Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 305K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

rhgas1146

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
88
Like
111
Πόντοι
0
καλησπερα κ απο μενα,πριν αλλαξει τοποθεσια ειπα να το τιμησω ακομα μια φορα.διαλεξα την αρια,26 αρα,με λιγα παραπανω κιλα,οπως μου αρεσει δλδ,εβγαλε στο 5 λεπτο οτι φορουσε κ εμεινε με το στρινγκ.πολυ ωραιο κ δυνατο μασαζ,απο τα καλυτερα εκει μεσα,στα επι του φραπε,εκανε οτι ακριβως τις ζητουσα χωρις δισταγμο.απο τα καλυτερα κομματια εκει μεσα.
 

johnbou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
49
Like
100
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα . Πέρασμα με την Σοφία λίγο πριν αλλάξουν στέκι . Την μαγκυ δεν την πέτυχα ήταν κι η άρια δεν θυμάμαι ποιες άλλες . Την μικρή την είχα ξανά δοκιμάσει για μένα είναι υπερβολικά φλύαρη σε άλλους ίσως τους αρέσει γενικά μέτρια επίδοση . Έχω καιρό να πετύχω νεφέλη η οποία για μένα είναι το στανταρακι . Καλές τσάρκες σε όλους .
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
ΑΝΑΝΕΩΣΗ
Καλημέρα βλαμηδες .
Ακολουθούν οδηγίες προς νέους αλλα και παλιούς ναυτιλόμενους ,για τις μελλοντικές τους συνευρέσεις με λαδοκορες !!!!

Α) ΜΑΣΑΖ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να κάνατε πραγματικο μασάζ )
1) ΜΑΓΚΥ !!!!
2) ΘΕΩΝΗ
3) ΑΓΑΠΗ

Β) ΝΤΟΥΟ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυο κοπέλες μαζι )
1) ΘΕΩΝΗ ΝΕΦΕΛΗ !!!!

Γ) ΣΩΜΑ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυνατο κορμι )
1) ΣΟΦΙΑ !!!!!
2) ΝΕΦΕΛΗ
3) ΜΑΓΚΥ
4) ΖΩΗ
5) ΑΓΑΠΗ

Δ) ΚΑΒΛΑΝΤΑ (αν δηλαδή πηγαίνετε επειδή γουσταρετε να καβλαντηζεστε με καβλοφατσες , με γκομενακια δηλαδή που βγάζουν κατι πολύ καβλοπουτανιαρικο )
1) ΝΕΦΕΛΗ !!!!
2) ΣΟΦΙΑ
3) ΘΕΩΝΗ
4) ΑΡΙΑ

5) ΖΩΗ


Ε) ΣΤΗΘΟΣ (Εδω τα ποραγματα περιπλεκονται ,εγω ας πουμε ειμαι φαν του μικρου ,το παλαμισο που λεγαμε ,καποιοι τρελαίνονται με τα ΧΧL γουστα ειναι αυτα )
1) ΘΕΩΝΗ XXL καταλληλο για ισπανικη
2) ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΧL καταλληλο για ισπανικη λιγο πιο πεσμενο απο το Νο 1
3) MAΓΚΥ το αγαπημενο μου ,πετιτ μινιον στητο με καθαρες "γραμμες " και ρογες απο κανες πολυβολου
4) ΝΕΦΕΛΗ πολυ καλο και αυτο στο μεγεθος παλαμισιο ,να μην χορτενεις γλυψημο
5) ΑΓΑΠΗ απο τα μινιον του χωρου αλλα με ωραιο σχημα
6) ΖΩΗ νομιζω το μικροτερο , η διαφορα με το Ν5 ειναι αμελητέα αλλα το αν την προτιμησεται δεν θα βγητε χαμενοι


και για να είμαι δίκαιος δεν εχω κανει συνεδρία με Γιάννα .

Καλο Σαββατοκυριακο, και σας εύχομαι τα φράγκα να σας τα τρώνε τα "μωράκια " και όχι οι γιατροί !!!

ΥΓ (tips..... και κατι ακόμη ......το burbuar δεν είναι πολη της Γαλλίας !!! :sunglasses: )
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
ΑΝΑΝΕΩΣΗ
Καλημέρα βλαμηδες .
Ακολουθούν οδηγίες προς νέους αλλα και παλιούς ναυτιλόμενους ,για τις μελλοντικές τους συνευρέσεις με λαδοκορες !!!!

Α) ΜΑΣΑΖ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να κάνατε πραγματικο μασάζ )
1) ΜΑΓΚΥ !!!!
2) ΘΕΩΝΗ
3) ΑΓΑΠΗ

Β) ΝΤΟΥΟ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυο κοπέλες μαζι )
1) ΘΕΩΝΗ ΝΕΦΕΛΗ !!!!

Γ) ΣΩΜΑ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυνατο κορμι )
1) ΣΟΦΙΑ !!!!!
2) ΝΕΦΕΛΗ
3) ΜΑΓΚΥ
4) ΖΩΗ
5) ΑΓΑΠΗ

Δ) ΚΑΒΛΑΝΤΑ (αν δηλαδή πηγαίνετε επειδή γουσταρετε να καβλαντηζεστε με καβλοφατσες , με γκομενακια δηλαδή που βγάζουν κατι πολύ καβλοπουτανιαρικο )
1) ΝΕΦΕΛΗ !!!!
2) ΣΟΦΙΑ
3) ΘΕΩΝΗ
4) ΑΡΙΑ

5) ΖΩΗ


Ε) ΣΤΗΘΟΣ (Εδω τα ποραγματα περιπλεκονται ,εγω ας πουμε ειμαι φαν του μικρου ,το παλαμισο που λεγαμε ,καποιοι τρελαίνονται με τα ΧΧL γουστα ειναι αυτα )
1) ΘΕΩΝΗ XXL καταλληλο για ισπανικη
2) ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΧL καταλληλο για ισπανικη λιγο πιο πεσμενο απο το Νο 1
3) MAΓΚΥ το αγαπημενο μου ,πετιτ μινιον στητο με καθαρες "γραμμες " και ρογες απο κανες πολυβολου
4) ΝΕΦΕΛΗ πολυ καλο και αυτο στο μεγεθος παλαμισιο ,να μην χορτενεις γλυψημο
5) ΑΓΑΠΗ απο τα μινιον του χωρου αλλα με ωραιο σχημα
6) ΖΩΗ νομιζω το μικροτερο , η διαφορα με το Ν5 ειναι αμελητέα αλλα το αν την προτιμησεται δεν θα βγητε χαμενοι


και για να είμαι δίκαιος δεν εχω κανει συνεδρία με Γιάννα .

Καλο Σαββατοκυριακο, και σας εύχομαι τα φράγκα να σας τα τρώνε τα "μωράκια " και όχι οι γιατροί !!!

ΥΓ (tips..... και κατι ακόμη ......το burbuar δεν είναι πολη της Γαλλίας !!! :sunglasses: )
Άλλη μια πλήρη ενημερωτική κατάθεση προς κάθε ενδιαφερόμενο φίλε Partizan!
Μπράβο , μεγάλη η συνεισφορά σου σε τόσο λίγες γραμμές
 

Tink1223

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2017
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Πέρα από φραπέ προσφέρουν κάτι άλλο παραπάνω; Έχει εμπειρία κανεις; Μέχρι που φτάνουν ;
 

Tink1223

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2017
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
ΑΝΑΝΕΩΣΗ
Καλημέρα βλαμηδες .
Ακολουθούν οδηγίες προς νέους αλλα και παλιούς ναυτιλόμενους ,για τις μελλοντικές τους συνευρέσεις με λαδοκορες !!!!

Α) ΜΑΣΑΖ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να κάνατε πραγματικο μασάζ )
1) ΜΑΓΚΥ !!!!
2) ΘΕΩΝΗ
3) ΑΓΑΠΗ

Β) ΝΤΟΥΟ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυο κοπέλες μαζι )
1) ΘΕΩΝΗ ΝΕΦΕΛΗ !!!!

Γ) ΣΩΜΑ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυνατο κορμι )
1) ΣΟΦΙΑ !!!!!
2) ΝΕΦΕΛΗ
3) ΜΑΓΚΥ
4) ΖΩΗ
5) ΑΓΑΠΗ

Δ) ΚΑΒΛΑΝΤΑ (αν δηλαδή πηγαίνετε επειδή γουσταρετε να καβλαντηζεστε με καβλοφατσες , με γκομενακια δηλαδή που βγάζουν κατι πολύ καβλοπουτανιαρικο )
1) ΝΕΦΕΛΗ !!!!
2) ΣΟΦΙΑ
3) ΘΕΩΝΗ
4) ΑΡΙΑ

5) ΖΩΗ


Ε) ΣΤΗΘΟΣ (Εδω τα ποραγματα περιπλεκονται ,εγω ας πουμε ειμαι φαν του μικρου ,το παλαμισο που λεγαμε ,καποιοι τρελαίνονται με τα ΧΧL γουστα ειναι αυτα )
1) ΘΕΩΝΗ XXL καταλληλο για ισπανικη
2) ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΧL καταλληλο για ισπανικη λιγο πιο πεσμενο απο το Νο 1
3) MAΓΚΥ το αγαπημενο μου ,πετιτ μινιον στητο με καθαρες "γραμμες " και ρογες απο κανες πολυβολου
4) ΝΕΦΕΛΗ πολυ καλο και αυτο στο μεγεθος παλαμισιο ,να μην χορτενεις γλυψημο
5) ΑΓΑΠΗ απο τα μινιον του χωρου αλλα με ωραιο σχημα
6) ΖΩΗ νομιζω το μικροτερο , η διαφορα με το Ν5 ειναι αμελητέα αλλα το αν την προτιμησεται δεν θα βγητε χαμενοι


και για να είμαι δίκαιος δεν εχω κανει συνεδρία με Γιάννα .

Καλο Σαββατοκυριακο, και σας εύχομαι τα φράγκα να σας τα τρώνε τα "μωράκια " και όχι οι γιατροί !!!

ΥΓ (tips..... και κατι ακόμη ......το burbuar δεν είναι πολη της Γαλλίας !!! :sunglasses: )
Από πρόσωπο;
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.736
Κριτικές
8
Like
2.464
Πόντοι
506
Η Νεφελη που ειναι ρε παιδια? Εψω να την πετυχω αρκετο καιρο. Τι την κανετε την κοπελα, μονιμα κατηλημενη ειναι?
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
Πρωτη επισκεψη στον ανανεωμένο χωρο !!!
Ενταξυ καμμια σχεση ,τεραστιος χωρος υποδοχης ,τεραστια δωματια ,καινουριες ντουζιερες ,ολα καθαρα δεν μυριζει οπως το παλιο ,και το πιο σημαντικο την ωρα που μπαινεις στην πολυκατοικια δεν σε κοιτανε απο τις απεναντι καφετεριες και δε φοβασε μη πεσεις σε κανενα γνωστο =)
Θελει λιγο προσοχη την ωρα που βγαινεις απο το ντουζ ,γιατι ειναι ψιλομενη η ολη κατασκευη και ετσι και γλιστρήσεις απο κει , θα σε φαει ο μουτος ,η θα σε παρει το ΕΚΑΒ και αντε μετα να εξηγήσεις στην μπαμπο, τι εκανες εκει μεσα -που την συνταξη ροκανιζες αλλα λεμε τωρα - =)

Καλημέρα βλαμηδες .
Ακολουθούν οδηγίες προς νέους αλλα και παλιούς ναυτιλόμενους ,για τις μελλοντικές τους συνευρέσεις με λαδοκορες !!!!

Α) ΜΑΣΑΖ .....................(αν δηλαδή πηγαίνετε για να κάνατε πραγματικο μασάζ )
1) ΜΑΓΚΥ !!!!
2) ΘΕΩΝΗ
3) ΑΓΑΠΗ

Β) ΝΤΟΥΟ....................... (αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυο κοπέλες μαζι )
1) ΘΕΩΝΗ ΝΕΦΕΛΗ !!!!

Γ) ΣΩΜΑ ,......................(αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυνατο κορμι )
1) ΣΟΦΙΑ !!!!!
2) ΝΕΦΕΛΗ
3) ΜΑΓΚΥ
4) ΖΩΗ
5) ΑΓΑΠΗ

Δ) ΚΑΒΛΑΝΤΑ ...............(αν δηλαδή πηγαίνετε επειδή γουσταρετε να καβλαντηζεστε με καβλοφατσες , με γκομενακια δηλαδή που βγάζουν κατι πολύ καβλοπουτανιαρικο )
1) ΝΕΦΕΛΗ !!!!
2) ΣΟΦΙΑ
3) ΘΕΩΝΗ
4) ΑΡΙΑ

5) ΖΩΗ


Ε) ΣΤΗΘΟΣ.................... (Εδω τα ποραγματα περιπλεκονται ,εγω ας πουμε ειμαι φαν του μικρου ,το παλαμισο που λεγαμε ,καποιοι τρελαίνονται με τα ΧΧL γουστα ειναι αυτα )
1) ΘΕΩΝΗ XXL............... Καταλληλο για ισπανικη
2) ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΧL ..............Καταλληλο για ισπανικη λιγο πιο πεσμενο απο το Νο 1
3) MAΓΚΥ ........................Το αγαπημενο μου ,πετιτ μινιον στητο με καθαρες "γραμμες " και ρογες απο κανες πολυβολου
4) ΣΟΦΙΑ ........................Στητο με ωραια ρογα και ωραια υφη
5) ΝΕΦΕΛΗ ....................Πολυ καλο και αυτο στο μεγεθος παλαμισιο ,να μην χορτενεις γλυψημο
6) ΑΓΑΠΗ ......................Απο τα μινιον του χωρου αλλα με ωραιο σχημα
7) ΖΩΗ ............................Νομιζω το μικροτερο , η διαφορα με το Ν5 ειναι αμελητέα αλλα το αν την προτιμησεται δεν θα βγητε χαμενοι

Ζ) ΠΡΟΣΩΠΟ (και εδω τα πραγματα μπλεκονται ,γιατι μπαινει το προσωπικο γουστο στη μεση !!!! ) θα κανω ομως μια προσπαθεια =)
1) ΣΟΦΙΑ ................Βγαζει μια πετιτ "μυρουδια" που σε κερδιζει
2) ΝΕΦΕΛΗ ............Μακραν η πιο πουτανε φατσα εκει μεσα εχει κατι απο καραιβικη και οταν μιλαει ναζιαρικα σε λιωνει
3) ΜΑΓΚΥ ..............Εξωτικη φατσα ,με κολομβιανα χαρακτηριστικα και μεσογεικα χρωματα ,στεθερη αξια σ ολα
4) ΑΡΙΑ ...................Ανοιχτόχρωμα χαρακτηριστικα βορεια κατασταση ωραιο χαμογελο και ναζιαρικο
5) ΘΕΩΝΗ .............Ωραια χειλια καυλοφατσα
6) ΖΩΗ .................Αδιαφορη φατσα το σωζει λιγο το χαμογελο
7) ΑΓΑΠΗ ...............Την αδικει το προσωπο της πολυ ,γιατι ειναι πολυ καλη στο μασαζ !!!



Καλημερα Βλαμηδες , και σας εύχομαι τα φράγκα να σας τα τρώνε τα "μωράκια " και όχι οι γιατροί !!!

ΥΓ (tips..... και κατι ακόμη ......το burbuar δεν είναι πολη της Γαλλίας !!! :sunglasses: )
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Πρωτη επισκεψη στον ανανεωμένο χωρο !!!
Ενταξυ καμμια σχεση ,τεραστιος χωρος υποδοχης ,τεραστια δωματια ,καινουριες ντουζιερες ,ολα καθαρα δεν μυριζει οπως το παλιο ,και το πιο σημαντικο την ωρα που μπαινεις στην πολυκατοικια δεν σε κοιτανε απο τις απεναντι καφετεριες και δε φοβασε μη πεσεις σε κανενα γνωστο =)
Θελει λιγο προσοχη την ωρα που βγαινεις απο το ντουζ ,γιατι ειναι ψιλομενη η ολη κατασκευη και ετσι και γλιστρήσεις απο κει , θα σε φαει ο μουτος ,η θα σε παρει το ΕΚΑΒ και αντε μετα να εξηγήσεις στην μπαμπο, τι εκανες εκει μεσα -που την συνταξη ροκανιζες αλλα λεμε τωρα - =)

Καλημέρα βλαμηδες .
Ακολουθούν οδηγίες προς νέους αλλα και παλιούς ναυτιλόμενους ,για τις μελλοντικές τους συνευρέσεις με λαδοκορες !!!!

Α) ΜΑΣΑΖ .....................(αν δηλαδή πηγαίνετε για να κάνατε πραγματικο μασάζ )
1) ΜΑΓΚΥ !!!!
2) ΘΕΩΝΗ
3) ΑΓΑΠΗ

Β) ΝΤΟΥΟ....................... (αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυο κοπέλες μαζι )
1) ΘΕΩΝΗ ΝΕΦΕΛΗ !!!!

Γ) ΣΩΜΑ ,......................(αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυνατο κορμι )
1) ΣΟΦΙΑ !!!!!
2) ΝΕΦΕΛΗ
3) ΜΑΓΚΥ
4) ΖΩΗ
5) ΑΓΑΠΗ

Δ) ΚΑΒΛΑΝΤΑ ...............(αν δηλαδή πηγαίνετε επειδή γουσταρετε να καβλαντηζεστε με καβλοφατσες , με γκομενακια δηλαδή που βγάζουν κατι πολύ καβλοπουτανιαρικο )
1) ΝΕΦΕΛΗ !!!!
2) ΣΟΦΙΑ
3) ΘΕΩΝΗ
4) ΑΡΙΑ

5) ΖΩΗ


Ε) ΣΤΗΘΟΣ.................... (Εδω τα ποραγματα περιπλεκονται ,εγω ας πουμε ειμαι φαν του μικρου ,το παλαμισο που λεγαμε ,καποιοι τρελαίνονται με τα ΧΧL γουστα ειναι αυτα )
1) ΘΕΩΝΗ XXL............... Καταλληλο για ισπανικη
2) ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΧL ..............Καταλληλο για ισπανικη λιγο πιο πεσμενο απο το Νο 1
3) MAΓΚΥ ........................Το αγαπημενο μου ,πετιτ μινιον στητο με καθαρες "γραμμες " και ρογες απο κανες πολυβολου
4) ΣΟΦΙΑ ........................Στητο με ωραια ρογα και ωραια υφη
5) ΝΕΦΕΛΗ ....................Πολυ καλο και αυτο στο μεγεθος παλαμισιο ,να μην χορτενεις γλυψημο
6) ΑΓΑΠΗ ......................Απο τα μινιον του χωρου αλλα με ωραιο σχημα
7) ΖΩΗ ............................Νομιζω το μικροτερο , η διαφορα με το Ν5 ειναι αμελητέα αλλα το αν την προτιμησεται δεν θα βγητε χαμενοι

Ζ) ΠΡΟΣΩΠΟ (και εδω τα πραγματα μπλεκονται ,γιατι μπαινει το προσωπικο γουστο στη μεση !!!! ) θα κανω ομως μια προσπαθεια =)
1) ΣΟΦΙΑ ................Βγαζει μια πετιτ "μυρουδια" που σε κερδιζει
2) ΝΕΦΕΛΗ ............Μακραν η πιο πουτανε φατσα εκει μεσα εχει κατι απο καραιβικη και οταν μιλαει ναζιαρικα σε λιωνει
3) ΜΑΓΚΥ ..............Εξωτικη φατσα ,με κολομβιανα χαρακτηριστικα και μεσογεικα χρωματα ,στεθερη αξια σ ολα
4) ΑΡΙΑ ...................Ανοιχτόχρωμα χαρακτηριστικα βορεια κατασταση ωραιο χαμογελο και ναζιαρικο
5) ΘΕΩΝΗ .............Ωραια χειλια καυλοφατσα
6) ΖΩΗ .................Αδιαφορη φατσα το σωζει λιγο το χαμογελο
7) ΑΓΑΠΗ ...............Την αδικει το προσωπο της πολυ ,γιατι ειναι πολυ καλη στο μασαζ !!!



Καλημερα Βλαμηδες , και σας εύχομαι τα φράγκα να σας τα τρώνε τα "μωράκια " και όχι οι γιατροί !!!

ΥΓ (tips..... και κατι ακόμη ......το burbuar δεν είναι πολη της Γαλλίας !!! :sunglasses: )
Αναβαθμίζονται οι πληροφορίες σου Partizan !
Για το διπλό που προτείνεις το έχεις ζήσει ? Και η εξέλιξη ?
 
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
150
Like
104
Πόντοι
1
Τα σκαλακια στη ντουζιερα ειναι ενα θεμα. Επισης η πολυκατοικια εχει πολλα γραφεια και γενικα μπαινοβγαινει κοσμος
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.736
Κριτικές
8
Like
2.464
Πόντοι
506
Partizan ωραια ενημερωση. Συμφωνω σε οτι γραφεις .Μονο με Ζωη δεν εχω περασει καλα. Δεν αποτρεπω κανεναν ομως να δοκιμασει, μπορει απλα να μην ειχαμε χημεια εμεις.Για το ντουο Θεωνη Νεφελη εχω δοκιμασει και εχω γραψει πιο πισω την εμπειρια. Ωραια φασουλα ισως το ξαναεκανα καποια στιγμη. Διευθυνση που ζητατε δημοσια απο τη στιγμη που δεν το ανακοινωνει το ιδιο το μαγαζι μη περιμενετε εδω. Ενα απλο τηλεφωνο η ενα μυνημα στο fb και θα σας πουν που ακριβως βρισκεται
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
287
Κριτικές
21
Like
348
Πόντοι
1.505
Παιδιά μια ερώτηση. Η συνεδρία είναι μια ώρα ή 40 λεπτά?
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
Ακουστε βλαμηδες ,οταν περνετε τηλεφωνο να "συνενοιεστε " σωστα ,πρωτον την διεύθυνση θα σας την πουν ευχαρίστως οι λαδοκορες ,και γιατι να μην το κανουν δεν ειναι κρυφο ,ασε που αμα δεν κλεισεις ραντεβου δεν πας .......δεν ειναι μπουρδελακι να ανοίξεις την πορτα και να ερθει η μανταμ να σας πει "τσιμπουκακι πισωκολητο ελευθερα πιασίματα η κοπελα δεν βιαζεταιιιιιιιιιιιι ..... ...αρα ακυρη η πρωτη ερωτηση , την κοπελα προφανος θα την διαλεξετε νομιζω πως οι πληροφορείς που σας εχω δωσει ειναι επαρκεστατες (σε λιγο θα μου ζητησετε και πιστοποιιιτκα πολιτικων φρονημάτων)"
Τωρα για τον χρονο ρωτηστε απο πριν , και μην ειστε βιατσικοι ,αμα εσυ θες να χυσεις ΣΤΟ 40ΛΕΠΤΟ λογικα η κοπελα θα την "κανει" μετα !!!
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2021
Μηνύματα
34
Like
37
Πόντοι
0
Ο χρόνος σε αυτό το μαγαζί αρχίζει να μετρά από την ώρα που είσαι στην εξώπορτα μέχρι την ώρα που θα φύγεις από αυτήν δλδ καθαρός χρόνος 40λεπτα,γι'αυτό τον λόγο δεν πρόκειται να ξαναπάω ,από ότι βλέπω δεν έχουν πρόβλημα με αυτό, εδώ δίνουν και μπουρμπουαρ,άντε και στο μισάωρο σε λιγο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom