Νέα

Hotel Priamos (Παγκράτι)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos21ath
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 217
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yumyum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2009
Μηνύματα
54
Κριτικές
10
Like
123
Πόντοι
290
αλλο να το λεω και αλλο να το ζεις :headbang: :headbang:

κανα 15λεπτο εριχνε παναγιες και επαιρνε τηλεφωνα

μου ηρθε να του χτυπησω και να αρχισω να τον  :s&m_3: :s&m_1:

 

iakov

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2009
Μηνύματα
200
Like
0
Πόντοι
1
το 407 ειναι νταριακι μου ! ;)
 

koutalianos

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
ολα τα δοματια σε 7 ειναι σοθιτες
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
901
Like
103
Πόντοι
6
παιδια δεν ειμαι Αθηναιος,θα ερθω Αθηνα να συναντησω μια κοπελα.Σκεφτομαι να παμε στο Πριαμο αλλα απο οτι ειδα στο χαρτη δεν εχει κοντα σταση μετρο η ηλεκτρικου.Οποτε δεν βολευει και πολυ ή κανω λαθος και υπαρχει μεσο μεταφορας να σε παει εκει κοντα?Η πιο κοντινη σταση μετρο που ειδα ειναι ο Ευαγγελισμος.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
παιδια δεν ειμαι Αθηναιος,θα ερθω Αθηνα να συναντησω μια κοπελα.Σκεφτομαι να παμε στο Πριαμο αλλα απο οτι ειδα στο χαρτη δεν εχει κοντα σταση μετρο η ηλεκτρικου.Οποτε δεν βολευει και πολυ ή κανω λαθος και υπαρχει μεσο μεταφορας να σε παει εκει κοντα?Η πιο κοντινη σταση μετρο που ειδα ειναι ο Ευαγγελισμος.

η αφηνεις για πλήσιμο το αμάξι στην διπλανή ΒΡ και έχεις με ένα 12αρι και παρκινγκ και καθαρό αυτοκίνητο :boobies:
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Μετρημένο από Βασιλέως Κων/νου και την πρώτη παράλληλο της Ερατοσθένους 5' με τα πόδια μέχρι Β. Κων/νου και Ριζάρη. Σε άλλη μέτρηση για την ίδια απόσταση στο οδόμετρο έγραψε 500μ.
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
901
Like
103
Πόντοι
6
παιδια ευχαριστω που απαντησατε και βοηθησατε.Εγω απο το χαρτη νομιζα πως η αποσταση θα ηταν κανα 20λεπτο με τα ποδια και παραπανω.
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Ρε παιδες,ξερει κανεις κανα δωματιο με καθρευτεσ?
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Ρε παιδες,ξερει κανεις κανα δωματιο με καθρευτεσ?
Σουίτες με καθρέφτες δεν έχει, αλλά έχει 1 απλό δωμάτιο ή στον τρίτο ή στον πρώτο όροφο που είναι όλο καθρέφτες (τοίχοι και οροφή).
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
901
Like
103
Πόντοι
6
σχεδον ολα τα δωματια εχουν καθρεφτη-ες.
Εμπειρια εκει εχω μονο απο το HOLLYWOOD δωματιο ειναι και οχι σουιτα.Συμπαθητικο,πρεπει ναχει καθρεφτη στο ταβανι και στον ενα τοιχο αν θυμαμαι καλα.
Εχει παρει κανεις ρε παιδια το ΜΕΣΑΙΩΝΙΚΟ (δωματιο)??
 

street_spirit

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
ναι εγω αρκετες φορες αναγκαστικα λογο φορτου εργασιας του ξενοδοχειου

κατ εμε ειν αι μια μαλακια και μιση με οποια γκομενα εμπαινα μεσα δεν ευχαριστιομουνα σεξ εχει μεσα μια πανοπλια κατι τσεκουρια και κατι μαλακιες τετοιες
 

krevatas

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
17
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0

εμενα αυτο το δωματιο μ'αρεσε πολυ... δυστιχως δεν θυμαμαι το νουμερακι του..

Πόσο περίπου πάει αυτό το δωμάτιο;Εγώ πήγα πριν λίγες μέρες στο ιαπωνικό (205 αν δεν κάνω λάθος)ήταν αξιοπρεπέστατο και το τζακούζι ήταν όλα τα λεφτά!(45 όβολα οι 3 ώρες)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
μπές πρώτα στο site του priamos επιλέγεις ποιο δωμάτιο γουστάρεις το κλείνεις με το μικρό σου όνομα για την συγκεκριμένη ώρα που θέλεις (πίσω απο το hotel εχει free parking) ανεβαίνεις στη reception (ν αφήσεις το μωρό σου στο σαλόνι υποδοχής μέχρι να πάρεις το κλειδί του δωματίου σου) λες το μικρό σου όνομα που είχες κάνει τη κράτηση πας με το μωρό σου και αυτό ήταν όλο. Καλή διασκέδαση!
Δηλαδη σε τετοια ξενοδοχεια (ημιδιαμονης) οταν πας δεν κρατανε απο κανεναν στοιχεια ταυτοτητας?  Δεν ετυχε να παω ποτε
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
Σουίτες με καθρέφτες δεν έχει, αλλά έχει 1 απλό δωμάτιο ή στον τρίτο ή στον πρώτο όροφο που είναι όλο καθρέφτες (τοίχοι και οροφή).
Και δεν λεει κ πολλα το συγκεκριμενο δωματιο γιατι εχει χαλια χαμηλο φωτισμο και στην ουσια ειναι αχρηστοι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ναι εγω αρκετες φορες αναγκαστικα λογο φορτου εργασιας του ξενοδοχειου

κατ εμε ειν αι μια μαλακια και μιση με οποια γκομενα εμπαινα μεσα δεν ευχαριστιομουνα σεξ εχει μεσα μια πανοπλια κατι τσεκουρια και κατι μαλακιες τετοιες
δεν φορεσες την πανοπλια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom