Νέα

Γαμήσι με κοντομάλλα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Georgezerv76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GREEK_HUNTER

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Εγω μια που ειχα στησει στα 4 και ηθελα να κανω το ιδιο, σταματησα, πηγα στα φομπιζου και πηρα το τσιμπιδακι των φρυδιων και μετα επιανα τριχα τριχα με το τσιμπιδακι και τραβαγα. Εσκουζε απο την καβλα υποθετω, γιατι εσκουζε τρελα. Το αρνητικο ειναι οτι βγαινουν οι τριχες και πρεπει να πιανεις αλλη καθε τοσο.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εχω λιωσει λεμε!
 
OP
OP
Georgezerv76

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
παντως δεν υπαρχει μεγαλυτερη καυλα απο το να νιωθεις τις πατουσιτσες (η τις τακουναρες της) της γυναικας στους ωμους σου και πισω απο τα αυτια σου...να της τα εχεις ανοιξει διαπλατα τα ποδια και να ..βαρας αλυπητα!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ΚΑλημερα!! Θελω τις γνωμες σας για ενα θεμα... Συνηθως οταν γαμαω μ αρεσει , οπως και στους περισσοτερους, εκτος απο τα κλασσικα, χαστουκια στη κωλαρα, δαγκωνιες κλπ, να τραβαω τα μαλλια της γυναικας! (αν εχει και κοτσιδα ειδικα του δινω και καταλαβαινει! )
ΟΣες εχω γαμησει ως τωρα, εχουν μακρυ μαλλι....απο κανονικο ως πολυ.... Εδω και λιγο καιρο καιρο ψηνομαι τρελα να κανονισω μια γνωστη μου, αδελφη ενος κοινου φιλου που κανουμε παρεα που και που...ειναι ψηλη αδυνατη, 35αρα, ωραιο σωμα για την ηλικια της, καυλιαρα πολυ βυζι καλο και πολυ κοντο αγορε μαλλι, βαμμενο κοκκινο προστυχο και καυλιαρικο!!

και δω θελω τηγνωμη σας, αν τη βαλω κατω και τη σκιζω, ειδικα στα 4 που θελω μαλλουρα να τραβαω, να της πεταω τα ματια, πως θα...πιασω το κοντο το αγορε το μαλλι.... εχει γαμισει κανεις ποτε κοντομαλλα να μου πει εντυπωσεις? αλλιως με βλεπω να προσπαθω πανω στη καυλα να αρπαξω οτι μπορω απο το κοντο το μαλλακι εστω καμια..μικρη τουφα την ωρα της..μαχης!

παντως η τυπισσα ειναι πολυ καυλα και θα την κανονισω συντομα... κι αυτη καιγεται για πουτσα οπως την εχω κοψει ΄;))
φορα της περουκα....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
υποσημειωση....δεν ξερω γιατι αλλα οι κοντομαλλες γαμιουνται γενικα πιο εκφυλα...μαλλον ειναι θεμα χαρακτηρα....αγοροκοριτσα και ετσι....
 
OP
OP
Georgezerv76

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
ισα ισα με καυλωνει πολυ το κοντο το αγορε το μαλλι...και οντως ειχα ακουσει για κοντομαλλα , φωτια και λαυρα στο κρεβατι! και ειναι και 35αρα αυτη μια χαρα θα χορτασει πουτσα η κωλαρα της...

παντως ως τωρα μονο γυναικες με μακρυ μαλλι εχω γαμησι... και πολυ μακρυ, μερικες ως το κωλο...ανυπομονω να σκισω τη κοντομαλλα...... το καλο ειναι οτι θα μπορω να δαγκωνω ανετα το σβερκο της... ειναι και κοκκινο το μαλλι, προστυχο πολυ! πουτανε!
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777
...... το καλο ειναι οτι θα μπορω να δαγκωνω ανετα το σβερκο της... ειναι και κοκκινο το μαλλι, προστυχο πολυ! πουτανε!

σιγά μοβόρε....δρακουλιάνικος είσαι;

Το κοντό μαλλί βολεύει, μπορείς να τη φωνάζεις και Κωστάκη πάνω στο τσακίρ κέφι.

Βολικό κοντό μαλλί για εποπτική άποψη στην πίπα, τα βλέπεις όλα, δεν πέφτουν μπροστά / πλάϊ, επομένως το πρόσωπο φανερώνει τις γωνίες και τις καμπύλες του έχοντας το εργαλείο σου στο στόμα της.
Στο σεξ η κοντομάλλα έχει βαρεθεί να της φεύγουν οι τρίχες ως σουβενίρ του κάθε επιβήτορα, οπότε μετά τον τελευταίο άξεστο είπε να φτάσει μέχρι δέρμα τη μηχανή. Κάπου σκάλωσε κι άφησε και τρίχα στο ρεντ.

Είναι σκυλιά του πουτσούτσου, της γνωστής ιαπωνικής τέχνης, τα κοντομάλλικα, είναι ανωμαλιάρικα και γουστάρουν να τους πατάς το κεφάλι στο πισωκολλητό για έξτρα ηδονή και σταθερότητα. Φουλ στιμ αχεντ.
35άρα...κοντομάλλα = ξεκίνα να ακονίζεις, πάρε βασιλικό πολτό, φάε ρόδι, μέλι καρύδια

(5 χρόνια με κοντότριχη...έχω καλή άποψη)
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.808
Like
26.965
Πόντοι
5.906
εξ αλλου ειναι το τελευταιο σταδιο πριν το γυρισετε στα αγορακια
 
OP
OP
Georgezerv76

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
ελεος... δηλαδη δε γουσταρατε ποτε γυναικα με κοντο μ αλλι?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αντι να της τραβας το μαλλι πατα της το προσωπο στο μαξιλαρι ωστε να εχει τουρλωμενο μονο τον κωλο και πιεζε την στο λαιμο....προσοχη μη σου προκυψει κεφαλοκλειδωμα...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
Αντι να της τραβας το μαλλι πατα της το προσωπο στο μαξιλαρι ωστε να εχει τουρλωμενο μονο τον κωλο και πιεζε την στο λαιμο....προσοχη μη σου προκυψει κεφαλοκλειδωμα...

...έχεις γαμήσει κι εσύ κοντομάλλα??
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Εγω γαμησα μια κοντομαλλα την παρασκευη, μιλφ κοκκινομαλλα με σκουλαρικι στη μυτη    :rockon:
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
     :knockinb:Πριν  δέκα μέρες γάμησα ξανθιά ΚΟΝΤΟΜΑΛΑ Ρωσίδα.  Η ΑΠΟΓΕΙΩΣΗ...  Τριανταπεντάρα, ψηλή,  λεπτή,  :pipa2: :kissass: :pipa1:Τι να σου πω φίλε... Αυτά με λόγια δεν περιγράφονται.
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
      :knockinb:Πριν  δέκα μέρες γάμησα ξανθιά κοκκινομάλα Ρωσίδα.  Η ΑΠΟΓΕΙΩΣΗ...  Τριανταπεντάρα, ψηλή,  λεπτή,  :pipa2: :kissass: :pipa1:Τι να σου πω φίλε... Αυτά με λόγια δεν περιγράφονται.

..μηπως εχεις κανα βιντεακι τοτε, τυπε μου?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
      :knockinb:Πριν  δέκα μέρες γάμησα ξανθιά κοκκινομάλα Ρωσίδα.  Η ΑΠΟΓΕΙΩΣΗ...  Τριανταπεντάρα, ψηλή,  λεπτή,  :pipa2: :kissass: :pipa1:Τι να σου πω φίλε... Αυτά με λόγια δεν περιγράφονται.
τυπε τελικα ηταν ξανθια η κοκκινομαλα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom