Νέα

Η μυτιλήνη είναι καλό μέρος για να βρείς κοπέλες το καλοκαίρι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TERMINATOR_1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Quazzar

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
212
Like
0
Πόντοι
1
τελικα ειμαι καμενος δεν ενοειτε αλλιως.
ειχα γνωρισει μια κοπελα μιλουσαμε για 6 μηνες
της πηγενανε ολα στραβα αρρωστησε ο πατερας της στο τελος μας αφησε εχασε ενα παιδια απο τα 2 η αδερφη της,  γενικα
6 μηνες την παρηγορουσα και καναμε ονειρα οταν βρεθουμε τη θα κανουμε.
στο τελος μετα απο 6 μηνες να φευγη  γιατι βρηκε δουλεια μονιμη και να μην εχουμε καταφερη να
βρεθουμε μετα απο 6 μηνες.
6 μηνες ψυχολογικα χαλια με αυτα που περνουσε και την στηριζα και η ανταμιβη στο τελος ενα τιποτα.
τελικα ειμαι καμενος για καμενος.

Να στο θέσω αλλιώς
με ανθρωπο που του συμβαίνουν ΟΛΕΣ οι αναποδιές της ζωής σε αυτήν και την οικογενειά της ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΠΛΕΞΕΙΣ!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Να στο θέσω αλλιώς
με ανθρωπο που του συμβαίνουν ΟΛΕΣ οι αναποδιές της ζωής σε αυτήν και την οικογενειά της ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΠΛΕΞΕΙΣ!

Χαχαχα σωπα τυπε.... εδω εσυ πριν του ελεγες να αλλαξει ρουχα... να αλλαξει νυχια... να αλλαξει γκαρνταρομπες...να γινει κοινωνικος να γινει το ενα να γινει το αλλο χαχαχα... εν μερη σωστα ολα αυτα για μια μελλοντικη προσωπικη αναπτυξη αλλα ολα αυτα για να βρεις ενα μουνι να το γαμας? Δεν του λες καλυτερα να κατεβει Αθηνα οποτε μπορει και να παει σε ενα καλο μπουρδελακι?

Ελεος τα μουνια βρωμανε με 20 ευρω και εσεις ακομη καθεστε και κανετε τους δεκαλογους και τα τιπς ενος "σωστου γκομενου"  

:jerking: :jerking: :jerking:

 

Quazzar

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
212
Like
0
Πόντοι
1
Χαχαχα σωπα τυπε.... εδω εσυ πριν του ελεγες να αλλαξει ρουχα... να αλλαξει νυχια... να αλλαξει γκαρνταρομπες...να γινει κοινωνικος να γινει το ενα να γινει το αλλο χαχαχα... εν μερη σωστα ολα αυτα για μια μελλοντικη προσωπικη αναπτυξη αλλα ολα αυτα για να βρεις ενα μουνι να το γαμας? Δεν του λες καλυτερα να κατεβει Αθηνα οποτε μπορει και να παει σε ενα καλο μπουρδελακι?

Ελεος τα μουνια βρωμανε με 20 ευρω και εσεις ακομη καθεστε και κανετε τους δεκαλογους και τα τιπς ενος "σωστου γκομενου" 

:jerking: :jerking: :jerking:

Δικιο έχεις. Μαλακιες καθομαι και λεω.  Αφου και ο ιδιος ειπε ειναι καμένος.
Ας κατεβει Αθηνα λοιπον να γαμισει, ας παρει συμβουλές απο τους συναγωνιστές.  Ας κόψει το λαιμό του.
Τι κάθομαι και ασχολούμαι...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Στο δια ταυτα τωρα... η γκομενα πιστευω πως ειναι μια ωραιοτατη ΑΠΑΤΗ. Και ουτε μυτιληνη εμενε... ψεμματα στα ειπε... επιθετο ρωτησες τυπε? Για ρωτα επιθετο... και αν δεν αποφυγει να στο πει... εγω δεν ξαναπαταω σε μπουρδελο.

Πολλες τετοιες βρωμες κυκλοφορουν στο ιντερνετ... Εχουν την εντυπωση πως επειδη εχουν ενα μουνι... εχουν το δικαιωμα να βασανιζουν τους αλλους και να τους λενε ολα τους τα θεματα. Η τυπισσα ειναι μυθομανης μαν... σου πουλαει παραμυθι.... Με την αλλη μιλας μεχρι ενα μηνα ΜΕΓΙΣΤΟ. Ισα ισα και αντε για να δειξουμε οτι εχουμε και μια υπομονη...απο την στιγμη που δεν σου δινει εξοδο μεσα σε αυτο το μηνα "παιχνιδιου" την παρατας τελειως... εκτος και αν ειναι μεσα απο το κυκλο σου.. 6 μηνες? ελεος.

Τι σημαινει "δεν μπορω...να βγω φοβαμαι" να μιλας με τον αλλον 6 μηνες δεν φοβασαι??? Μπορει να παρακολουθει το τηλεφωνο σου.... και να σε βρει...

Τεσπα δεν ειναι οτι φοβουνται...αυτα ειναι πιπες... μεχρι 1 μηνα.... αν δεν δωσει κατι ως τοτε αντε γεια

P.S Για να σε κανω να νιωσεις ολα αυτα που λεμε... μιας και αλλιως δεν προκειται... μην διαβασεις τιποτα απο οσα σου ειπαμε εδω μεσα... απλα ρωτα το επιθετο της... και απο την αντιδραση της θα καταλαβεις τι γινοτανε τοσο καιρο.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.972
Κριτικές
90
Like
32.034
Πόντοι
24.700
Η Μυτιλήνη είναι όμορφο νησί και οι τιμές είναι σχετικά καλές.
Οι μυτιληνιές (αν δεν σε ενοχλεί η προφορά τους) έχουν οι περισσότερες όμορφα μάτια και εμφάνιση άνω του μετρίου. Εάν τους υποσχεθείς ότι θα τις πάρεις μαζί σου στην Αθήνα, μπορεί και να φάς καλά. Προσοχή όμως γιατί είναι φορτικές.
Οι τουρίστριες ποικίλουν. Μπορείς να βρείς αυτήν την εποχή από μπάζα έως θεές. Θα πρέπει να προσέξεις μόνο, γιατί ακόμα γελάω με την μαγκιά που μου πούλησε μια γερμανίδα φώκια επειδή της πήδηξα την γκόμενα.
 
OP
OP
TERMINATOR_1983

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
σημερα το βραδυ ειχα παει με το ξαδερφο μου σε μια καφετερια
ειχε απεναντη 2 κοπελες τι μια την γουσταρα της εριχνα ματιες αλλα
ειχα ακουσι επειδη ημουν στο διπλα τραπεζι να ζηταει αυτη και η φιλη της
το τηλ του σερβιτορου δεν το εδινε και ολας εκανε το δυσκολο.
παντος ειχα καρφωθη να την κοιταω κοιτουσε και αυτη καποια στιγμη
δεν ηξερα πως την πλησιασω μολις κοιτουσε με επιανε ενα αγχος
δεν ηξερα πως να την πλησιασω σκεφτηκα να την κερασω αλλα δεν εχω
κανει ποτε καμακι στην ζωη μου και ειχα τρομερο αγχος και ντροπη.
πως να βγαλω γκομενα δεν ξερω τα σωστα μερι και πως να κινηθω εδω στο νησι.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ημαρτον βρε συ.
η κατασταση μου θυμιζει κατι ταινιες οπου τον αθωο και αβγαλτο τον προσεγγιζουν κατι κωλοπαιδα και τον κανουν ρεζιλι οταν παει να ριξει γκομενα..
ο ξαδερφος γιατι δεν βοηθησε?
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
σημερα το βραδυ ειχα παει με το ξαδερφο μου σε μια καφετερια
ειχε απεναντη 2 κοπελες τι μια την γουσταρα της εριχνα ματιες αλλα
ειχα ακουσι επειδη ημουν στο διπλα τραπεζι να ζηταει αυτη και η φιλη της
το τηλ του σερβιτορου δεν το εδινε και ολας εκανε το δυσκολο.
παντος ειχα καρφωθη να την κοιταω κοιτουσε και αυτη καποια στιγμη
δεν ηξερα πως την πλησιασω μολις κοιτουσε με επιανε ενα αγχος
δεν ηξερα πως να την πλησιασω σκεφτηκα να την κερασω αλλα δεν εχω
κανει ποτε καμακι στην ζωη μου και ειχα τρομερο αγχος και ντροπη.
πως να βγαλω γκομενα δεν ξερω τα σωστα μερι και πως να κινηθω εδω στο νησι.
Ρε τυπε εισαι 28 χρονων και περιμενεις απο εμας να σου πουμε πως θα κανεις καμακι??Μας δουλευεις μου φενεται..
Τεσπα αν οντος ειναι ετσι θα σου πω οτι δεν υπαρχει συνταγη..ασε της ντροπες και τα κοκκινισματα και ξεκινα,ουτος η αλος καποια στιγμη θα το κανεις...οποτε οσο νωριτερα τοσο καλητερα.
 

Επισκέπτης
εγω λεω να παραθεσω του στιχους του παλιου δυμοτικου τραγουδιου
Η Μυτιληνη ειναι ενα τρανο χωριο
καθε της 5 σπιτια και ενα πουταναριο....
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
εγω λεω να παραθεσω του στιχους του παλιου δυμοτικου τραγουδιου
Η Μυτιληνη ειναι ενα τρανο χωριο
καθε της 5 σπιτια και ενα πουταναριο....
Ξερεις τι ειναι αυτο στη φοτο του αβαταρ σου???
 
OP
OP
TERMINATOR_1983

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Ρε τυπε εισαι 28 χρονων και περιμενεις απο εμας να σου πουμε πως θα κανεις καμακι??Μας δουλευεις μου φενεται..
Τεσπα αν οντος ειναι ετσι θα σου πω οτι δεν υπαρχει συνταγη..ασε της ντροπες και τα κοκκινισματα και ξεκινα,ουτος η αλος καποια στιγμη θα το κανεις...οποτε οσο νωριτερα τοσο καλητερα.
  απλώς μέχρι τα 23 δεν είχα κοπέλα και αυτές οι 4 που γνώρισα ήταν από τσατ. Εχω κόμπλεξ με της γυναίκες φοβάμαι να της πλησιάσω είμαι πολύ ντροπαλός. Ξέρουν και εδώ στο χωριό ότι δεν είχα γυναίκα πότε και καταλαβαίνεις ότι κομπλαρο να κανω κινηση. Γενικά δεν ήμουν άτομο που έβγαινα έξω  προτιμούσα σπίτι και πι σι. 
 
OP
OP
TERMINATOR_1983

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Παιδιά θυμάστε που σας είχα πει για την κοπέλα που τα λέγαμε 6 μήνες .  Σήμερα μου είπε τι συμβαίνει το πρόβλημα είναι ο πρώην δεν την αφηνει ησυχη. Λέει ότι αν μας δει μαζί θα κάνει ζημία σε μένα και φοβάτε γι'αυτο δεν βλεπόμαστε
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Παιδιά θυμάστε που σας είχα πει για την κοπέλα που τα λέγαμε 6 μήνες .  Σήμερα μου είπε τι συμβαίνει το πρόβλημα είναι ο πρώην δεν την αφηνει ησυχη. Λέει ότι αν μας δει μαζί θα κάνει ζημία σε μένα και φοβάτε γι'αυτο δεν βλεπόμαστε
ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΡΧΟΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΕ 5 ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ...ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ????
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Ήμουν φαντάρος στην γκαζμαδία το 2003. Οι γκαζμάδες είναι τα χειρότερα μουνόπανα και οι μεγαλύτεροι κωλοπεδαράδες της Ελλάδας.
Το εάν θα βρείς γκομενάκια είναι θέμα τύχης, στιε καφετέρειες πάντως στην πόλη έχει γκόμενες. Επιπλέον λειτουργούν κάποια τμήματα του πανεπιστημίου Αιγαίου εκεί και υπάρχουν φοιτιτριούλες.
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
τι μαλακια και αυτη να βρουμε ντε και καλα ενα νησι που θα παμε και θα μας πουνε "ελατε να μας γαμησετε"
ολα τα μερτη καλα ειναι ρε κεφι να εχετε

 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
τι μαλακια και αυτη να βρουμε ντε και καλα ενα νησι που θα παμε και θα μας πουνε "ελατε να μας γαμησετε"
ολα τα μερτη καλα ειναι ρε κεφι να εχετε
οχι τυπε δεν ξερεις..ειναι κατι νησια περιεργα που σε περιμενουν με τα ποδια ανοιχτα :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
TERMINATOR_1983

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΡΧΟΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΕ 5 ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ...ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ????
Απλώς την ενόχλη ο πρώην ενω έχουν χωρίσει και δεν το θέλει δεν την αφήνει ήσυχη και την απειλή ότι θα κάνει κακό σε μένα για να γυρίσει σε αυτόν μα δεν τον θέλει με τίποτα την κερατωσε και μετά παντρεύτηκε άλλη την άφησε έγκυο και την έβαλε να ρίξει το παιδί και την χώρισε και τώρα θέλει την κοπέλα μου πίσω
 

GKGR

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Μεγαλο μπερδεμα η κοπελα φιλε.
Εγω στη θεση σου θα την ειχα κανει με ελαφρα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom