Νέα

Γιατί αρέσει το χύσιμο στη μάπα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gleiftra
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 198
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Σιγά ρε παιδιά, θα πάθετε τίποτα άμα ακουμπήσετε το χύσι σας. Όταν αυνανιζόσασταν έφηβοι και γινόσασταν από πάνω μέχρι κάτω σκατά τότε δε σας πείραζε
Έφηβοι  ? Ενώ τώρα ?
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
280
Like
284
Πόντοι
21
Καλυσπερα μαναρια μου και Χρονια Πολλα.
Και εμενα μου αρεση να με χυνουν στο προσοπω οταν φοραω τα γιαλια μου.
Αχ! Ειναι απολαυση!
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Σε όποια ή όποιον αρέσει η πουτσα γουστάρει και το ψωλοχυμα στην μάπα .
Μόνο οι αγαμητοι κομπλεξικοί σιχαίνονται τα χυσια .
Άμα έχω φορτώσει πάντα τα δίνω έξω κατά προτίμηση στην μάπα και αν τύχει γουστάρω να με χύνουν στην μάπα .
Αφήστε τα κόμπλεξ και απολαύστε το καυλι και τα χυσια και τα κατουρα . Τα ίδια ισχύουν και για το μουνι .
συμφωνο, κι εγω τα δινω και τα παιρνω, σπερμα - κατουρα. Παντως αυτα ειναι φετιχ, και δεν εχουν ολοι τις ιδιες προτημησεις
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.335
Like
2.892
Πόντοι
456
Ξεφτίλισμα. Ειναι πουτανα και της αξίζει, γουστάρει να γαμιεται, φαντασίωση και καλά.

Προσωπικα μου αρέσει να ειναι στα γόνατα, εγώ όρθιος και να μου τον παίζει μέχρι να τα πάρει όλα στη μάπα. Λιγες φορές το έχω κάνει βέβαια γιατί δεν με πολύ ενδιαφέρει, προτιμώ να τις χυνω μέσα ( με καποτα εννοείται) και το ιδανικό είναι ακάποτο στην κωλαρα της όλα μέσα .:hi:
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.721
Κριτικές
56
Like
17.761
Πόντοι
13.636

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.858
Πόντοι
6.585
Έχω τύχει πολλά κουλά μέχρι τώρα ..
.. να σκυλογαμιέται από τον κώλο κ να μην θέλει να την χύσω στο στόμα ..
.. να θέλει χάσιμο στην μάπα αλλά να μην θέλει να τα καταπιεί ..

Εν παση περιπτώση, όσες τα περνάνε στην μάπα (στις δικές μου περιπτώσεις πάντα), συνήθως ήταν περιπτώσεις που έβγαζαν γούστα μαζί μου, είτε γιατί δεν το έκαναν με τους γκόμενους τους, είτε ήταν αρπαχτή της μιας βραδιάς κ ήθελαν να κάνουν ότι δεν είχαν κάνει στο παρελθόν με κάποιον άγνωστο (που δεν θα ξαναδούν), είτε γιατί ήθελαν να γίνουν "τσουλάκια" κ πουτανάκια, παίζοντας έναν υποτακτικό ρόλο.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
790
Κριτικές
1
Like
1.642
Πόντοι
206
Είναι δείγμα αγάπης
σωστός,, ειχα μια Ταιλανδή πριν 11 χρόνια που τα καταπινε ολα, μάλιστα μου ελεγε και ετρωγα μελι η αλλα γλυκά γιατι άλαζε η γευση και της αρεσε να ειναι γλυκια ..περασα τζαμι ,ανυπομονω πότε θα μπορώ να μένω εκει το χειμώνα 3 μηνες να ζω σαν πορνοσταρ δε παίζονται καμιια σχεση με τις Ελεινήδες
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.200
Πόντοι
3.846
σωστός,, ειχα μια Ταιλανδή πριν 11 χρόνια που τα καταπινε ολα, μάλιστα μου ελεγε και ετρωγα μελι η αλλα γλυκά γιατι άλαζε η γευση και της αρεσε να ειναι γλυκια ..περασα τζαμι ,ανυπομονω πότε θα μπορώ να μένω εκει το χειμώνα 3 μηνες να ζω σαν πορνοσταρ δε παίζονται καμιια σχεση με τις Ελεινήδες
Καλά τυπε αν είναι να δώσεις μερικά χιλιάρικα για να βρεις κάτι που άλλοι το βρίσκουν και στα μέρη τους άστα να πάνε.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
20
Like
22.592
Πόντοι
8.346

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.184
Πόντοι
201
Στον άντρα αρέσει γιατί δείχνει την απόλυτη υποταγή στο αρσενικό και οπτικά είναι υπέροχο θέαμα να βλέπεις μια αναψοκοκκινισμένη γκαυλόφατσα λαχανιασμένη από το γαμήσι και το χύσιμο να ασπρίζει από το χύσι σου. Στη γυναίκα γιατί της δίνει την αίσθηση της πουτανιάς, χωρίς να είναι όμως, και της απόλυτης υποταγής στο γαμιά της. Το τελευταίο το έχω νιώσει σε πολλές γυναίκες που πήδηξα.
 

Makis.pap

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
8
Like
3
Πόντοι
0
Βλέπεις τον κόπο σου σε ένα χαμογελαστό πρόσωπο και για να δείξεις την αγάπη σου για αυτο μπορείς να το φιλήσεις
 

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
304
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
Έχω τύχει πολλά κουλά μέχρι τώρα ..
.. να σκυλογαμιέται από τον κώλο κ να μην θέλει να την χύσω στο στόμα ..
.. να θέλει χάσιμο στην μάπα αλλά να μην θέλει να τα καταπιεί ..

Εν παση περιπτώση, όσες τα περνάνε στην μάπα (στις δικές μου περιπτώσεις πάντα), συνήθως ήταν περιπτώσεις που έβγαζαν γούστα μαζί μου, είτε γιατί δεν το έκαναν με τους γκόμενους τους, είτε ήταν αρπαχτή της μιας βραδιάς κ ήθελαν να κάνουν ότι δεν είχαν κάνει στο παρελθόν με κάποιον άγνωστο (που δεν θα ξαναδούν), είτε γιατί ήθελαν να γίνουν "τσουλάκια" κ πουτανάκια, παίζοντας έναν υποτακτικό ρόλο.
τι μου θυμησες.....της εκανα πρωκτικο και μαλιστα στα ορθια εγω και αυτη τελειως σκυμμένη ορθια (αγρια φαση) που μου ελεγε "τι γουστα σου βγαζω" αλλα δεν ηθελε να μου κανει πιπα εγω ορθιος κ αυτη στα γονατα γιατι ελεγε οτι ηταν σεξιστικη σταση κ υποτιμητικη στις γυναικες!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom