Νέα

Η μυτιλήνη είναι καλό μέρος για να βρείς κοπέλες το καλοκαίρι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TERMINATOR_1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
πείτε την εμπειρία σας πως περάσατε στο νησί και σε πιο μέρος του νησιού

τί το ψάχνεις ακόμη με τις ρημάδες?δεν το χεις καταλαβει το νοημα ακομη?αστο,αν θες γκομενες για καλή φάση τρεχα βορεια ευρωπη για να βρεις την υγεια σου
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
Τσουλαρια ειναι , ειχα μπλεχτει με δυο τρεις απο δαυτες

καλες πιπες κανουν (ειναι προπονημενες με τους τουριστες τα καλοκαιρια), κολο δινουν αφου ποιουν λιγο παραπανω

αλλα ,μαλακες προσοχη, δεν ξεκολανε ευκολα και ειναι σκατοψυχες γενικα ,

Πουτσαρας tip  :dancing: : γαμιστε τες μια δυο φορες παρτε και λιγο κολο (κολοφαρδες ειναι) και μετα τον πουλο , μακρια
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.079
Like
5.531
Πόντοι
1.206
Να βγάλεις γκόμενα διαθέσιμη για σεξ στη Μυτιλήνη, το πιο εύκολο!

Μια ξεδέρφη μου που είναι λεσβία πάει, κάθε χρόνο, καμιά 15αριά μερες στην Ερεσσό και ξεπατώνεται στα πλακομούνια! :grin: :grin: :grin:
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Να βγάλεις γκόμενα διαθέσιμη για σεξ στη Μυτιλήνη, το πιο εύκολο!

Μια ξεδέρφη μου που είναι λεσβία πάει, κάθε χρόνο, καμιά 15αριά μερες στην Ερεσσό και ξεπατώνεται στα πλακομούνια! :grin: :grin: :grin:
παντωσ στο μανταμαδοσ τα κατσικακια ειχαν την τιμητικη τουσ :zfuck: :zfuck:
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Πολύ ωραία περάσαμε. Το μέρος δεν το θυμάμαι αλλά είχε μια ταβέρνα πάρα πολύ καλή. Μεγάλες μερίδες και φρεσκότατα όλα. Kαι κρέατα και ψάρια, όλα. Αλλά νομίζω το έχουν σύστημα να μην βάζουν λάδι στη σαλάτα. Ή ήταν στη Σκόπελο αυτό; :think: Τες πα, ελπίζω να βοήθησα.
αποκλειεται εκει το λαδι το πετανε δε βλεπεισ τιποτα αλλο μονο ελιεσ ,μαλον εχεισ μπερδεψει τα νησια?
 
OP
OP
TERMINATOR_1983

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
κοιτατε δεν ειμαι κοινωνικος ειμαι συνηθος δουλεια μαγαζι.
σημερα ημασταν σε ενα πανηγυρι εγω η μανα μου και ο ξαδερφος και βαρεθθηκα την ζωη μοθ.
γενικα οποτε βγαινω σε τετοια πραγματα βαριεμαι πολυ.
δεν χορευω και ολας.
με την κοπελα ακομα τα ιδια μιλαμε 6 μηνες απο το τηλ.
πεθανε ο πατερας της εχει και ενα προβλημα υγειας η κοπελα οχι πολυ σοβαρο αλλα
πανε ολα στραβα απο τοτε που γνωριστικαμε μολις ηταν να βρεθουμε κατι πηγενε στραβα.
εχω βαρεθη τη ζωη μου
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
κοιτατε δεν ειμαι κοινωνικος ειμαι συνηθος δουλεια μαγαζι.
σημερα ημασταν σε ενα πανηγυρι εγω η μανα μου και ο ξαδερφος και βαρεθθηκα την ζωη μοθ.
γενικα οποτε βγαινω σε τετοια πραγματα βαριεμαι πολυ.
δεν χορευω και ολας.
με την κοπελα ακομα τα ιδια μιλαμε 6 μηνες απο το τηλ.
πεθανε ο πατερας της εχει και ενα προβλημα υγειας η κοπελα οχι πολυ σοβαρο αλλα
πανε ολα στραβα απο τοτε που γνωριστικαμε μολις ηταν να βρεθουμε κατι πηγενε στραβα.
εχω βαρεθη τη ζωη μου

Πολυ ηττοπαθεια εχεις ρε φιλε... κοιτα να την αποβαλλεις.. γιατι δεν προκειται να σου κατσει ετσι η γκομενα... Οι ωραιες γκομενες... εχουν πολλες επιλογες και αν θελεις μια απο αυτες θα πρεπει να καταφερεις κατι που δεν καταφερνουν να εχουν στον χαρακτηρα και το στυλ τους οι περισσοτεροι... Δηλαδη Υπομονη... και Ψυχραιμια
 
OP
OP
TERMINATOR_1983

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Πολυ ηττοπαθεια εχεις ρε φιλε... κοιτα να την αποβαλλεις.. γιατι δεν προκειται να σου κατσει ετσι η γκομενα... Οι ωραιες γκομενες... εχουν πολλες επιλογες και αν θελεις μια απο αυτες θα πρεπει να καταφερεις κατι που δεν καταφερνουν να εχουν στον χαρακτηρα και το στυλ τους οι περισσοτεροι... Δηλαδη Υπομονη... και Ψυχραιμια

η καταστασης τα φερνουν και δεν ειμαι αισιοδοξος.
παντος ειναι ωραια κοπελα.
αλλα ετσι οπως παει δεν ξερω αν θα τι δω εχει πολλα προβληματα.
θα πηγενα εγω αλλα εχω το μαγαζι και δεν μπορω να φυγω αν ηταν χειμωνας θα μπορουσα.
 

Quazzar

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
212
Like
0
Πόντοι
1
η καταστασης τα φερνουν και δεν ειμαι αισιοδοξος.
παντος ειναι ωραια κοπελα.
αλλα ετσι οπως παει δεν ξερω αν θα τι δω εχει πολλα προβληματα.
θα πηγενα εγω αλλα εχω το μαγαζι και δεν μπορω να φυγω αν ηταν χειμωνας θα μπορουσα.



Κατσε στο νησι μωρελι`μ
και αφου εισαι κοντα στο Μολυβο κοιτα να παει καλα η δουλεια σου
τσιμπα μεζε καμια τουριστρια τα καλοκαιρια, και μαζευε λεφτα για βολτιτσες εκτος νησιου/χωρας το χειμωνα.
Κανε όπως ο `Τζακ` αν τον ξερεις απο τον Μολυβο - τωρα ειναι Ολλανδια και διδασκει χορο στις μικρές ατακτες βυζαρούδες Ολλανδέζες

κανε κατι εξτρα στην ζωη σου για να ξεχωρίζεις απο τους υπολοιπους χωριανους - μαθε χορο, μπουζουκι, κατι... -
βαλε λιγο τρελλα στο μυαλο σου και ζησε την καθε στιγμη
οι μυτιληνιοι ειναι λιγο παλαβοι, βαλε χιουμορ στην καθημερινότητά σου
ξεκολα απο κοπελα που σου βρισκει δικαιολογιες να μην βρεθείτε * αν σου ζητησει τα εισητηρια να ερθει στειλτην στο διαολο
μην κολλας σε συγκεκριμενο μουνι, το μονιμο λαθος των Μυτιληνιων λες και δεν φυτρώνουν αλλου μουνια (και οταν ερθουν ξενες κανουν σαν λιγουρια)
μην εισαι λιγουρι
αν δεν την παλευεις εντελως, ΦΥΓΕ! μην καθεσαι εκει.
και προπαντων, μην παντρευτείς ποτε καμια

 

sasakis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
976
Like
2
Πόντοι
6
τελικα διακοπες πηγαινετε για να ξεκουραστητε η για να γ@μησετε..? :think:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.641
Κριτικές
41
Like
2.883
Πόντοι
3.237
λοιπον, για να ληξει αυτο το θεμα, ειναι καλο για πιγκουινους
και λεσβιες, οι αλλοι κλασσικα Ροδο, Ιονιο , Κυκλαδες
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
τελικα διακοπες πηγαινετε για να ξεκουραστητε η για να γ@μησετε..? :think:
αυτοί που γαμάνε πάνε για να ξεκουραστούν αλλά τελικά γαμάνε και στις διακοπές, αυτοί που δε γαμάνε πάνε διακοπές για να γαμήσουν αλλά τελικά μένουν πάλι με το πουλί στο χέρι.
 

sasakis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
976
Like
2
Πόντοι
6
αυτοί που γαμάνε πάνε για να ξεκουραστούν αλλά τελικά γαμάνε και στις διακοπές, αυτοί που δε γαμάνε πάνε διακοπές για να γαμήσουν αλλά τελικά μένουν πάλι με το πουλί στο χέρι.

ετσι.. :thumbsup:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
η καταστασης τα φερνουν και δεν ειμαι αισιοδοξος.
παντος ειναι ωραια κοπελα.
αλλα ετσι οπως παει δεν ξερω αν θα τι δω εχει πολλα προβληματα.
θα πηγενα εγω αλλα εχω το μαγαζι και δεν μπορω να φυγω αν ηταν χειμωνας θα μπορουσα.

Εγω ξερω πως ακομη και αν σου τυχει κατι στραβο στην ζωη (που ολα μεσα στο προγραμμα ειναι) αν μετα το χειριστεις λαθος και κλειστεις στο καβουκι σου και σκεφτεσαι ολο αρνητικα... θα φυγουν ολα τα γεγονοτα ροδα μετα... ολα θα σου ερχονται αρνητικα... Αν εισαι απλα μιζερος απο την φυση σου κανε παρεα με ανοιχτα και καλοδιαθετα ατομα... Αν νιωθεις δυστυχια και σκεφτεσαι την δυστυχια θα ελκεις και την δυστυχια... Οποτε ξεκολα.. ακομα εισαι νεος και σκεψου θετικα... Οσο για την γκομενα που συνεχως σου φερνει δικαιολογιες... θα τεινω να συμφωνησω με τον Quazzar , μην μενεις σε τετοιες γκομενες μαν... Γιατι την εχω παθει και εγω... συνηθως εχουν κατι μονιμο η που γουσταρουν και απλα ψαχνουν καβατζοκαταστασεις... πφφφ ξες ποσες φορες το χω δει το εργο? Μια ο κολος της ποναει... μια φοβαται... μια κατι επαθε η γιαγια της - ο σκυλος της - η μανα της... ε αστο σου λεω. Μην μενεις καν.

Μην τσακωθεις μαζι της... και ουτε να της τα χωσεις... δεν υπαρχει λογος και δεν εξυπηρετει σε τιποτα.. ισα ισα θα φανει πως σε κερδισε και πως τελικα πειραχθηκες... Απλα εκει που μιλατε καθε μερα... κοψε και μιλα 1 φορα την εβδομαδα... ασε μισανοιχτη την πορτα και αν δεν την κλεισει η ιδια ισως καποια στιγμη στο μελλον να σας δοθει η ευκαιρια να βρεθειτε... (αν ωριμασει και αυτη λιγο παραπανω) διαφορετικα ουτε σε αυτην να βασιζεσαι ουτε και να τσακωθεις μαζι της.
 
OP
OP
TERMINATOR_1983

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
παιδια αν χασω αυτη δεν ειναι να μπορεσω να βρω αλλη γι'αυτο κολαω.
οσες εχω βρει γυνεκες ειναι απο τσατ. αλιως ακομα με το πουλι στο χερι θα ημουν.
τωρα ομως ετσι που εγινε το zoo.gr ειναι δυσκολο να βγαλεις οπως εβγαζα παλια
πιο πολυ για παιχνιδια εγινε
 

Quazzar

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
212
Like
0
Πόντοι
1
παιδια αν χασω αυτη δεν ειναι να μπορεσω να βρω αλλη γι'αυτο κολαω.
οσες εχω βρει γυνεκες ειναι απο τσατ. αλιως ακομα με το πουλι στο χερι θα ημουν.
τωρα ομως ετσι που εγινε το zoo.gr ειναι δυσκολο να βγαλεις οπως εβγαζα παλια
πιο πολυ για παιχνιδια εγινε

γνωμη μου: ξεχνα τα τσατ. ειδικα στην μυτιληνη παιζουν χαζα/χοντρά/παντρεμένα βλήματα.
ξεκολλα απο το καθε τι που σε ριχνει και σε παει πισω.
περνα καλα εκει στον μολυβο, ειναι ομορφο μερος. κανε παρεες, και ειδικα γνωριμίες με ξενο κοσμο που ερχεται για παραθεριση. κανε επαφες, και ποτε δεν ξερεις.  Αν δεν ξερεις αγγλικα, κατσε και μαθε!
όποιος νομιζει οτι αν χασει μια γκομενα δεν θα βρει αλλη, τοτε ειναι πολυ πισω στην αυτοεκτιμηση και στην εξυπναδα (μου επιτρεπεις)! Οι μυτιληνιοι γενικως ειναι ξυπνιοι ανθρωποι.  Μαλακες μονο ειναι οσο μενουν στο νησι κολλημενοι ή σε συγκεκριμενο μουνι.
Βγαλέ απο το μυαλο σου `να γαμισω!` οταν συναντας κοπελες.
Περιποιησου τον εαυτο σου, κανε μια επενδυση σε ντυσιμο, μην ντυνεσαι σαν τους χωριάτες εκει. Δοξα τω Θεώ εχει ξενο κοσμο εκει να δεις πως ντυνονται.  Ξυρισου, κουρεψου, καθαρισε νυχια, αν μυριζουν τα ποδια σου τακτοποιησε το θεμα.  Αν μπορεις να κανεις κατι για το σωμα σου αν εχεις κοιλιτσα ή εισαι αδυνατος, κανε λιγο γυμναστικη, κολυμβι κλπ.  Αν εχεις προβλημα στα δοντια σου, φτιάξτα!  Αν φορας γυαλια, σκεψου για φακούς.
Αν η δουλεια σου παει καλα, μαζευε χρημα και ή αγορασε σπιτι ή κανε ταξιδια εκτος.  Αν εισαι υπαλληλος, προσπαθησε αν μπορεις να κανεις δικη σου δουλεια.  Μην χαλας χρημα σε μαλακιες όπως φανταχτερα αμαξια (που δεν πιανουν πανω απο 60 ουτως ή αλλως στο νησι), ή σε αλλες μαλακιες. 

Μα, επιτελους επιτελους, εγω θα σου πω τι θα κανεις;  Σκεψου λογικα, δεν θες πολυ προσπάθεια. 
Αν κατι δεν σου αρεσει στην ζωή σου, αλλαξε το, αν δεν μπορεις να βρεις τι ειναι, αλλαξε εσυ!

Φιλικα



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom