Νέα

Γιατι εχω την εντυπωση οτι δουλεια εχει πεσει 60% - 70% στα στουντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 182
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Παντως ανοιγεις ενα θεμα και μετα απο μια μερα λες οτι τελικα ο λογος που τον ανοιξες ειναι επειδης κατι κολησες

αυτο δειχνει οτι

ειτε ξυπνησες με καβλες να δουλεψεις κοσμο

ειτε οτι εισαι κοτα

 

Επισκέπτης
Επειδη σημερα το σκεφτηκα στα σοβαρα να σας ενημερωσω για αυτο που περασα για να μην το πεσασετε και εσεις. Να ειστε απολυτα προσεχτηκοι και επιφυλακτικοι.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Ναι αγαπητε φιλε μου. Το κοριτσι πρεπει να ειχε περασει αυτη την αρρωστεια συντομα . Μου εκανε ελευθερο στοματικο




Φίλε καταρχήν περαστικά σου και να μείνει μόνο η ανάμνηση. αλλά από όσο γνωρίζω οι ιοί μεταδίδονται με σταγονίδια που μεταφέρονται π.χ με φτέρνισμα, βήχα, σάλιο από ένα φιλί ή από κάποιον που σου μιλά από κοντά. Δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση έχει το ελεύθερο στοματικό, που μην ξεχνάς πως εσύ θέλησες και δεν θα υπήρχε θέμα σκέψης αν είχαν τηρηθεί οι κανόνες προστασίας στις συναντήσεις με ιερόδουλες. Δεν αποκλείω πως μπορεί να κόλλησες από τη κοπέλα που αναφέρεις, όχι με τον τρόπο που σκέφτεσαι αλλά λόγω μεταφοράς σταγονιδίων. Βέβαια ο τρόπος μετάδοσης δεν αποκλείει να κόλλησες σε ένα λεωφορείο, σε ένα μετρό, σε μια ουρά ενός καταστήματος ή σινεμά. Και πάλι περαστικά. 
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Φίλε καταρχήν περαστικά σου και να μείνει μόνο η ανάμνηση. αλλά από όσο γνωρίζω οι ιοί μεταδίδονται με σταγονίδια που μεταφέρονται π.χ με φτέρνισμα, βήχα, σάλιο από ένα φιλί ή από κάποιον που σου μιλά από κοντά. Δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση έχει το ελεύθερο στοματικό, που μην ξεχνάς πως εσύ θέλησες και δεν θα υπήρχε θέμα σκέψης αν είχαν τηρηθεί οι κανόνες προστασίας στις συναντήσεις με ιερόδουλες. Δεν αποκλείω πως μπορεί να κόλλησες από τη κοπέλα που αναφέρεις, όχι με τον τρόπο που σκέφτεσαι αλλά λόγω μεταφοράς σταγονιδίων. Βέβαια ο τρόπος μετάδοσης δεν αποκλείει να κόλλησες σε ένα λεωφορείο, σε ένα μετρό, σε μια ουρά ενός καταστήματος ή σινεμά. Και πάλι περαστικά. 

Αφού μεταδίδεται έτσι όπως περιγράφεις, δεν είναι καθόλου σίγουρο ότι κόλλησε από το ελ. στοματικό (εκεί θα είχε και άλλα ρίσκα).

Οι προφυλάξεις είναι όντως ένα θέμα.

Μια που είναι υγιής του ευχόμαστε να μην ξανααρρωστήσει ποτέ και από τίποτε.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Ανάφερε και ουρολοίμωξη, πράγμα που 75% δείχνει τον τρόπο εισόδου του μικροβίου!



Έχει λοιπόν βάσιμη υποψία για το που άρπαξε την χλαπάτσα!



 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Ανάφερε και ουρολοίμωξη, πράγμα που 75% δείχνει τον τρόπο εισόδου του μικροβίου!



Έχει λοιπόν βάσιμη υποψία για το που άρπαξε την χλαπάτσα!


Μάλλον ναι. Αλλά η ουρολοίμωξη από όσο γνωρίζω, μεταδίδεται με τη μεταφορά ­μικροβίων- όχι ιών-  μέσω των ούρων ή/και της σεξουα­λικής επαφής. Το στόμα της κοπέλας δεν μου "κολλάει" στην ουρολοίμωξη. Τις φταίει;
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Γιατί τόση προσπάθεια να τον πείσετε ότι δεν τα άρπαξε από στούντιο? Νομίζω ο καθένας ξέρει καλύτερα για τον εαυτό του από πού μπορεί να άρπαξε ό,τι άρπαξε. Ε είναι πιο πιθανό να κόλλησε κάτι από το ακάποτο στοματικό και την επαφή απ'ότι σε λεωφορείο!
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.385
Εγω παλι που εχω τζιπ, σκεφτομαι τι μαλακια εκανα που εδωσα 30 χιλιαρικα να το παρω, αντι να κανω 600 γαμησια σε στουντιο.
600 γαμήσια σε στούντιο, με 2 φορές την εβδομάδα κατά μέσο όρο, μας κάνουν 300 εβδομάδες, δηλαδή χοντρικά 6 χρόνια. Συν τα έξτρα γαμήσια από τα χρήματα τα οποία δίνεις ήδη τώρα για πέντε χρόνια για να πας εκεί (εάν πηγαίνεις φυσικά), μάλλον τα γαμήσια θα ήταν καλύτερα από το τζιπ μου φαίνεται!!! ;)
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Γιατί τόση προσπάθεια να τον πείσετε ότι δεν τα άρπαξε από στούντιο? Νομίζω ο καθένας ξέρει καλύτερα για τον εαυτό του από πού μπορεί να άρπαξε ό,τι άρπαξε. Ε είναι πιο πιθανό να κόλλησε κάτι από το ακάποτο στοματικό και την επαφή απ'ότι σε λεωφορείο!



Ουρολοίμωξη : Είναι η λοίμωξη του ουροποιητικού συστήματος και περιλαμβάνει στην απλή της μορφή την κυστίτιδα και την ουρηθρίτιδα και, στην πιο σοβαρή της μορφή, την πυε­λονεφρίτιδα και την προστατίτιδα. Πύλη εισόδου των μικροβίων είναι σε όλες τις περιπτώσεις το ουροποιητικό . σύστημα (π.χ. μεταφορά ­μικροβίων μέσω των ούρων ή/και της σεξουα­λικής επαφής). Υπάρχουν, όμως, και προ­­βλήματα στο ουροποιητικό σύστημα τα οποία προδιαθέτουν για λοιμώξεις (όπως ανατομικές ανωμαλίες ή πέτρες στα νεφρά).


Σκέψου! Πόσες πιθανότητες έχει να κόλλησε ουρολοίμωξη που κατά βάση  μεταδίδεται μέσω του ουροποιητικού συστήματος με τσιμπούκι; Έβαλε ακάποτα το πουλί του στο στόμα της ιερόδουλου, ποιο από τα δύο όργανα πιστεύεις πως είχε έρθει πρώτο  σε επαφή με ούρα; Ας γνωρίζεις πως η ουρολοίμωξη μπορεί με ευκολία να μεταδοθεί από οποιαδήποτε δημόσια τουαλέτα (εργασίας ή καταστήματος ψυχαγωγίας ή γήπεδου ή σινεμά κ.ο.κ, γι αυτό πχ αποφεύγουμε τους ουρητήρες.
Και επειδή βαρέθηκα.....τον κόλλησε η πουτάνα ουρολοίμωξη με ακάποτο στοματικό; Ναι!
Έχει σχέση ο τίτλος του θέματος με την τροπή που έδωσε ο ίδιος ο θεματοθέτης; Ναι! (τώρα ξέρεις γιατί η δουλειά στα studio έχει πέσει).

Και εύχομαι αυτό το ακάποτα να είναι οριστικά παρελθόν, όπως κάποτε να πάψουμε να πιστεύουμε εδώ μέσα πως ορισμένοι είναι εξυπνότεροι από άλλους.
Αντίο επί του θέματος.
 

Carnivore

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παίδες πραγματικά με όλα αυτά που έχουν γίνει υπάρχει ακόμα κόσμος που ζητάει ακάποτα ?
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παίδες πραγματικά με όλα αυτά που έχουν γίνει υπάρχει ακόμα κόσμος που ζητάει ακάποτα ?
Κι όμως υπάρχει.Σου λέει έλα μωρε ο Λοβέρδος το 'κανε για ψήφους, οπότε δεν τρέχει κίνδυνος.Λες και μόνο το aids υπάρχει.Και στα στούντιο και στα μπουρδέλα γίνεται το έλα να δεις από γλυφομούνια και τσιμπούκια ακάποτα.Και στις κριτικές το γράφουν και στα μείον αν δεν προσφέρει! Και μετά αναρωτιούνται γιατί έπεσαν οι δουλειές.
 

Carnivore

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Ναι ρε μόνο το aids είναι. Λες και δεν υπάρχουν άλλες πόσες που μια φορά να κολλήσεις τις κουβαλάς μια ζωή.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Πολλοι θα αναρωτιεστε γιατι ανοιξα αυτο το θεμα. Ηρθε η ωρα να πουμε την αληθεια και να μιλησουσε στα σοβαρα αγαπητοι φιλοι μου. Την τελευταια φορα που ειχα παει σε στουντιο κολλησα 2 αρρωστιες. Μια ουρολοιμοξη και τον ιο κωξακι. Ο ιος κωξακι ειναι μια πολυ σοβαρη ασθενεια που κανει ζημιες στο συκωτι , παγκρεας , νεφρα και το κυριοτερο εχει στοχο την καρδια να σακατεψει. Ευτυχως το αντιληφθηκα εγκαιρα και πηγα γρηγορα στο νοσοκομειο και μου χωρηγησαν τις καταλληλες αντιβιοσεις και τα καταλληλα φαρμακα και ξεπερασα τον κινδυνο . Εκατσα στο νοσοκομειο συνολικα 12 ημερες . Εκανα πυρετο 40 C . Πριν 9 ημερες πηρα το εξιτηριο απο το νοσοκομειο και μου ειπαν οι γιατροι οτι ειμαι απολυτως καλα και οτι ειμαι απολυτα υγιεις 100% .Μου ειπαν επισης να περνω ενα φαρμακο για την καρδια για 3 μηνες προληπτικα .

Μετα απο αυτο το συμβαν πως να μπορω να ξαναπατησω σε στουντιο η μπουρδελο.

ΠΩΣ το κατάλαβες?

ΠΟΙΑ ηταν τα συμπτώματα σε σένα? (στην αρχή, και στη συνέχεια)
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Ρίσκα υπάρχουν πολλά, όσες προφυλάξεις και να πάρεις: π.χ. από σεντόνια, πετσέτες κτλ. κολλάς μολυσματική τερμινθο (ΧΩΡΙΣ να σε αγγίξει η άλλη). Μπορεί να αρπάξεις μηκυτες, ψείρες, κτλ. Δεν είναι όλα ΣΜΝ. Για να μην απαριθμήσουμε τα σοβαρότερα. Προφανώς με το λάστιχο αποφεύγεις πολλά πράγματα (εάν δεν βγει από τη θέση του, εάν δεν σπάσει, κτλ.). Εάν η επαγγελματίας κάνει συχνά εξετάσεις ακόμη καλύτερα. Εαν είσαι τυχερός σε περίτωση κάποιας στραβής, ακόμη πιο καλυτερότερα. κτλ...

Εάν η φίλη σου είναι πιστή, εάν έχει ήδη κάνει εξετάσεις κτλ, ακόμη πιο καλυτερότερα κτλ...

Για περισσότερη σιγουριά βάζεις ζώνη αγνότητας και πετάς το κλειδί στον ωκεανό.

Κάθε άνθρωπος συμπεριφέρεται πολύ διαφορετικά σε σχέση με τους υπόλοιπους καθόλη τη διάρκεια της ημέρας σε όλες τις δραστηριότητες (το πως χειρίζεται την τηλεφωνική συσκευή, στις τουαλέτες, όταν μπαινοβγαίνει σε κατοικίες σε χώρους δουλειάς σε νοσοκομεία στο ασανσερ, όταν κάνει σεξ, κτλ.). Άμα παρατηρήσεις τους άλλους θα δεις ποικιλία συμπεριφορών. Αρα γιατί μιλάμε τώρα?....

Ο φίλος μας θα μπορούσε να κολλήσει χιλια δυο άλλα νοσηματα και το κοξακι να το πήρε από αλλού. Αυτό είπαμε. Εννοείται ότι το ακα είναι επικίνδυνο. Το ξαναείπαμε σε προηγούμενο ποστ. Είπε κανείς το αντίθετο? Πάντα λέμε για ρίσκα.

Οι δουλειές έχουν πέσει εδώ και δύο χρόνια και όχι μόνο τωρα με τους ελέγχους. Δηλ. άμα όλα τα κάνουν με λάστιχο, σταματήσουν τα στοματικά κτλ. (μειωθεί το ρίσκο δηλ, ΧΩΡΙΣ να μηδενισθεί) θα αυξηθούν οι δουλειές? Τα 50άρια και τα 40άρια δεν υπάρχουν τόσο συχνά πιά.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Για περισσότερη σιγουριά βάζεις ζώνη αγνότητας και πετάς το κλειδί στον ωκεανό.



Αν δεν ξέρετε το περιστατικό με το Βασιλιά Αρθούρο (της Αγγλίας) και τη ζώνη αγνότητας της γυναίκας του, να σας το πω:



Φοβερά ζηλιάρης ο Αρθούρος. Και πολύ όμορφη και νέα η γυναίκα του.
Και το καθήκον τον καλούσε να φύγει για σταυροφορία, εκστρατεία που θα κράταγε δυο-τρία χρόνια...
Δεν ήξερε τι να κάνει. Τρελλαινόταν με την ιδέα ότι μπορεί κάποιος να του πήδαγε τη γυναίκα όσο έλλειπε.
Πάει λοιπόν στο μάγο Μέρλιν, και του λέει το πρόβλημα.
-Έλα σε 4-5 μέρες, κάτι θα έχω ετοιμάσει για την περίπτωση, του λέει ο μάγος.

Σε 4 μέρες ο Αρθούρος ξανά στο σπίτι του Μέρλιν.
-Ορίστε, λέει ο Μέρλιν, και του δίνει μια ζώνη αγνότητας με τέλεια κλειδαριά, αργυροκεντημένη, έργο τέχνης.
Την εξετάζει ο Αρθούρος, και τι να δει: Στο... κρίσιμο σημείο, η ζώνη είχε τρύπα!
-Είσαι καλά? του λέει ο Αρθούρος. Εδώ μπαίνουν τραίνα!
-Μη βιάζεσαι να βγάζεις συμπεράσματα, απαντάει ο Μέρλιν. –Πάρε αυτό το ξυλάκι, και κάνε ότι το βάζεις μέσα στην τρύπα.
Κάνει να βάλει ο Αρθούρος το ξυλάκι στην τρύπα της ζώνης, και ως δια μαγείας βγαίνουν κάτι ξυράφια από τη ζώνη, χράτσα-χράτσα-χράτσα, το κάνουν φέτες το ξυλαράκι.
Ενθουσιασμένος ο Αρθούρος, λέει: –«Μάγε είσαι καταπληκτικός, αυτό ακριβώς ήθελα, σε ευχαριστώ πολύ και θα σε ανταμείψω».
Πάει στο παλάτι, και μια μέρα πριν φύγει για τη σταυροφορία, φοράει στη γυναίκα του τη ζώνη, και φεύγει.
Μετά από 2-3 χρόνια γυρίζει πίσω.
-Προσκλητήριο! Όλο το προσωπικό του παλατιού για επιθεώρηση στην αυλή! πέφτει η εντολή.
Παρατάσσονται οι αυλικοί, βγαίνει ο Αρθούρος και λέει:
-Κατεβάστε όλοι τα βρακιά σας!
Τα κατεβάζουν, και τι να δει! Σφαγή. Πατατράκ. Πετσόκομα. Στον ένα έλλειπε όλο, σε άλλον μόνο το κεφάλι, σε τρίτον και τ’ αρχίδια του, σε όλους είχε γίνει ζημιά από τη μαγική ζώνη!
ΜΟΝΟ Ο ΠΙΣΤΌΣ ΑΛΦΟΝΣΟΣ ΗΤΑΝ ΑΘΙΚΤΟΣ!
Το παπάρι του κρεμόταν κανονικά!
-«Αλφόνσο, πιστέ μου φίλε, το ήξερα ότι μόνο εσύ θα μου έμενες πιστός! Το ήξερα ότι μόνο σε σένα μπορώ να βασίζομαι! Ξέρω ότι σε σένα μπορώ να έχω εμποστοσύνη! Πες μου καλέ μου και πιστέ φίλε: Τι θέλεις να σου δώσω για να σε ανταμείψω για την αφοσίωσή σου?
- ...
-Πες μου, και ότι μου ζητήσεις θα το κάνω! Είσαι αδερφός, είσαι φίλος, είσαι ό,τι καλύτερο μπορεί να έχει κανείς στη ζωή του! Πες μου, τι θέλεις να σου προσφέρω?
- ...
-Πες μου καλέ μου φίλε, δεν υπάρχει όριο στη φιλία μας! Θέλεις το μισό Βασίλειο? Θα στο δώσω!
- ...
-Πες μου επιτέλους, γιατί δε μου μιλας?
-... Ααααγκ αγκα γκα γκα....

 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Τι σχέση έχει ο τίτλος του θέματος που αυτό που ήθελες να πεις τελικά;

Επίσης είμαι περίεργος αν πω ότι δεν πιστεύω τίποτα; Δύο αρρώστιες σε μία επίσκεψη; Τζακ ποτ!!!
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Ας βγαλουν Καρτα Διαρκειας οπως στο γηπεδο,να δινουμε ενα ποσο για να την Αποκτησουμε και με την επιδειξη της στην Τσατσα να μπαινουμε και να :knockinb:
Να βάλουν προσφορές στο groupon.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Πολλοι θα αναρωτιεστε γιατι ανοιξα αυτο το θεμα. Ηρθε η ωρα να πουμε την αληθεια και να μιλησουσε στα σοβαρα αγαπητοι φιλοι μου. Την τελευταια φορα που ειχα παει σε στουντιο κολλησα 2 αρρωστιες. Μια ουρολοιμοξη και τον ιο κωξακι. Ο ιος κωξακι ειναι μια πολυ σοβαρη ασθενεια που κανει ζημιες στο συκωτι , παγκρεας , νεφρα και το κυριοτερο εχει στοχο την καρδια να σακατεψει. Ευτυχως το αντιληφθηκα εγκαιρα και πηγα γρηγορα στο νοσοκομειο και μου χωρηγησαν τις καταλληλες αντιβιοσεις και τα καταλληλα φαρμακα και ξεπερασα τον κινδυνο . Εκατσα στο νοσοκομειο συνολικα 12 ημερες . Εκανα πυρετο 40 C . Πριν 9 ημερες πηρα το εξιτηριο απο το νοσοκομειο και μου ειπαν οι γιατροι οτι ειμαι απολυτως καλα και οτι ειμαι απολυτα υγιεις 100% .Μου ειπαν επισης να περνω ενα φαρμακο για την καρδια για 3 μηνες προληπτικα .

Μετα απο αυτο το συμβαν πως να μπορω να ξαναπατησω σε στουντιο η μπουρδελο.
Δεν ειναι οτι δεν σε πιστευω...προς Θεου ... αλλα οσο να ναι οι τελευταιες σου κριτικες δειχνουν εναν ανθρωπο με ¨περιεργη¨ ψυχολογια!
Μηπως φταιει κατι αλλο και μας το κρυβεις?

www.bourdela.com/sex/my-reviews/user:73473/#jr_review_28957]http://www.bourdela.com/sex/my-reviews/user:73473/#jr_review_28957[/url]
www.bourdela.com/sex/my-reviews/user:73473/#jr_review_28252]http://www.bourdela.com/sex/my-reviews/user:73473/#jr_review_28252[/url]


 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Με μια γρήγορη ανάγνωση του θέματος με χιουμοριστική διάθεση τι μένει; πως η πιθανή πτώση κατα 60% του κύκλου εργασιών των studio οφείλεται και στην ταυτόχρονη επίθεση που δέχτηκε ο κατά τα άλλα συμπαθής night από τον ιό της ασθένειας Κωξάκι και από το μικρόβιο της ουρολοίμωξης. 2 προς 1 ήταν...τι να κάνει; έχασε τη μάχη... αλλά ευτυχώς κέρδισε τον πόλεμο.
Και δεν είναι που δεν σε πιστεύω (που φαίνεται από ότι έχω ποστάρει πως δεν σε πιστεύω  :grin:) αλλά αν πιστεύεις πως κόλλησες ουρολοίμωξη σε μπουρδέλο και όχι κάπου αλλού, αν είσαι και λίγο γκαντέμης, μάλλον εκεί θα ξανακολλήσεις. Για τον ιό κωξάκι απλά μπορείς να τον κολλήσεις παντού, τόσο απλά, παντού.
Και μιάς που είπαμε δυό κουβέντες...ελπίζω και εύχομαι πως το ακάποτο το διέκοψες ΕΣΥ με οριστικό τρόπο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom