Νέα

Γυναίκες: μια γενική κατηγοριοποίηση στα μάτια του άντρα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimmakos1971
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
Μία τυπική γυναίκα που κυκλοφορεί ανάμεσά μας:

"χθες πηγα σινεμα με τη ξαδερφη μ το αγορι της ξαδερφης μ κ μια φιλη απ τη δουλεια μου..αυτος λοιπον εβγαλε εισητηρια ξεχωριστα δηκαδη αυτος κ η ξαδ μ απο πισω για να μπορουν αν φιλιονται κ εγω κ η μαρια η φιλι μ μπροστα..αλλα ο χαζοσ μπερδεψε τα εισητηρια κ εατσε μπροστα μ αντι απο πισω αμς κ τσαντιστηκε..κ λεει στη ξαδ μ τωρα εχω νευρα..μετα αβγινουμε απ την αιθουσα κ ειδε 2 κοπελες η μια πρωην κ φυικα τις χαιρετησε τη ξαδ μ δεν τη συστησε για κοπελα τ λεπτομερεια αυτο..μετα πριν φυγουμε κ χαιρετιομασταν της λλει αυτος της ξαδ μ α!τα δοντια σ ειναι βρωμικα αν ατ πλυνεις..κ η κακομοιρα η αξδ μ τα πλενει συνεχεια αλλα π κ π αναβει ακαν τσιγαρακι..δε μυριζε η αναπνοη της για ατ δοντια της..δεν απαντησε η αξδ μ αλλα προσβληθηκε..εχει δικιο η αδικο..τι λετε να κανει?αυτος χθες δεν της εστειλε μη ουτε μια συγνωμη ουτε κ εκεινη τ στειλε.."

Και άλλη μία:

"Γεια σας παιδια,με λιγα λογια για να μην σας κουρασω θα σας πω τι μου συνεβει. ΜΙΑ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΜΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ πως ο καλος μου θα κανει κινηση μεσα σε αυτον τον μηνα. (ΕΝΩ εχουμε να μιλησουμε 5 μηνες) Επισης μου ειπε πως εχει αισθηματα για μενα κ παντα ειχε-ενω εκεινος ποτε δεν που ειπε κατι τετοιο. Εδω κ 2 χρονια γνωριζομαστε.Ειμαι 22. Δηλαδη η μεντιουμ μου ειπε πως μεσα σε αυτον τον μηνα θα μου πει ολη την αληθεια. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΠΑΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ! ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ?"

να το πιστεψεις , να το πιστεψεις!!!
 

Επισκέπτης
ε οχι κ τυπικες γυναικες αυτες (η 1η τι δε χελ εγραψε δε καταλαβα χριστο)!!!


Εδώ που τα λέμε μάλλον δεν είναι τυπικές, αλλά ανώτερες του τυπικού. Είχα βγεί με φοιτήτριες πριν 15 χρόνια που ήταν πολύ πιο χάλια από τη μαλακισμένη που γράφει την παραπάνω αηδία από την οποία δεν κατάλαβες τίποτε. Αν ρώταγαν την ίδια τι εννοούσε με το συγκεκριμένο κείμενο, ούτε αυτή θα ήξερε. Όπως δεν ξέρουν άλλωστε και οι περισσότερες τι θέλουν από αυτή τη ζωή , από τους άνδρες , από το γαμήσι κτλ ...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Έχει κι άλλο, και μάλιστα σχετικό  :dancing:

"επεσε απ το μπΑΛΚΟΝΙ.. ΓΙΑ ΝΑ Τ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ..ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΑΣ ΚΟΥΚΛΑΣ Π ΤΟ ΧΕ ΧΘΕΣ Η ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ..ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΣΕ ΑΛΛΗ ΕΚΜΠΟΜΠΗ Κ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΗΚΑ..Κ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΣ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΕΜ ΣΥΓΚΙΝΕΙ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ..ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΙΩΣΕ Ο ΚΤΗΝΟΣ Ο ΣΥΝΡΟΦΟΣ ΤΗΣ ΑΛΛΟΙ ΟΤΙ ΕΠΕΣΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ..ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΕΤΕ?ΜΑ ΠΒΣ ΕΜΕΙΝΕ 17 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΑΙ ΜΕ ΑΚΠΟΙΟΝ Π ΤΗΝ ΕΒΡΙΖΕ ΤΗ ΜΕΙΩΝΕ ΤΗ ΧΤΥΟΑΓΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕ Κ ΤΗΝΕ ΒΑΖΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝ ΑΚΝΕΙ ΚΕΤΡΩΣΕΙΣ?39 ΧΡ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΟ ΤΑΦΟ ΕΦΙΛΑΤΙΚΟ..ΑΥΤΟΣ ΑΞΙΖΕΙ ΘΑΝΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ ΑΛΛΑ ΣΚΑΤ ΘΑ ΤΗ ΣΚΑΠΟΛΥΑΡΕΙ..ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΦΥΛΑΚΙΣΗΣ..ΑΛΛΑ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ Κ ΑΥΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΕΦΕΥΓΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ Τ...ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ?ΕΧΩ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ Η ΟΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΑΛ Κ ΕΧΕΙΣ ΧΕΣΗ ΜΕ ΑΚΠΟΙΝ ΠΕΝΤΕΜΙΣΗ ΧΡΟΝΑΙ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΑΠΑΤΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΤΟΝ ΣΥΓΧΩΡΕΙ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΟΧΘΕς ΒΡΗΚΕ ΜΑΙ ΚΑΣΕΤΑ Π ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΤΗΣ ΜΕ ΜΑΙ ΣΤΡΙΠΤΙΖΟΥ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΕ ΑΛΑ ΜΑΛΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟΝ ΣΥΓΧΩΡΗΣΕΙ Κ ΑΜ ΤΗΣ ΕΠΙ Κ ΤΙΠΟΑΤ Σ ΛΕΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΑΙΤΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ.ΕΛΕΟΣ..ΔΗΑΛΔΗ!ΑΚΟΥΩ ΓΝΩΜΕΣ.."
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Σήμερα έπεσα σε κάτι μπαζόλες του πολυτεχνείου... σα χοντρές καρακάξες ήταν. Και γουστάραν κιόλας τρομάρα τους.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Τώρα που το σκέφτομαι, οι χειρότερες γκόμενες είναι αυτές που ασχολούνται με τα κομματικά.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
αποκλειεται αυτα τα ατομα να ειναι πλειοψηφιες κ τυπικες ελληνιδες... τζισους κραιστ!!! :o
παντως εσεις καταλαβατε δλδ τι γραφουν? εγω διαβασα 3 γραμμες κ μετα χαθηκα... η 1η ειναι η καλυτερη παντως στο γραψιμο...
Καθόλου κακή κίνηση. Ειδικά αν είχε ως αποτέλεσμα να μείνουμε μόνο άνδρες στο site.
λυπαμαι θα σε απογοητευσω κ παλι
 

Επισκέπτης
Τώρα που το σκέφτομαι, οι χειρότερες γκόμενες είναι αυτές που ασχολούνται με τα κομματικά.

Οι αριστερές είναι οι χειρότερες όλων. Όπως και οι αναρχικές, αλλά οι αναρχικές γκόμενες στην Ελλάδα είναι τόσες που είναι γνωστές με τα μικρά τους η καθέ μία.Γενικά άβαφες, τριχωτές, χοντρές , κακοντυμένες και κρατάνε κι αυτά τα ταγάρια που σου φέρνουν εμετό. Από παππούτσι σανδάλι πέτσινο, κόκκινο/μαύρο τρύπιο all star και το υπόδημα φετίχ των Εξαρχείων/Στρέφη/Καλλιδρομίου : μπαλαρίνα μαύρη υφασμάτινη με άσπρη σόλα και μπαρέτα ...
 

Επισκέπτης
παντως εσεις καταλαβατε δλδ τι γραφουν? εγω διαβασα 3 γραμμες κ μετα χαθηκα...

Σου είπα ότι δεν καταλαβαίνουν οι ίδιες τι γράφουν. Πως είναι δυνατόν να καταλάβει τρίτο πρόσωπο; Αλλά επαναλαμβάνω ότι αυτά δεν είναι σπάνια γνωρίσματα Ελληνίδων , όταν μιλούν για τα αισθηματικά τους ...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
οταν μιλανε για τα αισθηματικα τους γινονται εντελως ανεγκεφαλα οντα... οκ...
το σημειωνω... θα το παθω το υπαρξιακο το βλεπω...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Οι αριστερές είναι οι χειρότερες όλων. Όπως και οι αναρχικές, αλλά οι αναρχικές γκόμενες στην Ελλάδα είναι τόσες που είναι γνωστές με τα μικρά τους η καθέ μία.Γενικά άβαφες, τριχωτές, χοντρές , κακοντυμένες και κρατάνε κι αυτά τα ταγάρια που σου φέρνουν εμετό. Από παππούτσι σανδάλι πέτσινο, κόκκινο/μαύρο τρύπιο all star και το υπόδημα φετίχ των Εξαρχείων/Στρέφη/Καλλιδρομίου : μπαλαρίνα μαύρη υφασμάτινη με άσπρη σόλα και μπαρέτα ...

Αυτά ήταν πολύ παλιά, τώρα έχουν προσαρμοστεί  :dancing:
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Οι αριστερές είναι οι χειρότερες όλων. Όπως και οι αναρχικές, αλλά οι αναρχικές γκόμενες στην Ελλάδα είναι τόσες που είναι γνωστές με τα μικρά τους η καθέ μία.Γενικά άβαφες, τριχωτές, χοντρές , κακοντυμένες και κρατάνε κι αυτά τα ταγάρια που σου φέρνουν εμετό. Από παππούτσι σανδάλι πέτσινο, κόκκινο/μαύρο τρύπιο all star και το υπόδημα φετίχ των Εξαρχείων/Στρέφη/Καλλιδρομίου : μπαλαρίνα μαύρη υφασμάτινη με άσπρη σόλα και μπαρέτα ...
μάλλον δεν συχνάζεις στα εξάρχεια!
 

Επισκέπτης
Αυτά ήταν πολύ παλιά, τώρα έχουν προσαρμοστεί  :dancing:

Όντως. Τώρα με τόσες πιστωτικές υπάρχει παντού βελτίωση!
Υπάρχουν ακόμη πάντως τέτοιες γραφικές και δεν είναι καθόλου λίγες.
Μου αρέσει που γίνομαι κατανοητός και κατάλαβες αμέσως σε τι ακριβώς αναφέρομαι. Άλλοι που ήταν αγέννητοι τις εποχές που πρωτοβγαίναμε εμείς αδυνατούν να καταλάβουν.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Οι αριστερές είναι οι χειρότερες όλων. Όπως και οι αναρχικές, αλλά οι αναρχικές γκόμενες στην Ελλάδα είναι τόσες που είναι γνωστές με τα μικρά τους η καθέ μία.Γενικά άβαφες, τριχωτές, χοντρές , κακοντυμένες και κρατάνε κι αυτά τα ταγάρια που σου φέρνουν εμετό. Από παππούτσι σανδάλι πέτσινο, κόκκινο/μαύρο τρύπιο all star και το υπόδημα φετίχ των Εξαρχείων/Στρέφη/Καλλιδρομίου : μπαλαρίνα μαύρη υφασμάτινη με άσπρη σόλα και μπαρέτα ...

Οι μεν αριστερες ειναι ετσι οπως το λες, οι δε δεξιες ειναι κατι κακογαμημενες και κακομαθημενες που τρωνε γαμησια απο εδω και απο εκει και το παιζουν ντιβες. Ασε τις ξερουμε, ολες τα ιδια σκατα ειναι φιλε, την ιδια περιφρονηση αξιζουν.

Οσο για τις αλλες, να πανε να γαμηθουνε και αυτες, ελληνιδες ειναι  :2funny:
 

Agent_Nina

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
κι εγώ η μικρή και αθώα έως χτές θεωρούσα ότι η μόνη κατηγοριοποίηση είναι
- Δεν βλέπεται
- Βλέπεται
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Όντως, οι δεξιές είναι χειρότερες.
 
OP
OP
J

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
Όντως. Τώρα με τόσες πιστωτικές υπάρχει παντού βελτίωση!
Υπάρχουν ακόμη πάντως τέτοιες γραφικές και δεν είναι καθόλου λίγες.
Μου αρέσει που γίνομαι κατανοητός και κατάλαβες αμέσως σε τι ακριβώς αναφέρομαι. Άλλοι που ήταν αγέννητοι τις εποχές που πρωτοβγαίναμε εμείς αδυνατούν να καταλάβουν.

Ελα ρε τώρα. Απλά τότε έτσι ήταν η μόδα. Τι αριστερές και δεξιές μας τσαμπουνάς? Την περασμένη Τετάρτη στην κεντρική συγκέντρωση του ΚΚΕ μου έφυγε το μάτι από τα αστέρια που κυκλοφορούσαν.
Από την άλλη τα έχετε δει τα πιτσιρίκια με τις αφάνες ,αγοράκια και κοριτσάκια που είναι λες και τα χτύπησες στο κεφάλι με κύτρα ταχύτητας? Ασε τα σκουλαρίκια στα χείλια τύπου τσίμπισα το αγκίστρι αλλά έκοψα την πετονιά και γλύτωσα.Αυτά αν σε πιπώσουν με τα σκουλαρίκια αυτά θα στον κάνουν φλάουτο.
Δεν έχει να κάνει το ντύσιμο και η εμφάνιση με την ιδεολογία. Μαλακισμένες μόδες που έρχονται και παρέρχονται και ακολουθεί η πιτσιρικαρία για να αισθάνεται ντεμέκ διαφοροποιημένοι. Πούτσες μπλε κοινώς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom