Νέα

γιαλιά καρφιά τα κάναν οι τουρκόγυφτοι στη μεσογείων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koproni65
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 263
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
Αυτο που με τρελαίνει εμένα είναι κάτι αναρχοαυτόνομα πουσταριά ή όπως αλλιώς προσδιορίζονται που πάνε και υπερασπίζονται την πιο μισητή φάρα στην υφήλιο,τους ΚΩΛΟΓΥΦΤΟΥΣ.
Κοίτα δω κάτι γαμίδια  :headbang:
URL]]
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.079
Like
11.541
Πόντοι
2.606
δεν έχω γκαρσονιέρα στο παγκράτι παίκτη μου... εκτός από το σπίτι μου έχω και ένα δυάρι στην διπλανή πολυκατοικία και δεν το νοικιάζω γιατί το χρησιμοποιώ για ξενώνα και για γραφείο...
[/quote τραμυ αυτη η γκαρσονιερα ειναι μυθος μην μας το χαλας ηταν το σημειο αναφορας σε σενα για τον μακαριστο λακη  :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
δεν έχω γκαρσονιέρα στο παγκράτι παίκτη μου... εκτός από το σπίτι μου έχω και ένα δυάρι στην διπλανή πολυκατοικία και δεν το νοικιάζω γιατί το χρησιμοποιώ για ξενώνα και για γραφείο...
τραμυ αυτη η γκαρσονιερα ειναι μυθος μην μας το χαλας ηταν το σημειο αναφορας σε σενα για τον μακαριστο λακη  :2funny:

ότι πεις εσύ...
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
στις περισσότερες πόλεις η αστυνομία-δημόσιο κάνει πάντα τα στραβά μάτια σε ότι αφορά παρανομίες γύφτων γιατί οι γύφτοι είναι εύκολα ψυφαλάκια για τους τοπικούς άρχοντες...(αλλά παίζουν κι άλλοι λόγοι)
έχω παίσει σε σκηνικό τσούρμο γύφτων να σπάσει στο ξύλο έναν άνθρωπο για πλάκα έξω από μαγαζί φύλης,μετά από λίγο ήρθαν οι μπάτσοι και τους λέγαμε ξέρουμε ποιοι είναι πάμε να σας τους δείξουμε.
αλλά οι μπάτσοι δεν μπαίναν με τίποτα μέσα στην περιοχή των γύφτων...  :2funny:
με τα πολλά τους τα χωσα και μου το είπαν στα ίσα..τι να σου πω έχουμε εντολές από ανωτέρους μας να μην τους πειράζουμε ;)
άσε που τους πήγαινε και  :badair: να κάνουν ντου  :grin:

άλλο σκυνικό με σταματάνε από την δίωξη με ένα φίλο για έλεγχο και τους λέω για χόρτο ψάχνετε ?
ωραία ξέρω κάτι γύφτους παρακάτω που πουλάνε και είναι τίγκα τα σπίτια τους, να σας δείξω  ?
πάλι :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: οι μπάτσοι  :2funny:

αυτή είναι η ελληνική αστηνομία (τουλάχιστον όσο αφορά τον διοικητή του Βόλου και την δίωξη) κύριοι.. διαφθορά  στο φούλ και μόκο εκεί που θέλουν ;)
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.352
Κριτικές
16
Like
13.452
Πόντοι
5.577
κλειστη παραμένει μέχρι τώρα η μεσογείων με προτοφανή ταλαιπωρεία τών οδηγών συν τους καπνους από λάστιχα καμένα λόγω τής αρνησης των γυφτων να φυγουν απο τίς παράγκες.......
πρωτοφανης κοινητοποίηση  του συριζα υπέρ των γύφτων σάν δείγμα τί θα ακολουθήσει σαν κυβέρνηση.
ερώτιση
εάν κάποιος έλληνας καταλάβει μια παράγκα η ένα οικόπεδο σέ πόσες μέρες θά εκδιοχθεί????
εάν είσαι γύφτος όμως έχεις ασυλία μιά ζωή....
ζήτω ο ρατσισμός είς βάρος των ελλήνων

:rockon:
ένα μπουρδελο ειμαστε, γι αυτό αλλωστε το site εχει τοση επιτυχια
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.120
Κριτικές
90
Like
32.191
Πόντοι
24.700
Εντάξει καταλάβαμαι. Χρυσεί Αβγοί για να καθαρίσυ ο τώπος, έτσει;

Πέρα από την "πλακίτσα" και από οποιουσδήποτε εξτρεμισμούς, το πρόβλημα με τις ρομά κοινότητες υφίσταται, και είναι αρκετά σοβαρό για να το υποβιβάζουμε εξυπηρετώντας μικροκομματικές σκοπιμότητες.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
ΠΟΣΟ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΘΕΩΡΩ ΚΑΤΩΤΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ , ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΙΜΗ ΚΟΠΡΙΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ
 
OP
OP
K

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
Πέρα από την "πλακίτσα" και από οποιουσδήποτε εξτρεμισμούς, το πρόβλημα με τις ρομά κοινότητες υφίσταται, και είναι αρκετά σοβαρό για να το υποβιβάζουμε εξυπηρετώντας μικροκομματικές σκοπιμότητες.
τα προβλήματα λύνοντε με συνοπτικες διαδικασίες
υποχρεωτικό μπανάκι,υποχρεωτικό απολυτηριο δημοτικού,υποχρεωτικη κατοικία ,σεβαμός στα ανθρώπινα δικαιώματα των ελλήνων
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.352
Κριτικές
16
Like
13.452
Πόντοι
5.577
το κυρίαρχο κρατος Σαμαρα - Καναλαρχων εβαλε την ουρα στα σκελια πριν από λιγο μπροστα στον ενοπλο αγωνα καταπατητών Ρομα συνεπικουρουμενων από μερικους αντιεξουσιαστες.

Η αντισταση που βρηκε το οργανωμενο κρατος ηταν μεγαλύτερη από αυτην που προεβαλλαν 20 γεροντάκια προσφατα στον Μελιγαλα Μεσσηνίας  :uglystupid:
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.024
Like
9.858
Πόντοι
1.406
τα προβλήματα λύνοντε με συνοπτικες διαδικασίες
υποχρεωτικό μπανάκι,υποχρεωτικό απολυτηριο δημοτικού,υποχρεωτικη κατοικία ,σεβαμός στα ανθρώπινα δικαιώματα των ελλήνωνAΑΝΘΡΩΠΩΝ..
ΟΙ συγκεκριμενοι (γυφτοι) θεωρουν ολους τους υπολοιπους ανθρωπους στον πλανητη ατμ τραπεζας....τιποτα παραπανω...απιστευτα ρατσιστες και προσκολλημενοι στη φυλη!!!κατι σαν τους αιλοιναις ρε συ κοπρονι!1
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.024
Like
9.858
Πόντοι
1.406
το κυρίαρχο κρατος Σαμαρα - Καναλαρχων εβαλε την ουρα στα σκελια πριν από λιγο μπροστα στον ενοπλο αγωνα καταπατητών Ρομα συνεπικουρουμενων από μερικους αντιεξουσιαστες.

Η αντισταση που βρηκε το οργανωμενο κρατος ηταν μεγαλύτερη από αυτην που προεβαλλαν 20 γεροντάκια προσφατα στον Μελιγαλα Μεσσηνίας  :uglystupid:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ακομα κλαις ρε συ γκεο???
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.024
Like
9.858
Πόντοι
1.406
Τύπε τα ξέρω από πρώτο χέρι, μένω σχετικά κοντά (χιλιόμετρο) και περνάω από 'κει κάθε μέρα.

Επίσης, κάτι προς όλους: Δεν παίρνω το μέρος τους, είναι η μοναδική περίπτωση που είμαι ρατσιστής και δεν το κρύβω.
δεν εισαι ρατσιστης μεσιε,απλα δεν εισαι μαλακας!!!1 οι τυποι ειναι απιθανοι ...
 
OP
OP
K

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
πάντως ειναι τραγικο
100 τουρκογυφτοι να κλεινουν την μεσογείων και τα ματ να τους κοιτάνε
 
OP
OP
K

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
δεν εισαι ρατσιστης μεσιε,απλα δεν εισαι μαλακας!!!1 οι τυποι ειναι απιθανοι ...
σέ λίγο καιρό μέ αυτα που θα βλέπεις και θα ακους παιδί μου θα παρακαλάς να σέ γράψουμε στό κόμμα
και πολλοι άλλοι εδώ μέσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom