Νέα

γλωσσοφιλο με στριπτιτζου και φοβοι......!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyspeaker
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
ρε αδερφε μου πλακα μας κανεις βραδιατικα? αλλοι παρακαλανε στο μεταξυ πουτανες να τις κανουν γλειφομουνια και ακαποτες πιπες και συ μας λες για φιλι με στριπτιζου? που εκανε στριπτιζ στην ομονοια στην πλατεια? θαχε ψοφησει η μιση κοινωνια ρε τρελε... μην βαζεις μαλακιες με το νου σου χωρις λογο λογικα θασαι πιτσιρικος, ολοι τα σκεφτηκαμε αυτα καποτε... ;)
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
υπαρχει κινδυνος να εχω κολλησει aids απο γλωσσοφιλο με στριπτιτζουδες??? εχω διαβασει οτι το aids κολλαει και με φιλι μονο οταν και οι 2 εχουν πληγες στο στομα και περασει μολυσμενο αιμα!! παιδια να αρχιζω να ανυσηχω?? θα ηθελα τις αποψεις σας
αρχηγε οχι μονο aids.μεχρι και αντρικη εγκυμοσυνη παιζει να ξερεις.
θελουν προσοχη αυτα τα θεματα.
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
Εμένα αυτό που με εκνευρίζει είναι που κάνετε τα κομάντα και μετά ανησυχείτε αν θα γαμηθεί με άλλους η γκόμενα σας και σας κολλήσει τπτ.

Επίσης αν είναι να μυξοκλαίς μετά ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ  :headbang:
 

Επισκέπτης
Εμένα αυτό που με εκνευρίζει είναι που κάνετε τα κομάντα και μετά ανησυχείτε αν θα γαμηθεί με άλλους η γκόμενα σας και σας κολλήσει τπτ.
Στα καλά σου είσαι; Φαντάζεσαι την καζούρα που έχουμε να φάμε έτσι και τη γλιτώσουμε από τις πόρνες και την πατήσουμε από τη δική μας :idiot:
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
Στα καλά σου είσαι; Φαντάζεσαι την καζούρα που έχουμε να φάμε έτσι και τη γλιτώσουμε από τις πόρνες και την πατήσουμε από τη δική μας :idiot:

Σκέψου τι καζούρα θα κάνουν οι φίλες στη δικιά σας άμα κολλήσει καμιά αρρώστια , μια βδομάδα μετά που αποφάσισε να τον τρώει ακάποτο  :idiot:
 

Επισκέπτης
Αντί να την παρηγορήσουν θα την κοροϊδεύουνε; Να χαρώ εγώ φίλες... :sunglasses:
 

partuzas

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχει κινδυνος να εχω κολλησει aids απο γλωσσοφιλο με στριπτιτζουδες??? εχω διαβασει οτι το aids κολλαει και με φιλι μονο οταν και οι 2 εχουν πληγες στο στομα και περασει μολυσμενο αιμα!! παιδια να αρχιζω να ανυσηχω?? θα ηθελα τις αποψεις σας

Μου λες σε παρακαλω που ειναι αυτο το υπεροχο καταστημα με την αιθαιρια υπαρξη που μοιραζει φιλιά να παω κι εγω?
 

gmour

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
τυπε για εγκυμοσυνη παει.θα γινει μητερα ο τυπος.ετοιμος ειναι.
για να αποτραπει η εγγυμοσυνη θα προτεινα τον καυτηριασμο της γλωσσας και γενικοτερα της στοματικης κυλοτητας ελπιζω να βοηθησα
 

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.837
Πόντοι
456

Συνημμένα

  • 270012_10150341666737738_14171252737_9958941_3850549_n.jpg
    270012_10150341666737738_14171252737_9958941_3850549_n.jpg
    60,6 KB · Εμφανίσεις: 18

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Τυποι τον πεθανατε τον τυπο ....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
Μου λες σε παρακαλω που ειναι αυτο το υπεροχο καταστημα με την αιθαιρια υπαρξη που μοιραζει φιλιά να παω κι εγω?

Πήγαινε ρασπούτιν και ζήτα την μπέλα.
Μόνο πρόσεχε μη σου ρουφήξει κανένα σφράγισμα!!!
 

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
Καταρχήν μέτρα την πιθανότητα να έχει η στριπτιτζού AIDS. Δεύτερον μέτρα την πιθανότητα να έχει επιβιώσει ο ιός μέσα στο στόμα της μια και τα ένζυμα που υπάρχουν στο στόμα μας δημιουργούν ένα πολύ αφιλόξενο περιβάλλον για τον ιό. Τρίτον μέτρα την πιθανότητα να έχετε και οι δύο "ενεργές" πληγές, δηλαδή πληγές που έχουν ακόμη ροή αίματος γιατί μόνο έτσι θα μπορούσε ενδεχομένως να μεταδοθεί ο ιός. Και τέταρτο και τελευταίο να μεταφέρθηκε αρκετή ποσότητα μολυσμένου αίματος από τη δική της πληγή στη δική σου ώστε να πήρες τον ιό.

Και για να καταλάβεις τι θα πει αρκετή ποσότητα....αν κάνεις μετάγγιση μιας ολόκληρης φιάλης αίματος που πάρθηκε από μολυσμένο άτομο κατά λάθος, έχεις περίπου 90% πιθανότητες να κολλήσεις...Δηλαδή ακόμη κι εκεί έχεις ένα 10% να τη σκαπουλάρεις.
Αν κάνεις sex με μολυσμένο άτομο οι πιθανότητες είναι περίπου 10% να κολλήσεις.

Είναι καλό να προσέχουν γενικά όσοι ασχολούνται με το πληρωμένο sex αλλά κυρίως για άλλες αρρώστιες οι οποίες κολλάνε πιο εύκολα. Το aids ΔΕΝ κολλάει εύκολα. Απλώς λόγω του ότι αν κολλήσεις 1) την πάτησες για μια ζωή και 2) λόγω του ότι κατά πάσα πιθανότητα δε θα το καταλάβεις θα γαμήσεις κι άλλους ανθρώπους, κανένας δε βγαίνει να πει ανοικτά για το ότι οι πιθανότητες να κολλήσεις είναι χαμηλές. Οι γιατροί και γενικά όλοι οι ειδικοί τείνουν να δίνουν συντηρητικές συμβουλές για να συγκρατείται και λίγο ο κόσμος. Φανταστείτε ότι παρά τα όσα συντηρητικά μας λένε όλοι οι γιατροί για το AIDS υπάρχει κόσμος που πάει και κάνει γλυφομούνι στις πουτάνες (που και πάλι ο κίνδυνος είναι πολύ χαμηλός αλλά λόγω του ότι η πουτάνα ανήκει σε γκρουπ υψηλής επικινδυνότητας δεν είναι και πολύ καλό να το ρισκάρεις).

Για να επιστρέψω εν τέλει στο "πρόβλημα" σου με έναν πρόχειρο υπολογισμό και σύμφωνα με τις πιθανότητες που αναφέρονται στη βιβλιογραφία έχει λιγότερες πιθανότητες από 1 στα 10.000.000 να κόλλησες. Ξέχνα το και πάνε δώσε κανένα ακάποτο!!!! (Πλάκα κάνω)
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
296
Πόντοι
5.855
η αληθεια ειναι οτι αγχωθηκα λιγο....αλλα παντα υπαρχει φοβος σε τετοια θεματα

Η πιθανοτητα να εχεις κολλησει κατι ειναι απειροελαχιστη. Εαν κολλαγαν ετσι οι ασθενειες ολοι θα ειμασταν σε νοσοκομεια.
Εγω εχω φιλησει στο στομα καμια 100η γκομενες. Μεχρι στιγμης ολα καλα ! Μην μασας κ μην αγχωνεσαι !!!
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.918
Like
30.163
Πόντοι
5.006
Που να μάθει κιόλας, ότι πριν τον φιλήσει, σε κάποιο από τα πριβέ που έκανε η καλλιτέχνιδα, είχε πάρει και τσιμπουκάκι από άλλον πελάτη.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εκτός απο γαμήση κάνουν και πίπες οι τζούδες  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom