Νέα

Γύφτοι-βΡομά: συμβάντα, απόψεις κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anton3566
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 333K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.764
Like
29.363
Πόντοι
6.056

Έκθεση της ΕΛΑΣ: 84% όσων Ελλήνων εμπλέκονται σε κλοπές και διαρρήξεις είναι Ρομά Γύφτοι.



Γαμημενοι σκατογυφτοι!
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Συνεχίστε να γράφετε το ρατσιστικό σας βόθρο για τους Ρομά και τις μικροπαραβατικές συμπεριφορές τους και αφήστε τις χοντρές μπίζνες στους μπάτσους και τους πολιτικούς σας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.764
Like
29.363
Πόντοι
6.056
Σταματα ρε τυπε να εισαι ρατσιστής!
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
9
Like
2.209
Πόντοι
736
Σχετικά με το ποσοστό που γράφεται παραπάνω στην έκθεση - όχι ιδεών :confused:
Πάρτε κι άλλο περιστατικό μπουκαδόρων...
Έτσι αρχίζει η εκπαίδευση τους, από μικροκλοπές σε μικρή ηλικία και σταδιακά ανεβαίνει το παρανομίας επίπεδο:

 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
31
Like
3.903
Πόντοι
5.595
Ας κάνει πρώτα μια Ανεξάρτητη Αρχή μια έκθεση για την ΕΛΑΣ και πόσοι μπάτσοι είναι μπλεγμένοι κάθε μέρα σε κάθε λογής έγκλημα, και μετά έλα να μου πεις για τους Ρομά. Επίσης, δεν κατάλαβα το σκεπτικό ,μου που παραθέτεις μια μαλακία από το Πρώτο Θέμα, τη φυλλάδα που ξεπλενε τη Χρυσή Αυγή και νομίζεις ότι κάτι έκανες : αν μια ομάδα ή φυλή ανθρώπων είναι παραβατική αυτό σημαίνει ότι ΟΛΟΙ είναι; ή ότι θα πρέπει να τους πυροβολούμε; αυτός είναι ο ορισμός του ρατσισμού: να αποδίδεις συλλογική ευθύνη σε κάποιους ανθρώπους, θεωρώντας ότι είναι εγγενώς εγκληματίες. Να θυμηθούμε λίγο τις παρενοχλήσεις και τα σεξουαλικά εγκλήματα Λιγνάδη, Φιλιππίδη και άλλων θεατρανθρωπων; εκεί δεν είχε Ρομά. Αρα, αφού το 100% των βιαστων ήταν Έλληνες μη-Ρομά, μπορώ να πω ότι όλοι οι Έλληνες είναι βιαστές, σωστά;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.100
Κριτικές
1
Like
33.117
Πόντοι
6.256
Σε λιγο που ο κουλης θα φερει χιλιαδες παλαιστινιους θα λετε ρομά και θα κλαίτε.
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
860
Like
1.324
Πόντοι
206
Ας κάνει πρώτα μια Ανεξάρτητη Αρχή μια έκθεση για την ΕΛΑΣ και πόσοι μπάτσοι είναι μπλεγμένοι κάθε μέρα σε κάθε λογής έγκλημα, και μετά έλα να μου πεις για τους Ρομά. Επίσης, δεν κατάλαβα το σκεπτικό ,μου που παραθέτεις μια μαλακία από το Πρώτο Θέμα, τη φυλλάδα που ξεπλενε τη Χρυσή Αυγή και νομίζεις ότι κάτι έκανες : αν μια ομάδα ή φυλή ανθρώπων είναι παραβατική αυτό σημαίνει ότι ΟΛΟΙ είναι; ή ότι θα πρέπει να τους πυροβολούμε; αυτός είναι ο ορισμός του ρατσισμού: να αποδίδεις συλλογική ευθύνη σε κάποιους ανθρώπους, θεωρώντας ότι είναι εγγενώς εγκληματίες. Να θυμηθούμε λίγο τις παρενοχλήσεις και τα σεξουαλικά εγκλήματα Λιγνάδη, Φιλιππίδη και άλλων θεατρανθρωπων; εκεί δεν είχε Ρομά. Αρα, αφού το 100% των βιαστων ήταν Έλληνες μη-Ρομά, μπορώ να πω ότι όλοι οι Έλληνες είναι βιαστές, σωστά;

Ιδού η Ρόδος, ιδού και το πήδημα. Αφού θεωρείς πως το άρθρο είναι ρατσιστικό μπορείς να πας να μείνεις στο Ζεφύρι και τα Άνω Λιόσια. Έλα μετά να μας πεις τις εντυπώσεις σου. Αν δε σου αρέσει η Αττική μπορείς να πας προς Θήβα μεριά που έχει και τραίνο ή κάτω στην Πελοπόννησο. Κάτω Αχαγιά και περίχωρα Πύργου.

Μετά τράβα να γνωρίσεις όσους αστυνομικούς θες και σημείωσε τις διαφορές.

Επειδή μένω σε περιοχή με Γύφτους σου λέω πως η αναλογία είναι ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΗ εναντίων τους. Κάτω του 10% να είναι σωστοί. Και πολύ λέω. Μη σου πω 5%.

Από την άλλη οι αστυνομικοί είναι ΣΩΣΤΟΙ σε όλα τους. Το ότι υπάρχουν ελάχιστοι μαλάκες υπάρχουν. Έχω γνωρίσει Χρυσαυγήτες; Ναι αλλά είναι τόσοι λίγοι που οι συνάδελφοι τους τους έχουν για σφαλιάρες. Οι Ζαίοι είναι ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ. Διεφθαρμένοι; Πάλι ελάχιστοι. Και αυτούς τους αποφεύγουν οι υπόλοιποι.

ΞΥΠΝΑΤΕ μερικοί. Ο κόσμος δεν είναι ροζ συννεφάκι. Βγείτε λίγο έξω από τις κλειστές κοινωνίες σας. Και δεν κάνω πλάκα σε αυτό. Καλό το Da Capo αλλά το σκατό βρίσκεται ελάχιστα χιλιόμετρα παρά έξω. Στα σοβαρά τώρα. Πάρε 2-3 φιλαράκια σου και τραβάτε στα μέρη που μένουν γύφτοι. Να δείτε πως ζουν και το πως θα σας κοιτάνε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.081
Κριτικές
62
Like
40.619
Πόντοι
8.530
τυπε οταν ψοφανε οι γιουφτοι τραβας μονο το καζανακι και εισαι ενταξει :hi::hi::hi:
μετα παντα ριχνουμε ναπαλμ στη λεκανη :wanker::wanker::wanker:
:cheesy::cheesy::cheesy::buck2::buck2::D::D:
Θα με αποτελειωσεις από τα γέλια Ω οπή δένδρου(=κουφάλα)...!!!
έχει προβλήματα τώρα ο σύριζα,
αλλιώς θα βλέπαμε πανώ "ΔΙΚΕΟΣΙΝΙ"
Σωστό!
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.621
Κριτικές
24
Like
9.783
Πόντοι
4.746

Έκθεση της ΕΛΑΣ: 84% όσων Ελλήνων εμπλέκονται σε κλοπές και διαρρήξεις είναι Ρομά​

71% των εγκληματικών ομάδων που εξαρθρώθηκαν το 2021 στη χώρα μας αποτελούνταν από Ρομά – 84% το ποσοστό συμμετοχής των Ρομά σε κλοπές και διαρρήξεις – Γεωργιανοί, Αλβανοί, Αλγερινοί και Πακιστανοί ακολουθούν​

 

Trhunter

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
0
Γύφτοι μια λέξη πολλές έννοιες. Θα μιλήσω για τους γύφτους που έχω γνωρίσει σε Μενίδι Ζεφύρι α.λιοσια. Ξεκάθαρα υπάλληλοι των μπάτσων , έχουν δει πολλά νταραβερια μεταξύ τους τα μάτια μου. Τα ναρκωτικά είναι ίσως η μεγαλύτερη αγορά παγκοσμίως, στην Ελλάδα την λιανική πώληση την έχουν αναλάβει οι Ρομά , οι μπάτσοι είναι προμηθευτές και κατά κάποιο τρόπο φοροεισπρακτορες. Κάνουν κ κάνα ντου για τα μάτια του κόσμου και της τηλεόρασης. Φυσικά οι γύφτοι έχοντας πάρει αυτή τη θέση στην ελληνική κοινωνία, της προστατευόμενης μειονότητας δλδ που δυσκολεύεται πολύ να ενταχθεί στην κοινωνία κλπ, θεωρούνται , συνειδητά και μη υποδεέστερο είδος πολίτη. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα η ζωή τους να μη μετράει το ίδιο με των υπολοίπων αν και δεν θα έπρεπε. Η κοινωνία είναι ένας ζωντανός οργανισμός και κάθε ζωντανός οργανισμός έχει ανάγκη από παράσιτα
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.357
Κριτικές
8
Like
2.980
Πόντοι
456

Έκθεση της ΕΛΑΣ: 84% όσων Ελλήνων εμπλέκονται σε κλοπές και διαρρήξεις είναι Ρομά Γύφτοι.



Γαμημενοι σκατογυφτοι!
Αποκλείεται κάποιο λάθος έχει γίνει :confused:
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.357
Κριτικές
8
Like
2.980
Πόντοι
456
Αποκλείεται σου λέω. Απλα είναι παρεξηγημένο οι άνθρωποι επειδή κάποιοι πουλάνε λίγη φουντιτσα, όπλα, ναρκωτικά, βιάζουν, κλέβουν κτλ. Είναι ψυχουλες κατά βαθος:confused:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.030
Πόντοι
10.411
Ας κάνει πρώτα μια Ανεξάρτητη Αρχή μια έκθεση για την ΕΛΑΣ και πόσοι μπάτσοι είναι μπλεγμένοι κάθε μέρα σε κάθε λογής έγκλημα, και μετά έλα να μου πεις για τους Ρομά. Επίσης, δεν κατάλαβα το σκεπτικό ,μου που παραθέτεις μια μαλακία από το Πρώτο Θέμα, τη φυλλάδα που ξεπλενε τη Χρυσή Αυγή και νομίζεις ότι κάτι έκανες : αν μια ομάδα ή φυλή ανθρώπων είναι παραβατική αυτό σημαίνει ότι ΟΛΟΙ είναι; ή ότι θα πρέπει να τους πυροβολούμε; αυτός είναι ο ορισμός του ρατσισμού: να αποδίδεις συλλογική ευθύνη σε κάποιους ανθρώπους, θεωρώντας ότι είναι εγγενώς εγκληματίες. Να θυμηθούμε λίγο τις παρενοχλήσεις και τα σεξουαλικά εγκλήματα Λιγνάδη, Φιλιππίδη και άλλων θεατρανθρωπων; εκεί δεν είχε Ρομά. Αρα, αφού το 100% των βιαστων ήταν Έλληνες μη-Ρομά, μπορώ να πω ότι όλοι οι Έλληνες είναι βιαστές, σωστά;
Τύπε,όλα αυτά που αναφέρεις,εδώ μέσα τα έχουμε θίξει και έχουν χιλιοειπωθεί σε αντίστοιχα νήματα για τους διεφθαρμένους αστυνομικούς,για Λιγνάδηδες,Φιλιππίδιδες,πολιτικούς και λοιπά σκουπίδια της κοινωνίας.
Εσένα το πρόβλήμα σου ποιο ακριβώς είναι?Να μην μιλάμε για τους γύφτους και αυτά που κάνουν τόσα χρόνια?
 

0-100RealSlow

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
5
Like
9
Πόντοι
0
Τα ναρκωτικά είναι ίσως η μεγαλύτερη αγορά παγκοσμίως, στην Ελλάδα την λιανική πώληση την έχουν αναλάβει οι Ρομά , οι μπάτσοι είναι προμηθευτές καί φοροεισπράκτορες.
Τα είπες όλα, δέν πιστεύω όμως ότι ξεκινά από μπάτσους, αλλά άνωθεν, εξηγώντας έν τώ μεταξύ τίς διαχρονικές πλάτες τών κυβερνήσεων είς τήν "ευάλωτη" αυτή ομάδα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.737
Like
2.792
Πόντοι
456
Γύφτοι μια λέξη πολλές έννοιες. Θα μιλήσω για τους γύφτους που έχω γνωρίσει σε Μενίδι Ζεφύρι α.λιοσια. Ξεκάθαρα υπάλληλοι των μπάτσων , έχουν δει πολλά νταραβερια μεταξύ τους τα μάτια μου. Τα ναρκωτικά είναι ίσως η μεγαλύτερη αγορά παγκοσμίως, στην Ελλάδα την λιανική πώληση την έχουν αναλάβει οι Ρομά , οι μπάτσοι είναι προμηθευτές και κατά κάποιο τρόπο φοροεισπρακτορες. Κάνουν κ κάνα ντου για τα μάτια του κόσμου και της τηλεόρασης. Φυσικά οι γύφτοι έχοντας πάρει αυτή τη θέση στην ελληνική κοινωνία, της προστατευόμενης μειονότητας δλδ που δυσκολεύεται πολύ να ενταχθεί στην κοινωνία κλπ, θεωρούνται , συνειδητά και μη υποδεέστερο είδος πολίτη. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα η ζωή τους να μη μετράει το ίδιο με των υπολοίπων αν και δεν θα έπρεπε. Η κοινωνία είναι ένας ζωντανός οργανισμός και κάθε ζωντανός οργανισμός έχει ανάγκη από παράσιτα
Σωστός. Στο Μενίδι έχει μπάτσους με πολιτικά σε όλους τους δρόμους που πάνε προς τις γυφτικες γειτονιές..οχι για ασφάλεια.. Αλλα για να τσεκάρουν αν έχει πελατεία
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.392
Κριτικές
165
Like
25.051
Πόντοι
34.168
Σωστός. Στο Μενίδι έχει μπάτσους με πολιτικά σε όλους τους δρόμους που πάνε προς τις γυφτικες γειτονιές..οχι για ασφάλεια.. Αλλα για να τσεκάρουν αν έχει πελατεία
Για να τελειωνουμε με αυτη τη καραμελα..
Το οτι υπαρχουν επιορκοι αστυνομικοι,δεν αθωωνει τους κωλογυφτους.
Απλα αν ο γυφτος φαει 10 χρονια,ο αστυνομικος πρεπει να φαει 30.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.687
Like
11.421
Πόντοι
3.656
όλοι μαζί ισόβια θέλουν

γύφτοι και μπάτσοι που μοιράζουν πρέζα

και δις ισόβια οι πολιτικοί και διοικητικοί προϊστάμενοι που έκαναν τα στραβά μάτια
 

Trhunter

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
0
Τα είπες όλα, δέν πιστεύω όμως ότι ξεκινά από μπάτσους, αλλά άνωθεν, εξηγώντας έν τώ μεταξύ τίς διαχρονικές πλάτες τών κυβερνήσεων είς τήν "ευάλωτη" αυτή ομάδα.
Όχι δεν ξεκινά από τους μπάτσους , οι μπάτσοι είναι ένας κρίκος σε αυτή την αλυσίδα. Μια αλυσίδα που έχει μέσα δικαστές δικηγόρους πολιτικούς , δεν ξέρω κ εγώ τι άλλο ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom