Νέα

Γλωσσόφιλα απο ιερόδουλες της θεσσαλονίκης- GFE κατάσταση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panorama2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 203
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

STRAIGHT_EDGE

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
γλωσσοφιλο με την πουτανα; βιτσια που 'χει ο κοσμος... πως δεν ειπατε ακομα μετα την καταθεση να χαζευετε το ηλιοβασιλεμα αγκαλιτσα...  :headbang:  :-
 

Επισκέπτης
Ιζαμπελα παιδια, οσοι γουσταρουν παθιασμενα γλωσσοφιλα  :uglystupid:  :headbang: :booty: :grin:  θα την βρειτε βραδυνη κωλλετη 17
 
OP
OP
panorama2007

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Η Αλινα στο νικηφορου ουρανου επισης κανει γλωσσοφιλα δυνατα.με μενα τουλαχιστον εεδινε και επαιρνε αβερτα
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Η Αλινα στο νικηφορου ουρανου επισης κανει γλωσσοφιλα δυνατα.με μενα τουλαχιστον εεδινε και επαιρνε αβερτα

Και με εμένα... Αλλά απ' ότι μου είπε δεν κάνει σε όλους, οπότε μην το δέσετε και κόμπο...
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
καμια καινουργια για τρελα παθιασμενα γλωσσοφιλα?
 
OP
OP
panorama2007

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
χαμος γινεται παντου....  καινουριες και παλιες
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
για κανε μια ενημερωση συναδελφε
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Γλωσοφιλα κανει η σανταλ, η γεματουλα με το σκουλαρικι στη γλωσσα παθιασμενα και βαθεια δαγκωματα στα χειλια και πιπα πανω στη γλωσσα σου κανονικο ρουφηγμα!! εμφανισιακα αν εξαιρεσεις τις βυζαρες τυπου κανονια του ναβαρονε δεν αξιζει κατι αλλο πανω της,ειχα χωσει τα μουτρα μου μεσα στις τροφαντες βυζαρες τις που μοιαζουν σαν κωλος βραζιλιανας και εκανα το κλασικο μμπππρρρρ!! γελουσε χαχα!!

η ναντια το μιλφ η ρωσιδα πολυ καλη αν και κουβας δε ξερω ρε πουστη αλλα μου βγαζει μια αβασταχτη καυλα αυτη η γυναικα λιγο η σκυλοφατσα (πατημενα 45) λιγο η ρωσικη προφορα της, δε ξερω, ειναι παντως καβλιαρα με συμμετοχη στο γαμησι,

-Σε παλιοτερη καταθεση πανω στο ιεραποστολικο ξεσκισμα:

ΕΓΩ - βρισε με γαμωτο, βρισε μεεεε!!!!
ΝΑΝΤΙΑ -δε μπορω μουρο μου καλο, εγω μονο τους πουστηδες βριζω!! και της απαντω, ε τοτε βρισε με καλε !!! αχαχα! ειμαι τραγικος ξερω.

η μονικα μιλφ αλλα εχει λιγο τραβεστοφατσα και σκατοδοντα αλλα οκ αμα εχεις πιει 2-3 μπομπιτσες ανετα!! γαμιεται καλα.

η φλωριτα ειχα κανει εγω μαζι της πριν καποιους μηνες ειναι ομως μινιον μουνακι σαν λουτρινο κουκλακι και ψιλοπτωμα γενικοτερα αλλα αμα της πεις κατι δε λεει οχι, στα συν (+) η καβλωτικη φωνουλα της που την ειχα ακουσει στο σαλονι και μπηκα δωματιο.

η ιζαμπελα, ισαβελα πως στον πουτσο τελικα λεγεται, αλλοι ετσι τι λενε αλλοι αλιως  :headbang:  αυτη πραγματικα το γαμαει στα γλωσσοφιλα σε φαση που λες φτανει ρε πουστη ηρθα και να γαμησω κιολας θα φτασει ο χρονος?? γενικα απο εμφανιση δε λεει πολλα ειναι μπασμενη,κοντη,μαλαστουπα με κοκκινο μαλλι που δε μαρεσει καθολου και αυτο το αγαλματε ασπρουλε δερμα απαπα!! αλλα πηγα.

Αυτα.  :cum:
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
η ιζαμπελα, ισαβελα πως στον πουτσο τελικα λεγεται, αλλοι ετσι τι λενε αλλοι αλιως   :headbang:  αυτη πραγματικα το γαμαει στα γλωσσοφιλα σε φαση που λες φτανει ρε πουστη ηρθα και να γαμησω κιολας θα φτασει ο χρονος?? γενικα απο εμφανιση δε λεει πολλα ειναι μπασμενη,κοντη,μαλαστουπα με κοκκινο μαλλι που δε μαρεσει καθολου και αυτο το αγαλματε ασπρουλε δερμα απαπα!! αλλα πηγα.

Αυτα.  :cum:
Αυτη που δουλεύει σύμφωνα με το άλλο σάιτ Κωλέττη 17;
Ξέρει κανεις αν όντως δουλεύει αυτη;
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
η σανταλ σε ποιο δουλευει μαγκες?
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Αυτη που δουλεύει σύμφωνα με το άλλο σάιτ Κωλέττη 17;
Ξέρει κανεις αν όντως δουλεύει αυτη;

Ναι αυτη ειναι φiλε, το στουντιο λεγεται Little Babes, μετα τις γραμμες εκει στα γυφταρια μεσα,
βολιβια που λεω και εγω !!! αχαχαχαχα!!!! :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom