Νέα

για πρωτη φορα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takisrock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.090
Πόντοι
606
γιατι το λες αυτο????η μια ειναι γαματα με κεφαλαια γραμματα η μελινα δηλαδη ενω η αλλη ειναι ναι μεν αλλα  :S
γιατι το λες αυτο????η μια ειναι γαματα με κεφαλαια γραμματα η μελινα δηλαδη ενω η αλλη ειναι ναι μεν αλλα  :S
τις εχεις παρει κ της 2?????
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
αν ρωτας εμενα ναι κ ηταν αστα βραστα ....μακρια κ αγαπημενοι καλα τα λεει ο γλυκομουτσουνος
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.090
Πόντοι
606
αν ρωτας εμενα ναι κ ηταν αστα βραστα ....μακρια κ αγαπημενοι καλα τα λεει ο γλυκομουτσουνος
μαλακιες λες φιλε η μια μπωρει να μην ειναι θεα αλλα στο κρεβατι βαζει κατο σχεδων ολες της αθηνας.....εγω του λαχιστων με 1 50 ριχνω απο 2 ...η αλλη ειναι πολυ ωραιο παιδι κ καυλονω για παρτι της πανευκολα...
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
για δωσε μας τα φωτα σου ρε βατραχε αφου εσυ ξερεις μονο κ εμεις οχι
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
οσο για το αν λεω μαλακιες κοιτα παντα να κρατας μικρο καλαθι κ να μι πετας αερολογιες αν δεν ξερεις
 
OP
OP
T

takisrock

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
μαλακιες λες φιλε η μια μπωρει να μην ειναι θεα αλλα στο κρεβατι βαζει κατο σχεδων ολες της αθηνας.....εγω του λαχιστων με 1 50 ριχνω απο 2 ...η αλλη ειναι πολυ ωραιο παιδι κ καυλονω για παρτι της πανευκολα...

Απο τα πολυ λιγα που γνωριζω και διαβαζω ο φιλος πρεπει να εχει ενα δικιο..
Οσο για μενα θα παω προς Φενια... Η Μελινα μεχρι και στο τηλεφωνο ηταν λιγο βιαστικη...
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Απο τα πολυ λιγα που γνωριζω και διαβαζω ο φιλος πρεπει να εχει ενα δικιο..
Οσο για μενα θα παω προς Φενια... Η Μελινα μεχρι και στο τηλεφωνο ηταν λιγο βιαστικη...
αγραφος νομος της πορνειας γιατρε οσο ανεβαινεις επιπεδο σε εμφανιση κατεβαινει το κρεβατι οσο πεφτεις σε επιπεδο εμφανισης τοσο ανεβαζεις το αλλο
για να εχεις και τα δυο μαζι πρεπει να πληρωσεις πολλα πολλα λεφτα
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
σωστος ο αλε αν κ νομιζω παιζει ρολο κ ο χαρακτηρας του ατομου ξεχωριστα
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
σωστος ο αλε αν κ νομιζω παιζει ρολο κ ο χαρακτηρας του ατομου ξεχωριστα
δεν νομιζω οταν η αλλη καταλαβει οτι πιανει μεγαλα ψαρια εμφανισιακα οτι χαρακτηρα και να εχει θα προσπαθει να καλυψη με την εμφανιση της το κρεβατι
δεν ειναι χαζει να ζοριζεται με τον καθενα αφου η εμφανιση της θα την φερει πελατες
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
πανω κατω τα ιδια λεμε με τη μονη διαφορα οτι εγω αναφερομαι στο σημειο που θα αρχιζει να χανει πελατες οποτε αν ειχε τον χαρακτηρα απο την αρχη κ μετα αλλαξε για να κερδισει απλα οταν φαει τις ηττες της ειναι πιο ευκολο να ξαναγυρισει στον κανονικο της χαρακτηρα κ να προσαρμοστει με τα δεδομενα ενω αν απο την αρχη ηταν πσωνιο κ καβαλησε ακομα πιο πολυ το καλαμι τοτε ναι θα εχει τεραστιο θεμα
 

ΜΗΤΣΟΣ27

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
γεια χαρα σε ολους.ειμαι καινουργιος στο site και θελω να μου πει οποιος μπορει ποια θεωρει καλυτερη τρανς για πρωτη φορα.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Αχαχουχα εσυ;
 

ΜΗΤΣΟΣ27

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
ενεργητικος αποκλειστηκα,απλα τον τελευταιο καιρο εχω καυλες με τρανς και λεω οτι ηρθε η ωρα να δοκιμασω..
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ενεργητικος αποκλειστηκα,απλα τον τελευταιο καιρο εχω καυλες με τρανς και λεω οτι ηρθε η ωρα να δοκιμασω..
Παλι καλα που το ξεκαθαρισες διοτι ετοιμοι ηταν να σε αποκαλεσουν πουστη.  :s&m_3:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
εσυ γιατρε μου που εχεις την ειδικοτητα του ειδικου τρανσολογου δεν μπορεις να εκφερεις αποψη για το θεμα του δημητρη μας  :think:
υπαρχουν καταλληλοτεροι απο μενα γιατρε :S :S
 

ΜΗΤΣΟΣ27

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
πειτε γνωμες ελευθερα μαγκες.αυτο ψαχνω.για να μην παω καπου εντελως στα τυφλα..μακη γιάυτο το ξεκαθαρισα και εγω για να μην εχουμε παρεξηγησεις..χαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom