Νέα

Γυναικες με Strap-on

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arturo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Giocondo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2011
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρουμε λοιπόν σε ποιές αρέσει πραγματικά και δεν το κάνουν αγγαρία??
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μόνον ο Στραπονμαν (ή Σαρουμαν) μπορεί να δώσει πειστική απάντηση σε αυτό!!!
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
806
Κριτικές
4
Like
570
Πόντοι
86
καποιος που να ξερει καποια κοπελα που να γουσταρει να στραποναρει αντρες χωρισ να ειναι επαγγελματιας?????
ηλικια και εμφανιση αδιαφορη
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
806
Κριτικές
4
Like
570
Πόντοι
86
αυτο το εχω κανει και εχω περασει πολυ καλα. ψαχνω για κατι μονιμο.
 

bear74

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
αυτο το εχω κανει και εχω περασει πολυ καλα. ψαχνω για κατι μονιμο.

δλδ , θέλεις κάποια που να είσαστε κατα κάποια τρόπο φιλαράκια και να σε στραπονάρει ; ή σχέση που θα βασίζεται στο στραπονάρισμα ;

μη με παρεξηγείς , μόλις ξύπνησα και λειτουργώ λίγο περίεργα..μέχρι να απαντήσεις πάντως πάω να χτυπήσω λίγο καρπουζάκι :)
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
806
Κριτικές
4
Like
570
Πόντοι
86
η πρωτη επιλογη ειναι ιδανικη
 
OP
OP
A

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Δηλαδη εσενα κελυ σου αρεσει πραγματικα να περνεις αντρες με στραπ-ον?
 

ring

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
86
Like
2
Πόντοι
0
Πολυ δυσκολα βα βρεις κοπελα εξω...κανα ζευγαρι βρισκεις - κατα καιρους βρισκω κανενα!!!μονη κοπελα αν δεν κατσει να γνωρισεις καμοια ή να ξερεις καμοια χρονια με bi γουστα ...ποιο πολυ οι gay που συχναζουν γκαζι σε κλαμπ κλπ αυτοι θα ξερουν και γενικα εκει αν εισαι δυκτιομενος στους εκει χωρους!!!Το ιδιο ψαχνω κ εγω γιαυτο απαντησα...γνωμη μου φυσικα!
 

bear74

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
η πρωτη επιλογη ειναι ιδανικη

φίλε μου , πολλές γυναίκες είναι ανοιχτόμυαλες και προφανώς με ένα προσεκτικό ψάξιμο ίσως , λέω ίσως να βρεις αλλά και πάλι δεν είναι σίγουρο εκτός κι αν μπλέξεις σε τίποτα περιεργους κύκλους..μια άλλη λύση είναι στο κύκλο σου μήπως παίζει τίποτα..

εδω γκόμενα βρίσκεις και πάνω στο ξεκίνημα της σχέσης σου λέει "μωρό μου θέλω να τα κάνουμε όλα στο κρεββάτι χωρίς αναστολές , να δοκιμάσουμε τα πάντα !" και μόλις εμφανίσεις κανά μαστίγιο  :shit: :badair: :badair: δεν μου έχει τύχει αλλά ξέρω μερικές περιπτώσεις  :2funny: πόσο μάλλον να της πεις "μωρό μου πάρε με μ' αυτό εδώ το στραπόν"  :2funny:

πρέπει να σταματήσω το απογευτματινό καρπούζι , με πιάνει η  :jerking:  :grin:
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
806
Κριτικές
4
Like
570
Πόντοι
86
Πολυ δυσκολα βα βρεις κοπελα εξω...κανα ζευγαρι βρισκεις - κατα καιρους βρισκω κανενα!!!μονη κοπελα αν δεν κατσει να γνωρισεις καμοια ή να ξερεις καμοια χρονια με bi γουστα ...ποιο πολυ οι gay που συχναζουν γκαζι σε κλαμπ κλπ αυτοι θα ξερουν και γενικα εκει αν εισαι δυκτιομενος στους εκει χωρους!!!Το ιδιο ψαχνω κ εγω γιαυτο απαντησα...γνωμη μου φυσικα!

ok thnx

δεν ειμαι δυκτιομενος ουτε μου εχει τυχει ζευγαρι (πιστευω θα ηταν ιδανικο)
 
OP
OP
A

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Να γραφεις Ελληνικα. Καλως ηρθες. Εχεις πμ
 

Επισκέπτης
Ιστοριεσ να βρειτε την γιωτα την γυναικα του λιλα.εχει οτι χρειαζεται :)
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Εγώ έχω τύχει σε γυναίκα που τις άρεσε να ξεσκίζει άνδρες με το strap on εγώ όμως δεν της έκατσα.
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
H κοπελα μου εχει μια φιλη που με τον αραβωνιαστικο τις κανουν τετοια παιχνιδια ανταλαγη ρολων ετσι οπως την εχω τσεκαρη τι φιλη τις πρεπει να τον ξεκωλιαζει το τυπακο  :s&m_1: :2funny: :2funny:
Για να βρεις τυχαια κοπελα για μια μερα να σε κανει κοριτσακι λιγο δυσκολο. :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom