Νέα

γαμιουνται οι κοπελεσ για τα λεφτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 302
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nixermanie

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Δωσε χλιδα στις γκομενες και θα εχεις οποια θελεις(ή τουλαχιστων τις περισσοτερες)! Ετσι ειναι τα πραγματα...εδω και αιωνες. Αν δε το κανουν για καποιο χρηματικο ποσο τοτε θα το κανουν ειτε για ενα κοσμημα, ειτε για μια βολτα με το καμπριο σου, ειτε για ενα ποτε που θα  την πας στο Βιλλα...οπως και να εχει εχεις μεγαλες πιθανοτητες να σου κατσει για τα χρηματα(εμμεσα ή και αμεσα)! Παντως μετα το dvd της απολυτης ελληνιδας σταρ( :2funny:) δηστυχως πολλες κοπελιτσες θα παραδειγματιστουν και θα αφησουν ποιο ευκολα τα ταμπου τους...
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
ρε εδω σου λεει υπαρχουν γυναικες που γαμιουνται για λεφτα!!

εγω επεσα απο τα συννεφα οταν το εμαθα. η πιστη μου στο γυναικειο φυλο εχει κλονιστει. δε μπορω να ξανααντικρυσω γυναικα μετα απο αυτο.

σε λιγο θα ακουσουμε οτι υπαρχουν και αντρες που πληρωνουν για να γαμησουν! μιλαμε η ξεφτιλα.

:2funny: :2funny:
ελα ρε μη μου το κανεις αυτο μη μου γκρεμιζεις τα πιστευω μου!  :headbang: :headbang: :headbang:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
αμα δεν σου αρεσει τουμπεκα!αν εχεισ κατι να πεισ περι του θεματοσ σεβαστη η αποψη σου.

καλα χαλαρωσε δν σ ειπαμε και καμπουρη  :S
απλα ειναι ενα θεμα που παιζει παντου, ακομη και σε ασχετα θρεντ παλι εκει θα γυρισει το θεμα  :P
 

Επισκέπτης
Μαγκες αν υπαρχει καμια κοπελα που γαμιετε για "χορτο" στηλτε την απο δω. Λεφτα δε μου περισευουν αλλα φουντα υπαρχει ποσοτητα. Αντε να δω τι αλλο θα κανω για να γαμισω.
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
καλα χαλαρωσε δν σ ειπαμε και καμπουρη  :S
απλα ειναι ενα θεμα που παιζει παντου, ακομη και σε ασχετα θρεντ παλι εκει θα γυρισει το θεμα  :P
και τι να κανω εγω αμα τα θρεντ γουσταρουν να κανουν βολτεσ περα δωθε ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Εχω δυο στρεμματα κηπο.....Απο χορταρι τιγκα λεμε........Οποια θελει να βοσκησει....ελευθεραs βοσκηs  παντα......διαθετουμε και νερο πηγαδισιο
Που να το κουρευω τωρα!!!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Με τιποτα, αν τα λεφτα ειναι λιγα!!!!!!!! :2funny: :2funny:.Γιατι τις περασες?????? Για να μην κανω πλακα υπαρχουν παντως και κοπελες με αξιοπρεπεια, αλλα δεν ξερω το ποσοστο...ας μου το πουν, αλλοι μαγκες!!!!!!!!!!!
Για να μην μου πειτε για ποσοστο...καταλαβαινω οτι και εσεις, οπως εγω... πιστευουμε οτι σημερα οι περισσοτερες,λαμβανομενου και την οικονομικη κριση μαλλον γαμιουνται για τα λεφτα!!!!Οποτε το ζητουμενο δεν ειναι..αν γαμιουνται για τα λεφτα..αλλα για ποσα ζητουν οι περισσοτερες?????
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
και τι να κανω εγω αμα τα θρεντ γουσταρουν να κανουν βολτεσ περα δωθε ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε παιχταρά φουνταριστέ πάνω από το σίγμα που βάζεις υπάρχει το τελικό, σήκωνε το κωλοδάχτυλο σου περισσότερο, δεν είναι τίποτα μη βαριέσαι και που αναπνέεις
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Κοιταξτε σε γενικες γραμμες.... Οι γκομενες τα θελουν ΟΛΑ. Μια γκομενα η οποια ειναι απο εμφανισιμη και πανω... θελει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ πραγματα για να σου κατσει τελικα... εμφανιση / λεφτα / διασκεδαση / καλο σεξ / μυαλο / προσωπικοτητα.

Φυσικα επειδη ΑΥΤΑ δεν υπαρχουν ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑΝ... Δεν γινεται να υπαρξουν βασικα ναι αυτο η γκομενιτσα δεν μπορει να το καταλαβει διοτι νομιζει πως επειδη ο θεος την γεννησε ωραια ο κοσμος της τα χρωσταει ΟΛΑ ειναι ακριβως μια πολυ κοινη παρανοηση σε ολες αυτες τις ωραιες που αυτη ακριβως η παρανοηση τους ειναι και η αιτια της καταστροφης τους τις περισσοτερες φορες. Τις βλεπεις μετα απο λιγο καιρο και ειναι ΠΑΛΙ ΜΟΝΕΣ ειτε εξαπατημενες ειτε ξενερωμενες.

Η' κρατανε τον λεφτα που τις διασκεδαζει και γαμιουνται που και που και με εναν εμφανισιμο που απλα κανει καλο σεξ και εχει και λιγο μυαλο αλλα ειναι απενταρος κατα τα αλλα.... Για αυτο υπαρχουν και τα κερατωματα.

Εν παση περιπτωσει... προτιμω να πηδαω πουτανες με λεφτα παρα να μπλεξω με κανονικες... στις πουτανες η ταριφα ειναι προκαθορισμενη στις κανονικες ομως επειδη και καλα ειναι πιο "εμμεσο" η ταριφα θα σου ερθει πολυ υψηλοτερη.

Οποια γκομενιτσα με θελει απο τις κανονικες για την εμφανιση και την προσωπικοτητα μου καλως... ειδαλλως να πα να γαμηθουν με τα κοροιδα. χεχε λιγο με ενδιαφερει.  
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Και στην τελικη αυτη που θα γαμησεις με προκαθορισμενη ταριφα (ΠΟΥΤΑΝΑ) ειναι και επαγγελματιας... και κατα 80% εισαι σιγουρος για τις υπηρεσιες της... Δεν προκειται ποτε να σου ζαλιζει τον πουτσο για το αν εμεινε εγκυος... δεν θα σου παρει πιπα σαν πουριτανη επειδη φοβαται τα μικροβια... δεν θα φοβαται συνεχεια μηπως πονεσει και αλλες παρομοιες μαλακιες που εχεις να τραβηξεις απο τις εξω γκομενες...

Δηλαδη επειδη ειναι ωραια καποια κανονικη τυπισσα ποιος μου λεει εμενα πως θα κανει και καλο κρεβατι? Αρα γιατι να σπαταλησω λεφτα για αυτην δεν καταλαβα.... Ενα κερασμα...ενα ποτακι στην αρχη... ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ. Για τις κανονικες...

Μην ειστε κοροιδα ρε μαλακες... Μην τις κακομαθαινετε...

Και επειδη εισαι ωραια πχ? Στα αρχιδια μας.. και εμεις ωραιοι ειμαστε.... Ο καθενας δεν ειναι ΤΙΠΟΤΑ...μεχρι να αποδειξει και εμπρακτα πως ειναι ΚΑΤΙ.

οΤΙ ΛΑΜΠΕΙ δεν ειναι παντα χρυσος .
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.423
Πόντοι
2.357
ρε εδω σου λεει υπαρχουν γυναικες που γαμιουνται για λεφτα!!

εγω επεσα απο τα συννεφα οταν το εμαθα. η πιστη μου στο γυναικειο φυλο εχει κλονιστει. δε μπορω να ξανααντικρυσω γυναικα μετα απο αυτο.

σε λιγο θα ακουσουμε οτι υπαρχουν και αντρες που πληρωνουν για να γαμησουν! μιλαμε η ξεφτιλα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
αγαπητοι συναγωνιστεσ και αγαπητεσ συναγωνιστριεσ οι κοινεσ κοπελεσ γαμιουνται για τα λεφτα;στην σημερινη κοινωνια που ζουμε πιστευετε οτι οι κοπελεσ για να καλυψουν τα εξοδα τουσ καλλυντικα μπλουζακια κλπ θα γαμιοντουσαν για τα φραγκα μια πιπα ρε παιδι μου κατιβασει προσωπικησ εμπειριασ πιο παλια βεβαια επι δραχμησ σε ερωτησεισ που ειχα κανει σε φιλεσ μου 3 στισ 5 μου απαντησαν ναι γιατι οχι.ακουσατε κυριοι και κυριε 3 στισ 5 ειπαν ναι τοτε!!φυσικα εγω δεν εχασα ευκαιρια και ειχα γαμησει μια που τα ειχε με ενα γνωστο μου για 500 δρχ και κατι μπαφπουσ.θα παρακαλουσα να γραφτουνε αληθειεσ και εμπειριεσ αν υπαρχουν
αλλη μαλακια
 

Επισκέπτης
Yποενότητα για το ελλειηνίδες και αυτό!!! :cheesy:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.423
Πόντοι
2.357
Για να μην μου πειτε για ποσοστο...καταλαβαινω οτι και εσεις, οπως εγω... πιστευουμε οτι σημερα οι περισσοτερες,λαμβανομενου και την οικονομικη κριση μαλλον γαμιουνται για τα λεφτα!!!!Οποτε το ζητουμενο δεν ειναι..αν γαμιουνται για τα λεφτα..αλλα για ποσα ζητουν οι περισσοτερες?????

ΟΣΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΝΤΑΙ ......
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
ρε αδερφέ Boldemort, σόρυ κιόλας αλλά πες μου εσύ μόνος σου χωρίς τη βοήθεια του κοινού (ή της κοινής για να είμαστε στο πνεύμα του σάιτ), ποιος είναι πιο κορόιδο, αυτός που  γαμάει αυτές που λες ή εσύ που κάθησες και κατανάλωσες φαιά ουσια για να κάνεις ανάλυση για αυτές που γαμάνε άλλοι;
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
:2funny:με αυτή την συζητηση ισππεδώσατε την ελληνικη κοινωνία. Μήπως είστε λίγο υπερβολικοί?? :rockon: :rockon:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
αγαπητοι συναγωνιστεσ και αγαπητεσ συναγωνιστριεσ οι κοινεσ κοπελεσ γαμιουνται για τα λεφτα;στην σημερινη κοινωνια που ζουμε πιστευετε οτι οι κοπελεσ για να καλυψουν τα εξοδα τουσ καλλυντικα μπλουζακια κλπ θα γαμιοντουσαν για τα φραγκα μια πιπα ρε παιδι μου κατιβασει προσωπικησ εμπειριασ πιο παλια βεβαια επι δραχμησ σε ερωτησεισ που ειχα κανει σε φιλεσ μου 3 στισ 5 μου απαντησαν ναι γιατι οχι.ακουσατε κυριοι και κυριε 3 στισ 5 ειπαν ναι τοτε!!φυσικα εγω δεν εχασα ευκαιρια και ειχα γαμησει μια που τα ειχε με ενα γνωστο μου για 500 δρχ και κατι μπαφπουσ.θα παρακαλουσα να γραφτουνε αληθειεσ και εμπειριεσ αν υπαρχουν
Οχι φιλε μην ανχωνεσε,για ψυχικο το κανουν :grin: :grin: :grin:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.423
Πόντοι
2.357
Κοιταξτε σε γενικες γραμμες.... Οι γκομενες τα θελουν ΟΛΑ. Μια γκομενα η οποια ειναι απο εμφανισιμη και πανω... θελει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ πραγματα για να σου κατσει τελικα... εμφανιση / λεφτα / διασκεδαση / καλο σεξ / μυαλο / προσωπικοτητα.

Φυσικα επειδη ΑΥΤΑ δεν υπαρχουν ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑΝ... Δεν γινεται να υπαρξουν βασικα ναι αυτο η γκομενιτσα δεν μπορει να το καταλαβει διοτι νομιζει πως επειδη ο θεος την γεννησε ωραια ο κοσμος της τα χρωσταει ΟΛΑ ειναι ακριβως μια πολυ κοινη παρανοηση σε ολες αυτες τις ωραιες που αυτη ακριβως η παρανοηση τους ειναι και η αιτια της καταστροφης τους τις περισσοτερες φορες. Τις βλεπεις μετα απο λιγο καιρο και ειναι ΠΑΛΙ ΜΟΝΕΣ ειτε εξαπατημενες ειτε ξενερωμενες.

Η' κρατανε τον λεφτα που τις διασκεδαζει και γαμιουνται που και που και με εναν εμφανισιμο που απλα κανει καλο σεξ και εχει και λιγο μυαλο αλλα ειναι απενταρος κατα τα αλλα.... Για αυτο υπαρχουν και τα κερατωματα.

Εν παση περιπτωσει... προτιμω να πηδαω πουτανες με λεφτα παρα να μπλεξω με κανονικες... στις πουτανες η ταριφα ειναι προκαθορισμενη στις κανονικες ομως επειδη και καλα ειναι πιο "εμμεσο" η ταριφα θα σου ερθει πολυ υψηλοτερη.

Οποια γκομενιτσα με θελει απο τις κανονικες για την εμφανιση και την προσωπικοτητα μου καλως... ειδαλλως να πα να γαμηθουν με τα κοροιδα. χεχε λιγο με ενδιαφερει.  
Και στην τελικη αυτη που θα γαμησεις με προκαθορισμενη ταριφα (ΠΟΥΤΑΝΑ) ειναι και επαγγελματιας... και κατα 80% εισαι σιγουρος για τις υπηρεσιες της... Δεν προκειται ποτε να σου ζαλιζει τον πουτσο για το αν εμεινε εγκυος... δεν θα σου παρει πιπα σαν πουριτανη επειδη φοβαται τα μικροβια... δεν θα φοβαται συνεχεια μηπως πονεσει και αλλες παρομοιες μαλακιες που εχεις να τραβηξεις απο τις εξω γκομενες...

Δηλαδη επειδη ειναι ωραια καποια κανονικη τυπισσα ποιος μου λεει εμενα πως θα κανει και καλο κρεβατι? Αρα γιατι να σπαταλησω λεφτα για αυτην δεν καταλαβα.... Ενα κερασμα...ενα ποτακι στην αρχη... ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ. Για τις κανονικες...

Μην ειστε κοροιδα ρε μαλακες... Μην τις κακομαθαινετε...

Και επειδη εισαι ωραια πχ? Στα αρχιδια μας.. και εμεις ωραιοι ειμαστε.... Ο καθενας δεν ειναι ΤΙΠΟΤΑ...μεχρι να αποδειξει και εμπρακτα πως ειναι ΚΑΤΙ.

οΤΙ ΛΑΜΠΕΙ δεν ειναι παντα χρυσος .

Για να τα λες ετσι ΩΜΑ πρεπει να εχεις πληγωθει πολυ....

Τεσπα δεν ειναι ολες και ολοι ετσι....
και σιγουρα δεν αξιζουν ολες και ολοι τετοια μεταχειριση σαν αυτη που λες...

Στην τελικη αυτο που καταλαβα εγω ειναι πως...

Καλο ειναι να ΜΗΝ μπλεξεις με το αισθημα αν δεν δεις 5 χειροπιαστα πραγματα...
Απο λογια ολοι λενε λενε λενε λενε αλλα οι πραξεις ειναι αυτες που μετρανε τελικα.....

Παντως πολυ φοβαμαι οτι και λογω κρισης θα αρχισει το ολοκληρωτικο ξεπουλημα των ηθικων αξιων στο βωμο του χρηματος ......
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΛΟΓΩ ΑΝΑΓΚΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ

Φυσικα λιγο με νοιαζει γιατι στην τελικη ΟΛΟΙ θα παρουν οτι τους αναλογει και τους αξιζει....
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.469
Like
0
Πόντοι
66
Ώστε οι 3 στις 5 είπαν ναι... το συμπέρασμα είναι ότι 2 στις 5 ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΡΙΟΛΕΣ!
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
ρε παιχταρά φουνταριστέ πάνω από το σίγμα που βάζεις υπάρχει το τελικό, σήκωνε το κωλοδάχτυλο σου περισσότερο, δεν είναι τίποτα μη βαριέσαι και που αναπνέεις
δεν το ηξερα ρε μαν μην βαρας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.ευχαριστω για την ενημερωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom