Νέα

gps Αυτοκινητου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prwtaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Καλησπερα παιδια,εχω ηδη το mls destinator,δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος,σκεφτομαι για garmin,ποια η γνωμη σας?ευχαριστω

Κινητο ρε φιλε , ολα πλεον ειναι γυρω στις 5 ιντσες και βαζεις 3-4 προγραμματα να δουλευεις οποιο θες, γιατι μπλεκεις με αλλα ;
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2015
Μηνύματα
386
Like
40
Πόντοι
1
Κινητο ρε φιλε , ολα πλεον ειναι γυρω στις 5 ιντσες και βαζεις 3-4 προγραμματα να δουλευεις οποιο θες, γιατι μπλεκεις με αλλα ;
Γιατι για να δουλεψει το gps στο κινητο θες και καλο σημα ιντερνετ,που σημαινει οτι αν εισαι σε επαρχιακους δρομους κτλ,θα κολλαει,δεν θα πιανει καλα
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Γιατι για να δουλεψει το gps στο κινητο θες και καλο σημα ιντερνετ,που σημαινει οτι αν εισαι σε επαρχιακους δρομους κτλ,θα κολλαει,δεν θα πιανει καλα
Ποιος σου το πε αγορι μου οτι θες ιντερνετ στο κινητο για να δουλεψει?Ποιος σε παραμυθιαζει???
μιλαμε για αυτονομα προγραμματα gps που δουλευουν οπως τα κανονικα gps χωρις ιντερνετ.Τι χαζομαρες σου λενε?
Δουλευω gps απο το κινητο εδω και 8 χρονια περιπου...μην ξανακουσω μαλακιες.Ελα να σου περασω 2 προγραμματακια στο κινητο σου να κανεις τη δουλεια σου. :headbang:
 

babinos077

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
579
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ χρησιμοποιώ το Navigon σε κινητό και είμαι υπερ ευχαριστημένος...Δε είναι απαραίτητο να έχεις internet  ή να έχεις σήμα για να δουλέψει. Το χρησιμοποιώ πάνω από 5 χρόνια τώρα χωρίς κανένα πρόβλημα
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2015
Μηνύματα
386
Like
40
Πόντοι
1
Εχω και εγω ένα mls που του μιλάς και βρίσκει την οδό  :jerking:..Πιο μεγάλη μαλακια εργαλείο δεν εχω ξαναπάρει..Κολλάει του θανατά και τα γραφικά και η τοποθεσίες για τον πουτσο.Πιο καλα να εδινα τα λεφτά σε κανενα πρεζακι.Αλλα τι περίμενες;ελληνικά ειναι....1000 φορές smart phone!
Περνεις έναν φορτιστή αυτοκινήτου,μια θήκη για το κοτσαρεις πάνω και εισαι άρχοντας!
Ναι ρε φιλε,πολυ παπαριά τα mls τελικα,την πατησα δυστυχως,σκεφτομαι να παρω αυτο που εχω βαλει,garmin,το ψαχνω,διαβαζω να καταληξω
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Φίλε ανεπιφιλαχτα Garmin το μοντέλο εξαρτάται απο τα χρήματα που διαθέτεις και την δουλειά που θέλεις να κάνεις!
Προσωπικά έχω εντρυφίσει σε αυτά τα μοντέλα αν και δεν είμαι επαγγελματίας οδηγός η πωλητής GPS.
Για περισσότερες λεπτομέριες ΠΜ.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Οταν μιλάμε για GPS αυτοκινητου εννοουμε TomTom και μόνο TomTom. Τα άλλα ειναι απλως οδοντόκρεμες. Εχω ενα που ειχα παρει απο το e-shop πριν 3 χρονια για να αντικαταστησω παλι το παλιο μου TomTom. Καπου 120 ευρα με χαρτες ολης της Ευρωπης. (τωρα πανε γυρω στα 160 ευρα) Ειχα δοκιμάσει διαφορα, αλλα οταν κινομουν σε δρόμους εκτος Ελλάδος ηταν άπειρες οι φορες που βγηκα εκτός δρόμου. Το TomTom πρωτο απο όλα (τωρα το κάνουν και αλλα) ειχε το συστημα εγκαιρης προειδοπίησης λωρίδων. Αλλα το βασικότερο είναι το άλλο, που εκει την πατουσα. Οταν βγαινεις απο μια έξοδο και σου ειναι εντελως αγνωστος ο δρόμος, και μετα την έξοδο εχει ο δρομος καμια διχάλα, εκει την πάτησες. Το TomTom σου λέει. "Χρησιμοποιηστε την έξοδο και μετα κρατηθητε αριστερα".  Εχει βεντουζα ενσωματωμενη και καπου 2 ωρες αυτονομια. Μπορεις να κανεις ανανεωση χαρτων εφ ορου ζωης (ετσι λενε). Επειδη δεν μπορω να το κουβαλω συνεχεια μαζι μου (Νοικιαζω συχνα αυτοκινητα) κατεβασα την εφαρμογη στο τηλεφωνο μου και αγορασα χαρτες οι οποιοι δεν ειναι και πολυ φτηνοι. (καπου 40 ευρω για Ελλαδα). Παντως μια πολυ φτηνη και αξιόπιστη λυση ειναι να κατεβασετε στο κινητο την εφαρμογη MAPS.ME Καπου 2-3 ευρω την πληρωσα για συσκευη android.Ισως να μην ειναι το καλυτερο προγραμμα πλοήγησης, αλλα μπορει να σε ξελασπωσει σε μια δυσκολη στιγμη. Υπαρχει συχνη ανανεωση χαρτων, και δεν χρειαζεται ενεργο νετ κατα την χρηση. Αυτα.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom