Νέα

Γουστάρουν οι Ελληνίδες τους τεμπέληδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sad_man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 589
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.584
Like
46.428
Πόντοι
6.256
γιατι ρε φιλε? εχω βαλει μυαλο πια δεν βλεπεις? :confused:
ΔΕΝ εχεις βαλει μυαλο.......και σκεφτομαι 6 μηνες διακοπες με νερο,αλατι,πσομακι ξερο σε νησακι μουρλια μηπως σε συνετισει:coffee:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.699
Like
26.591
Πόντοι
5.506
ΔΕΝ εχεις βαλει μυαλο.......και σκεφτομαι 6 μηνες διακοπες με νερο,αλατι,πσομακι ξερο σε νησακι μουρλια μηπως σε συνετισει:coffee:
οχι ειμαι καλα πια.....ΑΓΑΠΑΩ ΚΥΡΙΟ ΚΥΡΙΑΚΟ
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.740
Like
16.496
Πόντοι
3.656
Δυο ερωτήσεις

1.Πόσα κιλά είναι τώρα η τύπισσα;

2.Κουμπώνει μουρλόχαπα;


Η τύπισσα είναι μουνάρα. Είναι κάπου 1.70 και 50κάτι .... άστο ....
Χάπια παίρνει από παλιά .............

Επειδή δεν έχει βράσει ποτέ ούτε αυγό , ούτε έχει αδειάσει καλάθι με κωλόχαρτα .... τρομερά ξεκούραστη
και αντέχει γαμήσι μέχρι να πάθεις αφυδάτωση , εγκεφαλικό , έμφραγμα, υπερκόπωση , υπογλυκαιμία , κάταγμα ισχίου , ρήξη μεσοσπονδύλιων
και να ανεβάσεις πυρετό στα αρχίδια 47 C που δεν θα πέφτει ούτε με υγρό άζωτο.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.378
Like
16.062
Πόντοι
3.656
Η τύπισσα είναι μουνάρα. Είναι κάπου 1.70 και 50κάτι .... άστο ....
Χάπια παίρνει από παλιά .............

Επειδή δεν έχει βράσει ποτέ ούτε αυγό , ούτε έχει αδειάσει καλάθι με κωλόχαρτα .... τρομερά ξεκούραστη
και αντέχει γαμήσι μέχρι να πάθεις αφυδάτωση , εγκεφαλικό , έμφραγμα, υπερκόπωση , υπογλυκαιμία , κάταγμα ισχίου , ρήξη μεσοσπονδύλιων
και να ανεβάσεις πυρετό στα αρχίδια 47 C που δεν θα πέφτει ούτε με υγρό άζωτο.

Μάλλον τον ζηλεύεις κι εσύ τον τύπο :sopase:
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.712
Κριτικές
25
Like
10.069
Πόντοι
4.746
και απο την αλλη απο πιτσιρικας που δουλευω επειδη μου αρεσει αυτο που κανω το μονο που με χαλαει ειναι να πληρωνω το μπουρδελο το κρατος μονο αυτο δεν θελω τα λεφτα που δινω αυτα που δινω να πηγαινουν στους καζαμπουπου και να μου τα κουνανε στην μαπα και να μου λενε ελλαντα τζαμπα λεφτα .Γι αυτο αν μπορω να το δαγκωσω το κανω με χαρα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.740
Like
16.496
Πόντοι
3.656
Μάλλον τον ζηλεύεις κι εσύ τον τύπο :sopase:


Κοίτα .... τα θαύματα της φύσης ... πάντα με εντυπωσίαζαν ... και μου προκαλούσαν δέος ....


Ο Ειρηνικός .... οι καταρράκτες του Νιαγάρα ..... τα κύματα στην παραλία του ουλουβατού ..........

η γυναικεία μούρλα ............

Σε κάνουν να νοιώθεις δέος ... ασήμαντος ... και μικρός ...........................................


Λες κοίτα ... πόσο μαλακισμένες είναι ....

αντί να γίνει λεσβία ή να κάνει παρθενοραφή με ατσαλόσυρμα ....

Αλλά ο τύπος γαμάει !
Έστω .... από τα 38 !
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.378
Like
16.062
Πόντοι
3.656
Κοίτα .... τα θαύματα της φύσης ... πάντα με εντυπωσίαζαν ... και μου προκαλούσαν δέος ....


Ο Ειρηνικός .... οι καταρράκτες του Νιαγάρα ..... τα κύματα στην παραλία του ουλουβατού ..........

η γυναικεία μούρλα ............

Σε κάνουν να νοιώθεις δέος ... ασήμαντος ... και μικρός ...........................................


Λες κοίτα ... πόσο μαλακισμένες είναι ....

αντί να γίνει λεσβία ή να κάνει παρθενοραφή με ατσαλόσυρμα ....

Αλλά ο τύπος γαμάει !
Έστω .... από τα 38 !

Εκεί που τελειώνει η λογική...ξεκινάν οι ελλεεινίδες :woldman:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.740
Like
16.496
Πόντοι
3.656
Εκεί που τελειώνει η λογική...ξεκινάν οι ελλεεινίδες :woldman:


Με αυτά τα δεδομένα ... αν αφήσεις τη μίρλα και κλαψομουνίαση .... και ψάξεις κερκόπορτες ..... θα αρχίσεις να γαμάς.


Αλλιώς το 2400 θα λες ότι γαμάνε οι Βούλκαν επειδή έχουν μυτερά αυτιά κι εσύ όχι .......
avatars-000194896692-qa8rx1-t500x500.jpg
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.051
Like
68.515
Πόντοι
12.756
οχι ειμαι καλα πια.....ΑΓΑΠΑΩ ΚΥΡΙΟ ΚΥΡΙΑΚΟ
θα περασω να σε παρω απο Μακρονησο με σκαφος με τα κοριτσια , και παμε Κουφονησι που πηρα κατι οικόπεδα να τσιμπησουμε και κανα ψαρι
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.051
Like
68.515
Πόντοι
12.756
και απο την αλλη απο πιτσιρικας που δουλευω επειδη μου αρεσει αυτο που κανω το μονο που με χαλαει ειναι να πληρωνω το μπουρδελο το κρατος μονο αυτο δεν θελω τα λεφτα που δινω αυτα που δινω να πηγαινουν στους καζαμπουπου και να μου τα κουνανε στην μαπα και να μου λενε ελλαντα τζαμπα λεφτα .Γι αυτο αν μπορω να το δαγκωσω το κανω με χαρα

ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ , ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΣΩΣΤΕΣ ΑΞΙΕΣ
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.699
Like
26.591
Πόντοι
5.506

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.172
Like
10.065
Πόντοι
2.606
Και τι κακο εχουν οι τεμπεληδες κλπ ;, ;;; Σε εμενα να μην κανει κακο και να κανει οτι γουσταρει ο καθενας ετσι παει με ολα οπως λεμε ας βαζει ο αλλος στον κωλο του κρεας τι με νοιαζει εμενα αλλα αν ερθει να μου κανει τσιριτσαρτσουλες θα του γαμιζω το αγαμητα ολα
Θα του τη γαμιζεις τη μπουφάν τυπε?
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Εχω φιλο εισοδηματια και το χαιρομαι πρωι για μπανο στην θαλασσα μετα για καφε ταβερνες κλπ Καλα κανει και ειναι πενηντατεσσαρων στα αρχιδια του ολα ναι τα βρηκε ετοιμα και κανει την ζωη του ΜΑΓΚΙΑ του αφου γουσταρει αυτο καλα κανει .Να σαι καλα ρε Γιαννη ΓΙΓΑΝΤΑ.
Φυσικός νόμος.
Οτι δεν χρησιμοποιείται, ατροφεί και αχρηστεύεται. Απο την πούτσα μέχρι τον εγκέφαλο. Και εγώ της καλοπέρασης είμαι (πλέον), αλλά δεν μπορεί ένας εργαζόμενος να να μην συντηρεί καλύτερα τις ικανότητές του και τα ρεφλέξ του απο κάποιον που ξύνει τα αρχίδια του και δεν αντιμετωπίζει προκλήσεις. Απο τα επιχειρηματικά ρίσκα ή διευθυντικές αποφάσεις μέχρι την τελευταία θεση εργάτη που θέλει να διατηρήσει τη θέση του, η εργασία σε διατηρεί σε εγρήγορση.
Αλλιώς καταντάς σαν κάτι νοικοκυρές που θεωρούν μεγάλη και δύσκολη απόφαση τι θα μαγειρέψουν την επόμενη μέρα.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Oλοι, ανεξαρτητως φυλου και εθνικότητας, γουσταρουν οτι θελει ο καθενας, για δικους του ανεξηγητους λογους. Ποσοι απο εμας, θα καναμε σχεση με εκδιδομενη? Πιστευω πολοί. Δεν θα ειναι λοιπον κανονας οτι <<οι Ελληνες κανουν σχεση με πουτάνες>>
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Θα ζηλέψεις πολύ .... αν σου πω .... ότι κακάσχημο .... σαν άσχημο αδελφό του μύξα στους νέρντς που ξέρω .....

λίγο πριν τα 40 .... γύρισε και τον βρήκε η μουνάρα της τάξης του ....

που είχε αλλάξει από τα 14 μέχρι τα 38 1857 γκόμενους, αλλά είχε φάει κέρατο , ξύλο , παράσημα , εκτρώσεις , τα πάντα όλα ...
και τον παντρεύτηκε .... επειδή τον έχει του χεριού της ............... και επειδή .... θα είναι πιστός
όχι λόγω ... πεποιθήσεως, αλλά επειδή αν ήταν σήμερα να αποφάσιζε κάποια να του κάτσει ....
θα είχε αυτοκτονήσει το 1997 η ίδια ....

Και τον έχει στο πλουσιόσπιτό της ... τους αγοράζει boss κουστούμια από άουτλετ για να μην την ξεφτιλίζει ........
τον ταϊζει τον πάει διακοπές του κάνει τα έξοδα όλα ... του έχει πάρει αμάξι ...........
και κάθεται και τη γαμάει 3-4 φορές την ημέρα, γιατί τεμπελόσκυλο και παρθένος μέχρι τα ..... 39 ...
δεν το πιστεύει ότι του στήνεται αυτή για την οποία τον έπαιζε από τα 15 μέχρι τα .... 38 ....
Αμα μας πεις οτι έγραψε και πανελλήνιες μ.ο. 19,3 κάπου θα πάει το μυαλό μας. :confused:
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.712
Κριτικές
25
Like
10.069
Πόντοι
4.746
Φυσικός νόμος.
Οτι δεν χρησιμοποιείται, ατροφεί και αχρηστεύεται. Απο την πούτσα μέχρι τον εγκέφαλο. Και εγώ της καλοπέρασης είμαι (πλέον), αλλά δεν μπορεί ένας εργαζόμενος να να μην συντηρεί καλύτερα τις ικανότητές του και τα ρεφλέξ του απο κάποιον που ξύνει τα αρχίδια του και δεν αντιμετωπίζει προκλήσεις. Απο τα επιχειρηματικά ρίσκα ή διευθυντικές αποφάσεις μέχρι την τελευταία θεση εργάτη που θέλει να διατηρήσει τη θέση του, η εργασία σε διατηρεί σε εγρήγορση.
Αλλιώς καταντάς σαν κάτι νοικοκυρές που θεωρούν μεγάλη και δύσκολη απόφαση τι θα μαγειρέψουν την επόμενη μέρα.
Τυπε αυτος μπορει να εχει προκλησει αν θα κολυμπησει σημερα πεντε χιλιομετρα η αν θα ταξιδεψει στο Μαροκο η αν θα σηκωσει διακοσια κιλα στον παγκο κλπ .Ο καθενας με τις προκλησεις του και τα ενδιαφεροντα του που μπορει για καποιον να μην ειναι αποκλειστικα μεσα απο την εργασια .
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.172
Like
10.065
Πόντοι
2.606
Τυπε αυτος μπορει να εχει προκλησει αν θα κολυμπησει σημερα πεντε χιλιομετρα η αν θα ταξιδεψει στο Μαροκο η αν θα σηκωσει διακοσια κιλα στον παγκο κλπ .Ο καθενας με τις προκλησεις του και τα ενδιαφεροντα του που μπορει για καποιον να μην ειναι αποκλειστικα μεσα απο την εργασια .
:coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom