Νέα

Γιατι εχω την εντυπωση οτι δουλεια εχει πεσει 60% - 70% στα στουντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 182
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
Αυτά είναι προσφορές (όχι αντ/κή οικονομια) και ήδη έχουν βγει.
που εχουν βγει ρε τυπε να παρω μια τανα δωρο ???/ δε ξερω ομως αν θα τα βρουν με τη κοπελα μου  
α ρε tsarlie  seen και εδω εχεις βρει τη λυση  εχει και πορνοσταρ και γκομενα σπιτι
 

Συνημμένα

  • images 245.jpg
    images 245.jpg
    11,2 KB · Εμφανίσεις: 30

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.539
Κριτικές
200
Like
1.165
Πόντοι
2.310
που εχουν βγει ρε τυπε να παρω μια τανα δωρο ???/ δε ξερω ομως αν θα τα βρουν με τη κοπελα μου  
α ρε tsarlie  seen και εδω εχεις βρει τη λυση  εχει και πορνοσταρ και γκομενα σπιτι

μιλάμε μόνο για επαγγελματίες μόνο. Φ104 δες το σαιτ για να μάθεις τί ακριβώς ισχύει. άμα πάρεις φουλ πρόγραμμα με 2 σού χαρίζουν την 3η ή κάπως έτσι
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
μιλάμε μόνο για επαγγελματίες μόνο. Φ104 δες το σαιτ για να μάθεις τί ακριβώς ισχύει. άμα πάρεις φουλ πρόγραμμα με 2 σού χαρίζουν την 3η ή κάπως έτσι
αααα  :uglystupid: και εγω νομιζα δωρο για το σπιτι
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Τα στουντιο δεν πανε καλα οποιος κανει βολτες βλεπει τι γινεται ;)πρεπει να ριξουν τις τιμες αλλιως θα κλεισουν τα περισσοτερα(οχι το 10αρικο κατω δεν ειναι πια καλη προσφορα)οσο για τον φιλο που ειπε οτι θα ειχε παρει τζιπ με τα λεφτα που χαλασε στις τανες νομιζω οτι συγκρινει ανομοια πραγματα και απολαυσεις
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
.....Η μπορει να γινει και το αλλο.________Ανταλλαγη προιοντων
1 κιλο  φακιεs  να ισουται με  .....φραπε
1 κιλο μακαρονια  ισον με  69
1 κιλο χοιρινο   με φουλ προγραμμα  :grin: :grin:

Με τρόμο σκέπτομαι τι θα είναι το αντάλλαγμα σε είδος για πρωκτικό...... :S
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
424
Like
829
Πόντοι
81
καποιες κοπελες σκεφτονται πως αμα ειναι να τη πηδαει ο καθενας  για λιγα ευρω κερδος,γιατι κακα τα ψεμματα απο εμφανιση οι περισσοτεροι πελατες των στουντιο δεν αξιζουν,  καλυτερα για αυτες να μην δουλευουν καθολου. οι κοπελες κανουν αυτη τη δουλεια για να βγαλουν χρηματα, αμα ηθελαν πουτσο και διασκεδαση θα πηγαιναν σε ενα μπαρ και θα διαλεγαν με ποιον θελουν να πηδηχτουν. το να καθομαστε και να κανουμε παζαρια μαζι τους τις ξενερωνει.
εξαλλου τοσες ελευθερες γκομενες κυκλοφορουν στην ελλαδα εκτος στουντιο. το να πηδηξει καποιος αντρας δεν αποτελει το στουντιο τη μια και μοναδικη επιλογη.


 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.674
Κριτικές
1
Like
29.391
Πόντοι
8.006
Ειναι οτι αγαπητοι φιλοι μου ολα αυτα τα χρονια ( 15 χρονια ) τα λεφτα που εχω δωσει στα στουντιο και στα μπουρδελα  ο Μαλακας και δεν απολαυσα καθολου τα γαμησια. Θα ειχα αγορασει ενα πολυτελες αυτοκινητο JEEP.

Επειδη ομως το παθημα γινεται μαθημα. Οταν θα εχω καυλιτσες θα πηγαινω σε μια  φιλη  μου φοιτητρια  απο τα Call Girls και θα πηγαινουμε στο ξενοδοχειο Πριαμος να απολαμβανουμε τις τρελες μας

Τερμα τα Στουντιο.
Εγω παλι που εχω τζιπ, σκεφτομαι τι μαλακια εκανα που εδωσα 30 χιλιαρικα να το παρω, αντι να κανω 600 γαμησια σε στουντιο.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.358
Κριτικές
10
Like
2.703
Πόντοι
3.385
καποιες κοπελες σκεφτονται πως αμα ειναι να τη πηδαει ο καθενας  για λιγα ευρω κερδος,γιατι κακα τα ψεμματα απο εμφανιση οι περισσοτεροι πελατες των στουντιο δεν αξιζουν,  καλυτερα για αυτες να μην δουλευουν καθολου. οι κοπελες κανουν αυτη τη δουλεια για να βγαλουν χρηματα, αμα ηθελαν πουτσο και διασκεδαση θα πηγαιναν σε ενα μπαρ και θα διαλεγαν με ποιον θελουν να πηδηχτουν. το να καθομαστε και να κανουμε παζαρια μαζι τους τις ξενερωνει.
εξαλλου τοσες ελευθερες γκομενες κυκλοφορουν στην ελλαδα εκτος στουντιο. το να πηδηξει καποιος αντρας δεν αποτελει το στουντιο τη μια και μοναδικη επιλογη.
Σωστός εν μέρει φίλε μου. Είναι σεβαστό το ότι οι κοπέλες κάνουν μία δουλειά για να βγάλουν χρήματα και όχι γιατί γουστάρουν. Και εγώ δουλεύω για να ζήσω, και όχι για πλάκα. Εάν είμαι λ.χ. ταμίας σε τράπεζα, και έρθεις εσύ ως πελάτης, πρέπει να κάνω σωστά τη δουλειά μου και να σε εξυπηρετήσω μέσα στην ευγένεια. Εάν είμαι σερβιτόρος σε ταβέρνα, το ίδιο. το ότι σου φέρομαι ευγενικά και όπως πρέπει, κάνοντας τη δουλειά μου, δε σημαίνει ότι σε γουστάρω, δε θα σε πιάσω φίλο, απλά έτσι πρέπει. Και δε νομίζω πως εάν πας σε μία δημόσια υπηρεσία και δεις έναν αγενή βαριεστημένο υπάλληλο θα τον δικαιολογήσεις: θα βγεις και θα του σούρεις τα εξ αμάξης, δε θα πεις ''ο καημένος έχει μπουχτίσει στη δουλειά του με ένα μάτσο κάφρους που εξυπηρετεί και είχε δίκιο''. Το ίδιο ισχύει και με τις κοπέλες που κάνουν αυτή τη δουλειά. Και εάν το 8ωρο είναι πολλές ώρες, κάτι αντιληπτό και σεβαστό, ας αλλάξουν ωράριο στα στούντιο, ας το κάνουν 4ωρο. Το πρόβλημα είναι δικό τους, όχι δικό μου του πελάτη που τα ακουμπάω.
 

assosi

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
1
Σωστός εν μέρει φίλε μου. Είναι σεβαστό το ότι οι κοπέλες κάνουν μία δουλειά για να βγάλουν χρήματα και όχι γιατί γουστάρουν. Και εγώ δουλεύω για να ζήσω, και όχι για πλάκα. Εάν είμαι λ.χ. ταμίας σε τράπεζα, και έρθεις εσύ ως πελάτης, πρέπει να κάνω σωστά τη δουλειά μου και να σε εξυπηρετήσω μέσα στην ευγένεια. Εάν είμαι σερβιτόρος σε ταβέρνα, το ίδιο. το ότι σου φέρομαι ευγενικά και όπως πρέπει, κάνοντας τη δουλειά μου, δε σημαίνει ότι σε γουστάρω, δε θα σε πιάσω φίλο, απλά έτσι πρέπει. Και δε νομίζω πως εάν πας σε μία δημόσια υπηρεσία και δεις έναν αγενή βαριεστημένο υπάλληλο θα τον δικαιολογήσεις: θα βγεις και θα του σούρεις τα εξ αμάξης, δε θα πεις ''ο καημένος έχει μπουχτίσει στη δουλειά του με ένα μάτσο κάφρους που εξυπηρετεί και είχε δίκιο''. Το ίδιο ισχύει και με τις κοπέλες που κάνουν αυτή τη δουλειά. Και εάν το 8ωρο είναι πολλές ώρες, κάτι αντιληπτό και σεβαστό, ας αλλάξουν ωράριο στα στούντιο, ας το κάνουν 4ωρο. Το πρόβλημα είναι δικό τους, όχι δικό μου του πελάτη που τα ακουμπάω.
Νομίζω τα είπες όλα !!!
Δεν χρειαζετε τίποτα άλλο !!
 

Επισκέπτης
Πολλοι θα αναρωτιεστε γιατι ανοιξα αυτο το θεμα. Ηρθε η ωρα να πουμε την αληθεια και να μιλησουσε στα σοβαρα αγαπητοι φιλοι μου. Την τελευταια φορα που ειχα παει σε στουντιο κολλησα 2 αρρωστιες. Μια ουρολοιμοξη και τον ιο κωξακι. Ο ιος κωξακι ειναι μια πολυ σοβαρη ασθενεια που κανει ζημιες στο συκωτι , παγκρεας , νεφρα και το κυριοτερο εχει στοχο την καρδια να σακατεψει. Ευτυχως το αντιληφθηκα εγκαιρα και πηγα γρηγορα στο νοσοκομειο και μου χωρηγησαν τις καταλληλες αντιβιοσεις και τα καταλληλα φαρμακα και ξεπερασα τον κινδυνο . Εκατσα στο νοσοκομειο συνολικα 12 ημερες . Εκανα πυρετο 40 C . Πριν 9 ημερες πηρα το εξιτηριο απο το νοσοκομειο και μου ειπαν οι γιατροι οτι ειμαι απολυτως καλα και οτι ειμαι απολυτα υγιεις 100% .Μου ειπαν επισης να περνω ενα φαρμακο για την καρδια για 3 μηνες προληπτικα .

Μετα απο αυτο το συμβαν πως να μπορω να ξαναπατησω σε στουντιο η μπουρδελο.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Δηλαδη μεγαλε κολλησες ΙΟ ΚΟΞΑΚΙ και μαλιστα επιπεδου Β απο στουτιο;;

 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Ναι αγαπητε φιλε μου. Το κοριτσι πρεπει να ειχε περασει αυτη την αρρωστεια συντομα . Μου εκανε ελευθερο στοματικο

Δεν ξερω τον τροπο που κολλαει

απο τα λιγα δηλαδη γνωριζω οτι κολλας σε κλειστο χωρο με πολυ κοσμο

νομιζω επισης πως τον ιο αυτο τον κουβαλας παντα..σαν ερπη δλδ..που εκδηλωνεται οταν αγχωνεσε ή πεφτει το ανοσοποιητικο

εγω οοποτε στρεσαρομαι πολυ παντα βγαζω  ερπη στα χειλη..πληγη ολοκληρη
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.539
Κριτικές
200
Like
1.165
Πόντοι
2.310
Πολλοι θα αναρωτιεστε γιατι ανοιξα αυτο το θεμα. Ηρθε η ωρα να πουμε την αληθεια και να μιλησουσε στα σοβαρα αγαπητοι φιλοι μου. Την τελευταια φορα που ειχα παει σε στουντιο κολλησα 2 αρρωστιες. Μια ουρολοιμοξη και τον ιο κωξακι. Ο ιος κωξακι ειναι μια πολυ σοβαρη ασθενεια που κανει ζημιες στο συκωτι , παγκρεας , νεφρα και το κυριοτερο εχει στοχο την καρδια να σακατεψει. Ευτυχως το αντιληφθηκα εγκαιρα και πηγα γρηγορα στο νοσοκομειο και μου χωρηγησαν τις καταλληλες αντιβιοσεις και τα καταλληλα φαρμακα και ξεπερασα τον κινδυνο . Εκατσα στο νοσοκομειο συνολικα 12 ημερες . Εκανα πυρετο 40 C . Πριν 9 ημερες πηρα το εξιτηριο απο το νοσοκομειο και μου ειπαν οι γιατροι οτι ειμαι απολυτως καλα και οτι ειμαι απολυτα υγιεις 100% .Μου ειπαν επισης να περνω ενα φαρμακο για την καρδια για 3 μηνες προληπτικα .

Μετα απο αυτο το συμβαν πως να μπορω να ξαναπατησω σε στουντιο η μπουρδελο.

1) ίσως έπρεπε να άνοιγες ένα θέμα με τίτλο που να έχει σχέση με την υγεία.

2) δεν ήξερα πώς κολλάει ο κοξακι, θα το ψάξω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom