Νέα

H παλιά Θύρα 7

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pefotismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 206K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
μαλλον και οι σεκιουριταδες μαστουρωμενοι θα ητανε  :2funny: :2funny: :2funny:
οντως μαστουρωσανε απ'την πολλη  :jerking: :cum:
παντως και με τη Σεριφ στο Καραισκακη ,που παιξαμε αισχος ,υπηρχαν καποια καμμενα που επιδοκιμαζαν αντι να γιουχαρουν , μαλλον απ΄την ηρωινη δε θα χαν επαφη με την πραγματικοτητα ,θα νομιζαν οτι βλεπανε την Μπαρτσα ;)
 

trelos sporos

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Like
2
Πόντοι
6
αμα ητανε τοσο αλανι ο σηφακης θα τον αρχιζε στις γρηγορες τον αλλον δε θα τον αφηνε να του κατεβαζει χριστοπαναγιες στη μαπα του. και καλα μην τιμωρηθει μην προκαλεσει παραπανω αναταραχη και αρχιδια μυδια.
 
OP
OP
P

pefotismenos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
409
Like
3
Πόντοι
1
Ποιοι security ρε παιδια,security γινοντε οσοι εχουνε κονε στην ομαδα και μαλιστα θεωρειτε βυσματικο  :jerking:
Και ο χειροτερος αλητης μιας ομαδας μπορει να γινει security,εχω δει security στο Καραισκακη που 3-4 χρονια πριν εκανε απιστευτα μπαχαλα,και τωρα αυτο το ατομο το ειχανε για φυλαξη ταξης  :idiot:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.511
Κριτικές
4
Like
1.674
Πόντοι
266
αμα ητανε τοσο αλανι ο σηφακης θα τον αρχιζε στις γρηγορες τον αλλον δε θα τον αφηνε να του κατεβαζει χριστοπαναγιες στη μαπα του. και καλα μην τιμωρηθει μην προκαλεσει παραπανω αναταραχη και αρχιδια μυδια.
ωραία λογική έχεις, να κάνει ένα γήπεδο πουτάνα, να πάρει κόκκινη, και να δώσει αξία στον μαστούρη...
 

arcans60

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
αμα ητανε τοσο αλανι ο σηφακης θα τον αρχιζε στις γρηγορες τον αλλον δε θα τον αφηνε να του κατεβαζει χριστοπαναγιες στη μαπα του. και καλα μην τιμωρηθει μην προκαλεσει παραπανω αναταραχη και αρχιδια μυδια.
μεγαλε ο σηφακης εκανε την καλυτερη μαγκια.ειναι επαγγελματιας παικτης και το εδειξε.
το θεμα ειναι το καθε μαστουροτσογλανι που μπαινει στο γηπεδο.κανονικα αυτο το πρεζονι πρεπει να του απαγορεψουν να μπαινει ισοβια στα γηπεδα,και να τον στηλουν για αποτοξινωση.
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
3
Πόντοι
6
αφου τα λεει σωστα,τοτε γιατι πορωνεστε και πατε στα γηπεδα σαν μαλακες και χτυπιεστε?
αυτο δεν μπορεσα να το καταλαβω ρε φιλε καμια φορα.

Παλια   πηγαινα   Arcans.Τοτε  ηταν  πολεμικο  το  σκηνικο   και  υπηρχε  ενταση   και  απο  τις   δυο   πλευρες.
Ειχε   περιπετεια    και  εζησα   ωραιες   εμπερειες    σε  Ελλαδα   και  εξωτερικο.Αν  και  κινδυνεψε   η  ζωη  μου   αρκετες   φορες ,τωρα   που  τα  βλεπω   απο  μακρια    τα  θυμαμαι   και  αναπολω.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
μεγαλε ο σηφακης εκανε την καλυτερη μαγκια.ειναι επαγγελματιας παικτης και το εδειξε.
το θεμα ειναι το καθε μαστουροτσογλανι που μπαινει στο γηπεδο.κανονικα αυτο το πρεζονι πρεπει να του απαγορεψουν να μπαινει ισοβια στα γηπεδα,και να τον στηλουν για αποτοξινωση.
Συγγνώμη...θέλετε να μου πείτε ότι αυτό το μπαστόπιασμα που μπούκαρε μέσα δεν το έχουν συλλάβει ακόμα???? :o :o :o
 

arcans60

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Παλια   πηγαινα   Arcans.Τοτε  ηταν  πολεμικο  το  σκηνικο   και  υπηρχε  ενταση   και  απο  τις   δυο   πλευρες.
Ειχε   περιπετεια    και  εζησα   ωραιες   εμπερειες    σε  Ελλαδα   και  εξωτερικο.Αν  και  κινδυνεψε   η  ζωη  μου   αρκετες   φορες ,τωρα   που  τα  βλεπω   απο  μακρια    τα  θυμαμαι   και  αναπολω.
υπηρξες δηλαδη και εσυ προβατο καποτε.αν ο γιος σου αρχιζει και τραβιετε στα γηπεδα,και μαστουριαζετε,και μεθαει και κανει μαλακιες πως θα το δεις ρε φιλε?
 

arcans60

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Συγγνώμη...θέλετε να μου πείτε ότι αυτό το μπαστόπιασμα που μπούκαρε μέσα δεν το έχουν συλλάβει ακόμα???? :o :o :o
οχι ρε φιλε.απλα του εγινε μηνυση αυταπαγγελτα.ο σηφακης τον εγραψε στα αρχιδια του,ουτε μηνυση ηθελε να του κανει.παντως αυτος εδω ο μαλακας απο οτι διαβασα στην εφημεριδα ειχε και την κορη του μαζι.και σκεφτομε τωρα εγω....
ρε μηπως ο σηφακης του γαμουσε την γυναικα και εγινε το ολο το σκηνικο?
 
OP
OP
P

pefotismenos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
409
Like
3
Πόντοι
1
Ποια κορη και γυναικα ρε μουφα ητανε ολα,μετα τον εδειξε η καμερα και καθοτανε με κατι αλλους καμμενους στη κερκιδα,43 χρονων,πρεπει να ειχε παρει τα απειρα,κλασικο υπολειμα old schood χουλιγκανι
 

trelos sporos

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Like
2
Πόντοι
6
μεγαλε ο σηφακης εκανε την καλυτερη μαγκια.ειναι επαγγελματιας παικτης και το εδειξε.
το θεμα ειναι το καθε μαστουροτσογλανι που μπαινει στο γηπεδο.κανονικα αυτο το πρεζονι πρεπει να του απαγορεψουν να μπαινει ισοβια στα γηπεδα,και να τον στηλουν για αποτοξινωση.

το σκηνικο εχει μεγαλη διαφορα απο μια λογομαχια μεταξυ παικτων οπου κανεις πισω για να μην αποβληθεις, τιμωρηθεις κλπ. τοτε οντως δειχνεις χαρακτηρα και επαγγελματισμο γιατι αυτα ειναι μες το παιχνιδι και πρεπει να μαθεις να τα αντιμετωπιζεις καταλληλα. οταν ερχεται ενας ακυρος ομως και σε βριζει χυδαια σε σπρωχνει και σε χαστουκιζει τοτε που κολαει ο επαγγελματισμος?  ειδικα μετα το σπρωξιμο και το χαστουκι μπορουσε να απαντησει και να θεωρηθει αυτοαμυνα και οχι να το παιζει κλαμμενο μουνι.

κοκκινη καρτα απο που και ως που?
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
3
Πόντοι
6
υπηρξες δηλαδη και εσυ προβατο καποτε.αν ο γιος σου αρχιζει και τραβιετε στα γηπεδα,και μαστουριαζετε,και μεθαει και κανει μαλακιες πως θα το δεις ρε φιλε?

Εγω   πηγαινα  γηπεδο   μονο  για  την   φαση   και  το   απροβλεπτο    που  με  συγκινει.
Ποτε   δεν  μαλωνα  για  ομαδες,αλλωστε   γραφω   πιο   πανω   οτι  ειχα   πολλους   φιλους   ολυμπιακους.Οταν  μιλανε  για  ποδοσφαιρο   συνηθως   δεν  συμμετεχω.
Δεν  ακολουθω  την μαζα  φιλε  μου.
Αν  ο  γιος   μου  κανει   περιπου  τα  ιδια   μπορει  να  μην  πω   και  τιποτα
Αλλωστε  εγω   που  τα  εκανα    τι  επαθα :sunglasses: :sunglasses:


 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
τι γλύτωνες... ;) ;)
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
3
Πόντοι
6
Παλι  καλα  φιλε  μου 

Αυριο  μεθαυριο  που  θα  χω  χρονο  να  γραψω  καμια  ιστορια  γιατι  εχουν  γελιο  αλλά  και  αγωνια.
 

arcans60

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Παλι  καλα   φιλε  μου 

Αυριο   μεθαυριο   που  θα  χω   χρονο  να  γραψω   καμια  ιστορια   γιατι  εχουν   γελιο   αλλά   και  αγωνια.
παντως θα εχεις φαει και τις ξυλαρες σου μεγαλε,δεν γινετε συνεχεια να την γλυτωνες.
 
OP
OP
P

pefotismenos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
409
Like
3
Πόντοι
1
πω ρε φιλε arcans τι κρινεις τους αλλους τοσο πολυ,σε θυμαμαι και σε αλλα τhread ετσι,χαλαρωσε ρε φιλε,δε χρειαζετε ολα να τα κρινεις
 

arcans60

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
πω ρε φιλε arcans τι κρινεις τους αλλους τοσο πολυ,σε θυμαμαι και σε αλλα τhread ετσι,χαλαρωσε ρε φιλε,δε χρειαζετε ολα να τα κρινεις
εγω ρε φιλε δεν τον κρινω τον τυπο.απλα εκανα μια ερωτηση.δεν γινετε να εισαι μεσα στα σκατα και να μην λερωθεις.
μηπως εισαι κανενα προβατακι εσυ που στηνεσε καθε κυριακη στην κερκιδα και χαλαστηκες?
αν εισαι δεν ειναι κακο,αργοτερα θα το καταλαβεις οτι ειναι μαλακια μεγαλη.
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
3
Πόντοι
6
παντως θα εχεις φαει και τις ξυλαρες σου μεγαλε,δεν γινετε συνεχεια να την γλυτωνες.

Πρεπει  να  γραψω   μερικες   ιστοριες   για  να  καταλαβεις .
Τωρα   που  σκεφτομαι  τι  μου  εχει  συνβει, παντα   κατι  συναιβαινε  στο  τελος    και  την  γλυτωνα. Ποτε   δεν  κυνηγουσα   εγω  οπαδους  αλλης    ομαδας    και οσες   φορες   πηγε  να  γινει  ασχημο  σκηνικο   ηταν  απο  ενεδρες   αλλων   οπαδων.
Θα  γραψω   αυριο   ιστοριες   για  να  δεις   πως   την  γλυτωνα  στο  τελος

Αrcans  εχεις   ορεξη   για  παιχνιδι  βλεπω

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom