Νέα

Γύφτοι-βΡομά: συμβάντα, απόψεις κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anton3566
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 331K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.178
Πόντοι
8.530
Σπάω πλάκα με γύφτισσες έξω από μεγάλο νοσοκομείο της Αθήνας μιας και έρχεται μεγάλη εβδομάδα είναι ντυμένες καλόγριες και προσπαθούν να πιάσουν στο φιλότιμο τους πιστούς
Υποκλίνομαι στο επιχειρηματικό τους δαιμόνιο....:kneel:
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
823
Like
2.755
Πόντοι
446
Υποκλίνομαι στο επιχειρηματικό τους δαιμόνιο....:kneel:
Τους έφεξε κιόλας ανοίγει ο καιρός όλον τον χειμώνα απλυτοι θα πηγαίνουν στην θάλασσα για το μπάνιο της ημέρας έχει νά βογγηξει το Πέραμα πάλι Χάχα
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
24.999
Πόντοι
34.168
Πιο Πασχα,ολο το χρονο περιφερονται στη πολη παιζοντας το καλογριες..
Μια και δυο τις εχω βουτηξει ενω εχουν αρχισει το ψηστηρι σε παππουδια?
Βολιδα φευγουν μετα βριζοντας με...
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
823
Like
2.755
Πόντοι
446
Πιο Πασχα,ολο το χρονο περιφερονται στη πολη παιζοντας το καλογριες..
Μια και δυο τις εχω βουτηξει ενω εχουν αρχισει το ψηστηρι σε παππουδια?
Βολιδα φευγουν μετα βριζοντας με...
Άνευ Πάσχα την πάτησα στην Βασιλίσσης Σοφίας όταν μετά έφυγα καρφώθηκα στο βλέμμα της σαν να βλέπεις δαίμονα μα τον Θεό
Άρχισαν να φαίνονται οι φλέβες γύρω από τά μάτια καί μαύρισε ξ περιοχή γύρω από τα μάτια εκεί το κατάλαβα ότι ήταν Β-ρομά
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Και νομιζα οτι γιορταζαν μαζι με τα ζωα
Εθνική Επιτροπή για ......... μπλα μπλα μπλα. Πόσα άτομα και με τι κριτήρια έχουν βολευτεί σε αυτές τις επιτροπές; τι μισθούς παίρνουν; Αυτά που προτείνουν για του Ρομά πάντως, είναι παπαριές. Λες και θέλουν να ενταχτούν, και δεν τους το επιτρέπουν
 

jumbo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
8
Like
409
Πόντοι
301
Εθνική Επιτροπή για ......... μπλα μπλα μπλα. Πόσα άτομα και με τι κριτήρια έχουν βολευτεί σε αυτές τις επιτροπές; τι μισθούς παίρνουν; Αυτά που προτείνουν για του Ρομά πάντως, είναι παπαριές. Λες και θέλουν να ενταχτούν, και δεν τους το επιτρέπουν
Με το ζόρι ένταξη δεν γίνεται.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.993
Κριτικές
1
Like
32.923
Πόντοι
6.256
Εχουν και διεθνη ημέρα οι ρομά.
Με το ζόρι ένταξη δεν γίνεται.
Σιγα τη ζωη των ενταγμένων, οι υπάνθρωποι ρομά δεν εχουν αγχος δε χρωστανε και γαμανε και καθε μέρα
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Άνευ Πάσχα την πάτησα στην Βασιλίσσης Σοφίας όταν μετά έφυγα καρφώθηκα στο βλέμμα της σαν να βλέπεις δαίμονα μα τον Θεό
Άρχισαν να φαίνονται οι φλέβες γύρω από τά μάτια καί μαύρισε ξ περιοχή γύρω από τα μάτια εκεί το κατάλαβα ότι ήταν Β-ρομά
Εφιαλτης στο δρόμο Βασιλίσσης Σοφίας.
Υπνωτίζουν τους διερχόμενους και τους κλέβουν την ψυχή.
Έχεις δει κάποιους να περπατάνε σαν ζομπια;
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Χτεσινό συμβάν στην Πειραιώς. Ήμουν με το αυτοκίνητό μου κατεύθυνση προς Πειραιά επί της οδού Πειραιώς, όπου στο ύψος του ιδρύματος Μ.Κακογιάννη βγήκε χωρίς δισταγμό με το έτσι θέλω ένα 10ετιας vw golf με 4 άτομα και στο τιμόνι ένας κοντός ( πιθανόν ανήλικος) μελαμψός από την αγαπημένη μας φυλή. Αφού αποφύγαμε το τρακάρισμα και μετά από κάτι σφυρίγματα εκ μέρους μου και βρισιές εκ μέρους τους, τους άφησα να προπορεύονται. Λίγο πιο κάτω στο ίδρυμα μείζονος Ελληνισμού, καγκουρας με φτιαγμένο honda civic, τζάμια φιμέ και μουσική να βαράει ετοιμαζόταν για αντικανονική αναστροφή που παρεμπόδιζε την αριστερή λωρίδα. Οι γύφτοι με κορναρισμα και βρισιές φτάνουν από πίσω του και τον προσπερνούν όπου ο οδηγός έριξε μπουνιά στο πίσω δεξί φανάρι. Αυτό που ακολούθησε ήταν ασύλληπτο, κάνω στην άκρη εγώ και ακολουθεί καταδίωξη των γύφτων από τον καγκουρα. Πέφτουμε πάνω σε φανάρι στο ύψος της ΙΟΝ, οι γύφτοι καβαλάνε το διάζωμα και μπαίνουν στο αντίθετο ρεύμα ενώ τα ίδια έκανε και το civic. Για καλή τύχη όλων υπήρχε κόκκινο φανάρι και για το αντίθετο ρεύμα οπότε το κυνηγητό συνεχίστηκε στα στενά Ταύρου- Μοσχατου.
Πραγματικά θα ήθελα να μαθαίνα την εξέλιξη της όλης καταδίωξης.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.697
Like
29.071
Πόντοι
6.056
Χτεσινό συμβάν στην Πειραιώς. Ήμουν με το αυτοκίνητό μου κατεύθυνση προς Πειραιά επί της οδού Πειραιώς, όπου στο ύψος του ιδρύματος Μ.Κακογιάννη βγήκε χωρίς δισταγμό με το έτσι θέλω ένα 10ετιας vw golf με 4 άτομα και στο τιμόνι ένας κοντός ( πιθανόν ανήλικος) μελαμψός από την αγαπημένη μας φυλή. Αφού αποφύγαμε το τρακάρισμα και μετά από κάτι σφυρίγματα εκ μέρους μου και βρισιές εκ μέρους τους, τους άφησα να προπορεύονται. Λίγο πιο κάτω στο ίδρυμα μείζονος Ελληνισμού, καγκουρας με φτιαγμένο honda civic, τζάμια φιμέ και μουσική να βαράει ετοιμαζόταν για αντικανονική αναστροφή που παρεμπόδιζε την αριστερή λωρίδα. Οι γύφτοι με κορναρισμα και βρισιές φτάνουν από πίσω του και τον προσπερνούν όπου ο οδηγός έριξε μπουνιά στο πίσω δεξί φανάρι. Αυτό που ακολούθησε ήταν ασύλληπτο, κάνω στην άκρη εγώ και ακολουθεί καταδίωξη των γύφτων από τον καγκουρα. Πέφτουμε πάνω σε φανάρι στο ύψος της ΙΟΝ, οι γύφτοι καβαλάνε το διάζωμα και μπαίνουν στο αντίθετο ρεύμα ενώ τα ίδια έκανε και το civic. Για καλή τύχη όλων υπήρχε κόκκινο φανάρι και για το αντίθετο ρεύμα οπότε το κυνηγητό συνεχίστηκε στα στενά Ταύρου- Μοσχατου.
Πραγματικά θα ήθελα να μαθαίνα την εξέλιξη της όλης καταδίωξης.
Αυτα το προβλήματα θα λυνόντουσαν σε μεγάλο βαθμο αν μια ωραία νύχτα βορβαδιζονταν με ναπάλμ ολοι οι μεγάλοι καταυλισμοί υπανθρώπων στην Ελλαδα.
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Χτεσινό συμβάν στην Πειραιώς. Ήμουν με το αυτοκίνητό μου κατεύθυνση προς Πειραιά επί της οδού Πειραιώς, όπου στο ύψος του ιδρύματος Μ.Κακογιάννη βγήκε χωρίς δισταγμό με το έτσι θέλω ένα 10ετιας vw golf με 4 άτομα και στο τιμόνι ένας κοντός ( πιθανόν ανήλικος) μελαμψός από την αγαπημένη μας φυλή. Αφού αποφύγαμε το τρακάρισμα και μετά από κάτι σφυρίγματα εκ μέρους μου και βρισιές εκ μέρους τους, τους άφησα να προπορεύονται. Λίγο πιο κάτω στο ίδρυμα μείζονος Ελληνισμού, καγκουρας με φτιαγμένο honda civic, τζάμια φιμέ και μουσική να βαράει ετοιμαζόταν για αντικανονική αναστροφή που παρεμπόδιζε την αριστερή λωρίδα. Οι γύφτοι με κορναρισμα και βρισιές φτάνουν από πίσω του και τον προσπερνούν όπου ο οδηγός έριξε μπουνιά στο πίσω δεξί φανάρι. Αυτό που ακολούθησε ήταν ασύλληπτο, κάνω στην άκρη εγώ και ακολουθεί καταδίωξη των γύφτων από τον καγκουρα. Πέφτουμε πάνω σε φανάρι στο ύψος της ΙΟΝ, οι γύφτοι καβαλάνε το διάζωμα και μπαίνουν στο αντίθετο ρεύμα ενώ τα ίδια έκανε και το civic. Για καλή τύχη όλων υπήρχε κόκκινο φανάρι και για το αντίθετο ρεύμα οπότε το κυνηγητό συνεχίστηκε στα στενά Ταύρου- Μοσχατου.
Πραγματικά θα ήθελα να μαθαίνα την εξέλιξη της όλης καταδίωξης.
γαμήσι και ξύλο,όχι απαραίτητα με αυτή την σειρά
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Δεν υπάρχει λόγος για ένταξη επειδή έχουν ήδη καταστραφεί από παιδική ηλικία και εξηγούμαι. Είμαι στο περίπτερο να πάρω μπύρες και τσιγάρα και την ώρα που ήμουν στα ψυγεία 2 μικρά μαλακιστήρια, ούτε 7 χρονών, με περιτριγύριζαν τραγουδώντας γύφτικη τραπ :confused: με τουπέ λες και θα μου την έπεφταν για ξύλο :cheesy:,τους είπα και εγώ κάτι heavy metal και μαζεύτηκαν επί τόπου.
Περιμένοντας να πληρώσω τις μπύρες μου, βλέπω το ένα μικρό μαλακιστήρι να πληρώνει για κάτι που πήρε και αμέσως να αρπάζει κάτι τσίχλες και ένα κρουασάν να λέει στον περιπτερά "Δεν σε χάλασε" και να αρχίζει να τρέχει. Ο περιπτεράς δεν έδωσε σημασία μιας και ήταν ευτελές το ποσό που του κλέψανε αλλά με τέτοιο θράσσος και τέτοια συμπεριφορά στα 7 τους, στα 15 καταλήγουν με golfάκια να σπάνε ξένες περιουσίες και άλλα πολύ χειρότερα. Ξύλο και ράπισμα λοιπόν όσο είναι μωρά...αν και μιλάμε για καμμένα χαρτιά από την ημέρα που θα ξετρυπώσουν απτή τρύπα της μάνας τους...
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
ρε μαλάκα τι γαμήσι θέλουνε και τους έχουν στα ώπα-ώπα οι ΤσιπροΚούληδες
πανε καθε μηνα τσιμπανε τα επιδόματα - κλέβουνε - πουλάνε ναρκωτικά και όλα καλά
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.697
Like
29.071
Πόντοι
6.056

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
24.999
Πόντοι
34.168
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Σε όλη την Ευρώπη τα ίδια κάνουν...
Έτσι είναι άμα κυβερνάνε παντού ξεφτίλες που η λύση τους σε όλα αυτά είναι πως αν φας μπούκα "να κάνεις ότι κοιμάσαι"
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Σε όλη την Ευρώπη τα ίδια κάνουν...
Έτσι είναι άμα κυβερνάνε παντού ξεφτίλες που η λύση τους σε όλα αυτά είναι πως αν φας μπούκα "να κάνεις ότι κοιμάσαι"

προσπάθησε κάποτε ο Σαρκοζί,αλλά δεν τον άφησαν να τους πηδήξει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom