Νέα

Η φιλία ΕΘΝΙΚΟΥ-ΒΟΥΔΑ-Mr.ΜΠΟΥΤΙΑ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΕΘΝΙΚΟΣ STAR!!!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Λατσά, να μας βάλεις φωτογραφία να δικέλουμε την μπάρα σου.

Τα ιερά πράγματα δεν μπαίνουν σε φωτογραφίες. Σε εικόνες τα βλέπεις. Πολλοί τα προσκυνούν και φιλάνε και την εικόνα. Μη μου πεις ότι δεν σκέφτηκες να κάνεις κάτι τέτοιο...
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
Τα ιερά πράγματα δεν μπαίνουν σε φωτογραφίες. Σε εικόνες τα βλέπεις. Πολλοί τα προσκυνούν και φιλάνε και την εικόνα. Μη μου πεις ότι δεν σκέφτηκες να κάνεις κάτι τέτοιο...

Αχ θα αβέλω πιασμαντό στη σαρμέλα σου.
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Από την Πόλη έρχομαι και στην κορφή κανέλα. Αμα μου απαντάς στα καλιαρντά που δεν τα γνωρίζω, δεν μπορούμε να συνεχίσουμε την υψηλού επιπέδου λογομαχία μας, ώστε να συνεισφέρουμε και οι δύο στο πραγματικά σπουδαίο thread που ανοίξατε που συμβάλλει στην καταπολέμηση της ομοφοβίας, στην αποενοχοποίηση των gay και στην ενίσχυση της αγνής και άδολης αντρικής φιλίας.
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Σε χαιρετώ προς το παρόν, γιατί έχω κάτι δουλίτσες. Θα επανέλθω αργότερα να ποστάρω κανένα σπουδαίο μήνυμα όπως για το ιερό και δυνατό καβλί μου στο σπουδαίο θέμα που ανοίξατε
 
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
Να έρθεις σε περιμένουμε μετά, να φοράς και το εφαρμοστό σλιπάκι σου.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αχ ο κατές με κουράβαλε ψηλά τα πόδια εχθές με την μπάρα του και μου άβελε τα φλόκια στην πούλη. Τα μπουτ λατσά. Λατσά λατσά απόλατσα και καραλατσαρία.
Θελω ενα Εθνικο Μπουτοσκαμπιλο δεν μπορω αλλο.... Αν η Μπαρα του πηγε στραβα προς τα δεξια στη πουλη σου και σε φλοκαρε πιτσιλιστα μεσα, περιμενε απογονο. Το μικρο Μπουτοσαρμελι.
 
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
Θελω ενα Εθνικο Μπουτοσκαμπιλο δεν μπορω αλλο.... Αν η Μπαρα του πηγε στραβα προς τα δεξια στη πουλη σου και σε φλοκαρε πιτσιλιστα μεσα, περιμενε απογονο. Το μικρο Μπουτοσαρμελι.

Αχ γειά σου φιλενάδα.... Το τσόλι με μόλωσε, άβελε και νταμίρες τα μπούτ και φλόκαρε με πον πον η σαρμέλα του. Αχ
 
OP
OP
Ε
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
παρακαλω πολυ να μας εξηγησουνε οι μοντ για ποιο λογο μιουταρανε το κυριο σταυροπουλο!!!!!
ειναι κριμα κι αδικο :headbang:
 

blizon

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
188
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Σε μόλωσε ο κατές αλλα δεν σε άβελε Μπούτια
Μπας και τον καλιάρντεψες με την νταμίρα;
 

blizon

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
188
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Δανάη εισαι απίστευτη καύλα θέλω να σε άβέλω :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
Νομίζω πως σύμφωνα με τον Εκπρόσωπο Τύπου του bourdela.com δόθηκε η παρακάτω εξήγηση σχετικά με την άδικη φίμωση του Mr.Μπούτια:

"Όποιος πηδάει πολλά παλούκια, ένα μπαίνει στον κώλο του. Δεν θα δεχθώ άλλες ερωτήσεις. Ευχαριστώ"
 

~ Buddha

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
1.338
Like
0
Πόντοι
16
για λετε ρε αλανια ,
τι μουσικη ακουτε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom