Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 312K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
474
Πόντοι
26
Καλημέρα βλαμηδες .
Ακολουθούν οδηγίες προς νέους αλλα και παλιούς ναυτιλόμενους ,για τις μελλοντικές τους συνευρέσεις με λαδοκορες !!!!
Α) ΜΑΣΑΖ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να κάνατε πραγματικο μασάζ )
1) ΜΑΓΚΥ !!!!
2) ΘΕΩΝΗ
3) ΑΓΑΠΗ

Β) ΝΤΟΥΟ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυο κοπέλες μαζι )
1) ΘΕΩΝΗ ΝΕΦΕΛΗ !!!!

Γ) ΣΩΜΑ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυνατο κορμι )
1) ΣΟΦΙΑ !!!!!
2) ΝΕΦΕΛΗ
3) ΜΑΓΚΥ
4) ΑΓΑΠΗ

Δ) ΚΑΒΛΑΝΤΑ (αν δηλαδή πηγαίνετε επειδή γουσταρετε να καβλαντηζεστε με καβλοφατσες , με γκομενακια δηλαδή που βγάζουν κατι πολύ καβλοπουτανιαρικο )
1) ΝΕΦΕΛΗ !!!!
2) ΣΟΦΙΑ
3) ΘΕΩΝΗ
4) ΑΡΙΑ

και για να είμαι δίκαιος δεν εχω κανει συνεδρία με Γιάννα και Ζωή .

Καλο Σαββατοκυριακο, και σας εύχομαι τα φράγκα να σας τα τρώνε τα "μωράκια " και όχι οι γιατροί !!!

ΥΓ (tips..... και κατι ακόμη ......το burbuar δεν είναι πολη της Γαλλίας !!! :sunglasses: )
Δεν έχω δει τη Σοφία αλλά για να λες πως έχει καλύτερο σώμα από την Μάγκυ φαντάζομαι θα είναι πύραυλος
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.788
Κριτικές
8
Like
2.576
Πόντοι
506
Περασα με Σοφια. Σωμα ωραιο. Οχι οπως η Μαγκυ. Εχει καλο κωλαρακι και ποδια και μικρο στηθος. Μενει μονο με το στρινγκ και πιανεις φουλ. Στο μασαζ αρκετα καλη. Μαλλον εχει βελτιωθει απο παλια. Παταει δυνατα με τα χερια και οταν μου ειπε να γυρισω ειχα χαλαρωσει τοσο που δε μπορουσα να ουνηθω. Ημουν και αρκετα κουρασμενος βεβαια εκεινη την ημερα οποτε δεν ξερω αν επαιξε τον ρολο του. Γενικα ομως ειναι πολυ καλη αξιζει να την δοκιμασετε
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλημέρα βλαμηδες .
Ακολουθούν οδηγίες προς νέους αλλα και παλιούς ναυτιλόμενους ,για τις μελλοντικές τους συνευρέσεις με λαδοκορες !!!!
Α) ΜΑΣΑΖ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να κάνατε πραγματικο μασάζ )
1) ΜΑΓΚΥ !!!!
2) ΘΕΩΝΗ
3) ΑΓΑΠΗ

Β) ΝΤΟΥΟ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυο κοπέλες μαζι )
1) ΘΕΩΝΗ ΝΕΦΕΛΗ !!!!

Γ) ΣΩΜΑ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυνατο κορμι )
1) ΣΟΦΙΑ !!!!!
2) ΝΕΦΕΛΗ
3) ΜΑΓΚΥ
4) ΑΓΑΠΗ

Δ) ΚΑΒΛΑΝΤΑ (αν δηλαδή πηγαίνετε επειδή γουσταρετε να καβλαντηζεστε με καβλοφατσες , με γκομενακια δηλαδή που βγάζουν κατι πολύ καβλοπουτανιαρικο )
1) ΝΕΦΕΛΗ !!!!
2) ΣΟΦΙΑ
3) ΘΕΩΝΗ
4) ΑΡΙΑ

και για να είμαι δίκαιος δεν εχω κανει συνεδρία με Γιάννα και Ζωή .

Καλο Σαββατοκυριακο, και σας εύχομαι τα φράγκα να σας τα τρώνε τα "μωράκια " και όχι οι γιατροί !!!

ΥΓ (tips..... και κατι ακόμη ......το burbuar δεν είναι πολη της Γαλλίας !!! :sunglasses: )
Αυτή είναι η καλύτερη και πιο πλήρης κατάθεση εμπειριών που θα προσφέρει πολύ καλή υπηρεσία σε όλους τους ενδιαφερόμενους νέους και παλιούς Partizan !! Εύγε
 

ugureanu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
44
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
280
Καλημέρα βλαμηδες .
Ακολουθούν οδηγίες προς νέους αλλα και παλιούς ναυτιλόμενους ,για τις μελλοντικές τους συνευρέσεις με λαδοκορες !!!!
Α) ΜΑΣΑΖ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να κάνατε πραγματικο μασάζ )
1) ΜΑΓΚΥ !!!!
2) ΘΕΩΝΗ
3) ΑΓΑΠΗ

Β) ΝΤΟΥΟ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυο κοπέλες μαζι )
1) ΘΕΩΝΗ ΝΕΦΕΛΗ !!!!

Γ) ΣΩΜΑ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυνατο κορμι )
1) ΣΟΦΙΑ !!!!!
2) ΝΕΦΕΛΗ
3) ΜΑΓΚΥ
4) ΑΓΑΠΗ

Δ) ΚΑΒΛΑΝΤΑ (αν δηλαδή πηγαίνετε επειδή γουσταρετε να καβλαντηζεστε με καβλοφατσες , με γκομενακια δηλαδή που βγάζουν κατι πολύ καβλοπουτανιαρικο )
1) ΝΕΦΕΛΗ !!!!
2) ΣΟΦΙΑ
3) ΘΕΩΝΗ
4) ΑΡΙΑ

και για να είμαι δίκαιος δεν εχω κανει συνεδρία με Γιάννα και Ζωή .

Καλο Σαββατοκυριακο, και σας εύχομαι τα φράγκα να σας τα τρώνε τα "μωράκια " και όχι οι γιατροί !!!

ΥΓ (tips..... και κατι ακόμη ......το burbuar δεν είναι πολη της Γαλλίας !!! :sunglasses: )

Εξαιρετική ανάλυση
 

Megistos41

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2022
Μηνύματα
19
Like
17
Πόντοι
0
Καλημέρα βλαμηδες .
Ακολουθούν οδηγίες προς νέους αλλα και παλιούς ναυτιλόμενους ,για τις μελλοντικές τους συνευρέσεις με λαδοκορες !!!!
Α) ΜΑΣΑΖ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να κάνατε πραγματικο μασάζ )
1) ΜΑΓΚΥ !!!!
2) ΘΕΩΝΗ
3) ΑΓΑΠΗ

Β) ΝΤΟΥΟ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυο κοπέλες μαζι )
1) ΘΕΩΝΗ ΝΕΦΕΛΗ !!!!

Γ) ΣΩΜΑ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυνατο κορμι )
1) ΣΟΦΙΑ !!!!!
2) ΝΕΦΕΛΗ
3) ΜΑΓΚΥ
4) ΑΓΑΠΗ

Δ) ΚΑΒΛΑΝΤΑ (αν δηλαδή πηγαίνετε επειδή γουσταρετε να καβλαντηζεστε με καβλοφατσες , με γκομενακια δηλαδή που βγάζουν κατι πολύ καβλοπουτανιαρικο )
1) ΝΕΦΕΛΗ !!!!
2) ΣΟΦΙΑ
3) ΘΕΩΝΗ
4) ΑΡΙΑ

και για να είμαι δίκαιος δεν εχω κανει συνεδρία με Γιάννα και Ζωή .

Καλο Σαββατοκυριακο, και σας εύχομαι τα φράγκα να σας τα τρώνε τα "μωράκια " και όχι οι γιατροί !!!

ΥΓ (tips..... και κατι ακόμη ......το burbuar δεν είναι πολη της Γαλλίας !!! :sunglasses: )
Κατατοπιστικότατος και λακωνικός! Εύγε!
 

calcioxxx

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2018
Μηνύματα
38
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλη τη παρέα.Υπάρχει κάποια κοπέλα στο συγκεκριμένο μαγαζί με μεγάλο στήθος?
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.788
Κριτικές
8
Like
2.576
Πόντοι
506
Καλησπέρα σε όλη τη παρέα.Υπάρχει κάποια κοπέλα στο συγκεκριμένο μαγαζί με μεγάλο στήθος?
Αν θυμάμαι σωστά το όνομα Αθηνά έχει αρκετά μεγάλο. Δεν ξέρω αν είναι ακόμα εκεί
 

Megistos41

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2022
Μηνύματα
19
Like
17
Πόντοι
0
Δουλεύουν μόνο με ραντεβού η μπορώ να πάω κατευθείαν χωρίς;
 

johnbou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
49
Like
100
Πόντοι
0
Καλησπέρα πέρασα την προηγούμενη βδομάδα με την μαγκυ ακολουθώντας την συμβουλή του Βλάμη . Η τυπισα είναι πολύ καλή δεν ξέρω γτ λένε πως δεν βγάζει σε μένα μόνη της μου πέταξε τους βυζους έξω μόνο στο ένα έχει σκουλαρίκι με άφησε φουλ πιασίματα έμεινε κι με το εσώρουχο μικρό τίμιο κωλαρακι. Το οποίο δεν άφησα στιγμή . Έτριψα μουνακι αλλά δεν έβαλα δάχτυλο ίσως προσπαθήσω την επόμενη φορά . Η κοπέλα γκαυλωνει η έτσι δείχνει φουλ . Μου άρεσε τόσο πολύ που ενώ ξέρω πως πρέπει να είσαι χρόνια πελάτης για να πάρεις κάτι παραπάνω με το αζημίωτο φυσικά ήθελα να της το ζητήσω . Δεν το έκανα όμως με τρώει γι αυτό μάγκες οποίος ξέρει κάτι πάνω στο θέμα αν υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι παραπάνω ένα inbox θα βοηθούσε . Ευχαριστώ αλάνια
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλησπέρα πέρασα την προηγούμενη βδομάδα με την μαγκυ ακολουθώντας την συμβουλή του Βλάμη . Η τυπισα είναι πολύ καλή δεν ξέρω γτ λένε πως δεν βγάζει σε μένα μόνη της μου πέταξε τους βυζους έξω μόνο στο ένα έχει σκουλαρίκι με άφησε φουλ πιασίματα έμεινε κι με το εσώρουχο μικρό τίμιο κωλαρακι. Το οποίο δεν άφησα στιγμή . Έτριψα μουνακι αλλά δεν έβαλα δάχτυλο ίσως προσπαθήσω την επόμενη φορά . Η κοπέλα γκαυλωνει η έτσι δείχνει φουλ . Μου άρεσε τόσο πολύ που ενώ ξέρω πως πρέπει να είσαι χρόνια πελάτης για να πάρεις κάτι παραπάνω με το αζημίωτο φυσικά ήθελα να της το ζητήσω . Δεν το έκανα όμως με τρώει γι αυτό μάγκες οποίος ξέρει κάτι πάνω στο θέμα αν υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι παραπάνω ένα inbox θα βοηθούσε . Ευχαριστώ αλάνια
Κάνε μία νέα επίσκεψη και συνεδρία με την Μάγκυ και κάνε κίνηση μόνος σου εφόσον όπως αναφέρεις έφτασες σε άλλα επίπεδα που δεν έχουν αναφερθεί από άλλους ...Μπορεί να είσαι τυχερός και να πάρεις αυτά που επιθυμείς . Σε αυτό το σύστημα να ξέρεις ότι δεν παίρνουν όλοι το ίδιο ,γιατί το παραπάνω εξαρτάται από πολλούς παράγοντες
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
Καλημέρα βλαμηδες .
Ακολουθούν οδηγίες προς νέους αλλα και παλιούς ναυτιλόμενους ,για τις μελλοντικές τους συνευρέσεις με λαδοκορες !!!!
Α) ΜΑΣΑΖ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να κάνατε πραγματικο μασάζ )
1) ΜΑΓΚΥ !!!!
2) ΘΕΩΝΗ
3) ΑΓΑΠΗ

Β) ΝΤΟΥΟ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυο κοπέλες μαζι )
1) ΘΕΩΝΗ ΝΕΦΕΛΗ !!!!

Γ) ΣΩΜΑ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυνατο κορμι )
1) ΣΟΦΙΑ !!!!!
2) ΝΕΦΕΛΗ
3) ΜΑΓΚΥ
4) ΑΓΑΠΗ

Δ) ΚΑΒΛΑΝΤΑ (αν δηλαδή πηγαίνετε επειδή γουσταρετε να καβλαντηζεστε με καβλοφατσες , με γκομενακια δηλαδή που βγάζουν κατι πολύ καβλοπουτανιαρικο )
1) ΝΕΦΕΛΗ !!!!
2) ΣΟΦΙΑ
3) ΘΕΩΝΗ
4) ΑΡΙΑ

και για να είμαι δίκαιος δεν εχω κανει συνεδρία με Γιάννα και Ζωή .

Καλο Σαββατοκυριακο, και σας εύχομαι τα φράγκα να σας τα τρώνε τα "μωράκια " και όχι οι γιατροί !!!

ΥΓ (tips..... και κατι ακόμη ......το burbuar δεν είναι πολη της Γαλλίας !!! :sunglasses: )
η Σοφια το εριξε στα πιτογυρα οποτε εχουμε αλλαγη στην βαθμολογια !!!

Γ) ΣΩΜΑ (αν δηλαδή πηγαίνετε για να γουσταρετε με δυνατο κορμι )
1) ΝΕΦΕΛΗ !!!
2) ΜΑΓΚΥ
3) ΑΓΑΠΗ
4) ΣΟΦΙΑ



Τα δε υπολοιπα ως εχουν !!!! καλο Σαββατοκυριακο
και ......οπως ειπαμε ,τα φραγκα να σας τα τρωνε πτανες και ουχι τα ντοκτορια =) !!!!
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
Καλησπέρα πέρασα την προηγούμενη βδομάδα με την μαγκυ ακολουθώντας την συμβουλή του Βλάμη . Η τυπισα είναι πολύ καλή δεν ξέρω γτ λένε πως δεν βγάζει σε μένα μόνη της μου πέταξε τους βυζους έξω μόνο στο ένα έχει σκουλαρίκι με άφησε φουλ πιασίματα έμεινε κι με το εσώρουχο μικρό τίμιο κωλαρακι. Το οποίο δεν άφησα στιγμή . Έτριψα μουνακι αλλά δεν έβαλα δάχτυλο ίσως προσπαθήσω την επόμενη φορά . Η κοπέλα γκαυλωνει η έτσι δείχνει φουλ . Μου άρεσε τόσο πολύ που ενώ ξέρω πως πρέπει να είσαι χρόνια πελάτης για να πάρεις κάτι παραπάνω με το αζημίωτο φυσικά ήθελα να της το ζητήσω . Δεν το έκανα όμως με τρώει γι αυτό μάγκες οποίος ξέρει κάτι πάνω στο θέμα αν υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι παραπάνω ένα inbox θα βοηθούσε . Ευχαριστώ αλάνια
Ναι ισχυει και η Μαγκυ τα βγαζει ,περασε σε αλλο level !!!
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
Και μια ψιλοασχετη ερωτησουλα ,τωρα που ειμαστε εδω αναμεταξυ μας ,πηγε καποιος απο μας Μαλαισια ,τωρα τελευταια ??
ηθελα καποιες πληροφοριες ,ευχαριστω !!!
 

johnbou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
49
Like
100
Πόντοι
0
Και μια ψιλοασχετη ερωτησουλα ,τωρα που ειμαστε εδω αναμεταξυ μας ,πηγε καποιος απο μας Μαλαισια ,τωρα τελευταια ??
ηθελα καποιες πληροφοριες ,ευχαριστω !!!
Όχι δυστυχώς δεν έχω πάει αλλά υπάρχει αντίστοιχη κατηγορία εδώ στο site με πολύ καλές πληροφορίες και για το που να μείνεις τι να αποφύγεις κτλπ
 

johnbou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
49
Like
100
Πόντοι
0
Θα την δοκιμάσω από την αλκή βδομάδα αυτή η βδομάδα είναι αφιερωμένη στα call girls
Υ.Γ απλά δεν ξέρω αν μετά το ντου που τους είχε κάνει η αστυνομία έχουν δυσκολέψει τα Πράγματα
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
Όχι δυστυχώς δεν έχω πάει αλλά υπάρχει αντίστοιχη κατηγορία εδώ στο site με πολύ καλές πληροφορίες και για το που να μείνεις τι να αποφύγεις κτλπ
ελεγα μηπως εχουμε ντοπιες πλεροφοριες !!!
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
294
Κριτικές
21
Like
352
Πόντοι
1.505
Πρώτη επίσκεψη και από εμένα στο μαγαζί λίγο πριν αφήσουν το παλί τους στέκι...
Στο σαλόνι ήταν τρείς κοπέλες. Είχα στο νού μου να περάσω με Μάγκυ ή Αγάπη μιας και ήθελα και καλό μασάζ και όμορφο σώμα.
Για καλή μου τύχη ήταν η Αγάπη οπότε μόλις μου συστήθικαν διάλεξα την Αγάπη και πέρασα μέσα (ονόματα από τις άλλες κοπέλες δεν θυμάμαι...)
Πράγματι η κοπέλα κάνει πολύ ωραίο μασάζ και μιας και ήμουν κουρασμένος από τη δουλειά χαλάρωσα πολύ.
Βεβαιά και από σώμα τα σπάει με μικρό σφιχτό ωραίο νεανικό κολλαράκι και βυζάκι με ωραία ρόγα που ανταποκρίνεται στο γλύψιμο.
Υ.Γ Partizan μπράβο για τη λίστα με τα κορίτσια που έφτιαξες, με βοήθησες πολυ, ευχαριστώ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom