Νέα

γαμιουνται οι κοπελεσ για τα λεφτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 302
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Παντως πολυ φοβαμαι οτι και λογω κρισης θα αρχισει το ολοκληρωτικο ξεπουλημα των ηθικων αξιων στο βωμο του χρηματος ......
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΛΟΓΩ ΑΝΑΓΚΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ

Φυσικα λιγο με νοιαζει γιατι στην τελικη ΟΛΟΙ θα παρουν οτι τους αναλογει και τους αξιζει....
[/quote]Εξαρτατε γιατη αναγκες μιλας,αν λες για της βασικες αναγκες μπορουν να καληφθουν πολλη πιο απλα, σφουγαριζοντας σκαλες ας πουμε...ολο το ξεπουλημα ηθικων αξιον για το οποιο μιλας εχει ξεκινισει απο καιρο και αποσκοπει σε ενα και μονο πραγμα,το ευκολο χρημα... Απλα πλεον υπαρχει και μια καλη δικαιολογια που βολεβει αφανταστα και λεγεται κριση...
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Παντως πολυ φοβαμαι οτι και λογω κρισης θα αρχισει το ολοκληρωτικο ξεπουλημα των ηθικων αξιων στο βωμο του χρηματος ......
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΛΟΓΩ ΑΝΑΓΚΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ

Φυσικα λιγο με νοιαζει γιατι στην τελικη ΟΛΟΙ θα παρουν οτι τους αναλογει και τους αξιζει....
Εξαρτατε γιατη αναγκες μιλας,αν λες για της βασικες αναγκες μπορουν να καληφθουν πολλη πιο απλα, σφουγαριζοντας σκαλες ας πουμε...ολο το ξεπουλημα ηθικων αξιον για το οποιο μιλας εχει ξεκινισει απο καιρο και αποσκοπει σε ενα και μονο πραγμα,το ευκολο χρημα... Απλα πλεον υπαρχει και μια καλη δικαιολογια που βολεβει αφανταστα και λεγεται κριση...
σιγα μην κατσει η ελλεεινιδα να σφουγγαρισει σκαλες
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.423
Πόντοι
2.357
σιγα μην κατσει η ελλεεινιδα να σφουγγαρισει σκαλες

Ακριβως ....


Και το χειροτερο σε μια οποιαδηποτε ΔΥΣΚΟΛΙΑ (οχι απαραιτητα οικονομικη) την εκανε....


Αρα πλεον οι σχεσεις εχουν γινει εμποριο..... ??????????
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
κ ο ελληνας να δουλεψει οικοδομη...
μονο ο θανος πετρελης το κανε...
και εγω οικοδομη δουλευω δε λεει κατι αυτο.εδω οι κοπελες βαριουνται να σφουγγαρισουν τις δικες τους θα σφουγγαρισουν αλλες;;;;
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
και εγω οικοδομη δουλευω δε λεει κατι αυτο.εδω οι κοπελες βαριουνται να σφουγγαρισουν τις δικες τους θα σφουγγαρισουν αλλες;;;;
εχεις δει πολλους ελληνες οικοδομους;
πανω απο 5/???
γτ κ γω εχω δει ελληνιδα καθαριστρια...70 χρονων... :'(
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
κ ο ελληνας να δουλεψει οικοδομη...
μονο ο θανος πετρελης το κανε...
Μην εισαι σιγουρη... Ενταξει πρεπει να παραδεχτω οτι κατα μεγαλο ποσοστο εχεις δικιο αλλα μην μας βαζεται ολους στο ιδιο καζανι.......
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Μην εισαι σιγουρη... Ενταξει πρεπει να παραδεχτω οτι κατα μεγαλο ποσοστο εχεις δικιο αλλα μην μας βαζεται ολους στο ιδιο καζανι.......
ενταξει...οτι υπαρχουν εξαιρεσεις ειναι σιγουρο...
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.423
Πόντοι
2.357
εχεις δει πολλους ελληνες οικοδομους;
πανω απο 5/???
Ατυχεστατη συγκριση αυτη .....  :2funny: :2funny: :2funny:


Ρωτα καλυτερα αν τους παιρνουν οι εργολαβοι με ασφαλεια ενσημα και κανονικο μεροκαματο ......  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

οπως και στα βαπορια που παιρνουν μονο ξενους......
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
εχεις δει πολλους ελληνες οικοδομους;
πανω απο 5/???
γτ κ γω εχω δει ελληνιδα καθαριστρια...70 χρονων... :'(
κοιτα οσοι δουλεψανε οικοδομη και μαθανε πωσ ειναι να γαμιεσαι για να παρεισ 100δραχμεσ μεροκαματο υπαρχουν ακομα και πιστεψε με ειναι πολλοι.τωρα υπαρχει και η κατηγορια που νομιζε οτι θα δουλεψει στην οικοδομη και θα παιρνει 100ευρω μεροκαματο και δεν τα επαιρνε στην μια ωρα εβαζε τα κλαματα και λακιζε.για αυτο πλουτισανε οι αλλοδαποι οικοδομοι γιατι βαζανε το καφαλι κατω για 30 ευρω.οσο για την γρια που μου λεσ δεν υπαρχει.αντε να το κανει να συμπληρωσει καποια ενσυμα να παρει καποια συνταξη
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.430
Κριτικές
31
Like
12.123
Πόντοι
5.097
αγαπητοι συναγωνιστεσ και αγαπητεσ συναγωνιστριεσ οι κοινεσ κοπελεσ γαμιουνται για τα λεφτα;στην σημερινη κοινωνια που ζουμε πιστευετε οτι οι κοπελεσ για να καλυψουν τα εξοδα τουσ καλλυντικα μπλουζακια κλπ θα γαμιοντουσαν για τα φραγκα μια πιπα ρε παιδι μου κατιβασει προσωπικησ εμπειριασ πιο παλια βεβαια επι δραχμησ σε ερωτησεισ που ειχα κανει σε φιλεσ μου 3 στισ 5 μου απαντησαν ναι γιατι οχι.ακουσατε κυριοι και κυριε 3 στισ 5 ειπαν ναι τοτε!!φυσικα εγω δεν εχασα ευκαιρια και ειχα γαμησει μια που τα ειχε με ενα γνωστο μου για 500 δρχ και κατι μπαφπουσ.θα παρακαλουσα να γραφτουνε αληθειεσ και εμπειριεσ αν υπαρχουν
θελω τα τηλεφωνα τους εδω και τωρα ειμαι και πολυ λαρτζ τυπος δινω μεχρι και 5ευρο δεν υπολογιζω τα φραγκα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.423
Πόντοι
2.357
θελω τα τηλεφωνα τους εδω και τωρα ειμαι και πολυ λαρτζ τυπος δινω μεχρι και 5ευρο δεν υπολογιζω τα φραγκα :2funny: :2funny: :2funny:

Χουβαρντα μου εσυ !!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εγω !!!!!!  5,5 ευρω !!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Σε χτυπαω αμεσα ....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.430
Κριτικές
31
Like
12.123
Πόντοι
5.097

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
αλήθεια ρε  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom