Νέα

Γαμήσι με κοντομάλλα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Georgezerv76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
κατα βαθος ερεθιστηκα τωρα  :bigdick:αλλα θα το αντεξω ξανα..... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
που να σου πω και παρακατω....




























καλα ειμαι εδω?

οχι θα παω κι αλλο παρακατω...















οκ!!!παιζω και με τα ματια πολυ προστυχα αμα λαχει....

εχυσες?
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
αλλαξε ιμοτικον μεγαλε...
ειμαι κοριτσι απο σπιτι....
γαλλικα και κιθαρα(πιανο δεν ξερω.)
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ε αρα εισαι μακρυμαλλα τελικα...αν δεν εισαι σινιντ ο κοννορ...τι να λεει... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
URL]]
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
ΚΑλημερα!! Θελω τις γνωμες σας για ενα θεμα... Συνηθως οταν γαμαω μ αρεσει , οπως και στους περισσοτερους, εκτος απο τα κλασσικα, χαστουκια στη κωλαρα, δαγκωνιες κλπ, να τραβαω τα μαλλια της γυναικας! (αν εχει και κοτσιδα ειδικα του δινω και καταλαβαινει! )
ΟΣες εχω γαμησει ως τωρα, εχουν μακρυ μαλλι....απο κανονικο ως πολυ.... Εδω και λιγο καιρο καιρο ψηνομαι τρελα να κανονισω μια γνωστη μου, αδελφη ενος κοινου φιλου που κανουμε παρεα που και που...ειναι ψηλη αδυνατη, 35αρα, ωραιο σωμα για την ηλικια της, καυλιαρα πολυ βυζι καλο και πολυ κοντο αγορε μαλλι, βαμμενο κοκκινο προστυχο και καυλιαρικο!!

και δω θελω τηγνωμη σας, αν τη βαλω κατω και τη σκιζω, ειδικα στα 4 που θελω μαλλουρα να τραβαω, να της πεταω τα ματια, πως θα...πιασω το κοντο το αγορε το μαλλι.... εχει γαμισει κανεις ποτε κοντομαλλα να μου πει εντυπωσεις? αλλιως με βλεπω να προσπαθω πανω στη καυλα να αρπαξω οτι μπορω απο το κοντο το μαλλακι εστω καμια..μικρη τουφα την ωρα της..μαχης!

παντως η τυπισσα ειναι πολυ καυλα και θα την κανονισω συντομα... κι αυτη καιγεται για πουτσα οπως την εχω κοψει ΄;))
Να πω κ εγώ εξ'εμπειρίας πως αν η γυναίκα έχει κοντό μαλλί αγορίστικο αυτό δείχνει τρια πράγματα:

1. είναι δυναμική με υψηλή αυτοπεποίθηση που σημαίνει πως στο κρεβάτι θα παιρνει πρωτοβουλίες...
2. έχει μια παιδικότητα κρυμμένη μέσα της που σημαίνει έντονο ερωτικό παιχνίδι και έφεση στα προκαταρκτικά με έμφαση στο στοματικό...
3. έχει ανεπτυγμένο το αίσθημα της ισότητας των δύο φύλλων με συνέπεια υπό λανθάνουσα μορφή να ερεθίζεται έντονα κλετοριδικά που σημαίνει πως η αγαπημένη της στάση θα είναι αυτή από πάνω τρίβοντας την κλειτορίδα της πάνω σου ενω τον έχεις μέσα...

Δεν σου συνιστώ το πισσοκολλητο από το πρωτο πήδημα εκτός αν στο ζητήσει εκείνη ....άφησέ την να πάρει πρωτοβουλίες και θα τα πάρεις όλα

 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Να πω κ εγώ εξ'εμπειρίας πως αν η γυναίκα έχει κοντό μαλλί αγορίστικο αυτό δείχνει τρια πράγματα:

1. είναι δυναμική με υψηλή αυτοπεποίθηση που σημαίνει πως στο κρεβάτι θα παιρνει πρωτοβουλίες...
2. έχει μια παιδικότητα κρυμμένη μέσα της που σημαίνει έντονο ερωτικό παιχνίδι και έφεση στα προκαταρκτικά με έμφαση στο στοματικό...
3. έχει ανεπτυγμένο το αίσθημα της ισότητας των δύο φύλλων με συνέπεια υπό λανθάνουσα μορφή να ερεθίζεται έντονα κλετοριδικά που σημαίνει πως η αγαπημένη της στάση θα είναι αυτή από πάνω τρίβοντας την κλειτορίδα της πάνω σου ενω τον έχεις μέσα...

Δεν σου συνιστώ το πισσοκολλητο από το πρωτο πήδημα εκτός αν στο ζητήσει εκείνη ....άφησέ την να πάρει πρωτοβουλίες και θα τα πάρεις όλα


  χαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχα

  Μπραβο ρε,το'χεις λεμε,καλα ελεγε ο Πλε...
  Εισαι καλη πένα
  Γραφτα καπου,να μεινουνε εσαει.....

  χχαχαχαχ
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
3. έχει ανεπτυγμένο το αίσθημα της ισότητας των δύο φύλλων με συνέπεια υπό λανθάνουσα μορφή να ερεθίζεται έντονα κλετοριδικά
Αυτό δεν κατάλαβα πώς συνεπάγεται
 

ianp1

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
88
Like
4
Πόντοι
0
και αν είναι για πολλά χρόνια κοντομάλλα και έπειτα τ' αφήσει μακριά, αυτό πως επιδρά στην συμπεριφορά της σύμφωνα με τις παραπάνω θεωρίες;  :huh:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
Αυτό δεν κατάλαβα πώς συνεπάγεται
επιδή προσπάθησα να το αποδώσω επιστημονικά προφανώς.....

Οι φεμινίστριες λοιπόν,οι λεσβίες και οι φέρουσες αντρικήν κόμη έχουν τις πιο  μεγάλες κλειτορίδες φιλαράκο... που ως γνωστό ειναι το μοναδικό εξωτερικό σεξουαλικό όργανο στην γυναίκα ,όπως στον άντρα το πέος
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
και αν είναι για πολλά χρόνια κοντομάλλα και έπειτα τ' αφήσει μακριά, αυτό πως επιδρά στην συμπεριφορά της σύμφωνα με τις παραπάνω θεωρίες;  :huh:
αλλάζει ο άνθρωπος
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
επιδή προσπάθησα να το αποδώσω επιστημονικά προφανώς.....

Οι φεμινίστριες λοιπόν,οι λεσβίες και οι φέρουσες αντρικήν κόμη έχουν τις πιο  μεγάλες κλειτορίδες φιλαράκο... που ως γνωστό ειναι το μοναδικό εξωτερικό σεξουαλικό όργανο στην γυναίκα ,όπως στον άντρα το πέος
α μάλιστα.
τι είναι η κλειτορίδα; :P
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια καμια καλη κοντομαλλα παιζει σε κανα στουντιακι ? προτιμηση στο ξανθο...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Οι λεσβιες εχουν τις μεγαλυτερες κλειτοριδες? σεζ χου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom