Νέα

Γυναίκες: μια γενική κατηγοριοποίηση στα μάτια του άντρα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimmakos1971
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
768
Πόντοι
96
To θέμα είναι ότι με το νούμερο Δ δεν σηκώνεται ούτε με μισό μπουκάλι....

  Η δοκιμασμενη μεθοδος του μισομπουκαλου (που σε οδηγει σε ενα 2ο μισομπουκαλο) σε οδηγειεπισης  στο να κανεις μαλακιες!!! Το μονο που καταφερνεις ειναι να μαζευεις χυλόπιτες ΚΑΙ απο γκόμενες που ουτε θα γυρναγες να κοιταξεις κανονικα!!

  Ασε που αν γουσταρει η γκομενα σου τραβα μια χυλοπιτα οταν εισαι λιωμα και οταν την ξαναβλέπεις σου πεταει ενα "Τοοοοοοτε ήσουνα μεθυσμενος????". Εσυ βεβαια το Τοοοοοοτε δε το θυμασαι οποτε ντρεπεσαι μην εκανες καμια μαλακια και κρύβεσαι!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Γενικως τα κομματοσκυλα δεν ειναι για πολλα πολλα.....αντρες γυναικες.....οχι για σχεση ουτε για παρεα ουτε για εναν καφε ουτε για μια καλημερα δεν τους γουσταρω προσωπικα...τους θεωρω μιασματα :)


τι θηλυκο να σου λεει η γυναικα σου παντως δε μπορω μωρο μου τωρα εχω να παω στη συναντηση του κομματος και μετα να μοιρασω φυλλαδια και να γλυψω κοσμο απο το τηλεφωνο για να μας ψηφισει  :2funny:
 

Agent_Nina

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
αν το γενικεύσω εγώ στα φανατισμένα άτομα, θα θεωρηθώ κακιά?
με κόμματα, ομάδες, εθνότητες κλπ.?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Α ναι συμφωνω απολυτα.......(αν και με τις ομαδες δε με ενοχλει και τοσο να σου πω την αληθεια) αλλα γενικα οτιδηποτε φανατισμενο με απωθει :)
 

Agent_Nina

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
προφανώς δεν σου έχει τύχει σώβρακο με το δικέφαλο πάνω...!
να μην ξέρεις από πού να φύγεις..!

και δηλώσεις του τύπου 'ποιός είμαι ο Λουά Λουά'...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
προφανώς δεν σου έχει τύχει σώβρακο με το δικέφαλο πάνω...!
να μην ξέρεις από πού να φύγεις..!

και δηλώσεις του τύπου 'ποιός είμαι ο Λουά Λουά'...

μου χει τυχει να εχει χτυπημενο το δικεφαλο στο μπρατσο και να μην χανουμε αγωνα της αεκ ουτε για αστειο.......και δεν εννοω τηλεοπτικα......ετρεχα στο γηπεδο (μια δυο φορες ειχα παει και εξω) και μετα ολες τις αθλητικες εκπομπες φυσικα......επι ωρες........και να σου τα γαμιεται ο ντεμης και να σου τα γαμιεται και η βανδη.......και ολα αυτα δε θα με ενοχλουσαν γιατι βλεπω μπαλα και μαρεσουν τα αθλητικα γενικως..........αλλα ειμαι γαυρος το κερατο μου και δεν το αντεχα αυτο το πραγμα :2funny:
 

Επισκέπτης
μου χει τυχει να εχει χτυπημενο το δικεφαλο στο μπρατσο και να μην χανουμε αγωνα της αεκ ουτε για αστειο.......και δεν εννοω τηλεοπτικα......ετρεχα στο γηπεδο (μια δυο φορες ειχα παει και εξω) και μετα ολες τις αθλητικες εκπομπες φυσικα......επι ωρες........και να σου τα γαμιεται ο ντεμης και να σου τα γαμιεται και η βανδη.......και ολα αυτα δε θα με ενοχλουσαν γιατι βλεπω μπαλα και μαρεσουν τα αθλητικα γενικως..........αλλα ειμαι γαυρος το κερατο μου και δεν το αντεχα αυτο το πραγμα :2funny:
γεια σου ρε mounitsa ομοθρησκη..
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
μου χει τυχει να εχει χτυπημενο το δικεφαλο στο μπρατσο και να μην χανουμε αγωνα της αεκ ουτε για αστειο.......και δεν εννοω τηλεοπτικα......ετρεχα στο γηπεδο (μια δυο φορες ειχα παει και εξω) και μετα ολες τις αθλητικες εκπομπες φυσικα......επι ωρες........και να σου τα γαμιεται ο ντεμης και να σου τα γαμιεται και η βανδη.......και ολα αυτα δε θα με ενοχλουσαν γιατι βλεπω μπαλα και μαρεσουν τα αθλητικα γενικως..........αλλα ειμαι γαυρος το κερατο μου και δεν το αντεχα αυτο το πραγμα :2funny:

εύγε γαυρίνα
 

Επισκέπτης
κι εγώ η μικρή και αθώα έως χτές θεωρούσα ότι η μόνη κατηγοριοποίηση είναι
- Δεν βλέπεται
- Βλέπεται
η σωστη κατηγοριοποιηση ειναι
- Γαμησιμη
- Μη Γαμησιμη
ολα τ' αλλα ειναι τριχες κατσαρες..

Υ.Γ εννοω αν γαμιεται καλα-προστυχα-εκφυλα-χωρις μαλακισμενες αναστολες-αν ειναι γεννημενη για να γαμιεται-αν χυνει απο παντου-αν της τρεχουν τα ζουμακια στα μπουτια μονο & μονο που σκεφτεται το γαμησι..
 

giwrgos2006

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Anal Hunter και Ass Filler..τα μεγάλα πνεύματα συναντώνται..  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Agent_Nina

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
Ανακαλώ ανακαλώ!!!!

+1 στον pleasuregiver, με μια μικρή διόρθωση. Το επίθετο είναι γαμεύσιμος-η!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Στην μπουρδελικη ειναι γαμησιμη ομως  :rockon:
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
αναρχικές, δεξιές, αριστερές αυτά είναι πίπες! όλα έχουν να κάνουν με την εποχή & αν η γκόμενα είχε διάθεση να φροντίσει τον εαυτό της! κάποτε αν έβλεπες γυναίκα με ξυρισμένο μουνί θα έτρεχες απο φόβο μήπως έχει αρρώστια, τώρα το έχεις δεδομένο! μουστάκι σε γυναίκες πιο πολύ είχα δει οταν πήγαινα σε dorian grey, aerobic & barbarella παρα στην όποια obre & rebound.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Μια φορα την ειχα πει σε μια γκομενα στο σχολειο για το μουστακι που ηταν περισσοτερο και απο το δικο μου τοτε, και ειχε βαλει τα κλαματα για καμμια ωρα ! Δεν την χαλασε  :2funny: :rockon:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Kάποτε είχα γνωρίσει μιά μουστακαλού δαπίτισα. Φυσικά δεν έκανα κίνηση, και όχι μόνο για ιδεολογικούς λόγους  :dancing:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Επρεπε να της πεις θελω σου κανω ενα δωρακι, και να της σκασεις την καινουρια mach 3 turbo.

Σε σημειωμα να γραψεις : Ελεγα να σου παρω την απλη, αλλα δεν θα την παλευε.  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom