Νέα

Φτηνές Πουτάνες Ανεξάρτητες με ή χωρίς χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dsar263
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Dsar263

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
835
Κριτικές
23
Like
7.909
Πόντοι
2.036
Κανένα ανεξάρτητο μιλφακι?
Πολυ καλη περιπτωση ειναι και η μιλφ προ γκιλφ Ελβιρα με ωραιο αδυνατο σωμα με 40 ευρω και δικο της χωρο....εχει και δικο της νημα εδω..την βρισκεις στο 6943114393
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.093
Κριτικές
1
Like
33.110
Πόντοι
6.256
Πολυ καλη περιπτωση ειναι και η μιλφ προ γκιλφ Ελβιρα με ωραιο αδυνατο σωμα με 40 ευρω και δικο της χωρο....εχει και δικο της νημα εδω..την βρισκεις στο 6943114393
Σπευδουμε φίλε, ωραία φαση
 

Συνημμένα

  • ezgif-2-91639d198a.gif
    ezgif-2-91639d198a.gif
    2,7 MB · Εμφανίσεις: 96

Alex8085

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
36
Like
26
Πόντοι
0
Έχουμε τίποτα από μιλφ? ΡωσοΟυκρανοΠολωνο περιπτώσεις...
 

Iraklis_agg

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2023
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
190
Πόντοι
0
Πολυ καλη περιπτωση ειναι και η μιλφ προ γκιλφ Ελβιρα με ωραιο αδυνατο σωμα με 40 ευρω και δικο της χωρο....εχει και δικο της νημα εδω..την βρισκεις στο 6943114393
Η ελβιρα παίρνει 50 και +20 η δεύτερη φορά. Για ξεκαβλωμα πολύ καλή επιλογή
 

Snake23

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2023
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0

Ισως ημουν λιγακι αδικος με την συγκεκριμενη...πριν καποιους μηνες ειχα γραψει οτι προκειται για καραφολα, διοτι επαθα σοκ με τις πολλες γατες που ειχε στο σαλονι και την περιεργη μυρωδια που εβγαινε απο το διαμερισμα...επειτα απο μια πιο ψυχραιμη δευτερη σκεψη αποφασισα να ξαναπαω...συμπερασμα η κοπελα ψιλοτρωγεται, εχει καταγωγη απο την Πρεβεζα(ετσι λεει τουλαχιστον) και δεν πρεπει να ειναι πανω απο 35 ετων...

Θετικα:
-Εχει οντως καμπυλες...υψος περιπου 1,58-1,60 πολυ μεγαλη περιφερεια και πισινο χωρις ομως κυταρριτιδα και χωρις μεγαλη κοιλια... στηθος μετριο σε μεγεθος μαλλον δυαρι...αυτος ο σωματοτυπος εχει αρκετους οπαδους (και εγω μαζι)
-Διαμερισμα σχετικα καλο με ωραια διακοσμηση σε πολυκατοικια λιγων ετων θα ελεγα

Αρνητικα (για μενα):
-Κοιταζει δυστυχως την ωρα...εμενα προσωπικα μετα απο 15-20 λεπτα αρχισε να γινεται ελαφρως πιεστικη να τελειωνουμε...
-Οι αμετρητες γατες που εχει στο σαλονι σε συνδυασμο με την περιεργη μυρωδια (ισως απο τις γατες ή απο κατι αλλο - βεβαια καποιους μπορει να μην τους πειραζει αυτο)
-Η πολυ μεγαλη αποσταση...εγω επειδη μενω λιγακι βορεια σε συνδυασμο το οτι δεν δεχεται πιο αργα απο τις 20:00 - 20:30 εφαγα την κινηση του αιωνα και εκανα 1 ωρα και 15 λεπτα μεχρι να φτασω εξω απο το σπιτι της ...ακομα και Κυριακη που δοκιμασα να παω απογευμα μεσω εθνικης εφαγα τρελο μποτιλιαρισμα... ολο αυτο αυτο ισως λειτουργησει ελαφρως αποτρεπτικα για καποιους...
-Δευτερο ξενερωμα το παρκινγκ...το σπιτι της βρισκεται στην οδο Φλεμινγκ ψηλα στο λοφο στο Περαμα...πιο ευκολα βρισκει κανεις παρκινγκ στο κεντρο της Αθηνας... και οι δρομοι υπερβολικα στενοι....

εν κατακλειδι, ειναι μια καλη και οικονομικη περιπτωση για οσους τους αρεσουν οι στρουμπουλες, εχουν μηχανακι και ειναι κατοικοι Περαματος, Σκαραμαγκα, Δραπετσωνας...αντε μεχρι Πειραια- Ασπροπυργο το πολυ.....

Ολα αυτα τα αρνητικα που εγραψα μπορει μερικα να τα εχει διορθωσει...πηγα πριν αρκετους μηνες...ας παει και καποιος απο εδω να μας πει....
Είναι φόλα φίλε μου εγώ κάτοικος Κερατσίνι είμαι δίπλα της, την πήρα τηλέφωνο και μου μίλησε πολύ απότομα τρόπους μηδέν για να προσελκύσει τον άλλον, και στο τέλος αφού της είπα το οκ μέχρι να κλείσει το τηλέφωνο έλεγε από μέσα (Άμα έρθεις εσύ εγώ θα γίνω παρθένα) χαχα πήγα τελικά της είπα το είδες που ήρθα ναι το είδα λέει, άντε πάμε τώρα.

Τα μείον: Μιλάει απότομα δεν έχει τρόπους έστω λίγο να σε τραβήξει. Κοιτάει συνέχεια την ώρα από την πρώτη στιγμή. Στα προκαταρκτικά έτσι κ έτσι πως να μου σηκωθεί όταν μιλάει συνέχεια και λέει μαλακίες ( ότι έχω δουλειά μετά και την άφησα στην μέση για εσένα και τέτοια). Δεν μπορείς να χυσεις πουθενά αλλού εκτός από το προφυλακτικό. Αν θες ακαποτη πίπα είναι +20€ και τελείωμα στο στήθος +20€.

Η τύπισσα είναι βλαμμένη μακριααα.
 
OP
OP
Dsar263

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
835
Κριτικές
23
Like
7.909
Πόντοι
2.036
δεν εχω παει προσωπικα αλλα αλλοι συναγωνιστες που πηγαν μολις την εβλεπαν εκαναν μεταβολη χωρις καν να μπουν στο διαμερισμα... στον Κορυδαλλο εχει χωρο..
 

Kostas1(2)

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2020
Μηνύματα
67
Like
267
Πόντοι
20
κελεπουρι μαγκα, τι ανταλλαγη να προσφερουμε κι εμεις οι καψεροι :2funny:
Cartoon Pokemon GIF by Kennymays
ανταλλαζω με βενουσαρ
Αν υπάρχει τηλέφωνο φίλε μου στείλε μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

κελεπουρι μαγκα, τι ανταλλαγη να προσφερουμε κι εμεις οι καψεροι :2funny:
Cartoon Pokemon GIF by Kennymays
ανταλλαζω με βενουσαρ
Υπάρχει τηλέφωνο?
 

Kostas1(2)

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2020
Μηνύματα
67
Like
267
Πόντοι
20
Και κανω την αρχη με την Μαριάννα στην οδό Αριστομένους κοντα πλατεια Αττικης...55+ ηλικία ...Βουλγαρα τεράστια πανω απο 120 κιλα με τεράστια κωλαρα και βυζαρες ....30 ευρω χωρις να κοιταζει ρολοι..οποιος θέλει τηλεφωνο να μου στειλει pm και αν εχει τηλεφωνο απο αλλη αντιστοιχη περιπτωση κανουμε ανταλλαγη....
Υπάρχει τηλέφωνο?
 

Alex(9)

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
61
Κριτικές
3
Like
207
Πόντοι
0
Συνάντηση με την Εύα ανεξάρτητη πριν 3ης ώρες. Δεν είχα κλείσει ραντεβού της είπα να έρθει εκείνη τη στιγμή και έκανε μία ώρα ακριβώς. Από εμφάνιση μέτριο πρόσωπο λίγα παραπάνω κιλά και δεν μοιάζει με της φωτό. Εμφάνιση θα έβαζα 4/10 Μπαίνει στο δωμάτιο βγάζει τα ρούχα της και ξεκίνησε με μέτρια πίπα και μετά έρχεται από πάνω και το βάζει κατευθείαν στην πίσω πόρτα μου λέει γουστάρει πολύ. Αλλάζουμε 5, 6 στάσεις κάνουμε και 69 για διάλειμμα πιο πολύ για μένα. Εκεί ξεκίνησε τα παράπονα που δεν τελείωνα και έχουν περάσει 25 λεπτά ενώ έχω δόση για μία ώρα. Έρχομαι από πάνω ξανά αλλά δεν τελείωσα και εκεί ιδρώνω λίγο και μου λέει δεν μπορεί με τον ιδρώτα και σηκώθηκε άρχισε μια χαζή κουβέντα και πήγαινε για τα ρούχα της. εκεί ξενέρωσα και την χαιρέτησα πήγα για μπάνιο και έφυγε. Το μόνο θετικό είναι πως μπορείς να πας δυνατά στο προκτικο. Συνολικά θα έδινα 2.5/10 μακριά δηλαδή ★ Είμαι δροσερή και καυλιάρα που απαντάω στο τηλέφωνο 6981917045. Εύα - Adoos Greece Aggelies Sex aggelies sex esorts callgirl trans gay
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
297
Πόντοι
5.855
Είναι φόλα φίλε μου εγώ κάτοικος Κερατσίνι είμαι δίπλα της, την πήρα τηλέφωνο και μου μίλησε πολύ απότομα τρόπους μηδέν για να προσελκύσει τον άλλον, και στο τέλος αφού της είπα το οκ μέχρι να κλείσει το τηλέφωνο έλεγε από μέσα (Άμα έρθεις εσύ εγώ θα γίνω παρθένα) χαχα πήγα τελικά της είπα το είδες που ήρθα ναι το είδα λέει, άντε πάμε τώρα.

Τα μείον: Μιλάει απότομα δεν έχει τρόπους έστω λίγο να σε τραβήξει. Κοιτάει συνέχεια την ώρα από την πρώτη στιγμή. Στα προκαταρκτικά έτσι κ έτσι πως να μου σηκωθεί όταν μιλάει συνέχεια και λέει μαλακίες ( ότι έχω δουλειά μετά και την άφησα στην μέση για εσένα και τέτοια). Δεν μπορείς να χυσεις πουθενά αλλού εκτός από το προφυλακτικό. Αν θες ακαποτη πίπα είναι +20€ και τελείωμα στο στήθος +20€.

Η τύπισσα είναι βλαμμένη μακριααα.
Συμφωνώ με τον συνάδελφο από Κερατσίνι. Την κάλεσα πριν 2 χρόνια περίπου στο τηλ κ ήταν απότομη κ νευρική. Της λέω οκ θα ξαναμιλήσουμε να το κλείσουμε σε λίγες μέρες. Πήρα ξανά λοιπόν τηλ κ δεν απανταγε για 3-4 μέρες. Περίμενα λοιπόν κάποιες μέρες ακόμα κ λέω ας ξανακαλεσω κ απάντησε κ με άρχισε ξαφνικά πριν ολοκληρώσω την πρώτη πρόταση να μου ρίχνει βρισιδια κάργα κ μου το έκλεισε. Την έσβησα από το τηλ κ δεν την ξανακαλεσα ποτέ.
 

papwolf

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
445
Like
372
Πόντοι
21
Συνάντηση με την Εύα ανεξάρτητη πριν 3ης ώρες. Δεν είχα κλείσει ραντεβού της είπα να έρθει εκείνη τη στιγμή και έκανε μία ώρα ακριβώς. Από εμφάνιση μέτριο πρόσωπο λίγα παραπάνω κιλά και δεν μοιάζει με της φωτό. Εμφάνιση θα έβαζα 4/10 Μπαίνει στο δωμάτιο βγάζει τα ρούχα της και ξεκίνησε με μέτρια πίπα και μετά έρχεται από πάνω και το βάζει κατευθείαν στην πίσω πόρτα μου λέει γουστάρει πολύ. Αλλάζουμε 5, 6 στάσεις κάνουμε και 69 για διάλειμμα πιο πολύ για μένα. Εκεί ξεκίνησε τα παράπονα που δεν τελείωνα και έχουν περάσει 25 λεπτά ενώ έχω δόση για μία ώρα. Έρχομαι από πάνω ξανά αλλά δεν τελείωσα και εκεί ιδρώνω λίγο και μου λέει δεν μπορεί με τον ιδρώτα και σηκώθηκε άρχισε μια χαζή κουβέντα και πήγαινε για τα ρούχα της. εκεί ξενέρωσα και την χαιρέτησα πήγα για μπάνιο και έφυγε. Το μόνο θετικό είναι πως μπορείς να πας δυνατά στο προκτικο. Συνολικά θα έδινα 2.5/10 μακριά δηλαδή ★ Είμαι δροσερή και καυλιάρα που απαντάω στο τηλέφωνο 6981917045. Εύα - Adoos Greece Aggelies Sex aggelies sex esorts callgirl trans gay
Και πόσο κόστισε το αποτυχημένο ραντεβού με τη κυρία με τις fake φώτο...?
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.436
Κριτικές
5
Like
5.593
Πόντοι
1.056
Εσείς πρέπει να έχετε πολλά φράγκα για να τα πετάτε έτσι.
 

Alex(9)

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
61
Κριτικές
3
Like
207
Πόντοι
0
Και πόσο κόστισε το αποτυχημένο ραντεβού με τη κυρία με τις fake φώτο...?
Δε το ανέφερα αυτό στο τηλέφωνο λέει 80 την ώρα και 20 παραπάνω για 2ο φορές εκτόνωση και αλλά 20 πρωκτικό. Έρχεται και λέει 40 το πρωκτικό και αλλά 40 αν θέλεις 2ο φορές. Εγώ το ήξερα πως 2ο αποκλείεται λέω άντε πάνε τα 120 για την ώρα και το πρωκτικό
 

dimmanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2015
Μηνύματα
113
Like
63
Πόντοι
1
Οποτε παρε το instagram της για την ωρα μηπως ερθεις σε επαφη απο εκει.

Login • Instagram

εχει χωρο στην Αριστομενους 39 4ος οροφος...εχω παει συνολικα 12 φορες μεσα σε ενα χρονο τελευταια φορα πηγα τον Σεπτεμβρη...54 χρονων ειναι πρωην τσατσα σε μπουρδελο...κοντα στο 1,70 υψος τεραστιος κωλος τεραστια βυζια και σουπερ τεραστια κοιλια....πολυ τεραστια ομως.....δεν εχω ξαναδει σε γυναικα τοσο τεραστια κοιλια χαχαχαχα!! εγω την γαμουσα μονο οταν ηταν στημενη στα 4 αλλος τροπος δεν υπηρχε!!!! Εαν νομιζεις οτι την κανεις καλα δοκιμασε λοιπον!! 30 ευρω παιρνει μοναχα χωρις να κοιταζει ρολοι...παντως αν απογοητευτεις απο την εμφανιση της, μπορεις με τα ιδια λεφτα να σου παρει σκετη πιπα χωρις καποτα...
Αυτο το προφιλ εχει φωτο απο δυο κοπελες,φιλους τους κλπ.Η πιο παχουλη παντως κυρια στις φωτο σε αυτο το προφιλ δεν φαινεται να ειναι τοοοοσο τεραστια !!! Εκτος κι αν αδυνατισε μεσα σε 7 μηνες τοσο πολυ!!
 
OP
OP
Dsar263

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
835
Κριτικές
23
Like
7.909
Πόντοι
2.036
Αυτο το προφιλ εχει φωτο απο δυο κοπελες,φιλους τους κλπ.Η πιο παχουλη παντως κυρια στις φωτο σε αυτο το προφιλ δεν φαινεται να ειναι τοοοοσο τεραστια !!! Εκτος κι αν αδυνατισε μεσα σε 7 μηνες τοσο πολυ!!
Η πιο νεαρη κοπελα ειναι η κορη της....ειναι παραπλανητικες οι φωτο ετσι οπως τις εχει βγαλει...αμα την δεις απο κοντα θα καταλαβεις....
 

kpapad

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
147
Like
424
Πόντοι
21
Αυτο το προφιλ εχει φωτο απο δυο κοπελες,φιλους τους κλπ.Η πιο παχουλη παντως κυρια στις φωτο σε αυτο το προφιλ δεν φαινεται να ειναι τοοοοσο τεραστια !!! Εκτος κι αν αδυνατισε μεσα σε 7 μηνες τοσο πολυ!!
Φίλε πρέπει να σου αρέσουν οι υπερβολικά χοντρές αλλιώς μη πας
 

Hazardus

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
75
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές! Καμία πρόταση για κανένα καλό μέχρι 100 αθηνα
 

Manost

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
274
Κριτικές
4
Like
467
Πόντοι
301
Και κανω την αρχη με την Μαριάννα στην οδό Αριστομένους κοντα πλατεια Αττικης...55+ ηλικία ...Βουλγαρα τεράστια πανω απο 120 κιλα με τεράστια κωλαρα και βυζαρες ....30 ευρω χωρις να κοιταζει ρολοι..οποιος θέλει τηλεφωνο να μου στειλει pm και αν εχει τηλεφωνο απο αλλη αντιστοιχη περιπτωση κανουμε ανταλλαγη....
Καλησπέρα φίλε, θα ήθελες να μου στείλεις σε πμ το τηλέφωνο της; ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom