Νέα

Γύφτοι-βΡομά: συμβάντα, απόψεις κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anton3566
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 333K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456

δείτε κάτι κουράδες που κλέβανε τον κοσμάκη
simmoria-main.png
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.030
Πόντοι
10.411

δείτε κάτι κουράδες που κλέβανε τον κοσμάκη
simmoria-main.png
Έναν - έναν τον ξαπλώνεις κάτω και τον αρχίζεις

finish-vs-mir-ufc-100.gif
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.121
Κριτικές
62
Like
40.655
Πόντοι
8.530
Χτεσινό συμβάν στην Πειραιώς. Ήμουν με το αυτοκίνητό μου κατεύθυνση προς Πειραιά επί της οδού Πειραιώς, όπου στο ύψος του ιδρύματος Μ.Κακογιάννη βγήκε χωρίς δισταγμό με το έτσι θέλω ένα 10ετιας vw golf με 4 άτομα και στο τιμόνι ένας κοντός ( πιθανόν ανήλικος) μελαμψός από την αγαπημένη μας φυλή. Αφού αποφύγαμε το τρακάρισμα και μετά από κάτι σφυρίγματα εκ μέρους μου και βρισιές εκ μέρους τους, τους άφησα να προπορεύονται. Λίγο πιο κάτω στο ίδρυμα μείζονος Ελληνισμού, καγκουρας με φτιαγμένο honda civic, τζάμια φιμέ και μουσική να βαράει ετοιμαζόταν για αντικανονική αναστροφή που παρεμπόδιζε την αριστερή λωρίδα. Οι γύφτοι με κορναρισμα και βρισιές φτάνουν από πίσω του και τον προσπερνούν όπου ο οδηγός έριξε μπουνιά στο πίσω δεξί φανάρι. Αυτό που ακολούθησε ήταν ασύλληπτο, κάνω στην άκρη εγώ και ακολουθεί καταδίωξη των γύφτων από τον καγκουρα. Πέφτουμε πάνω σε φανάρι στο ύψος της ΙΟΝ, οι γύφτοι καβαλάνε το διάζωμα και μπαίνουν στο αντίθετο ρεύμα ενώ τα ίδια έκανε και το civic. Για καλή τύχη όλων υπήρχε κόκκινο φανάρι και για το αντίθετο ρεύμα οπότε το κυνηγητό συνεχίστηκε στα στενά Ταύρου- Μοσχατου.
Πραγματικά θα ήθελα να μαθαίνα την εξέλιξη της όλης καταδίωξης.
Γύφτοι -καγκουρας Χημ/διπλό τελικό 4,15 απόδοση.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.121
Κριτικές
62
Like
40.655
Πόντοι
8.530

δείτε κάτι κουράδες που κλέβανε τον κοσμάκη
simmoria-main.png
Σε ένα εναντίον ενός δεν έχουν πιθανότητες αλλά αν σκάνε τρεις εναντίον ενός παππού τότε αλλάζουν τα πράγματα...:upsidedown::vomit:
 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
169
Like
234
Πόντοι
21
Θάνατος στις κατσαρίδες ( χάρη μόνο σε όσα άτομα που έχουν ξεφύγει από την καταγωγή τους , οι οποίοι βέβαια είναι ελάχιστοι) και σε αυτούς που τις χαϊδεύουν!
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356

προσπάθησε κάποτε ο Σαρκοζί,αλλά δεν τον άφησαν να τους πηδήξει
Άμα σου πω ότι κάποιες γερμανικές "πρωτοβουλιες πολιτών" είχαν φέρει κάποιους από αυτούς στη Γερμανία,
με αποτέλεσμα να μπουρδελοποιηθούν οι περιοχές που τους εγκατέστησαν;
Είχαν εγκαταστήσει καμιά 100άρα σε ένα παλιό ξενοδοχείο σε πολύ κεντρικό σημείο της Κολωνίας
και όποτε επισκεπτόμουν έναν φίλο στην περιοχή,είχε και μια ιστορία να μου πει με τις μαλακίες που έκαναν...

Εγώ απλά θα πω ότι βρίσκουν και τα κάνουν.
Γιατί υπάρχουν και χώρες που πάει η φάπα σύννεφο, δεν είναι όλα τα κράτη αδελφάτα ψευτοκουλτουριάρηδων και ψευτοανθρωπιστών.
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Άμα σου πω ότι κάποιες γερμανικές "πρωτοβουλιες πολιτών" είχαν φέρει κάποιους από αυτούς στη Γερμανία,
με αποτέλεσμα να μπουρδελοποιηθούν οι περιοχές που τους εγκατέστησαν;
Είχαν εγκαταστήσει καμιά 100άρα σε ένα παλιό ξενοδοχείο σε πολύ κεντρικό σημείο της Κολωνίας
και όποτε επισκεπτόμουν έναν φίλο στην περιοχή,είχε και μια ιστορία να μου πει με τις μαλακίες που έκαναν...

Εγώ απλά θα πω ότι βρίσκουν και τα κάνουν.
Γιατί υπάρχουν και χώρες που πάει η φάπα σύννεφο, δεν είναι όλα τα κράτη αδελφάτα ψευτοκουλτουριάρηδων και ψευτοανθρωπιστών.
μόνο ξύλο καταλαβαίνουν ,τέλος
μιλάμε για πολύ ξύλο ,όχι αστεία
εμείς εδω τους εχουμε και μας κάνουν ότι γουστάρουν,αν μιλήσεις είσαι φασίστας και ρατσιστής
ελλαδιστάν 2022
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.541
Like
13.579
Πόντοι
3.656

δειτε κατι γαμημενες μούρες
που είναι η ανάλογη ανάρτηση του Θεοδωρικάκου; ή κάνει αναρτήσεις μόνο για γατάκια;
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.541
Like
13.579
Πόντοι
3.656
εκεί δεν αγγίζουμε τυπε
θα χασουμε τα ρομα που ψηφίζουν ΝΔ
Αυτονόητο τύπε. Δεν ξεχνώ

Ελεύθεροι χωρίς αναμορφωτικά μέτρα αφέθηκαν και οι δύο ανήλικοι Ρομά (ο ένας τραυματίας) που επέβαιναν στο κλεμμένο αυτοκίνητο κατά τη διάρκεια αιματηρής καταδίωξης στο Πέραμα. Δηλ. τι περίμενες; να έχουν επιπτώσεις;
πηγή Πέραμα: Ελεύθεροι οι 7 αστυνομικοί και οι 2 ανήλικοι Ρομά | Ειδήσεις - νέα - Το Βήμα Online
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Αυτονόητο τύπε. Δεν ξεχνώ

Ελεύθεροι χωρίς αναμορφωτικά μέτρα αφέθηκαν και οι δύο ανήλικοι Ρομά (ο ένας τραυματίας) που επέβαιναν στο κλεμμένο αυτοκίνητο κατά τη διάρκεια αιματηρής καταδίωξης στο Πέραμα. Δηλ. τι περίμενες; να έχουν επιπτώσεις;
πηγή Πέραμα: Ελεύθεροι οι 7 αστυνομικοί και οι 2 ανήλικοι Ρομά | Ειδήσεις - νέα - Το Βήμα Online
τις επόμενες μερες επιασαν τον ενα παλι με κλεμμένο αυτοκίνητο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.541
Like
13.579
Πόντοι
3.656
τις επόμενες μερες επιασαν τον ενα παλι με κλεμμένο αυτοκίνητο
Ναι. Τον ανήλικο. Ψάχνω τόση ώρα να βρω το άρθρο που το είχα δει, και κοίτα περίεργη σύμπτωση. Δεν κατάφερα να το βρω, πουθενά. Η Ατιμωρησία φέρνει αποθράσυνση
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom