Νέα

Γκόμενες που ζητάνε ξύλο στο σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Προσφάτως βρέθηκα με μία γκόμενα για καφέ και βρεθήκαμε στο κρεβάτι, παρόλο που δεν υπήρχε εξ αρχής τέτοιο κλίμα. Η γκόμενα "λύθηκε" και είπαμε να κάνουμε επιθυμία μας όσες φαντασιώσεις έχουμε. Μου ζήτησε να την χτυπήσω στο πρόσωπο, στα βυζιά, στον κώλο, όπου και όπως ήθελα... Η αλήθεια είναι μου άρεσε εμένα αυτή η εξουσία μου στο κορμί της, μέχρι ένα σημείο... Μιλάμε έφαγε πολύ ξύλο... Ζητούσε κι άλλο αλλά δεν σας κρύβω ότι εγώ έλεγξα πλέον την δύναμή μου γιατί είχαμε αρχίσει να πηγαίνουμε σε βίαια μονοπάτια άγριου ξυλοδαρμού... Η γκόμενα έχυνε, φώναζε.. ζητούσε κι άλλη βία... Σας έχει τύχει;;; Κι εάν ναι, μέχρι ποιο βαθμό; Γιατί μέχρι τώρα ότι μου είχε τύχει ήταν στον κώλο μερικές μπάτσες, άντε και λίγο με τη ζώνη... Εδώ μιλάμε η γκόμενα γουστάριζε άγριο ξύλο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Προσφάτως βρέθηκα με μία γκόμενα για καφέ και βρεθήκαμε στο κρεβάτι, παρόλο που δεν υπήρχε εξ αρχής τέτοιο κλίμα. Η γκόμενα "λύθηκε" και είπαμε να κάνουμε επιθυμία μας όσες φαντασιώσεις έχουμε. Μου ζήτησε να την χτυπήσω στο πρόσωπο, στα βυζιά, στον κώλο, όπου και όπως ήθελα... Η αλήθεια είναι μου άρεσε εμένα αυτή η εξουσία μου στο κορμί της, μέχρι ένα σημείο... Μιλάμε έφαγε πολύ ξύλο... Ζητούσε κι άλλο αλλά δεν σας κρύβω ότι εγώ έλεγξα πλέον την δύναμή μου γιατί είχαμε αρχίσει να πηγαίνουμε σε βίαια μονοπάτια άγριου ξυλοδαρμού... Η γκόμενα έχυνε, φώναζε.. ζητούσε κι άλλη βία... Σας έχει τύχει;;; Κι εάν ναι, μέχρι ποιο βαθμό; Γιατί μέχρι τώρα ότι μου είχε τύχει ήταν στον κώλο μερικές μπάτσες, άντε και λίγο με τη ζώνη... Εδώ μιλάμε η γκόμενα γουστάριζε άγριο ξύλο...
μηπως συχναζει στα Βλαχικα στην Βαρη η δικια σου;;;
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Προσφάτως βρέθηκα με μία γκόμενα για καφέ και βρεθήκαμε στο κρεβάτι, παρόλο που δεν υπήρχε εξ αρχής τέτοιο κλίμα. Η γκόμενα "λύθηκε" και είπαμε να κάνουμε επιθυμία μας όσες φαντασιώσεις έχουμε. Μου ζήτησε να την χτυπήσω στο πρόσωπο, στα βυζιά, στον κώλο, όπου και όπως ήθελα... Η αλήθεια είναι μου άρεσε εμένα αυτή η εξουσία μου στο κορμί της, μέχρι ένα σημείο... Μιλάμε έφαγε πολύ ξύλο... Ζητούσε κι άλλο αλλά δεν σας κρύβω ότι εγώ έλεγξα πλέον την δύναμή μου γιατί είχαμε αρχίσει να πηγαίνουμε σε βίαια μονοπάτια άγριου ξυλοδαρμού... Η γκόμενα έχυνε, φώναζε.. ζητούσε κι άλλη βία... Σας έχει τύχει;;; Κι εάν ναι, μέχρι ποιο βαθμό; Γιατί μέχρι τώρα ότι μου είχε τύχει ήταν στον κώλο μερικές μπάτσες, άντε και λίγο με τη ζώνη... Εδώ μιλάμε η γκόμενα γουστάριζε άγριο ξύλο...

ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ
πολυ ξυλο ολο το χερι στο μουνι και στον κωλο να ουρλιαζει
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.014
Like
1.427
Πόντοι
216
Προσφάτως βρέθηκα με μία γκόμενα για καφέ και βρεθήκαμε στο κρεβάτι, παρόλο που δεν υπήρχε εξ αρχής τέτοιο κλίμα. Η γκόμενα "λύθηκε" και είπαμε να κάνουμε επιθυμία μας όσες φαντασιώσεις έχουμε. Μου ζήτησε να την χτυπήσω στο πρόσωπο, στα βυζιά, στον κώλο, όπου και όπως ήθελα... Η αλήθεια είναι μου άρεσε εμένα αυτή η εξουσία μου στο κορμί της, μέχρι ένα σημείο... Μιλάμε έφαγε πολύ ξύλο... Ζητούσε κι άλλο αλλά δεν σας κρύβω ότι εγώ έλεγξα πλέον την δύναμή μου γιατί είχαμε αρχίσει να πηγαίνουμε σε βίαια μονοπάτια άγριου ξυλοδαρμού... Η γκόμενα έχυνε, φώναζε.. ζητούσε κι άλλη βία... Σας έχει τύχει;;; Κι εάν ναι, μέχρι ποιο βαθμό; Γιατί μέχρι τώρα ότι μου είχε τύχει ήταν στον κώλο μερικές μπάτσες, άντε και λίγο με τη ζώνη... Εδώ μιλάμε η γκόμενα γουστάριζε άγριο ξύλο...
Μου εχει τυχει προσφατα τυπε. Δεν μπορουσε να κατσει σε καρεκλα βεβαια μετα και της εμεναν σημαδια απο τα κερια, τα δεσιματα κ.λ.π. Ομως ηταν αστυνομικος ο πατερας της και το εκοψα το πολυ ξυλικι γιατι λεω γαμησε το μην εχουμε τιποτα ντραβαλα απο το πουθενα :2funny: :2funny:. Θελει προσοχη αν ειναι και σχετικά μικρη (εμενα ηταν 20). Ειναι τρελη καυλα το σκηνικο σαφως :rockon:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Προσφάτως βρέθηκα με μία γκόμενα για καφέ και βρεθήκαμε στο κρεβάτι, παρόλο που δεν υπήρχε εξ αρχής τέτοιο κλίμα. Η γκόμενα "λύθηκε" και είπαμε να κάνουμε επιθυμία μας όσες φαντασιώσεις έχουμε. Μου ζήτησε να την χτυπήσω στο πρόσωπο, στα βυζιά, στον κώλο, όπου και όπως ήθελα... Η αλήθεια είναι μου άρεσε εμένα αυτή η εξουσία μου στο κορμί της, μέχρι ένα σημείο... Μιλάμε έφαγε πολύ ξύλο... Ζητούσε κι άλλο αλλά δεν σας κρύβω ότι εγώ έλεγξα πλέον την δύναμή μου γιατί είχαμε αρχίσει να πηγαίνουμε σε βίαια μονοπάτια άγριου ξυλοδαρμού... Η γκόμενα έχυνε, φώναζε.. ζητούσε κι άλλη βία... Σας έχει τύχει;;; Κι εάν ναι, μέχρι ποιο βαθμό; Γιατί μέχρι τώρα ότι μου είχε τύχει ήταν στον κώλο μερικές μπάτσες, άντε και λίγο με τη ζώνη... Εδώ μιλάμε η γκόμενα γουστάριζε άγριο ξύλο...

Μου έχει τύχει, αλλά δεν το προχώρησα. Άρχισα να την σκαμπιλίζω στον κώλο κι αυτή ήθελε με όλη μου τη δύναμη. Sorry, αλλά ούτε μπορώ να το κάνω ούτε με φτιάχνει!
 

psaromenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
361
Πόντοι
280
Να δένεις γκόμενα με χοντρά tie wraps στα κάγκελα του κρεβατιού , σε μπουτίκ χοτέλ με ξύλινα πατώματα και χάρτινους τοίχους ...

Να την βαράς και πηδάς όλο το βράδυ και το πρωί να πηγαίνεις για καφεδάκι στο πρωινό και να σε κοιτάνε όλοι ....

Priceless αχαχαχαχαχ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Να δένεις γκόμενα με χοντρά tie wraps στα κάγκελα του κρεβατιού , σε μπουτίκ χοτέλ με ξύλινα πατώματα και χάρτινους τοίχους ...

Να την βαράς και πηδάς όλο το βράδυ και το πρωί να πηγαίνεις για καφεδάκι στο πρωινό και να σε κοιτάνε όλοι ....

Priceless αχαχαχαχαχ
Μερακλής...
 

elecman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
97
Κριτικές
5
Like
219
Πόντοι
280
Νομίζω ότι το μεγαλύτερο ποσοστό των γυναικών γουστάρουν την βία σε ακραίο βαθμό! Μιλάμε για πολύ ξύλο και όχι μόνο. Τα γνήσια θηλυκά νομίζω το ερμηνεύουν ως την επιβολή του αρσενικού πάνω τους. Φυσικά υπάρχουν και οι περιπτώσεις που πραγματικά ερεθίζονται από τον μεγάλο πόνο και φτάνουν σε οργασμό μόνο με αυτόν τον τρόπο! Μου έχει τύχη περίπτωση που τελικά από το πολύ ξύλο που έριξα εγώ πονούσα την άλλη μέρα περισσότερο από εκείνη!  

 Άβυσσος το μυαλό της γυναίκας φίλοι μου!
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
Μαστίγωμα με ζώνη και μετά πνίξιμο με αυτή ως προκαταρκτικά γιατί κουράστηκα να βαράω με χέρι. Η τεχνολογία στην υπηρεσία μας.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Μαστίγωμα με ζώνη και μετά πνίξιμο με αυτή ως προκαταρκτικά γιατί κουράστηκα να βαράω με χέρι. Η τεχνολογία στην υπηρεσία μας.

Να δένεις γκόμενα με χοντρά tie wraps στα κάγκελα του κρεβατιού , σε μπουτίκ χοτέλ με ξύλινα πατώματα και χάρτινους τοίχους ...

Να την βαράς και πηδάς όλο το βράδυ και το πρωί να πηγαίνεις για καφεδάκι στο πρωινό και να σε κοιτάνε όλοι ....

Priceless αχαχαχαχαχ

Μου εχει τυχει προσφατα τυπε. Δεν μπορουσε να κατσει σε καρεκλα βεβαια μετα και της εμεναν σημαδια απο τα κερια, τα δεσιματα κ.λ.π. Ομως ηταν αστυνομικος ο πατερας της και το εκοψα το πολυ ξυλικι γιατι λεω γαμησε το μην εχουμε τιποτα ντραβαλα απο το πουθενα :2funny: :2funny:. Θελει προσοχη αν ειναι και σχετικά μικρη (εμενα ηταν 20). Ειναι τρελη καυλα το σκηνικο σαφως :rockon:

ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ
πολυ ξυλο ολο το χερι στο μουνι και στον κωλο να ουρλιαζει

Ρε μαλάκες συγνώμη κιόλας, αλλά εσείς γαμάτε ή σφάζεστε? :grin:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
159
Πόντοι
16
Mια και είμαστε ομως στη σελίδα του πληρωμένου έρωτα αν υπάρχει και κάποια πληροφορία για κάποια κοπέλα σε στούνιο/μασάζ κλπ που να δέχεται δυνατές ξυλιές στον κώλο καλοδεχούμενη. Δεχόταν μια Εμμανουέλα Κύπρια (με πλούσιο στήθος) αλλά δυστυχώς απ ότι ειδα πλέον έχει γίνει call girl πολυτελείας! Επίσης και η Φωτεινή από μασάζ (Νew Personal) της οποίας επίσης έχω χάσει τα ίχνη της, πέρα από το ότι από κάποιο σημείο και μετά καθόταν μονο στην υποδοχή...
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.014
Like
1.427
Πόντοι
216
Να δένεις γκόμενα με χοντρά tie wraps στα κάγκελα του κρεβατιού , σε μπουτίκ χοτέλ με ξύλινα πατώματα και χάρτινους τοίχους ...

Να την βαράς και πηδάς όλο το βράδυ και το πρωί να πηγαίνεις για καφεδάκι στο πρωινό και να σε κοιτάνε όλοι ....

Priceless αχαχαχαχαχ
:headbang2: :headbang2: :headbang2:

Πάρε εδω τυπε διαμορφωμένο χωρο για τετοια σκηνικα:

 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
μηπως συχναζει στα Βλαχικα στην Βαρη η δικια σου;;;

Όχι βρε τύπε.

Μια που έβγαινα και ζητούσενα τη σπαω πιο δυνατά έμενε εκεί κοντα.

Λες να είμαστε αδέρφια ;
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.729
Πόντοι
3.425
Νομίζω ότι το μεγαλύτερο ποσοστό των γυναικών γουστάρουν την βία σε ακραίο βαθμό! Μιλάμε για πολύ ξύλο και όχι μόνο. Τα γνήσια θηλυκά νομίζω το ερμηνεύουν ως την επιβολή του αρσενικού πάνω τους. Φυσικά υπάρχουν και οι περιπτώσεις που πραγματικά ερεθίζονται από τον μεγάλο πόνο και φτάνουν σε οργασμό μόνο με αυτόν τον τρόπο! Μου έχει τύχη περίπτωση που τελικά από το πολύ ξύλο που έριξα εγώ πονούσα την άλλη μέρα περισσότερο από εκείνη! 

  Άβυσσος το μυαλό της γυναίκας φίλοι μου!

Κοίτα, το ίδιο ισχύει και με το κωλογαμήσι. Ξεκινάει με πόνο που μετά γίνεται ηδονή. Ναι, οι πιο πολλές γυναίκες το μεταφράζουν ως πάθος και το γουστάρουν.

Για ελαφρό ξύλο είναι ΟΚ, αλλά για βία σε ακραίο βαθμό, κατηγορηματικά όχι!

Π
 

kostis76

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
579
Like
375
Πόντοι
26

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Υπάρχουν πολλές κοπέλες που θέλουν βία στο κρεβάτι (περι ορέξεως κολοκυθόπιτα).
Αν δεν ξέρεις καλά την άλλη πρόσεξε μην την χτυπήσεις στο πρόσωπό η στο σώμα (εκτός κόλου) γιατί μπορεί να σε τρέξει απίστευτα.
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
Κοίτα, το ίδιο ισχύει και με το κωλογαμήσι. Ξεκινάει με πόνο που μετά γίνεται ηδονή. Ναι, οι πιο πολλές γυναίκες το μεταφράζουν ως πάθος και το γουστάρουν.

Για ελαφρό ξύλο είναι ΟΚ, αλλά για βία σε ακραίο βαθμό, κατηγορηματικά όχι!

Π
Συμφωνώ απόλυτα με τον Π. Στο κάτω κάτω μετά από κάποιο σημείο δεν έχει σημασία αν η γκόμενα το γουστάρει ή όχι. Εάν μας ξυπνάνε τέτοια ζωώδη ένστικτα εξουσίας και σοδομισμού κάτι τρέχει με εμάς. Και όχι δεν είναι κακό αλλά πρέπει να το τσεκάρουμε.
 

Skeptic

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2020
Μηνύματα
163
Like
60
Πόντοι
1
Προσφάτως βρέθηκα με μία γκόμενα για καφέ και βρεθήκαμε στο κρεβάτι, παρόλο που δεν υπήρχε εξ αρχής τέτοιο κλίμα. Η γκόμενα "λύθηκε" και είπαμε να κάνουμε επιθυμία μας όσες φαντασιώσεις έχουμε. Μου ζήτησε να την χτυπήσω στο πρόσωπο, στα βυζιά, στον κώλο, όπου και όπως ήθελα... Η αλήθεια είναι μου άρεσε εμένα αυτή η εξουσία μου στο κορμί της, μέχρι ένα σημείο... Μιλάμε έφαγε πολύ ξύλο... Ζητούσε κι άλλο αλλά δεν σας κρύβω ότι εγώ έλεγξα πλέον την δύναμή μου γιατί είχαμε αρχίσει να πηγαίνουμε σε βίαια μονοπάτια άγριου ξυλοδαρμού... Η γκόμενα έχυνε, φώναζε.. ζητούσε κι άλλη βία... Σας έχει τύχει;;; Κι εάν ναι, μέχρι ποιο βαθμό; Γιατί μέχρι τώρα ότι μου είχε τύχει ήταν στον κώλο μερικές μπάτσες, άντε και λίγο με τη ζώνη... Εδώ μιλάμε η γκόμενα γουστάριζε άγριο ξύλο...
Eιναι ψυχάκιας η γκομενα τυπε, αλλα απολαυσε το όλο σκηνικό για οσο διαρκέσει :rockon:
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
136
Like
249
Πόντοι
21
Προσοχή κύριοι με το νομικό κομματι, όσοι ασχολούνται σοβαρά με αυτά τα αθλήματα κάνουν ιδιωτικά συμφωνητικά γτ  μπορεί άνετα να σε τρέξει για βιασμό κ ξυλοδαρμό φυσικα.Επισης μεγάλη παγίδα εκτός του ξύλου και μεγάλο φετίχ φυσικά είναι ο πνιγμος στον οποίο αν δεν έχεις εμπειρία μπορεί να αποβεί μοιραίος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom