Νέα

H παλιά Θύρα 7

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pefotismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 206K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

rebel 7

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
φιλε για δωσε περαιτερω πληροφοριες για υποβριχιο...
το ειχα συναντησει μια φορα στον περαια θα επαιρνα το καραβι για κρητη
ημουν με καπελο του Αρη
με κοιταει και μου λεει εσεις τα σκουλικια τα τιμαται τα παντελονια σας
μετα μου ειπαν οτι αυτος ηταν ο υποβριχιος
εχω ακουσει ιστορια οτι πηγαινε μονος του εναντια σε πορεια βαζελων

αν ηταν φτιαγμενος το συνηθιζε καμια φορα....
τα εβαζε με εναν  λοχο...
το κακο ειναι οτι τον φαγανε τα σκληρα.....
παραδειγμα προς αποφυγη για τους πιο νεους φιλε...
 

arcans60

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
αν ηταν φτιαγμενος το συνηθιζε καμια φορα....
τα εβαζε με εναν  λοχο...
το κακο ειναι οτι τον φαγανε τα σκληρα.....
παραδειγμα προς αποφυγη για τους πιο νεους φιλε...
ητανε φτιαγμενος και τα εβαζε με ενα λοχο.ωραιος ο μαγκας.
και ποσα κιλα ξυλο ετρωγε καθε φορα που το εκανε?
 

rebel 7

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
ητανε φτιαγμενος και τα εβαζε με ενα λοχο.ωραιος ο μαγκας.
και ποσα κιλα ξυλο ετρωγε καθε φορα που το εκανε?

κακα τα ψεματα..
οταν μπλεκεις σε τετοιους καβγαδες θα τις αρπαξεις...
 

arcans60

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
αυτός τη δουλειά κάνει? ξέρεις? - εκτός από επαγγελματίας οπαδός -
θα περνει κανενα 1000 αρικο το μηνα απο τον κοκκαλη για να κανει τον τσομπανοσκυλο στα υπολοιπα προβατα και να γαβγιζει ολη μερα για την ομαδα.και οτι τσιμπαει απο τα sms που στελνουν τα προβατα στην εκπομπη που κανει.παντως αν βαλεις και τα ξυλικια που τρωει κατα καιρους μια με την αλλη ειναι.ολα τα επαγγελματα εχουν τα δυσκολα τους.
 

rebel 7

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
αυτός τη δουλειά κάνει? ξέρεις? - εκτός από επαγγελματίας οπαδός -

δε ξερω φιλε
αλλα καμια σχεση με τους παλιους...
ο τσουκαλας αντικατοπτριζει τη νεα γενια οπαδων....
πουτσες δηλαδη...
 

whoknows

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
O  Τσουκαλάς είναι στο μισθολόγιο  της ΙΝΤΡΑΚΟΜ. Τον  πληρώνουν  δηλαδή (όπως και πάρα πολλούς επαγγελματίες οπαδούς αλλά και διοικητικά στελέχη, κυρίως  οι  αδαείς μέτοχοι της εταιρίας και  ο ελληνικός λαός, καθώς  η εταιρία εμφανίζει μειωμένα κέρδη και φορολογείται  λιγότερο. Επιπλέον στόχος  δεν είναι να βγουν  λεφτά από τα SMS, αλλά να περνιέται γραμμή  στο λαό σε πολλά  θέματα. Εκτός από τα προπονητικά κτλ σκεφτείτε  πόσα βγάζει  η  ΠΑΕ από τρομοκρατούμενους ποδοσφαιριστές που παρατάνε τα συμβόλαιά τους (π.χ. Ελευθερόπουλος)
 
OP
OP
P

pefotismenos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
409
Like
3
Πόντοι
1
O Tσουκαλας δεν αντικατοπτριζει τη νεα γενια οπαδων,απλως αυτος συνεχιζει και ασχολειται,και αυτος 80ς παιδι της θυρας 7 ενω οι αλλοι τα παρατησανε
Ο υποβρυχιος πολυ χαπι εντ οντως και οργανωμενος σε ακροδεξιες οργανωσεις
Ο πιο τρελος ητανε ο λιοφαγος
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
3
Πόντοι
6
Επισης  του Τσουκαλα  του  ειχε  ανοιξει  ο  Κοκκαλης    μαγαζι  στο  ονομα  του    της    Vodafone.

Αφου  ακομα  μπορει  και  καθοδηγει    αρκετα  προβατα  αξιζει  τα  λεφτα  του.Οσο  μπορει  και  το  κανει  θα  συνεχιζει  να  ειναι  καλος  υπαλληλος .

Αν  και  βαζελος  τους  περισσοτερους  απο  αυτους  τους  ηξερα  ,γιατι  ως  πιτσιρικας  τοτε  και  με  ροκ  καταβολες  ,  τους  εβλεπα  στην  Victoria  (στα  περιβολακια  Νικαια )  και  αργοτερα  στο  -χωρις  ανασα-.
Οντως  οι  περισσοτεροι  απο  αυτους  εχουν  πεθανει.Παιρνανε  συνεχεια    αρνταν  και  στεντον    και  λιγο    αν  τους  ακουμπαγες  ηταν  ετοιμοι  να  αρπαχτουν.Αργοτερα  πολλοι  απο  αυτους  μπλεξανε  με  την  πρεζα
Βιαιες  εποχες  σε  βιαια  μερη    αλλά  ειχε  και  αυτο  την χαρη  του.
Οι  περισσοτεροι  φιλοι  μου  ηταν  Ολυμπιακοι  και  χαρις  σε  αυτο  μια  φορα  εσωσα  την  ζωη  μου.
Αργοτερα  ή  αυριο  θα  γραψω  το  σκηνικο  μου  του  την  πεσαν  στο  καραισκακη  το  93  ή  94  καμια  40  ατομα  και  πως  σωθηκα.


 
OP
OP
P

pefotismenos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
409
Like
3
Πόντοι
1
Φιλε ο Τσουκαλας κανενα πια δε καθοδηγει,εχουνε αλλαξει οι εποχες,καθενας πια ειναι για παρτη του,εδω αληταριες και αληταριες των γηπεδων ειναι παντρεμενοι με παιδια και δεν ασχολουντε πλεον,εχουνε αλλαξει οι εποχες.Και αυτος για παρτη του ειναι με αλλους 4-5
Τωρα στο γηπεδο,μεχρι και καμακι μπορεις να κανεις και να βγαλεις και γκομενα,δεν ειναι οπως παλια που αμα πηγαινε γυναικα στο γηπεδο την  :fuck1:
Εγω θυμαμε τη δεκαετια 90 πολυ αλητεια στα γηπεδα,στησιματα σε σταθμους τρενων,σου παιρνανε μπουφαν και παπουτσια για πλακα.
Αποθεωση ητανε το ντου στο γηπεδο με Αθηναικο και ξυλο στο Δημοπουλο,αλλα και το ντου το 89 στους παοκτσηδες.
Οντως οι περισσοτεροι μαζευοντουσαν σε ροκ καφετεριες,αλλα ο Ολυμπιακος ειχε και πολλους λαικους τυπους οι οποιοι πολλες φορες ητανε χειροτερα πορωμενοι  :2funny:


 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.511
Κριτικές
4
Like
1.672
Πόντοι
266
Φιλε ο Τσουκαλας κανενα πια δε καθοδηγει,εχουνε αλλαξει οι εποχες,καθενας πια ειναι για παρτη του,εδω αληταριες και αληταριες των γηπεδων ειναι παντρεμενοι με παιδια και δεν ασχολουντε πλεον,εχουνε αλλαξει οι εποχες.Και αυτος για παρτη του ειναι με αλλους 4-5
Τωρα στο γηπεδο,μεχρι και καμακι μπορεις να κανεις και να βγαλεις και γκομενα,δεν ειναι οπως παλια που αμα πηγαινε γυναικα στο γηπεδο την  :fuck1:
Εγω θυμαμε τη δεκαετια 90 πολυ αλητεια στα γηπεδα,στησιματα σε σταθμους τρενων,σου παιρνανε μπουφαν και παπουτσια για πλακα.
Αποθεωση ητανε το ντου στο γηπεδο με Αθηναικο και ξυλο στο Δημοπουλο,αλλα και το ντου το 89 στους παοκτσηδες.
Οντως οι περισσοτεροι μαζευοντουσαν σε ροκ καφετεριες,αλλα ο Ολυμπιακος ειχε και πολλους λαικους τυπους οι οποιοι πολλες φορες ητανε χειροτερα πορωμενοι  :2funny:
εγώ χωρίς να είμαι στα πραγματα από λίγο που έχω δει τα τελευταία χρόνια νομίζω ότι η 7 έχει περάσει στα χερια των μπράβων-σωματοφυλακων του ολυμπιακού, κάνω λάθος...
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
εγώ χωρίς να είμαι στα πραγματα από λίγο που έχω δει τα τελευταία χρόνια νομίζω ότι η 7 έχει περάσει στα χερια των μπράβων-σωματοφυλακων του ολυμπιακού, κάνω λάθος...

ολοι οι εγκληματιες-πρεζακηδες και μπραβοι εκει ειναι στη θυρα 7.

τωρα που ο κοκκαλης εχει καθιερωθει με γηπεδο και πρωταθληματα πρεπει να τους πεταξει εξω απο καραισκακη.
 

arcans60

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
εγώ χωρίς να είμαι στα πραγματα από λίγο που έχω δει τα τελευταία χρόνια νομίζω ότι η 7 έχει περάσει στα χερια των μπράβων-σωματοφυλακων του ολυμπιακού, κάνω λάθος...
αυτο εχει γινει εδω και καιρο σε ολες τις ομαδες.και ειναι λογικο να γινετε διοτι τα προβατα πρεπει να ελεγχοντε και οταν το απαιτουν οι περιστασεις και παει να χαλασει καμια δουλεια να τα βγαζουν για βοσκη.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.511
Κριτικές
4
Like
1.672
Πόντοι
266
αυτο εχει γινει εδω και καιρο σε ολες τις ομαδες.και ειναι λογικο να γινετε διοτι τα προβατα πρεπει να ελεγχοντε και οταν το απαιτουν οι περιστασεις και παει να χαλασει καμια δουλεια να τα βγαζουν για βοσκη.
θυμάμαι ένα ματσ στην Πάτρα με τα Γιάννενα τιμωριμένα, και καθόμουν μαζι με τους γαυρους - ουδετερος- και με το τσουκαλα και ολοι την παρέα του, τόσους πολλούς μπράβους μαζαμενους δεν εχω δει...
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.511
Κριτικές
4
Like
1.672
Πόντοι
266
α, θυμήθηκα και ένα άλο ματς την χρονια της ριζουπολης πρέπει να ήταν, παναχαϊκή - γαυρος, προηγείται η ομάδα μου 1-0, στο δευτερο ημιχρονο αρχίζει ο γαυρος 1-1 1-2 1-3 και γίνετε ένα ντου από χτιστούς που φοράγανε μπουφαν σεκουριτι και άρχισαν να βαράνε όποιον έβρισκαν μπροστά τους, κατι σκυλαφατσες με ξυρισμενα κεφάλια, ο κόσμος να τρεχει με τα παιδια αγκαλια, ακόμη και ολυμπιακοι, από τότε σιχάθηκα τον γαυρο...
 
OP
OP
P

pefotismenos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
409
Like
3
Πόντοι
1
Σημερα ολα γινοντε για τα φραγκα,αυτοι που λετε πληρωνοντε ρε παιδια,παλια καθε οπαδος ειχε τρελα προσωπικη με την ομαδα σε σημειο να κατεστρεφε την ιδια του τη ζωη για Ολυμπιακο(πρεζα,φυλακες,ξυλικια κτλ)
Τωρα απο την παλια θυρα 7 απλα εχουνε μεινει λιγοι,οι οποιοι ως πιο παλιοι,τους βλεπουνε οι πιτσιρακαδες σαν αρχηγους.
Και αυτοι εκμεταλλευοντε το γεγονος και εχουνε φτιαξει τη ζωη τους με κονε μεσω Ολυμπιακου και Κοκκαλη και εχουνε διοριστει σε διαφορα ποστα.
Τα καλα ατομα που ειχε η παλια θυρα 7,οσα ζουνε τελος παντων ,δε φαινοντε,ουτε νοιαζοντε να βγουνε μπροστα,αλλοι τα εχουνε παρατησει,αλλοι κανανε οικογενειες κτλ.
Ειπαμε αλλαξανε οι εποχες
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Παντως κλασικη χουλιγκανοφατσα του 80,ητανε το παλικαρι του Ηρακλη που μπηκε χτες στο γηπεδο και χτυπσε το Σηφακη.
Αμανικο,εγκεφαλικα κυτταρα καμενα,old school λεμε
μαστουρωμενο ητανε ...απορω πως ξεφυγε απο τους σεκιουριταδες ,και εκανε  :jerking: για τοση πολλη ωρα :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom