Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    21
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
43
Like
16
Πόντοι
0
αυτο που θα σου ελεγα να περνεις οπωσδηποτε καθημερινα που θα σε βοηθησει και στις προπονήσεις σου,ειναι βιταμινη d..εγω επειδη εχω και τον θυροειδη που την ριχνει περνω καθημερινα 4000iu
Πιστεύεις το τ4 θα σταματήσεις να το παίρνεις ή είναι για πάντα;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.768
Κριτικές
6
Like
3.443
Πόντοι
736
Πιστεύεις το τ4 θα σταματήσεις να το παίρνεις ή είναι για πάντα;

Απο οτι έχω ακούσει αυτό θέλει παρακολούθηση απο γιατρό ανα 6μηνο και ανάλογα σου λέει ο γιατρός τι και πόσο να πάρεις.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.800
Like
14.389
Πόντοι
2.256
Απο οτι έχω ακούσει αυτό θέλει παρακολούθηση απο γιατρό ανα 6μηνο και ανάλογα σου λέει ο γιατρός τι και πόσο να πάρεις.
Εννοείται φίλε μου!!! Σε κάποιες περιπτώσεις και στο τρίμηνο.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.768
Κριτικές
6
Like
3.443
Πόντοι
736
Είδα αυτό εδω το βίντεο και μου φάνηκε ενδιαφέρον , επίσης ο συγκεκριμένος νομίζω αξίζει μια εγγραφή όποιος θέλει να κάνει , αν δεν κάνω λάθος το έκανε τώρα τελευταία το κανάλι για αυτό μάλλον και οι λίγοι εγγεγραμμένοι.

 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
173
Like
242
Πόντοι
21
Υπάρχουν σοβαρες εφαρμογές που να βγάζουν σωστά προγράμματα για bb για άνθρωπο που δεν είναι επαγγελματίας;
( Συν αν μπορεί αυτό το πρόγραμμα να δώσει και μακροθρεπτικα)
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.220
Πόντοι
2.411
Φιλοι θεωρειτε τις αρσεις θανατου,εν ετει 2023 απο τις πιο σημαντικες ασκησεις?Εχω κατι θεματακια με τη μεση,οχι κατι σκελετικο,συνφωνα με τις εξετασεις,οσο το οτι ειχα παρει βαρος για καποιο διαστημα,αλλα το εχω πλειν σχεδον χασει.Λετσλε τωρα που θα ξαναρχισω γυμναστικη,να την ενταξω στο προγραμμα μου?Παλια που γυμναζομουν πολυ τακτικά, την ασκηση αυτη την απεφευγα,επειδη φοβομουν οτι ειναι εισιτηριο για δισκοπαθειες κτλ.
Γνωμες?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Φιλοι θεωρειτε τις αρσεις θανατου,εν ετει 2023 απο τις πιο σημαντικες ασκησεις?Εχω κατι θεματακια με τη μεση,οχι κατι σκελετικο,συνφωνα με τις εξετασεις,οσο το οτι ειχα παρει βαρος για καποιο διαστημα,αλλα το εχω πλειν σχεδον χασει.Λετσλε τωρα που θα ξαναρχισω γυμναστικη,να την ενταξω στο προγραμμα μου?Παλια που γυμναζομουν πολυ τακτικά, την ασκηση αυτη την απεφευγα,επειδη φοβομουν οτι ειναι εισιτηριο για δισκοπαθειες κτλ.
Γνωμες?
ρωτα πρωτα ορθοπεδικο
 

Leon k

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2019
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
202
Πόντοι
0
Υπάρχουν σοβαρες εφαρμογές που να βγάζουν σωστά προγράμματα για bb για άνθρωπο που δεν είναι επαγγελματίας;
( Συν αν μπορεί αυτό το πρόγραμμα να δώσει και μακροθρεπτικα)
Δεν έχω βρει κάποια που να αξίζει όσο έψαξα. Ωστόσο μια πολύ καλή εφαρμογή διατροφής που βρήκα κ με έσωσε και την προτείνω ανεπιφύλακτα είναι η MyNetDiary στην free εννοείται έκδοση
Μέτρημα θερμίδων που δεν το είχα με τίποτα, πρωτεινη, υδατάνθρακες, λίπη, στα μετράει όλα εύκολα. Την προτείνω.
 

Leon k

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2019
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
202
Πόντοι
0
Φιλοι θεωρειτε τις αρσεις θανατου,εν ετει 2023 απο τις πιο σημαντικες ασκησεις?Εχω κατι θεματακια με τη μεση,οχι κατι σκελετικο,συνφωνα με τις εξετασεις,οσο το οτι ειχα παρει βαρος για καποιο διαστημα,αλλα το εχω πλειν σχεδον χασει.Λετσλε τωρα που θα ξαναρχισω γυμναστικη,να την ενταξω στο προγραμμα μου?Παλια που γυμναζομουν πολυ τακτικά, την ασκηση αυτη την απεφευγα,επειδη φοβομουν οτι ειναι εισιτηριο για δισκοπαθειες κτλ.
Γνωμες?
Και γω την αποφεύγω λόγω μιας στένωσης σπονδύλων και κάνω εναλλακτικές. Απλά οποίος μπορεί την άρση γυμνάζει ταυτόχρονα όσα γυμνάζεις με 3-4 ασκήσεις.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.302
Κριτικές
18
Like
16.459
Πόντοι
4.546
Φιλοι θεωρειτε τις αρσεις θανατου,εν ετει 2023 απο τις πιο σημαντικες ασκησεις?Εχω κατι θεματακια με τη μεση,οχι κατι σκελετικο,συνφωνα με τις εξετασεις,οσο το οτι ειχα παρει βαρος για καποιο διαστημα,αλλα το εχω πλειν σχεδον χασει.Λετσλε τωρα που θα ξαναρχισω γυμναστικη,να την ενταξω στο προγραμμα μου?Παλια που γυμναζομουν πολυ τακτικά, την ασκηση αυτη την απεφευγα,επειδη φοβομουν οτι ειναι εισιτηριο για δισκοπαθειες κτλ.
Γνωμες?
Μην φορτώνεις πολύ, με τα μισά κιλά του μέγιστού σου, κάνεις μια χαρά εκγύμναση και υπερτροφία.
Αν έχεις σοβαρό πρόβλημα, άστο, κάνε ασκήσεις που δεν σε ενχολούν/πονούν. Δεν είμαστε και επαγγελματίες strongman & powerlifters για να μαραζώσουμε χωρίς τις άρσεις. Γύμνασε περισσότερο τα πόδια σου, πολλές παραλλαγές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom