Νέα

Γιατί αρέσει το χύσιμο στη μάπα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gleiftra
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 198
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Παντα αναρωτιομουνα: Γιατι αρεσει τοσο στους αντρες να χυνουν τη μαπα της γκομενας; :2on1:

Πρωσοπικα ποτε δεν με πολυενοιαζε και εχω αφησει κανενα/δυο πηδους να με ασπρισουν αμα τοσο το γουσταρουν, αλλα μου εχει μεινει η απορια απο που ερχεται η καβλα.

Επισης πιο ειναι το σωστο χυσιμο στη μαπα; Γαμας και τρεχεις για τα μουτρα αμεσως πριν χυσεις, η εχεις παρει θεση και τραβας μαλακια μροστα στα μουτρα της και να τα περιμενει; Εχει διαφορα; 
welcome to club! :pipa1:
απλα μας αρεσει να  :2on1: ετσι δηλαδη μας αρεσει να ξεγκαβλωνουμαι......ειναι σαν να μας ρωτας γιατι μας αρεσει να  :fuck2: ............
το σωστο χυσιμο στην μαπα κατεμε ειναι να εχεις παρει θεση και να τραβας μαλακια μπροστα στα μουτρα της και να περιμενει............εχει διαφορα με το να γαμας και να τρεξεις γιατι μπορει να σου φυγει και να πετυχεις ασχετο στοχο........
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
το λαιμό πχ
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.430
Κριτικές
31
Like
12.123
Πόντοι
5.097
Αυτο θυμίζει Στέφανο..ντύσου πρόχειρα και βγάλε το κραγιόν σου :pipa3:
γδυσου γρηγορα και στησε τον πρωκτο σου
ασε με να γινω προαγωγος σου :2funny: :2funny:
μετα το βιντεο ο κορκολυκος αλλαξε τους στιχους :2funny: :2funny: :2funny:
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Σε κάποιες  περιπτώσεις είναι θέμα κτητικότητας. Σε αυτές τις περιπτώσεις η άρνηση (μηηηηη, όχιιι εκεί , αχ τα μαλιά μου, μπιαχ δεν μου αρέσει η γεύση) εκλαμβάνεται αρνητικά από τον συνεντευξιαζόμενο ως προς τα πραγματικά αισθήματα της παρτενερ προς αυτόν.

Σε κάποιες περιπτώσεις είναι θέμα αυτοεπιβεβαίωσης – εξευτελισμού (πάρτα μωρή άρρωστη).

Σε κάποιες περιπτώσεις είναι απλά θέμα καύλας – φαντασίωσης – μιμητισμός - θέλω να γίνω πορνοστάρ (αχ μανάρι μου θα στα πετάξω στην μάπα).

Σε κάποιες περιπτώσεις θέλουν να δουν αν ξέρουν καλό σημάδι (για να δω, μπορώ να της πετύχω το μάτι και να τσιρίξει?)
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Σε κάθε περίπτωση τα υπάκουα κ φρόνιμα πουτανάκια οφείλουν να έχουν άμεσα διαθέσιμα σε κάθε ζήτηση στόμα κ προσωπο για εκσπερμάτωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom