Νέα

Γουστάρουν οι Ελληνίδες τους τεμπέληδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sad_man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 593
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
Οτι πιο ομορφο και ελπιδοφορο σημερα στην Ελλαδα αυτα τα παιδια, και ας πιανονται ουσιαστικα κοροιδα οικονομικα.
Μοιραζω γενναια μπουρμπουαρ καθημερινα σε τετοια παιδια βιοπαλαιστες, με ολη μου την καρδια, αν μπορουσα θα εδινα και 10πλασια, 100πλασια,
Μακαρι να μοιρασω 1-2 διαμερισματα μεχρι να γερασω, λεφτα που θα χουν πιασει τοπο...
Πες το ψέματα όντως και εγώ είμαι 23 και έχω δουλέψει φυλλάδια τα μοίραζα για 3-4 ώρες ερχόμουν σπίτι κουρασμένος και επερνα λίγο μεροκάματο κάθε φορά μετά έχω δουλέψει τηλεφωνητης vodafone σύνολο οι 2 δουλειές 2 μήνες και τώρα ξαναψαχνω να βρω κάτι,δε μπορώ αυτους που ειναι είτε στη ηλικία μου είτε μεγαλύτεροι και δε έχουν δουλέψει ουτε μια μέρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Αν δεν έχει άλλες επιλογές,δύσκολο να τη χωρίσει αυτός.Κανεις δε χωρίζει για να ξαναμείνει μπακούρι.Συνήθως οι γυναίκες χωρίζουν,αφού πάνε στον επόμενο κατευθείαν
Από το να έχεις ένα σκουπίδι πλάι σου κάτσε μόνος σου και κάποια στιγμή θα βρεις άλλη. Χρειάζεται κι η ηρεμία. Αυτές είναι για γέλια. Θέλουν πάντα να είναι με κάποιον. Αδύναμα πλάσματα. Ρωτά τον εαυτό σου αν θα ήθελες να ήσουν γυναίκα και θα λάβεις το όχι ως απάντηση. Ούτε αυτές δεν θέλουν να είναι γυναίκες. :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Πρέπει να υπάρχει κίνηση στην πλατφόρμα.
Κοινωνικό μήνυμα:
Ο Κλεισθένης, Ερατοσθένης (κάτι τέτοιο) έχει βάλει διαφημίσεις διότι έχει μια σωστή υγιής επιχείρηση. Για να γίνει σωστά η διαφήμιση χρειάζονται μέλη και ροή θεμάτων στην πλατφόρμα.
Αν γράφουμε μόνο για τις ξεβρακόκεφαλες κοντοκλώτσες πουτάνες, τα ποστ θα πέφτουν 1 κάθε μισάωρο. Ποιος θα κάτσει να ενημερώνει; Ας φέρουν οι μεσάζοντες σοβαρά μοντελάκια να τους τα γαμήσουμε και να ενημερώσουμε. Προς το παρόν πούλο κι αδιαφορία
θα τρώνε. :2funny:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.466
Like
16.189
Πόντοι
3.656
Βιοπαλαιστές εννοείται δεν έχουν κανένα μέλλον,στην καλύτερη θα βρουν ένα μπάζο να παντρευτούν και τέλος
Αν είναι μπουχέσες που δεν την πέφτουν και δεν έχουν κονέ . Να τα λέμε όλα.

Έχω δει τύπους .... πολύ χαμηλά και μπατήρια να κάνουν τρελή ζημιά. Χωρίς να είναι και ωραίοι . Αλλά κάνουν αγώνα.
Κάνουν προσπάθεια.

Δεν βγαίνουν 2 φορές τη βδομάδα ψωλαρία χωρίς σχέδιο ....


Ψωλαρία , χωρίς κονέ και σχέδιο .... έχω δει και λεφτάδες να παίρνουν τα αρχίδια μου.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.390
Κριτικές
21
Like
9.817
Πόντοι
3.346
Κοινωνικό μήνυμα:
Ο Κλεισθένης, Ερατοσθένης (κάτι τέτοιο) έχει βάλει διαφημίσεις διότι έχει μια σωστή υγιής επιχείρηση. Για να γίνει σωστά η διαφήμιση χρειάζονται μέλη και ροή θεμάτων στην πλατφόρμα.
Αν γράφουμε μόνο για τις ξεβρακόκεφαλες κοντοκλώτσες πουτάνες, τα ποστ θα πέφτουν 1 κάθε μισάωρο. Ποιος θα κάτσει να ενημερώνει; Ας φέρουν οι μεσάζοντες σοβαρά μοντελάκια να τους τα γαμήσουμε και να ενημερώσουμε. Προς το παρόν πούλο κι αδιαφορία
θα τρώνε. :2funny:
Πολύ σωστά, εξάλλου όπου μαζεύεται πολύς κόσμος, είτε φυσικά είτε ηλεκτρονικά, αργά η γρήγορα μαζεύονται και επιχειρήσεις για να διαφημίσουν την πραμάτια τους. Για αυτό το λόγο όλες οι πλατφόρμες (φβ, ινστα, τικτοκ) εμπορευματοποιούνται. Και χρειάζεται να υπάρχει κίνηση για να παραμένει ο κόσμος και να προσελκύεται και νέος, ώστε όλο και περισσότεροι να εκθέτονται στις διαφημίσεις. Αυτό εξηγεί και το γεγονός γιατί άτομα που τους ακολουθούν πολλοί άνθρωποι (είτε λέγονται τραγουδιστές, είτε ηθοποιοί είτε influencers) έχουν χορηγούς και βγάζουν αξιοπρεπέστατα γκαφρά σε σχέση με έναν απλό υπάλληλο.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.246
Like
15.877
Πόντοι
3.656
Αν είναι μπουχέσες που δεν την πέφτουν και δεν έχουν κονέ . Να τα λέμε όλα.

Έχω δει τύπους .... πολύ χαμηλά και μπατήρια να κάνουν τρελή ζημιά. Χωρίς να είναι και ωραίοι . Αλλά κάνουν αγώνα.
Κάνουν προσπάθεια.

Δεν βγαίνουν 2 φορές τη βδομάδα ψωλαρία χωρίς σχέδιο ....


Ψωλαρία , χωρίς κονέ και σχέδιο .... έχω δει και λεφτάδες να παίρνουν τα αρχίδια μου.

Και χαμηλά...και μπατίρια...και όχι ωραίοι,αυτοί τη μόνη ζημιά που κάνουν είναι στα μάτια των γυναικών που τους βλέπουν :2funny:

Εκτος αν έχουν επιτυχία σε οτιδήποτε κινείται...με τριψήφιο αριθμό κιλών
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
Και χαμηλά...και μπατίρια...και όχι ωραίοι,αυτοί τη μόνη ζημιά που κάνουν είναι στα μάτια των γυναικών που τους βλέπουν :2funny:

Εκτος αν έχουν επιτυχία σε οτιδήποτε κινείται...με τριψήφιο αριθμό κιλών
Είδα μια τις προάλλες Βουλιαγμένη μιλάμε η γυναίκα σούπερ ντουπερ θεοχοντρη και γιαλαμπουκα και είχε άντρα και παιδιά και μάλιστα άντρα τριςκαλυτερο από αυτή ουδεμία σχέση δλδ ο τύπος ήταν κανονικός στα κιλά και αυτή τέρας.Κακα τα ψέματα όλες μπορούν να βρουν έστω έναν δε είπαμε πολλούς αλλα έστω έναν συγουρα.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Κοινωνικό μήνυμα:
Ο Κλεισθένης, Ερατοσθένης (κάτι τέτοιο) έχει βάλει διαφημίσεις διότι έχει μια σωστή υγιής επιχείρηση
Αριστομένης ή Δημοσθένης ή Κλέαρχος και ο κοντός.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
Υπάρχει διαφορά,ο άντρας θα την κρατήσει και την τεμπέλα/άχρηστη αν δεν βρίσκει άλλη.Και η γυναίκα θα κρατήσει τον τεμπέλη αν είναι κολλημένη μαζί του.

Βιοπαλαιστές εννοείται δεν έχουν κανένα μέλλον,στην καλύτερη θα βρουν ένα μπάζο να παντρευτούν και τέλος
ετσι ακριβως,η γυναιακ ομως παραταει ευκολα τον τεμπελη,γιατι ευκολα μπορει να βρει αλλον
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλά ε, άσχετο αλλά θα το πω εδώ γιατί το νήμα είναι πολύ hot....

Ο Άντι το έχει κλείσει το μαγαζί και έχει πετάξει τα κλειδιά. Στον αυτόματο είμαστε. Όχι τίποτα άλλο αλλά είχα σκοπό να μπαναριστώ.
Δεν με βλέπω...
να σε κανουμε υπευθυνο τυπε να μπαναρεις οποιον θες, ακου ρε φιλε,μπας και ψηφιζεις κου κουλη δημοκρατικουλη?
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Η λετσαρια παντως εχει μεγαλυτερη περαση στην Ελλαδα.
Χαμηλο επιπεδο απο αντρες και γυναικες.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
10
Like
2.887
Πόντοι
3.385
Απαντώντας στο ερώτημα του thread, κρίνοντας από παραδείγματα στον κοινωνικό περίγυρό μου μπορώ αβίαστα να πω ότι υπάρχει μία μερίδα γυναικών που γουστάρει τεμπέληδες, ρεμάλια, ρετάλια, γενικώς loosers της ζωής. Και μάλιστα νιώθουν και ευτυχισμένες που υπάρχουν στη ζωή τους και τους συντηρούν, είναι μίας μορφής ζιγκολίκι και αυτό.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Προσωπικά έχω κολλήσει μπόλικα ενσημα σε βαριές δουλειές. Από τότε που κατάλαβα ότι λεφτά βγάζουν αυτοί που κάνουν τους άλλους να δουλεύουν κι όχι να δουλεύουν οι ίδιοι έγινα πιο τεμπέλης. Δυστυχώς πρέπει να δουλεύω. Δεν μπορώ να γίνω τελείως τεμπέλης. Ωραία θα ήταν. Παρόλα αυτά παρατήρησα ότι οι γκόμενες γουστάρουν περισσότερο αυτή την κατάσταση. Αναρωτιομουν γιατί και μια μέρα μου ήρθε η απάντηση τυχαία κοιτώντας μια μάνα που χαρτζηλικωνε ένα κωλοπαιδο στην γειτονιά. Μάγκες οι γυναίκες προσπαθούν να συνετίσουν τους άνδρες, να τους βάλουν και καλά στον ίσιο δρόμο, να τους συμβουλεψουν κτλ. Νομίζουν ότι είμαστε τα παιδιά τους φαίνεται. Αυτά που δεν έχουν και θα ήθελαν να έχουν. Μητρικό ένστικτο
ή μαλακία δεν ξέρω.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Βλέποντας κάθε πρωί πολλούς τύπους αραχτούς στις καφετέριες με γκόμενες,κι έχοντας πολλά παραδείγματα γνωστών,συμμαθητών μου κλπ που παντρεύτηκαν άνεργοι/άεργοι,έχω αρχίσει να πιστεύω ότι οι ελλεεινίδες πιο πολύ γουστάρουν τεμπέληδες παρά εργατικούς.Πολλοί που δουλεύουν καταλήγουν να'ναι μόνο σπίτι-δουλειά και αγάμητοι.Εσεις τί πιστεύετε;

Εμ, αμα η αλλη δεν εχει στανταρντς, μπλεκει και με τεμπεληδες και ακαματηδες και ανεπροκοπους.

Βεβαια, δεν πιστευω οτι καποια σοβαρη και εργατικη, μπορει να κανει χωρις με καποιον τετοιον.

Οποτε λογικα, οι αντιστοιχες που μπλεκουν με τεμπεληδες, πρεπει να ειναι 'του ιδιου φυραματος'...
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.395
Like
10.933
Πόντοι
3.556
οχι,θέλω ο αντρας που θα βγω να έχει ενδιαφέροντα,να μην είναι αδρανής και να είναι ανεξαρτητος. εστω ντελίβερι να κανει,αυτό μου φτανει

Αγγελικη πως και μεσα Σαββατιατικα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom