινες εσύ εκεί η σου έφερναν κάτω από διαμέρισμα να διαλέξεις, βέβαια αυτό έβγαινε ποιο ακριβό. Στην περίπτωση που δεν θα βρεις τέτοιες κάρτες στο διαμέρισμα (πράγμα δύσκολο) τότε μπορείς να πάρεις μια από τις εταιρείες Ταξί που υπάρχουν και να ζήτησης να σου στείλουν κάποιον Ταξιτζή που να μιλάει Αγγλικά εάν και εφόσον δεν έχεις εσύ κάποιον μαζί σου που να μιλάει Ρώσικα η Ουκρανικά. Οι ταξιτζήδες εκεί είναι αυτοί που τα γνωρίζουν όλα και εάν τυχόν δεν τα γνωρίζουν τα μαθαίνουν από τους συναδέλφους τους από το  CB και όταν λέμε όλα εννοούμε όλα παιδία! Προσοχή μόνο μην κάνετε το λάθος να κατέβητε στον δρόμο να σταματήσετε Ταξί γιατί κυκλοφορούν πολλά μαϊμού ταξί και δεν θέλετε να το ρισκάρετε! Καλύτερα πάρτε έναν αριθμό ταξί από κάπου έστω και από ένα άλλο Ταξί που θα δείτε στον Δρόμο και πάρτε αρχικά τηλέφωνο γιατί αυτά εκεί καταγράφονται, έτσι για να είστε σίγουροι.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Δυστηχός δεν έχω πάει κατά εκεί άν και μου λένε πολύ ώραια πράγματα!Όσον αφορά την Ουκρανία θα μου επιτρέψεις να μην συμφωνήσω μαζί σου.Το περισσότερο διάστημα το κλίμα είναι περίπου ίδιο με της Ελλάδος περίπου τους 8 μήνες του Χρόνου.Τον χειμώνα είναι αρκετά δύσκολα βέβαια αλλά οι γυναίκες τους είναι παραπάνω από θερμές.

Χρηστο καλως ηλθες.
Κατα καιρους, απο διαφορες περιγραφες, εχει δημιουργηθει η εντυπωση οτι οι ουκρανιδες ειναι 'πονηρες' γενικα σαν γυναικες, τουλαχιστον πιο πονηρες απο τη μεση γυναικα.
Αληθευει αυτο?
Ειναι οι πιο πολλες ετοιμες να σε 'μαδησουν', να σε 'καπελωσουν', να σε 'κοροιδεψουν', να σε εκμεταλλευτουν με διαφορους τροπους, ή μηπως ειναι θεμα το που θα πεσεις τελικα? Οι περισσοτεροι εδω νομιζουμε οτι ουκρανιδες δεν ειναι και η καλυτερη 'παστα' γυναικων...(ομορφες ειναι βεβαιως)
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Χρηστο καλως ηλθες.
Κατα καιρους, απο διαφορες περιγραφες, εχει δημιουργηθει η εντυπωση οτι οι ουκρανιδες ειναι 'πονηρες' γενικα σαν γυναικες, τουλαχιστον πιο πονηρες απο τη μεση γυναικα.
Αληθευει αυτο?
Ειναι οι πιο πολλες ετοιμες να σε 'μαδησουν', να σε 'καπελωσουν', να σε 'κοροιδεψουν', να σε εκμεταλλευτουν με διαφορους τροπους, ή μηπως ειναι θεμα το που θα πεσεις τελικα? Οι περισσοτεροι εδω νομιζουμε οτι ουκρανιδες δεν ειναι και η καλυτερη 'παστα' γυναικων...(ομορφες ειναι βεβαιως)

Ευχαριστώ φίλε μου για το καλωσόρισμα καταρχήν.

Η απάντηση μου στο ερώτημα σου είναι η εξής : Δυστυχώς η ευτυχώς σε αυτόν τον κόσμο που ζούμε όλοι οι άνθρωποι δεν είναι ίδιοι και σκέφτονται διαφορετικά ανάλογα με τις γνώσεις τις εμπειρίες και τα βιώματα που έχει ο καθένας. Προσωπικά πιστεύω από αυτά που έχω ζήσει ότι καλοί και κακοί άνθρωποι και ιδιαίτερα καλές και κακές γυναίκες μιας και μιλάμε για αυτές υπάρχουν παντού.
Οι βασικές διαφορές των γυναικών από την Ουκρανία με την μέση Ελληνίδα θα μπορούσα να πω ότι είναι πρώτον η διαφορετική κουλτούρα και δεύτερον η ανέχεια που ζουν οι περισσότερες από αυτές, ανέχεια η οποία δεν είναι καθόλου καλός σύμμαχος στην Ζωή και αναγκάζει τους ανθρώπους να παίρνουν πολλές φορές λάθος αποφάσεις.
Όταν λοιπόν ζεις κάτω από ένα καθεστώς ανέχειας και σου λείπουν ακόμα και τα βασικά οι αποφάσεις που παίρνεις για να ξεφύγεις από αυτήν είναι επιπόλαιες, βιαστικές και σε πολλές περιπτώσεις λανθασμένες.
Εγώ δεν λέω ότι δεν υπάρχουν κακές γυναίκες από την Ουκρανία και βέβαια υπάρχουν και πολλές από αυτές που ήρθαν στην Ελλάδα πίστεψε ήρθαν γνωρίζοντας και τη θα κάνουν ακριβώς.
Έχω και εγώ πάρα πολλά παραδείγματα φίλων μου που τυφλώθηκαν από την ομορφιά και την πάτησαν άσχημα !Μέσα σε αυτές τις γυναίκες όμως υπήρχαν και υπάρχουν και κοπέλες με χρυσή καρδία. Είναι σαν να ψάχνεις να βρεις έναν καλό και φιλότιμο και τίμιο άνθρωπο μέσα στους καθημερινούς θαμώνες ενός κωλάδικου η ενός στρηπτιζάδικου η ενός σκυλάδικου. Όχι ότι δεν υπάρχουν και καλά παιδία εκεί, αλλά είναι μετρημένα στα δάχτυλα.
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι στο εξής ότι μην βγάζεις συμπεράσματα για το ποιόν των γυναικών μιας χώρας βασιζόμενος μόνο σε αυτές που έχεις γνωρίσει σε τέτοια μαγαζιά. Από τα 50 εκατομμύρια των Ουκρανών το 60% είναι γυναίκες δηλαδή περίπου 30 εκατομμύρια, από αυτές τις γυναίκες μόλις το 0.5% έχει βγεί εκτός συνόρων για να κάνουν αυτήν την δουλεία δηλαδή περίπου 150.000 άλλες από ανάγκη και άλλες επειδή το ήθελαν και το ξέρανε! Ρωτάω εγώ τώρα σαν αφελής, έχουμε το δικαίωμα να βγάλουμε μια συνολική άποψη του τι είναι Ουκρανή χωρίς να έχουμε γνωρίσει καμία από αυτές οι οποίες δεν έφυγαν ποτέ από την πατρίδα τους αλλά έκατσαν εκεί παρόλα τα προβλήματα που έχουν? Νομίζω πως όχι! Όταν ο άνθρωπος έχει ένα προσόν τον χρησιμοποιεί όπως αυτές τις ομορφιά τους, άλλες το χρησιμοποιούν για να κάνουν άσχημα πράγματα και να εκμεταλλευτούν και άλλες για καλό σκοπό. Εδώ στην Ελλάδα οι περισσότερες κοπέλες που γνωρίζω και είναι ευπαρουσίαστες είναι τόσο ψηλομύτες και απόμακρες που σχεδόν καταντάει κακία…….
 

Quazzar

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
212
Like
0
Πόντοι
1
Εδώ στην Ελλάδα οι περισσότερες κοπέλες που γνωρίζω και είναι ευπαρουσίαστες είναι τόσο ψηλομύτες και απόμακρες που σχεδόν καταντάει κακία…….

ή κατα κοινη ομολογία των συναγωνιστών
[size=15pt]ΕΛΕΪΝΊΔΕΣ![/size]
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.103
Κριτικές
3
Like
4.009
Πόντοι
736
Χρηστάρα καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.103
Κριτικές
3
Like
4.009
Πόντοι
736
Ωραία η ανάλυση σου για τα διαμερίσματα, από call girls και καμάκι τι παίζει?
Τα βασικά από ότι κατάλαβα είναι Aerosvit, διαμέρισμα και μετά παιχνίδι.

Οι ερωτήσεις μου είναι α) KIEBO ή επαρχία ?  Το KIEV έχω ακούσει ότι είναι πανάκριβο.
Ποια πόλη αξίζει τον κόπο , τα κριτήρια μου είναι  οι γκόμενες να είναι δεκτικές στο καμάκι και σε περίπτωση που δεν κάτσει καμιά γκόμενα μετά να μπορείς να βρεις εύκολα call girl.
Σε περίπτωση που αποτύχεις από το καμάκι εκτός του mamba.ru  που αλλού μπορείς να βρεις επί χρήμασι εκδιδόμενα γκομενάκια;  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom