Νέα

Γκόμενες που ζητάνε ξύλο στο σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Ναι ρε σεις αντε με τις ανωμαλες,αμα δεν τους κανεις τα χατηρια μπορουν να σε τρεξουν ασχημα οι ξεκωλιαρες
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
Προσφάτως βρέθηκα με μία γκόμενα για καφέ και βρεθήκαμε στο κρεβάτι, παρόλο που δεν υπήρχε εξ αρχής τέτοιο κλίμα. Η γκόμενα "λύθηκε" και είπαμε να κάνουμε επιθυμία μας όσες φαντασιώσεις έχουμε. Μου ζήτησε να την χτυπήσω στο πρόσωπο, στα βυζιά, στον κώλο, όπου και όπως ήθελα... Η αλήθεια είναι μου άρεσε εμένα αυτή η εξουσία μου στο κορμί της, μέχρι ένα σημείο... Μιλάμε έφαγε πολύ ξύλο... Ζητούσε κι άλλο αλλά δεν σας κρύβω ότι εγώ έλεγξα πλέον την δύναμή μου γιατί είχαμε αρχίσει να πηγαίνουμε σε βίαια μονοπάτια άγριου ξυλοδαρμού... Η γκόμενα έχυνε, φώναζε.. ζητούσε κι άλλη βία... Σας έχει τύχει;;; Κι εάν ναι, μέχρι ποιο βαθμό; Γιατί μέχρι τώρα ότι μου είχε τύχει ήταν στον κώλο μερικές μπάτσες, άντε και λίγο με τη ζώνη... Εδώ μιλάμε η γκόμενα γουστάριζε άγριο ξύλο...
μου εχει τυχει να θελει τοσο ξυλο αλλα εγω να της λεω ξεχνα το αμα θες καμια στο κωλο και μεχρι εκει...φυσικα το διαλησαμε..Οπως μου ειχε τυχει
και μια αλλη που ηθελε να την δαγκωνω..και δυνατα μαλιστα...(αλλιως δε φτιαχνοταν) μεχρι που το σταματησα και με αυτη.Μια αλλη θυμαμαι εβαζε τα κλαματα,και μια αλλη καθε φορα που "εμπενα" εβριζε χριστους και παναγιες...(ολες badoo)
 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Προσοχή κύριοι με το νομικό κομματι, όσοι ασχολούνται σοβαρά με αυτά τα αθλήματα κάνουν ιδιωτικά συμφωνητικά γτ  μπορεί άνετα να σε τρέξει για βιασμό κ ξυλοδαρμό φυσικα.Επισης μεγάλη παγίδα εκτός του ξύλου και μεγάλο φετίχ φυσικά είναι ο πνιγμος στον οποίο αν δεν έχεις εμπειρία μπορεί να αποβεί μοιραίος
Έτσι είναι δεν έχεις άδικο...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Και εμένα Πολωνέζες μου ζήτησαν χοντρό ξύλο ή μαστίγωμα.Υπάρχουν και όρια βέβαια.
Μια ήθελε να την μπουκετώσω στη μάπα μέχρι να αιμορραγήσει από τη μύτη.Αλλη ήθελε να της μαστιγώσω το μουνί.Αλλη να της τραβάω τα μαλλιά δυνατά ενώ τη γαμάω στον κώλο.
Δεν ξέρω γιατί αρέσουν στις γκόμενες αυτά τα μαζό αλλά αρκετές γουστάρουνε όπως μου λένε τα male dominations.
Σίγουρα σε πολλές κοπέλες αρέσει το ήπιο ξυλίκι και οι εξευτελισμοί.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.079
Like
11.541
Πόντοι
2.606
Προσφάτως βρέθηκα με μία γκόμενα για καφέ και βρεθήκαμε στο κρεβάτι, παρόλο που δεν υπήρχε εξ αρχής τέτοιο κλίμα. Η γκόμενα "λύθηκε" και είπαμε να κάνουμε επιθυμία μας όσες φαντασιώσεις έχουμε. Μου ζήτησε να την χτυπήσω στο πρόσωπο, στα βυζιά, στον κώλο, όπου και όπως ήθελα... Η αλήθεια είναι μου άρεσε εμένα αυτή η εξουσία μου στο κορμί της, μέχρι ένα σημείο... Μιλάμε έφαγε πολύ ξύλο... Ζητούσε κι άλλο αλλά δεν σας κρύβω ότι εγώ έλεγξα πλέον την δύναμή μου γιατί είχαμε αρχίσει να πηγαίνουμε σε βίαια μονοπάτια άγριου ξυλοδαρμού... Η γκόμενα έχυνε, φώναζε.. ζητούσε κι άλλη βία... Σας έχει τύχει;;; Κι εάν ναι, μέχρι ποιο βαθμό; Γιατί μέχρι τώρα ότι μου είχε τύχει ήταν στον κώλο μερικές μπάτσες, άντε και λίγο με τη ζώνη... Εδώ μιλάμε η γκόμενα γουστάριζε άγριο ξύλο...
αν ηταν σερραια νοσοκομα πηδηξες μια πρωην μου  :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Το πρόβλημα είναι οτι όταν δέρνεις μια γκόμενα ή τη μαστιγώνεις εσύ δε νιώθεις τίποτα.Αυτή φτιάχνεται με όλο αυτό.Εσένα μπορεί να πονάει το χέρι σου απλά.
Ειδικά αυτό με το μαστίγωμα και τις σφαλιάρες στο μουνί κανένας άντρας δεν το καταλαβαίνει.Είναι σα να φτιάχνεται κάποιος επειδή η γκόμενα του κλωτσάει τα αρχίδια ή του σφαλιαρίζει τον πούτσο.
Αλλά στις γκόμενες αρέσει αυτό το είδος τιμωρίας.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Μια γκόμενα θεωρεί οτι κάποιος είναι υπεράντρας αμάσητος και αληθινός αν τολμήσει να μαστιγώσει μια κοπέλα στο μουνί.
Αλλά είναι μια παλαβή λογική.Τέλος πάντων με τις γκόμενες χάνεις τη μπάλλα έτσι κι αλλιώς.
Να μαστιγώνω βυζιά και να ξυλιάζω κωλομέρια το βλέπω κάπως λογικό.Αλλά να μαστιγώνω ή να δέρνω μουνί ή να χαστουκίζω την κοπέλα στο πρόσωπο δεν το έχω μέσα μου.
Να χέζω τη γκόμενα ναι,είναι άλλη φάση.
Αλλά χέσιμο γουστάρουν λίγες,ούτε 1% ενώ μαστίγωμα και χαστούκια γουστάρουν πάρα πολλές.
 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
Τρελλές, τύποι μου. Είχα μια φίλη παλιά, δεν μου καθόταν επειδή δεν ήθελε να με χάσει από φίλο έλεγε, μου είχε πεί μια φορά "εαν θες να με γαμήσεις, έλα να με βιάσεις". Της λέω "τί λές". Μου λέει, "σοβαρά, ξέρω μια ερημική παραλία εδώ κοντά, πάμε". Ευτυχώς δεν πήγα και σταδιακά ξέκοψα μαζί της, μου έλεγε γενικά οτι της άρεσε το ξύλο. Μια άλλη φίλη (επειδή ήξερε οτι γούσταρα υπαίθριο κλπ) μου χε πεί μιά φορά να πάμε σε νεκροταφείο, φασωνόμαστε, μου λέει σε κάποια φάση "βάρα με". Ευτυχώς μου κοψε λέω κάτσε μην είναι καμια τρελή και μου χρεώσει κανα βιασμό απαπα δεν είναι να παίζεις με αυτά... Τρελλές
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Μια γκόμενα θεωρεί οτι κάποιος είναι υπεράντρας αμάσητος και αληθινός αν τολμήσει να μαστιγώσει μια κοπέλα στο μουνί.
Αλλά είναι μια παλαβή λογική.Τέλος πάντων με τις γκόμενες χάνεις τη μπάλλα έτσι κι αλλιώς.

Τις προαλλες ειχα παρει ενα εσκορτακι, λιγο bipolar μου φαινονταν απ'τις φωτο και επεσα μεσα... γιατι σε καποιες φωτο ηταν γλυκουλα και σε καποιες ηταν λιγο ξινη... τεσπα εγω τη πηγα με το καλο και αγκαλιτσες, γουτσου γουτσου... σε καποια φαση εκει που καθομαστε αγκαλιτσα μετα το πρωτο γυρο της λεω τι χρωμα ειναι τα ματια σου? Και μου λεει brown... ααα της λεω ειναι darker than mine... και μου ριχνε μπουνιες (ψιλοδυνατουτσικες) που της ειπα οτι ειναι dark τα ματια... καπου εκει καταλαβα οτι μαλλον με προκαλουσε για να τις φαει... χορτασε αγκαλιτσες και ηθελε ξυλο ρε πουστη... τι'ν'τουτες :2funny:

Εντωμεταξυ λιγο αργοτερα παρατηρω τα χερια της και ηταν κομμενα απο αυτοτραυματισμους / αυτοξυραφιασματα μαλλον. Αρρωστες καταστασεις :rolleyes:


Ηρθες που ηρθες, πες μας τη γυναικεια γνωμη σου για οσες γουσταρουν ξυλο :grin:
 

Metr69

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
89
Κριτικές
191
Like
8.399
Πόντοι
30.082
Εγώ είχα κολητο που γαμουσε μια πιτσιρίκα στα 22 που γουσταρε πολύ αγριάδα ,ξύλο,σημάδια.
Για την ηλικία της είχα τρελαθεί με αυτά που μου έλεγε και την έβλεπα καμιά φορά με σημάδια χωρίς να ξέρει ότι ξέρω και με είχε τρελάνει.
Έφυγε μετά για Κρήτη...ένας θεός ξέρει τώρα στα 30+ που θαναι ποιος μάγκας τη χαίρεται
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
Και εμένα Πολωνέζες μου ζήτησαν χοντρό ξύλο ή μαστίγωμα.Υπάρχουν και όρια βέβαια.
Μια ήθελε να την μπουκετώσω στη μάπα μέχρι να αιμορραγήσει από τη μύτη.Αλλη ήθελε να της μαστιγώσω το μουνί.Αλλη να της τραβάω τα μαλλιά δυνατά ενώ τη γαμάω στον κώλο.
Δεν ξέρω γιατί αρέσουν στις γκόμενες αυτά τα μαζό αλλά αρκετές γουστάρουνε όπως μου λένε τα male dominations.
Σίγουρα σε πολλές κοπέλες αρέσει το ήπιο ξυλίκι και οι εξευτελισμοί.


τι λες ρε μυστη;
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
Τρελλές, τύποι μου. Είχα μια φίλη παλιά, δεν μου καθόταν επειδή δεν ήθελε να με χάσει από φίλο έλεγε, μου είχε πεί μια φορά "εαν θες να με γαμήσεις, έλα να με βιάσεις". Της λέω "τί λές". Μου λέει, "σοβαρά, ξέρω μια ερημική παραλία εδώ κοντά, πάμε". Ευτυχώς δεν πήγα και σταδιακά ξέκοψα μαζί της, μου έλεγε γενικά οτι της άρεσε το ξύλο. Μια άλλη φίλη (επειδή ήξερε οτι γούσταρα υπαίθριο κλπ) μου χε πεί μιά φορά να πάμε σε νεκροταφείο, φασωνόμαστε, μου λέει σε κάποια φάση "βάρα με". Ευτυχώς μου κοψε λέω κάτσε μην είναι καμια τρελή και μου χρεώσει κανα βιασμό απαπα δεν είναι να παίζεις με αυτά... Τρελλές


ευτυχως δεν λες τπτ....
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
Νομίζω ότι το μεγαλύτερο ποσοστό των γυναικών γουστάρουν την βία σε ακραίο βαθμό! Μιλάμε για πολύ ξύλο και όχι μόνο. Τα γνήσια θηλυκά νομίζω το ερμηνεύουν ως την επιβολή του αρσενικού πάνω τους. Φυσικά υπάρχουν και οι περιπτώσεις που πραγματικά ερεθίζονται από τον μεγάλο πόνο και φτάνουν σε οργασμό μόνο με αυτόν τον τρόπο! Μου έχει τύχη περίπτωση που τελικά από το πολύ ξύλο που έριξα εγώ πονούσα την άλλη μέρα περισσότερο από εκείνη!  

 Άβυσσος το μυαλό της γυναίκας φίλοι μου!

Εσύ παίζει να είσαι και αστυνομικός... οπότε στείλε μου μήνυμα :inlove: τουλάχιστον αυτό μου βγάζεις και ιδίως με το γκλοπ που έχεις για άβαταρ  :grin:

Το πρόβλημα είναι οτι όταν δέρνεις μια γκόμενα ή τη μαστιγώνεις εσύ δε νιώθεις τίποτα.Αυτή φτιάχνεται με όλο αυτό.Εσένα μπορεί να πονάει το χέρι σου απλά.
Ειδικά αυτό με το μαστίγωμα και τις σφαλιάρες στο μουνί κανένας άντρας δεν το καταλαβαίνει.Είναι σα να φτιάχνεται κάποιος επειδή η γκόμενα του κλωτσάει τα αρχίδια ή του σφαλιαρίζει τον πούτσο.
Αλλά στις γκόμενες αρέσει αυτό το είδος τιμωρίας.

Ακριβώς κι εγώ το ίδιο ακόμα και με το δάγκωμα στις ρώγες που γουστάρουν πολλοί... εγώ τους το κάνω γιατί μου το ζητάνε αλλά εμένα δεν μου προκαλεί κανένα συναίσθημα, δεν μου κάνει καμία αίσθηση και απλά απορώ...
Βέβαια τα δικά μου βίτσια, όπως το να με φτύνουν ή να με κατουράνε κτλπ που σε κάποιον μπορεί να απορεί μπορώ να το εξηγήσω, να του πω τι νιώθω και το γουστάρω.

Εγώ δυστυχώς ή ευτυχώς πόνο δεν γουστάρω... Και λέω δυστυχώς γιατί μου αρέσει το ξεφτίλισμα και μου αρέσει να βλέπω να ρίχνουν ξύλο σε κάποιον σε τσόντες ή σαν ιδέα θα ήθελα να με δέρνει ο άντρας μου αν αυτό τον καυλώνει, αλλά δυστυχώς δεν μου αρέσει ο πόνος και δεν...  :'(
Επίσης φαντάσου απλά για την καύλα σου/δηλαδή απλά για διασκέδαση να χτυπήσει ο άλλος/άλλη σε κανα έπιπλο και να μείνει στον τόπο...  :S
(αναρωτιέμαι μήπως τίποτα τέτοιο είχε παιχτεί με την κοπέλα στη ρόδο  :'( )

Μια γκόμενα θεωρεί οτι κάποιος είναι υπεράντρας αμάσητος και αληθινός αν τολμήσει να μαστιγώσει μια κοπέλα στο μουνί.
Αλλά είναι μια παλαβή λογική.Τέλος πάντων με τις γκόμενες χάνεις τη μπάλλα έτσι κι αλλιώς.
Να μαστιγώνω βυζιά και να ξυλιάζω κωλομέρια το βλέπω κάπως λογικό.Αλλά να μαστιγώνω ή να δέρνω μουνί ή να χαστουκίζω την κοπέλα στο πρόσωπο δεν το έχω μέσα μου.
Να χέζω τη γκόμενα ναι,είναι άλλη φάση.
Αλλά χέσιμο γουστάρουν λίγες,ούτε 1% ενώ μαστίγωμα και χαστούκια γουστάρουν πάρα πολλές.

Ωραίος είσαι εσύ  :grin: :-*
Χέσιμο δεν έχω κάνει ποτέ, αλλά θα ήθελα κάποια στιγμή να το δοκιμάσω σαν εμπειρία να δω πως είναι.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
Οτι μου ζητάει η γκόμενα μου τώρα θεωρώ ότι είναι το όριο. Ξυλιές στον κώλο μέχρι μελανιά, μαλλιά τραβήγματα, χαστουκάκια στο πρόσωπο ελεγχόμενα, τσίμπημα άγριο σε ρόγες.
Ότι φεύγει παραπάνω σε ένταση ή βία θεωρώ ότι καθίσταται επικίνδυνο
 

bldr81

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Είναι εντελώς φυσικό κομμάτι της ανθρώπινης ύπαρξης θαρρώ.

Βέβαια, αυτή που τρώει το ξύλο το απολαμβάνει απείρως περισσότερο απ' ό,τι αυτός που το δίνει, που κυρίως ευθύνη έχει και λιγότερο ικανοποίηση. Αλλά, τι να κάνεις, έτσι υποσυνείδητα αντιλαμβάνεται την ισχύ σου και την προστασία που αυτή της παρέχει απέναντι στον υπόλοιπο κόσμο.
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Μου έχει τύχει με μια Πατρινιά, να γουστάρει μπουνίδια στο πρόσωπο. Δεν μπορώ να καταλάβω που στο καλό έβρισκε ευχαρίστηση σε αυτό το πράγμα. Την άλλη μέρα ήταν με μελανιασμένο μάτι, φόραγε και μαύρο γυαλί για να μην φαίνεται και μου είπε ότι το καταευχαριστήθηκε. Κάποιες ή έχουν διεστραμμένα μυαλά ή τραβάν μεγάλα ψυχοζόρια. Ή και τα δυο μαζί. Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς. Η συγκεκριμένη ήταν χωρισμένη με τρία παιδιά. Εννοείται ότι ξέκοψα γιατί τέτοιες μαλακίες με ξύλο δεν γουστάρω.

Αλλά αυτό δεν είναι τίποτα μπροστά σε μια άλλη πενηνταφεύγα από την Δράμα (εν διαστάσει ήταν αυτή) η οποία με πήγε στα νεκροταφεία (αλήθεια σας λέω) και με τσιμπούκωνε εκεί. Ήταν καλοκαίρι απόγευμα προς βράδυ κι εγώ είχα ψιλοαγριευτεί με αυτή τη φάση από τη μια να με πιπώνει η τύπισσα και από την άλλη να κοιτάζω τα μνήματα και να μου έρχονται στο μυαλό υπαρξιακά, όπως η πάλη της ζωής με το θάνατο. Τα είχα παίξει τελείως. Προσπαθούσα να΄μην κοιτάζω τα μνήματα, αλλά την τύπισσα που με τσιμπούκωνε ή έστρεφα το κεφάλι μου ψηλά στον ουρανό. Όταν έχυσα μέσα στο στόμα της κοίταξα τα μνήματα και φώναξα: -Προσδοκώ ανάσταση νεκρών. Η τύπισσα γέλασε και μου είπε: -Έχεις πλάκα.

Και τις δύο τις είχα γνωρίσει από το facebook. Τι να πω ρε μάγκες. Ή οι εποχές αλλάξανε και δεν το πήραμε χαμπάρι, ή εγώ που ψάχνω φυσιολογικά πράγματα του στυλ κάποιο ξενοδοχείο και να κάνω σεξ χωρίς μπουνίδια, ξυλίκι και τάφους είμαι ανώμαλος. Δεν ξέρω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Τι να πω ρε μάγκες. Ή οι εποχές αλλάξανε και δεν το πήραμε χαμπάρι, ή εγώ που ψάχνω φυσιολογικά πράγματα του στυλ κάποιο ξενοδοχείο και να κάνω σεξ χωρίς μπουνίδια, ξυλίκι και τάφους είμαι ανώμαλος. Δεν ξέρω.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
5.298
Πόντοι
5.646
Είχα μία κάποτε παίδες, την έσφιγκα τόσο πολύ τα βυζιά που δε μπορώ να καταλάβω πως δε πονούσε, λες και τα έβαζα σε τόρνο....Βέβαια αυτό γινόταν όταν είμασταν πολύ ζεστοί στο γαμήσι και πάνω στην ένταση.
Άλλες φορές την τραβούσα τα χείλια του στόματος τόσο δυνατά που την επομένη μέρα φαινόταν τα ρήγματα-σχησίματα ανάμεσα στα χείλια και στο δέρμα.
Τρέλα η γκόμενα αλλά τρέλα και γω.
Πολύ δυνατά γαμήσια, τι να σας λέω, ωραίες καταστάσεις!!!

Που θα βρούμε καμιά τέτοια τώρα ρε γαμώτο???
:happy:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Απο τις πεντε τελευταιες,οι τρεις θελανε αγριαδες και πνιξιματα και δαγκωματα κ ξυλο.Αλλα κυριως το να τις εχεις στην ξεφτιλα,να τις κακομεταχειριζεσαι κ.λ.π.
Και μολις τελειωσει το σεξ το παιζουν φεμινιστριες.Θεωρω οτι ειναι επειδη βλεπουν πιο πολλες τσοντες κι απο μας,κι εχει γινει μοδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom