Νέα

Γλωσσόφιλα απο ιερόδουλες της θεσσαλονίκης- GFE κατάσταση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panorama2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 203
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poioskapoios

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2016
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
0
Φιλε αυτην την Ελενα που λες την θυμαμαι και εγω ηταν πολυ δυνατη αλλα εμεινε για πολυ λιγο. Αν ξερει καποιος κατι ας ενημερωσει
 

Ossito

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2023
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας Παιδιά. Την επόμενη εβδομάδα είμαι Θεσσαλονίκη. Μισά ελληνικά, μιλάτε λίγο αλλά καλύτερα αγγλικά. Ψάχνετε για GFE και χωρίς άγχος στην ώρα. 3 ώρες ή περισσότερες, όλη τη νύχτα εάν υπάρχει συμπάθεια. Αλλά δεν θέλετε να πληρώσετε 100 την ώρα εάν είναι διανυκτέρευση. Περισσότερα από 500 για μια βραδιά. Μου αρέσει να παίρνω το χρόνο μου. Θέλει κανείς να με οδηγήσει στη σωστή κατεύθυνση; Έχω κοιτάξει τα διάφορα sites aggelies μέχρι στιγμής..
 

Uvag

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας Παιδιά. Την επόμενη εβδομάδα είμαι Θεσσαλονίκη. Μισά ελληνικά, μιλάτε λίγο αλλά καλύτερα αγγλικά. Ψάχνετε για GFE και χωρίς άγχος στην ώρα. 3 ώρες ή περισσότερες, όλη τη νύχτα εάν υπάρχει συμπάθεια. Αλλά δεν θέλετε να πληρώσετε 100 την ώρα εάν είναι διανυκτέρευση. Περισσότερα από 500 για μια βραδιά. Μου αρέσει να παίρνω το χρόνο μου. Θέλει κανείς να με οδηγήσει στη σωστή κατεύθυνση; Έχω κοιτάξει τα διάφορα sites aggelies μέχρι στιγμής..
is there a contact or some photos so we learn what we are into?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom