Νέα

HIV Λοίμωξη & AIDS. «Μύθοι & Πραγματικότητες»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vassilis19
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 271K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Εσείς, απο που ενημερώνεστε για την ασθένεια αυτή?

  • Από Γιατρούς και άλλους ειδικούς

    Ψήφοι: 60 29,1%
  • Από φίλους/παρέα ?

    Ψήφοι: 3 1,5%
  • Από το Internet ?

    Ψήφοι: 110 53,4%
  • Από βιβλία ?

    Ψήφοι: 11 5,3%
  • Από άλλη πηγή ?

    Ψήφοι: 5 2,4%
  • Δεν ενημερώνομαι και δεν θέλω να ξέρω ?

    Ψήφοι: 17 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    206

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Όχι ρε φίλε δεν είναι υπερβολικό που ανησυχείς. Αν δεν ανησυχούσες θα σε λέγαμε οτι εισαι για τον πούτσο. Υωρα ομως θα πρεπει να οας στον γιατρό.Να σου κάνει όλες τις απαραίτητες εξετάσεις για να δεις άμα είσαι καλά.Να ξέρεις ότι δεν υπάρχει ντροπή. Οι γιατροί τα έχουν δύο ολα(σχεδόν). Και στους γιατρούς πηγαίνουμε όλοι οι άνθρωποι,ανεξάρτητος κοινωνικής τάξης.Και να θυμάσαι ότι στον παπά και στον γιατρό λέμε πάντα την αλήθεια.
δεν νομιζω να ντρεπεται να παει στον γιατρο, απλα φοβαται για το τι θα ακουσει, και εγω το εχω αυτο, βαζω στο νου μου τα χειροτερα καποιες φορες για διαφορα
 

pulp

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Εννοείται θα πάω στο γιατρό αλλά όπως λες φοβάμαι αυτά που θα ακούσω. Μιλάω για τόσο καιρό που κάνω και μου κάνουν στοματικό άνευ το οποίο προσφέρεται από τα γραφεία κατά κόρον, συν τα συμπαραμαρτουντα δάχτυλα κτλ. δεν με ανησυχεί ότι πήγαινα με ..τανες για το ελεύθερο στοματικό μιλάω. Αυτό ρωτώ έχετε ακούσει κανα κρούσμα?????. Τα γραφεία τσεκάρουν τα κορίτσια???. είναι και τα συμπτώματα του hiv  που διάβασα εδώ που κάποια περίοδο τα είχα και έχω φρικάρει.  
 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
Εννοείται θα πάω στο γιατρό αλλά όπως λες φοβάμαι αυτά που θα ακούσω. Μιλάω για τόσο καιρό που κάνω και μου κάνουν στοματικό άνευ το οποίο προσφέρεται από τα γραφεία κατά κόρον, συν τα συμπαραμαρτουντα δάχτυλα κτλ. δεν με ανησυχεί ότι πήγαινα με ..τανες για το ελεύθερο στοματικό μιλάω. Αυτό ρωτώ έχετε ακούσει κανα κρούσμα?????. Τα γραφεία τσεκάρουν τα κορίτσια???. είναι και τα συμπτώματα του hiv  που διάβασα εδώ που κάποια περίοδο τα είχα και έχω φρικάρει. 

Μιλωντας με δερματολογο παντως  πριν λιγες μερες για το ακαποτο σεξ με προσγειωσε  αποτομα και με αγχωσε αρκετα μπορω να σου πω απο αυτα που μου ειπε...
Σε μπουρδελα δεν κανω ΠΟΤΕ ακαποτα, απλα μονο με cg εχω κανει.
Οταν το ειπα στη δερματολογο με κοιταγε με ενα υφος:'Καλα ποσο ηλιθιος εισαι??"
Και φαντασου δεν της ειπα οτι πηγα προσφτατα με cg. Ειπα απλα με μια γυναικα...
Μεθαυριο παντως εχω ραντεβου στο Συγγρος για να μου γραψουν εξετασεις για ΣΜΝ. Θα σου πω τι μου εγραψαν.
Προληπτικα παντα...
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
παιδιά σεν συνηθίζω να γράφω. με εχεται ανυσυχησει πολυ με το θεμα. είναι τώρα εδώ και 3 χρονια που χώρισα με την κοπέλα μου και επιδίδομαι στο αγοραίο έρωτα αλλά κυρίως με call girls από γραφεία αλλά και ανεξάρτητες. πάντα φοράω προφυλακτικό αλλά όχι όταν μου κάνουν στοματικό. πόσο μεγάλη μαλακία κάνω δεν ξέρω αν μπορείτε εσείς να μου το απαντήσετε. η συχντητα των συνευρεσεων ειναι μια καθε μηνα για 2 χρόνια. έχω περάσει και από μασαζτιδικα 4 φορές. και εκεί μονο στοματικό άνευ. με αυτα που ακουω + το γεγονοσ οτι παρουσιασα στο παρελθον καποια συμπτωματα ομωσ δυαροια φαρυγιτιδα και χωρισ λογο γι μια μερα 36.8 πυρετο δεν μπορω τωρα να κλεισω ματι με εχει κυριεύσει το αγχοσ. θα ηθελα να ξερω ποσο σιγουρη ημαστε για τα call girl γραφειων που υποτιθεται απευθυνονται σε αλλη πελατια.  τουσ κανουν εκξετασεισ. επισησ εχει ακουστει κανενα κρουσμα ποτε ειτε απο πελατη που εκανε ελ στοματικο η απο κοπελα εργαζόμενη. συγνωμη αν σας κουρασα αλλα καμια φορα γραφωντασ το αχγοσ σου φευγει. δεν τολμω να κανω ουτε την εξεταση νιωθω πλεον οτι τοσο καιρο εκανα κατι τοσο επικυνδυνο που μαλλον εχω κολεισει. και εχω και μια ηλικια που μαλακιεσ δεν συνχωρουνται. επισησ εχω και μια κοινωνικη θεση που επισησ μαλακιεσ δεν συνχωρουνται ευχαριστω  
Φιλαράκι είτε το παραδέχεσαι είτε όχι, είσαι απλά υποχόνδριος. Μάθε να ζεις με αυτό και μην τρελένεσαι, κατά τα άλλα είσαι μια χαρά. Αν τα συμπτώματα ενταθούν και δεν τη παλεύεις, καρφί ψυχίατρο.
 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
Οσο για τον πυρετό έκανα λάθος 37,8. Το ερώτημα είναι κατά πόσο ελεχγουν τις κοπέλες τα γραφεία και αν υπάρχει κανένα κρούσμα από πελάτη που έκανε μόνο στοματικό άνευ. Άλλωστε στα call girls των γραφείων και στα μασατζιδικα αυτό παίζει αβέρτα. Πραγματικά έχω ανησυχήσει  δεν κάνω πλάκα ούτε τρολ . Ναι αυτό είναι ένα ζήτημα που σε πλήττει και κοινωνικά.

Φιλε μου σε καταλαβαινω απολυτα απλα με το να ανησυχεις δεν βγαινει κατι.
Ο,τι εγινε εγινε και Ό,τι καναμε καναμε.
Πηγαινε να κανεις τις απαραιτητες εξετασεις για να ηρεμησεις ψυχολογικα πανω απ΄ολα.
 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
Στις πούτσες που ρούφαγε σαν φοιτήτρια έβαζε πάντα προφυλακτικό, και τι έπαθε ρώτα τη. Εκτός αν είναι καραμπάζο, οπότε και αυτό εξηγεί πολλά. Πέρα από την πλάκα, έχει και το στοματικό τους κινδύνους του, όπως και η χειραψία, τα χαρτονομίσματα, το φαγητό, τα σκεύη σε βρώμικο εστιατόριο κλπ.

Η γιατρος ειναι υποχρεωμενη να πει ό,τι πρεπει γιατι αν δεν το πει θα την πουμε και ανευθυνη.
Εννοειται οτι και αυτη εχει κανει κασκαντεριλικια....
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Μιλωντας με δερματολογο παντως  πριν λιγες μερες για το ακαποτο σεξ με προσγειωσε   αποτομα και με αγχωσε αρκετα μπορω να σου πω απο αυτα που μου ειπε...
Σε μπουρδελα δεν κανω ΠΟΤΕ ακαποτα, απλα μονο με cg εχω κανει.
Οταν το ειπα στη δερματολογο με κοιταγε με ενα υφος:'Καλα ποσο ηλιθιος εισαι??"
Και φαντασου δεν της ειπα οτι πηγα προσφτατα με cg. Ειπα απλα με μια γυναικα...
Μεθαυριο παντως εχω ραντεβου στο Συγγρος για να μου γραψουν εξετασεις για ΣΜΝ. Θα σου πω τι μου εγραψαν.
Προληπτικα παντα...
Στις πούτσες που ρούφαγε σαν φοιτήτρια έβαζε πάντα προφυλακτικό, και τι έπαθε ρώτα τη. Εκτός αν είναι καραμπάζο, οπότε και αυτό εξηγεί πολλά. Πέρα από την πλάκα, έχει και το στοματικό τους κινδύνους του, όπως και η χειραψία, τα χαρτονομίσματα, το φαγητό, τα σκεύη σε βρώμικο εστιατόριο κλπ.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.162
Κριτικές
35
Like
4.487
Πόντοι
2.046
Μιλωντας με δερματολογο παντως  πριν λιγες μερες για το ακαποτο σεξ με προσγειωσε   αποτομα και με αγχωσε αρκετα μπορω να σου πω απο αυτα που μου ειπε...
Σε μπουρδελα δεν κανω ΠΟΤΕ ακαποτα, απλα μονο με cg εχω κανει.
Οταν το ειπα στη δερματολογο με κοιταγε με ενα υφος:'Καλα ποσο ηλιθιος εισαι??"
Και φαντασου δεν της ειπα οτι πηγα προσφτατα με cg. Ειπα απλα με μια γυναικα...
Μεθαυριο παντως εχω ραντεβου στο Συγγρος για να μου γραψουν εξετασεις για ΣΜΝ. Θα σου πω τι μου εγραψαν.
Προληπτικα παντα...
Tυπε σαφεστατα και υπαρχουν κινδυνοι για να αρπαξεις καποιο παρασημο απο ακα τσιμπουκι αλλα αν ηταν τοσο ευκολο παραπανω απο το μισο πλυθησμο του πλανητη θα ειμασταν αρρωστοι οποτε χαλαρωσε λιγο οι γιατροι ξες οτι εχουν και την ταση να υπερβαλουν σκεψου οτι δεν ειναι ευκολο με το ακα γαμησι να κολησεις κατι με το ακα τσιμπουκι θα ναι
 

Gang12345

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
43
Πόντοι
1
παιδιά σεν συνηθίζω να γράφω. με εχεται ανυσυχησει πολυ με το θεμα. είναι τώρα εδώ και 3 χρονια που χώρισα με την κοπέλα μου και επιδίδομαι στο αγοραίο έρωτα αλλά κυρίως με call girls από γραφεία αλλά και ανεξάρτητες. πάντα φοράω προφυλακτικό αλλά όχι όταν μου κάνουν στοματικό. πόσο μεγάλη μαλακία κάνω δεν ξέρω αν μπορείτε εσείς να μου το απαντήσετε. η συχντητα των συνευρεσεων ειναι μια καθε μηνα για 2 χρόνια. έχω περάσει και από μασαζτιδικα 4 φορές. και εκεί μονο στοματικό άνευ. με αυτα που ακουω + το γεγονοσ οτι παρουσιασα στο παρελθον καποια συμπτωματα ομωσ δυαροια φαρυγιτιδα και χωρισ λογο γι μια μερα 36.8 πυρετο δεν μπορω τωρα να κλεισω ματι με εχει κυριεύσει το αγχοσ. θα ηθελα να ξερω ποσο σιγουρη ημαστε για τα call girl γραφειων που υποτιθεται απευθυνονται σε αλλη πελατια.  τουσ κανουν εκξετασεισ. επισησ εχει ακουστει κανενα κρουσμα ποτε ειτε απο πελατη που εκανε ελ στοματικο η απο κοπελα εργαζόμενη. συγνωμη αν σας κουρασα αλλα καμια φορα γραφωντασ το αχγοσ σου φευγει. δεν τολμω να κανω ουτε την εξεταση νιωθω πλεον οτι τοσο καιρο εκανα κατι τοσο επικυνδυνο που μαλλον εχω κολεισει. και εχω και μια ηλικια που μαλακιεσ δεν συνχωρουνται. επισησ εχω και μια κοινωνικη θεση που επισησ μαλακιεσ δεν συνχωρουνται ευχαριστω 

Αρχικα θα σου προτεινα να μην απαντας σε ηληθια χαζοσχολια που γραφονται απο ανωριμα παιδακια/ανωριμοι παππουδες, που ειναι εθισμενα στο bourdela πχ ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ. Το μονο που κανεις οταν απανταας σε τετοια βλαμμενα σχολια ειναι να χανεις τον χρονο σου. Ειναι ξεκαθαρο οτι δεν εχουν ζωη και εδω μεσα εχουν την εντυπωση οτι με το να το παιξουν εξυπνοι θα τους ανεβασει το ηθικο και την ψυχολογια. Οπως βλεπεις εχουν γραφτει τοσα σχολια και ελαχιστα απαντησαν σε αυτο που ρωτησες.

Οσον αφορα αυτα που λες, πιστευω αδικα αγχωνεσαι. Αμα ηταν να κολλουσαμε τοσο ευκολα με το στοματικο θα ειχε γεμισει ο κοσμος με οροθετικους. Να ξερεις οτι παντα υπαρχει πιθανοτητα να κολλησεις ακομα και με προφυλακτικο. Ποτε δεν εισαι 100% ασφαλης. Οσο μπορει να εχουν hiv καποιες call girls αλλο τοσο μπορει να εχει μια γυναικα που εχεις παει και δεν το ηξερες. Δεν υπαρχει λογος να το ψαχνεις τοσο πολυ. Οι πιθανοτητες ειναι ελαχιστες. Δεν αξιζει να ασχολουμαστε με τις ελαχιστες πιθανοτητες.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Αρχικα θα σου προτεινα να μην απαντας σε ηληθια χαζοσχολια που γραφονται απο ανωριμα παιδακια/ανωριμοι παππουδες, που ειναι εθισμενα στο bourdela πχ ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ. Το μονο που κανεις οταν απανταας σε τετοια βλαμμενα σχολια ειναι να χανεις τον χρονο σου. Ειναι ξεκαθαρο οτι δεν εχουν ζωη και εδω μεσα εχουν την εντυπωση οτι με το να το παιξουν εξυπνοι θα τους ανεβασει το ηθικο και την ψυχολογια. Οπως βλεπεις εχουν γραφτει τοσα σχολια και ελαχιστα απαντησαν σε αυτο που ρωτησες.

Οσον αφορα αυτα που λες, πιστευω αδικα αγχωνεσαι. Αμα ηταν να κολλουσαμε τοσο ευκολα με το στοματικο θα ειχε γεμισει ο κοσμος με οροθετικους. Να ξερεις οτι παντα υπαρχει πιθανοτητα να κολλησεις ακομα και με προφυλακτικο. Ποτε δεν εισαι 100% ασφαλης. Οσο μπορει να εχουν hiv καποιες call girls αλλο τοσο μπορει να εχει μια γυναικα που εχεις παει και δεν το ηξερες. Δεν υπαρχει λογος να το ψαχνεις τοσο πολυ. Οι πιθανοτητες ειναι ελαχιστες. Δεν αξιζει να ασχολουμαστε με τις ελαχιστες πιθανοτητες.
τυπε μην το χαλας τωρα που ετοιμαζομαστε να φαμε δυναμωτικο σιταρι :wanker: :S :S :S
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.385
Πόντοι
2.646
Αρχικα θα σου προτεινα να μην απαντας σε ηληθια χαζοσχολια που γραφονται απο ανωριμα παιδακια/ανωριμοι παππουδες, που ειναι εθισμενα στο bourdela πχ ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ. Το μονο που κανεις οταν απανταας σε τετοια βλαμμενα σχολια ειναι να χανεις τον χρονο σου. Ειναι ξεκαθαρο οτι δεν εχουν ζωη και εδω μεσα εχουν την εντυπωση οτι με το να το παιξουν εξυπνοι θα τους ανεβασει το ηθικο και την ψυχολογια. Οπως βλεπεις εχουν γραφτει τοσα σχολια και ελαχιστα απαντησαν σε αυτο που ρωτησες.

Οσον αφορα αυτα που λες, πιστευω αδικα αγχωνεσαι. Αμα ηταν να κολλουσαμε τοσο ευκολα με το στοματικο θα ειχε γεμισει ο κοσμος με οροθετικους. Να ξερεις οτι παντα υπαρχει πιθανοτητα να κολλησεις ακομα και με προφυλακτικο. Ποτε δεν εισαι 100% ασφαλης. Οσο μπορει να εχουν hiv καποιες call girls αλλο τοσο μπορει να εχει μια γυναικα που εχεις παει και δεν το ηξερες. Δεν υπαρχει λογος να το ψαχνεις τοσο πολυ. Οι πιθανοτητες ειναι ελαχιστες. Δεν αξιζει να ασχολουμαστε με τις ελαχιστες πιθανοτητες.
τυπε,επειδή προφανώς έχεις καιρό να τονε φας,δε σε παρεξηγώ. :effemine: :gay: :gay: :gay:
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.385
Πόντοι
2.646

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596

Συνημμένα

  • moumia.png
    moumia.png
    383 KB · Εμφανίσεις: 84

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.385
Πόντοι
2.646

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom