Νέα

γλωσσοφιλο με στριπτιτζου και φοβοι......!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyspeaker
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Μόνο Σόλουν την έχουν δει βεντέτες κ δεν κάνουν τιποτα!!!! :headbang: :tickedoff:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
υπαρχει κινδυνος να εχω κολλησει aids απο γλωσσοφιλο με στριπτιτζουδες??? εχω διαβασει οτι το aids κολλαει και με φιλι μονο οταν και οι 2 εχουν πληγες στο στομα και περασει μολυσμενο αιμα!! παιδια να αρχιζω να ανυσηχω?? θα ηθελα τις αποψεις σας
κατα 99% ναι
τυπε καλα κανεις
πρεπει να σκεφτεσαι και το μελλον
http://[URL unfurl="true"]www.onlycy.com/wp-content/uploads/2010/12/kavadia-kideia.jpg[/img[/URL]]
αν δεν μενεις αθηνα ερχομαστε τον τοπο διαμονης σου για να σε παμε στον μονιμο τοπο διαμονης σου :2funny:

[/quote] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
http://[URL unfurl="true"]www.toolsbox.gr/1720-1820/pvgr-pvm-120-t-antla-baron-lumton.jpg[/img[/URL]]
Παρε μια τετοια αντλια με καλο μανομετρικο

μετα συνεδεσε την οπως βλεπεις στο σχημα..την εισοδο βαλτη στο στομαχι σου και  η εξοδος αντι να καταληγει στην σωληνα αποχετευσης θα καταληγει στην μπανιερα
[img]http://2.bp.blogspot.com/_lAOUq09lF3w/Siz5GjcdYOI/AAAAAAAABr8/Ie9VjRrDzJ8/s400/P6083006.JPG

πατησε οn και περιμενε κανα 10λεπτο να τα ρουφηξει ολα..θα τα πεταξει ολα τα μικροβια εξω

ο,τι χρειαστεις για συντηρηση εδω ειμαστε
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Γρηγορα το μπεταντιν..........!!!!!!!!!!
Αληθεια εχεις καμια συγκενια με τον Κωνσταντινο Κατακουζινο  :2funny:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
ρε συ... δεν θυμόμουνα πως έπαιζε ο Κλούνευ σε αυτό...
πω ρε ... θα με κάνεις να το ξαναδώ απλά και μόνο για αυτό...
χαχαχα
Και η θεα Σαλμα Χαγιεκ που της γλυφει τις ποδαρες της ο Ταραντινο...καυλα γυναικα...
 
OP
OP
E

easyspeaker

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
αρα δηλαδη πρεπει να τρεχει αιμα εκεινη τη στιγμη απο τη πληγη για να κολλησω? Αν εχει καποιος ουλιτιδα η καποια αλλη στοματικη διαταραχη που εχει σχεση με παθησεις ουλων και διοντιων δεν μπορει να κολλησει??? Απο οτι διαβασα δεν εχει αναφερθει μεταδωση του ιου μεσω στοματος!!! Γενικα ας υποθεσουμε οτι εχουν και οι 2 πληγες και ο ενας εχει την αρρωστια,ποσες πιθανοτητες εχεις να κολλησεις??? Το φιλι διηρκησε περιπου 20 δευτερολεπτα και με τις δυο!!!
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
αρα δηλαδη πρεπει να τρεχει αιμα εκεινη τη στιγμη απο τη πληγη για να κολλησω? Αν εχει καποιος ουλιτιδα η καποια αλλη στοματικη διαταραχη που εχει σχεση με παθησεις ουλων και διοντιων δεν μπορει να κολλησει??? Απο οτι διαβασα δεν εχει αναφερθει μεταδωση του ιου μεσω στοματος!!! Γενικα ας υποθεσουμε οτι εχουν και οι 2 πληγες και ο ενας εχει την αρρωστια,ποσες πιθανοτητες εχεις να κολλησεις??? Το φιλι διηρκησε περιπου 20 δευτερολεπτα και με τις δυο!!!
22.2222222222%
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Oti είναι η κοπέλα φορέας είναι βεβαιωμένο?
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
υποθετικα μιλαω ρε παιδια
Εεε και τί θες να υποθέσουμε κ εμείς μαζί σου;;; :rolleyes:

Αφού δεν μπορείτε γιατί τα κάνετε μερικοί-μερικοί :idiot: :uglystupid:

Υ.Γ.Εγώ επειδή ξέρω ότι μετά θα πάθω κρίση σαν εσένα απλά δεν το κάνω.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.685
Κριτικές
6
Like
8.778
Πόντοι
1.686
υποθετικα μιλαω ρε παιδια

Η πιθανοτητα να κολλησεις έϊτζ απο το γλωσσοφιλο με την στριπτηζου ,αυξανει αν την ωρα που την φιλαγες σε γαμαγε ενας αραπης φορεας του έϊτζ ,χωρίς καποτα ,και εχυσε στον κωλο σου !

Στην περίπτωση αυτή ,η πιθανότητα είναι μικρότερη από 1% .

(βλέπε περιοδικο AIDS ) .

Αν δεν σε γαμαγε ακαποτα αραπης και απλως φιλαγες στο στομα την στριπτηζου ,η πιθανοτητα ειναι πρακτικα ΜΗΔΕΝ .

Στο CDC (Center of Disease Control ) δηλαδή στο κεντρο αναφορας νοσηματων των ΗΠΑ ,δεν υπαρχει επιβεβαιωμενο κρουσμα μεταδοσης εϊτζ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΟ .Στο σάλιο φορεων ,ανιχνευεται ο ιος του εϊτζ μονο σε ποσοστο 30 % (περιοδικο Journal
of Immunology ).
Στο σαλιο υπαρχουν ουσιες που προστατευουν απο την μεταδοση νοσηματων .

Πες μας που ειναι αυτη η στριπτηζου ,και θα παω να την φιλησω και εγώ !

Μετα θα κανω γαργαρα με αντισηπτικο !

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 
OP
OP
E

easyspeaker

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αν αληθευουν οντως αυτά π μ λετε τοτε παω πασο.άλλά σαν ανθρωπος σκεφτομαι μηπως ενα στο εκατομυριο την έχω πατησει.παντα βαζω το ακραιο στο μυαλο.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.685
Κριτικές
6
Like
8.778
Πόντοι
1.686
Αν αληθευουν οντως αυτά π μ λετε τοτε παω πασο.άλλά σαν ανθρωπος σκεφτομαι μηπως ενα στο εκατομυριο την έχω πατησει.παντα βαζω το ακραιο στο μυαλο.

Μπορεις να μου πεις που ειναι αυτη η στριπτηζου ?

Θα την βαλω να κανει εξεταση για εϊτζ !

Και μετα θα τη γαμησω με 100 ευρω .

Αντε ,πες που δουλευει !
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.918
Like
30.171
Πόντοι
5.006
Όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται!
 
OP
OP
E

easyspeaker

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αρα σοβαρα δεν υπαρχει λογος ανησυχιας; τ λετε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom