Νέα

για πρωτη φορα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takisrock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
T

takisrock

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Ενω αν ηταν Δευτερα, θα ηταν διαφορετικα?  :blahblah1:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
υπαρχει αλλα νομιζω οτι δεν γραφει πια κι ουτε μπορει να σε κατατοπισει...ισως να ξερει ο Μικες,αυτος ειναι η εγκυκλοπαιδεια,οπου ναναι θα φανει κ θα μας πει αν κινειται κατι στην Αχαια.. :tits2:
για πρωτη φορα η κινηση πρεπει να ειναι μελετημενη διοτι θα σε ακολουθει παντου.θα σε κανει φανατικο φιλο η εχθρο.
καλυτερα να περιμενεις να φανει κατι καλο σε τουρ απο εκει και αφου διαβασεις και ενημερωθεις για κριτικες και εντυπωσεις απο εγκυρα και σοβαρα μελη τοτε εαν κρινεις οτι σου κανει πηγαινε.  :woldman: :woldman: :woldman:
 
OP
OP
T

takisrock

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
για πρωτη φορα η κινηση πρεπει να ειναι μελετημενη διοτι θα σε ακολουθει παντου.θα σε κανει φανατικο φιλο η εχθρο.
καλυτερα να περιμενεις να φανει κατι καλο σε τουρ απο εκει και αφου διαβασεις και ενημερωθεις για κριτικες και εντυπωσεις απο εγκυρα και σοβαρα μελη τοτε εαν κρινεις οτι σου κανει πηγαινε.  :woldman: :woldman: :woldman:
Ευχαριστω Mike για την απαντηση σου..
Θα το εχω υποψην μου...
 

stek

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2013
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
για πρωτη φορα η κινηση πρεπει να ειναι μελετημενη διοτι θα σε ακολουθει παντου.θα σε κανει φανατικο φιλο η εχθρο.
καλυτερα να περιμενεις να φανει κατι καλο σε τουρ απο εκει και αφου διαβασεις και ενημερωθεις για κριτικες και εντυπωσεις απο εγκυρα και σοβαρα μελη τοτε εαν κρινεις οτι σου κανει πηγαινε.  :woldman: :woldman: :woldman:

για θεσσαλονικη ρε μαγκες ? ξερουμε κατι ? εχω ξεχωρισει μια νατασα απο το adoos αλλα δεν ξερω ....... ! αν ξερει κανεις ας βοηθησει
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
για θεσσαλονικη ρε μαγκες ? ξερουμε κατι ? εχω ξεχωρισει μια νατασα απο το adoos αλλα δεν ξερω ....... ! αν ξερει κανεις ας βοηθησει
μετρια πραγματα ανευ στηθους και φοτοσοπιασμενες οι φωτο. οχι κακο αλλα δεν ειναι και οτι βλεπεις.
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
OP
OP
T

takisrock

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
ναι. καπου το διαβασα αυτο..
θα δειξει!
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Επειδη το χεσαμε λιγο θεμα...!
οποιος εχει κατι να πει για αυτο που ρωτησα, ας πει...
σχετικα με τον/την λιλα, ή σωπαστε, ή δωστε link(οχι οτι θα ισχυει δηλαδη)

το αστειο ποτε δεν παλιωνει... αλλα παντα θα κατανταει βαρετο...

Ευχαριστω
νεαρε ο λιλας δεν προσφερεται για αστεια. καθοτι και αρραβωνιασμενος :s&m_1: :s&m_1: και αφου εισαι ετσι παρε να εχεις www.bourdela.com/forum/index.php?topic=80135.new#new]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=80135.new#new[/url]
 
OP
OP
T

takisrock

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
Ερχεται στην Πατρα, η Φενια η κοκκινομαλα.. στις 24 του μηνα.
να την δοκιμασω, λες ή να κρατηθω λιγο ακομα?

σε συμβουλεύω ΝΑΙ

από πριν φρόντισε να ξεκαθαρίσεις τι θέλεις κλπ

προτείνω - μια και είναι η πρώτη φορά - να επιλέξεις το πρόγραμμα της 1 ώρας κι όχι της μισής
 
OP
OP
T

takisrock

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
σε συμβουλεύω ΝΑΙ

από πριν φρόντισε να ξεκαθαρίσεις τι θέλεις κλπ

προτείνω - μια και είναι η πρώτη φορά - να επιλέξεις το πρόγραμμα της 1 ώρας κι όχι της μισής

1 ωρα θα διαλεγα ουτως η αλλος, αλλα γιατι οχι μισαωρο?

Μια τελευταια ερωτηση... να παω για την Φενια? ή την Μελινα
(αν και δεν διαβασα θετικα σχολια για την Μελινα, αλλα ειναι πιο ομορφη και μυριζει παγιδα)
αν φαινεται και λιγο ακυρη η ερωτηση, ειπα να την κανω..
 

abla24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
141
Like
74
Πόντοι
1
1 ωρα γιατι

δεν υπαρχει βιασυνη απο την κοπελα ( ειναι που ειναι η πρωτη φορα να μην σου ερθει αποτομο  :grin: )
πιθανως να εχεις αγχος ή φοβο στην αρχη οποτε καλο ειναι να υπαρχει ανεση
μπορει να σου αρεσει οποτε πας και για 2ο γυρο  :zfuck: :fuck1: :dancing:
 
OP
OP
T

takisrock

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Λογικη απαντηση, ευχαριστω!
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
μακρια απο μελινα η φενια ειναι περιεργη κ αυτη γι αυτο αν την επιλεξεις κοιτα να απαιτησεις καλη ξηγα απο μερους της μη σε πιασει κοτσο γτ ειναι λιγο πονηριδης
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.090
Πόντοι
606
μακρια απο μελινα η φενια ειναι περιεργη κ αυτη γι αυτο αν την επιλεξεις κοιτα να απαιτησεις καλη ξηγα απο μερους της μη σε πιασει κοτσο γτ ειναι λιγο πονηριδης
εγω που εχω παει κ με τις δυο λεω οτι να διαλεξει μονος του γιατι στο τελος δεν βλεπω να τον βοηθαται κ πολυ.....
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
γιατι το λες αυτο????η μια ειναι γαματα με κεφαλαια γραμματα η μελινα δηλαδη ενω η αλλη ειναι ναι μεν αλλα  :S
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
εγώ θα τις απέφευγα και τις δύο... απο μια μετριότητα προτιμω το τίποτα... μια φορά κι ένα καιρό η Φένια ηταν αρκετά καλή.. την είχα δοκιμασει 2-3 φορες κι εμεινα αρκετα ιακνοποιημένος.. μετά άρχισε τις πολλες αγγελίες και τις περιοδείες στην επαρχία.. πηραν τα μυαλα της αέρα και αρχισαν να τη λενε ξεπετα και φραγκοφονιά... για τη Μελινα δεν εχω προσωπικη άποψη, αλλα με οσους εχω μιλήσει ολοι μου ειπαν τα χειρότερα... αυτά.. συγγνώμη αν σ'απογοήτευσα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom