Νέα

Γυναικες με Strap-on

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arturo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petros3005

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2011
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Φιλε επειδη τα ειχα καιρο με μια κοπελα που καναμε και τετοιες ιστοριες να σου πω απλα πως ξεκινησε...
Ειναι αυτο που λενε οποιος ανακατευεται με τα πιτουρα...τον τρωνε οι κοτες...
και οποιος παιζει με τους δονητες...τους τρωει κιολας...

:)
Καπως ετσι...
 

thanos530

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
98
Like
59
Πόντοι
0
Φιλε επειδη τα ειχα καιρο με μια κοπελα που καναμε και τετοιες ιστοριες να σου πω απλα πως ξεκινησε...
Ειναι αυτο που λενε οποιος ανακατευεται με τα πιτουρα...τον τρωνε οι κοτες...
και οποιος παιζει με τους δονητες...τους τρωει κιολας...

:)
Καπως ετσι...

Ειχα βρει παλια ενα ζευγαρι που επεζε και strapon. Τωρα υπαρχει ενα που βαζει αγγελιες στα σχετικά σαιτ.

 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
48
Πόντοι
606
το στραπον ειναι τεχνη και τεχνικη! Δεν ειναι απλα παω σε ενα μπουρδελο η σε ενα στουντιο στηνομαι στα 4 και τον τρωω...

Εχει τυχει να εχω σχεση παλαιωτερα ως φοιτητης σχεση με κοπελα που τις αρεσε να σκιζει αγορακια και πανω στην καβλα της στιγμης με ειχε παρει αρκετες φορες και ναι μου αρεσε αλλα ειναι κατι που γινοταν με τρομερη τεχνη, και ναι το πρωκτικο σεξ για τον ανδρα ειναι πολυ ποιο σημαντικο απο την γυναικα. Στην γυναικα ειναι απλα η υποταγη στον ανδρα ειναι και κατι αλλο.... ο προστατης που εαν καταφεει και τον πετυχει σε "αδειαζει" με εναν μοναδικο τροπο και εχεις την καλυτε3ρη εκσπερματιση της ζωης σου....

Για να μπει βεβαια θελει ηρεμια , δουλεια και τεχνη εαν τα εχετε ολα αυτα απλα καντε το αν οχι απλα θα πονεσεται οποτε απλα αποφασιστε!
 

thanos530

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
98
Like
59
Πόντοι
0
το στραπον ειναι τεχνη και τεχνικη! Δεν ειναι απλα παω σε ενα μπουρδελο η σε ενα στουντιο στηνομαι στα 4 και τον τρωω...

Εχει τυχει να εχω σχεση παλαιωτερα ως φοιτητης σχεση με κοπελα που τις αρεσε να σκιζει αγορακια και πανω στην καβλα της στιγμης με ειχε παρει αρκετες φορες και ναι μου αρεσε αλλα ειναι κατι που γινοταν με τρομερη τεχνη, και ναι το πρωκτικο σεξ για τον ανδρα ειναι πολυ ποιο σημαντικο απο την γυναικα. Στην γυναικα ειναι απλα η υποταγη στον ανδρα ειναι και κατι αλλο.... ο προστατης που εαν καταφεει και τον πετυχει σε "αδειαζει" με εναν μοναδικο τροπο και εχεις την καλυτε3ρη εκσπερματιση της ζωης σου....

Για να μπει βεβαια θελει ηρεμια , δουλεια και τεχνη εαν τα εχετε ολα αυτα απλα καντε το αν οχι απλα θα πονεσεται οποτε απλα αποφασιστε!

Και εγώ έχω δοκιμάσει και συμφωνώ μαζί σου, μου αρεσει επίσης να της σκίζω και εγώ το δικό της.

Το μόνο δύσκολα βρίσκεις.
 

ariadnos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
το στραπον ειναι τεχνη και τεχνικη! Δεν ειναι απλα παω σε ενα μπουρδελο η σε ενα στουντιο στηνομαι στα 4 και τον τρωω...

Εχει τυχει να εχω σχεση παλαιωτερα ως φοιτητης σχεση με κοπελα που τις αρεσε να σκιζει αγορακια και πανω στην καβλα της στιγμης με ειχε παρει αρκετες φορες και ναι μου αρεσε αλλα ειναι κατι που γινοταν με τρομερη τεχνη, και ναι το πρωκτικο σεξ για τον ανδρα ειναι πολυ ποιο σημαντικο απο την γυναικα. Στην γυναικα ειναι απλα η υποταγη στον ανδρα ειναι και κατι αλλο.... ο προστατης που εαν καταφεει και τον πετυχει σε "αδειαζει" με εναν μοναδικο τροπο και εχεις την καλυτε3ρη εκσπερματιση της ζωης σου....

Για να μπει βεβαια θελει ηρεμια , δουλεια και τεχνη εαν τα εχετε ολα αυτα απλα καντε το αν οχι απλα θα πονεσεται οποτε απλα αποφασιστε!
εσυ εισαι ΩΡΑΙΟΣΣΣΣΣΣΣ KAI MEΡΑΚΛΗΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

gymalanaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2012
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Γεια χαρα μαγγες ειμαι 23 απο Θεσσαλονικη και με ψηνει αρκετα αυτη η φαση κανεις να αναφερει καμια εμπειρια γιατι οσο να ναι ειναι καπως το θεματακι
 

marianna2013

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
οι ποιο πολοι εδω μεσα ειστε ολο λογια ... μολις φορεσουμε το στραπ ον φοβαστε και κανετε πισω ...
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
378
Κριτικές
104
Like
550
Πόντοι
6.280
οι ποιο πολοι εδω μεσα ειστε ολο λογια ... μολις φορεσουμε το στραπ ον φοβαστε και κανετε πισω ...
Φορεσε το μονο αν σε φτιαχνει... κι αν δεν εισαι πολυ κακια ολα γινονται
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
οι ποιο πολοι εδω μεσα ειστε ολο λογια ... μολις φορεσουμε το στραπ ον φοβαστε και κανετε πισω ...
αν σε φοβουνται οι αντρες οταν δουν γυμνη, πιστεψε το... δε φταιει το στραπον  :2funny:
 

CROSSLOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Καλησπέρα και από μένα.Περισσότερο αγγελία είναι αλλά wtf....

Ενδιαφέρομαι για real με κροσάκι ή "θηλυκό" αγοράκι για να το ξευτιλίσουμε στον πούτσο εγώ και η γκόμενά μου.
Διευκρινήσεις έχει ένα μεγάλο strap on με το οποίο τρελαίνεται ξεσκίζει κωλαράκια.
Περισσότερα σε pm γιατί είναι σίγουρο ότι θα μας ζαλίσουν τα αρχίδια διάφοροι περίεργοι.

Χαιρετώ και να περνάτε όοοοοοοοοοοοολοι καλά. Smiley Smiley Smiley
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Καλησπέρα και από μένα.Περισσότερο αγγελία είναι αλλά wtf....

Ενδιαφέρομαι για real με κροσάκι ή "θηλυκό" αγοράκι για να το ξευτιλίσουμε στον πούτσο εγώ και η γκόμενά μου.
Διευκρινήσεις έχει ένα μεγάλο strap on με το οποίο τρελαίνεται ξεσκίζει κωλαράκια.
Περισσότερα σε pm γιατί είναι σίγουρο ότι θα μας ζαλίσουν τα αρχίδια διάφοροι περίεργοι.

Χαιρετώ και να περνάτε όοοοοοοοοοοοολοι καλά. Smiley Smiley Smiley
Καλα ρε τυπε 2 αγγελιες ιδιες και απαραλαχτες κοπι-πειστ βαρεθηκες να γραψεις κατι διαφορετικο;Πως να μην σε εχει βαρεθει η γκομενα μετα.
 
OP
OP
A

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Ρε παιδια γυναικες που να γουσταρουν να πηδανε αντρες με strapon υπαρχουν τελικα? Ποιος μπορει να βοηθησει? Σε pm παρακαλω. Ευχαριστω
 

paraskevasoeo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2013
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ψαχνω γυναικες με στραπ-ον για παιχνιδια ανταλλαγης ρολων η και κανα ζευγαρι αν υπαρχει εδω μεσα. Ποιος ξερει να μου πει κατι?
φιλε σε ενα μασατζιδικο στο κολονακι επι της δημοκριτου 9 ειναι μια η ελενα..δεν φανταζεσαι .αυτο σου λεω. με 150 μια ωρα ακολασιας.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.525
Like
67.569
Πόντοι
12.756
φιλε σε ενα μασατζιδικο στο κολονακι επι της δημοκριτου 9 ειναι μια η ελενα..δεν φανταζεσαι .αυτο σου λεω. με 150 μια ωρα ακολασιας.

δωσε και καμια αλλη πληροφορια για την επισκεψη σου τυπε , μην το στελνεις τον ανθρωπο ετσι ξεβρακωτο στο αγγουρι
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
δωσε και καμια αλλη πληροφορια για την επισκεψη σου τυπε , μην το στελνεις τον ανθρωπο ετσι ξεβρακωτο στο αγγουρι

γεια σου βρε νιπλ λοβερ...ολο με κολαζεις με αυτο το ψευδονυμο
 

paraskevasoeo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2013
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
τι παραπανω,η γυναικα το χει.ξερει να το χρησιμοποιει , και το κανει καλα.τι θες λεπτομερειες που πονανε η που να καυλωνουνε?  :s&m_1:  οπως και να χει περα απο το στραπ ον αφεντρα γεννημενη.
 

Επισκέπτης
τι παραπανω,η γυναικα το χει.ξερει να το χρησιμοποιει , και το κανει καλα.τι θες λεπτομερειες που πονανε η που να καυλωνουνε?  :s&m_1:  οπως και να χει περα απο το στραπ ον αφεντρα γεννημενη.
λαθος καταλαβες
δεν θελω πληροφοριες
να εισαι καλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom