Νέα

Η φιλία ΕΘΝΙΚΟΥ-ΒΟΥΔΑ-Mr.ΜΠΟΥΤΙΑ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΕΘΝΙΚΟΣ STAR!!!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

blizon

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
188
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Με σικ.Η ημέρα είναι λίγο κουλή και με έχει καλιαρντέψει.




edit Vrikolakas: Στο φόρουμ γράφουμε με μόνιμους μικρούς Ελληνικούς χαρακτήρες όπως αναφέρουν και οι κανόνες.Ευχαριστώ.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
ΑΒΕΛΩ
damned-damnedfront.jpg
 
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
141
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
Με σικ.Η ημέρα είναι λίγο κουλή και με έχει καλιαρντέψει.




edit Vrikolakas: Στο φόρουμ γράφουμε με μόνιμους μικρούς Ελληνικούς χαρακτήρες όπως αναφέρουν και οι κανόνες.Ευχαριστώ.

Τρε μπιέν, εγώ λατσά σήμερις, θα αβέλω μαντό και αλχατό και μετά θα μπισέλω για 1-2 ωρίτσες. :rockon:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
ρε εσείς που 'στε και άνθρωποι περι(ντρ)ΟΠΗΣ έλω να μου μεταφράσετε κάτι από κάποιον πούστη.

όλοι καλάρουμε μα δεν βγάζουν ψάρια, καλάρει ο ζεππος(μπορεί να γράφει και ζερρος) και βγάζουν καλαμάρια.

ένας θεός ξέρει τι σημαίνει αυτό, επειδή εμείς είμαστε τσακωμένοι μπορείται να το μεταφράσετε?
 

akatanomastos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
253
Like
4
Πόντοι
1
Ρε μάγκες την Παγουρα πως θα γινει να τη παμε κανα δρομολογιο ?
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ρε εσείς που 'στε και άνθρωποι περι(ντρ)ΟΠΗΣ έλω να μου μεταφράσετε κάτι από κάποιον πούστη.

όλοι καλάρουμε μα δεν βγάζουν ψάρια, καλάρει ο ζεππος(μπορεί να γράφει και ζερρος) και βγάζουν καλαμάρια.

ένας θεός ξέρει τι σημαίνει αυτό, επειδή εμείς είμαστε τσακωμένοι μπορείται να το μεταφράσετε?
Καλαρι ειναι ειδος ψαρεματος συνηθος με τρατα βρισκουν τα ψαρια με βυθομετρο και τα τυλιγουν με το δυχτι
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
ρε παιδια που πηγε ο μπουτιας? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom