Νέα

Hotel Priamos (Παγκράτι)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos21ath
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 217
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Πόσο περίπου πάει αυτό το δωμάτιο;Εγώ πήγα πριν λίγες μέρες στο ιαπωνικό (205 αν δεν κάνω λάθος)ήταν αξιοπρεπέστατο και το τζακούζι ήταν όλα τα λεφτά!(45 όβολα οι 3 ώρες)
Δεν κάνει η διακόσμηση τη διαφορά στην τιμή. Οι κατηγορίες είναι τα απλά δωμάτια με 20+ το τρίωρο, αυτά με υδρομασάζ όπως το ιαπωνικό (όπου πρόσφατα διανυκτέρευσε γνωστός μου με 90€) οι σουίτες (η 607 που συνήθως πάω εγώ είναι 60 ή 70 το τρίωρο (δε θυμάμαι καλά γιατί έχω κανένα μήνα να πάω), οι σουίτες με υδρομασάζ και το Dubai η "καινούργια" σουίτα με 120€ το τρίωρο.
Ακόμη και σε ξενοδοχεία που δεν είναι καθαρόαιμα ημιπαραμονής όπως το Ελληνίς πάνω από το θρυλικό "μικρό", όταν ζητήσεις δωμάτιο για λίγο κανονικά δε ζητάνε ταυτότητα εκτός αν είναι γκαβακας στη ρεσεψιόν.
Σε μεγάλα κλασσικά ξενοδοχεία και για την ημιπαραμονή κάνεις κανονικά check in με ταυτότητα.
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Και ως προς διακριτικοτητα? Καποιος γραφει στις κριτικες οτι παιζει προβλημα, οτι περιμενεις σε χωρο αναμονης και συναντιεσαι ευκολα λοιπον με γνωστους...αληθευει?
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Και ως προς διακριτικοτητα? Καποιος γραφει στις κριτικες οτι παιζει προβλημα, οτι περιμενεις σε χωρο αναμονης και συναντιεσαι ευκολα λοιπον με γνωστους...αληθευει?
Ισχύει αν πάς σε ώρες αιχμής και δεν έχεις κλείσει δωμάτιο όπως και στα περισσότερα ημιπαραμονής όπου Παρασκευή ή Σάββατο βράδυ γίνεται πανικός. Αν όμως έχεις κλείσει 2-3 φορές και είσαι συνεπής σου κρατάνε ακόμη και στις δύσκολες ώρες. Αυτό μειώνει το χρόνο έκθεσης στον κίνδυνο αλλά δεν τον απαλείφει αφού περνάς μπροστά από το σαλονάκι που περιμένει κόσμος. Ακόμη κι έτσι είναι καλύτερα από το ΧDream π.χ. στην Αγ. Παρασκευή που το σαλόνι είναι τελείως open space και σε βλέπουν όλοι αφού η ρεσεψιόν είναι στο κέντρο του σαλονιού. Στον Πρίαμο το σαλόνι αναμονής είναι μικρό και κλειστό και επικοινωνεί με τη ρεσεψιόν μέ μία μεγάλη διπλή πόρτα που ναι μεν είναι ανοιχτή αλλά δεν περνάς και μέσα από τον κόσμο.
Εκτός ωρών αιχμής ο κίνδυνος περιορίζεται στο να πέσεις σε κάποιο γνωστό στο ασανσέρ ή στο διάδρομο, ή ν ακούσει τη φωνή σου από το δωμάτιο. Αλλά αυτοί οι κίνδυνοι υπάρχουν σε όλα. Επειδή όμως αυτά τα ξενοδοχεία είναι συνήθεια από τα φοιτητικά χρόνια και δύσκολα αλλάζουμε, καλό είναι αν υπάρχει θέμα εχεμύθειας να κινείσαι σε άλλη περιοχή οπότε έχεις μεν τη μετακίνηση αλλά ελαχιστοποιείς τον κίνδυνο.
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Ευχαριστω για τις πληροφοριες , και κατι αλλο..στις καθημερινες δηλαδη απογευματακι να υποθεσω οτι λογω λιγης πελατειας δεν παιζει αιθουσα αναμονης?
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Ευχαριστω για τις πληροφοριες , και κατι αλλο..στις καθημερινες δηλαδη απογευματακι να υποθεσω οτι λογω λιγης πελατειας δεν παιζει αιθουσα αναμονης?
Σωστό. Εξαίρεση περίοδος αργιών σχολείων και σχολών αλλά και πάλι μετά τις 20:00-21:00 ίσως να εμφανιστεί κάποιο ζευγάρι που χρειάζεται να περιμένει. Απογευματάκι μετά τη δουλειά δε μου έχει τύχει ποτέ να δώ αναμονή αν και προσωπικά εδώ και χρόνια πάντοτε κλείνω για να μην έχω θέμα όποτε και να πάω ακόμη και αν δε χρειάζεται γιατί μαθαίνουν το όνομα που δίνεις για όταν χρειαστεί. Προφανώς το όνομα είναι μόνο μικρό και alias.
 

manx

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
παλικαρια το μωβ ειναι απλο ή σουιτα?? κ ποσο παει το μαλλι???
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μωβ  λές  τη  μικρή  τη  σουιτούλα  με  το μπαράκι ?
Καλό  ήτανε  αυτό .
Παλιά  είχε και  μωβ  σουιτούλα  και  μωβ  δωμάτιο .
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Τελικά υπάρχει δωμάτιο για fetish ή είναι μόνο το δερμάτινο δωμάτιο;
 

msiffredi

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Περίοδος οικονομικής κρίσης και ως fan των ΧΧΧ ξενοδοχείων επιλέγω πάντα σε αυτά, τα απλά δωμάτια. Χθεσινή επίσκεψη στον ΠΡΙΑΜΟ, βράδυ και πλήρωσα 25€, που για το βαλάντιό μου είναι αρκετά καλή τιμή. Προτροπή σε όλους τους ιδιοκτήτες αυτών των ξενοδοχείων να κρατήσουν τις τιμές γενικότερα, μεταξύ 20-25€ σε μια πρώτη φάση, αλλά αν επιδεινωθούν τα πράγματα και λίγο μείωση δεν βλάπτει.
 

adon013

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
403
Κριτικές
5
Like
779
Πόντοι
81
Eνα καλο δωματιο εχει να προτεινει κανεις συναγωνιστης?Οι σουιτες του αξιζουν?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Αξίζουν .
Ή μάλλον μόνο οι σουίτες  αξίζουν .
Απλά  είναι  λίγο  υπερτιμημένες . Για μένα  έπρεπε  να  ήταν  ενα  20% πιο κάτω , ή  να  προσέφεραν  και  κάτι . Π.Χ. μια  κρεμάστρα  για  τα  ρούχα , για να  μπορείς  να  γαμήσεις στην  πολυθρόνα . Δεύτερο ζεύγος  πετσέτες , να σκουπιστείς  με  στεγνή πετσέτα  και μετά . Τέτοια  πράγματα .
Δωμάτια  τα  βλέπεις στο μόνιτορ στη  ρεσεψιον .
Όμως , στα  φτηνά  του δεν αξίζει καθόλου πλέον . Μπορεί  να  βρείς  λιωμένη  πετσέτα 10ετίας, ντούς  που  να  έχει πρόβλημα  κ.λπ.

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.636
Κριτικές
61
Like
39.887
Πόντοι
22.785
Τό άγαπημένο hoteli τού Θρούλι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

manx

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Μωβ  λές  τη  μικρή  τη  σουιτούλα  με  το μπαράκι ?
Καλό   ήτανε  αυτό .
Παλιά  είχε και  μωβ  σουιτούλα  και  μωβ  δωμάτιο .
περασε καιρος που ρωτησα αλλα ναι...τη το μωβ με το μπαρακι που χει κ σε φωτο στο σαιτ του πριαμου.....απο τιμη ποσο παει αυτο???
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
Αξίζουν .
Ή μάλλον μόνο οι σουίτες  αξίζουν .
Απλά  είναι  λίγο  υπερτιμημένες . Για μένα  έπρεπε  να  ήταν  ενα  20% πιο κάτω , ή  να  προσέφεραν  και  κάτι . Π.Χ. μια  κρεμάστρα  για  τα  ρούχα , για να  μπορείς  να  γαμήσεις στην  πολυθρόνα . Δεύτερο ζεύγος  πετσέτες , να σκουπιστείς  με  στεγνή πετσέτα  και μετά . Τέτοια  πράγματα .
Δωμάτια  τα  βλέπεις στο μόνιτορ στη  ρεσεψιον .
Όμως , στα  φτηνά  του δεν αξίζει καθόλου πλέον . Μπορεί  να  βρείς  λιωμένη  πετσέτα 10ετίας, ντούς  που  να  έχει πρόβλημα  κ.λπ.
μαχαραγιά μου...
μέ ποιά στριπτιτζού πήγες???
μάλλον από μηχαλακοπούλου......
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Αυτο με τις πετσετες ειναι σωστο. Αλλα και τα δωματια ειναι για 2 ατομα. Το εχουμε γαμησει ομως με τοσες που μαζευουμε.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
μαχαραγιά μου...
μέ ποιά στριπτιτζού πήγες???
μάλλον από μηχαλακοπούλου......
Τότε  ναι  , τώρα  Sygrou Beαch  αυστηρά .
περασε καιρος που ρωτησα αλλα ναι...τη το μωβ με το μπαρακι που χει κ σε φωτο στο σαιτ του πριαμου.....απο τιμη ποσο παει αυτο???
τότε  κανα  50αρι  είχε 
Αλλά  έχω  καιρό  να  πάω  , λόγω  αλλαγής  πεδίου  δράσεως  προτιμώ  άλλα  χοτέλια .
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Τελικά ποιο δωμάτιο είναι αυτό με τους πολλούς καθρέφτες;
Πήγα πρόσφατα, αλλά δεν ήταν διαθέσιμο το Hollywood και πήρα Pop, το οποίο δεν μου άρεσε ιδιαίτερα. Στην φώτο του site φαίνεται πιο εντυπωσιακό από ότι είναι..
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
721
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
η κοπελια στη ρεσεψιον πολυ τουμπανο...για πολλα  :zfuck: με το συμπαθειο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom