Νέα

Φτηνές Πουτάνες Ανεξάρτητες με ή χωρίς χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dsar263
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.277
Πόντοι
2.036
Χαιρετώ τους συναγωνιστές...ανοίγω αυτό το θέμα που αφορά εκδιδόμενες γυναίκες ανεξάρτητες που χρεώνουν πολυ φτηνά...απο 30-40 ευρω και κάτω..ο λόγος προφανώς είναι η μειωμένη δουλειά (λόγω εμφάνισης, ηλικίας, υπηρεσιών κτλ)...παρολα αυτα πιστευω οτι οι συγκεκριμένες εχουν τους δικούς τους σταθερούς πελάτες....μερακλήδες, σαβουρογάμηδες όπως θέλετε πείτε τους...σε αυτούς συμπεριλαμβάνομαι εν μέρη και γώ....ίσως είναι ένα είδος φετίχ, ίσως παιχνίδια του μυαλού δεν ξέρω....όποιος λοιπόν γνωρίζει τέτοιες γυναίκες και τις τιμά, ας ανεβάζει εδώ τις αγγελίες τους ώστε και εμείς οι υπόλοιποι "μερακλήδες" να συνεχίσουμε να τιμάμε την συγκεκριμένη κατηγορία και να τις δίνουμε παράταση ζωής.....πάμε λοιπόν!!
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.975
Κριτικές
30
Like
20.453
Πόντοι
8.746
φίλε να ρωτήσω κι αν θες απαντάς, αν όχι δεν το συνεχίζω...

αντί πχ να συναντάς δυο φορές το μήνα μια κοπέλα που δεν είναι όμορφη και να πληρώνεις 40ρια σε κάποια που δεν γουστάρεις, δεν προτιμάς μια κουκλίτσα στα 80 έστω και με τη μισή συχνότητα?
 
OP
OP
Dsar263

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.277
Πόντοι
2.036
Και κανω την αρχη με την Μαριάννα στην οδό Αριστομένους κοντα πλατεια Αττικης...55+ ηλικία ...Βουλγαρα τεράστια πανω απο 120 κιλα με τεράστια κωλαρα και βυζαρες ....30 ευρω χωρις να κοιταζει ρολοι..οποιος θέλει τηλεφωνο να μου στειλει pm και αν εχει τηλεφωνο απο αλλη αντιστοιχη περιπτωση κανουμε ανταλλαγη....
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.518
Like
65.664
Πόντοι
11.956
Και κανω την αρχη με την Μαριάννα στην οδό Αριστομένους κοντα πλατεια Αττικης...55+ ηλικία ...Βουλγαρα τεράστια πανω απο 120 κιλα με τεράστια κωλαρα και βυζαρες ....30 ευρω χωρις να κοιταζει ρολοι..οποιος θέλει τηλεφωνο να μου στειλει pm και αν εχει τηλεφωνο απο αλλη αντιστοιχη περιπτωση κανουμε ανταλλαγη....
120 κιλά μόνο 30 ευρώ ... δηλαδή σαν να πηγαίνεις με δύο ταυτόχρονα...άρα 15 ευρώ ...
 
OP
OP
Dsar263

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.277
Πόντοι
2.036
φίλε να ρωτήσω κι αν θες απαντάς, αν όχι δεν το συνεχίζω...

αντί πχ να συναντάς δυο φορές το μήνα μια κοπέλα που δεν είναι όμορφη και να πληρώνεις 40ρια σε κάποια που δεν γουστάρεις, δεν προτιμάς μια κουκλίτσα στα 80 έστω και με τη μισή συχνότητα?
Η πλακα ειναι οτι κατι με τραβαει στις μετριες και "παραμελημενες" ... σιγουρα εχω δοκιμασει με πολλα αστέρια των 100 και 150 ευρω αλλα τις θεωρω υπερτιμημενες...
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.975
Κριτικές
30
Like
20.453
Πόντοι
8.746
Η πλακα ειναι οτι κατι με τραβαει στις μετριες και "παραμελημενες" ... σιγουρα εχω δοκιμασει με πολλα αστέρια των 100 και 150 ευρω αλλα τις θεωρω υπερτιμημενες...
οκ πάσο, τα γούστα είναι γούστα.
:hi:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.432
Πόντοι
3.296
Γιατι δεν κανεις το νημα λιγο πιο "ευρειας" αποδοχης αναφεροντας λιστα με ανεξαρτητες που παιρνουν απο 60 εως 80 ευρω την ωρα;
Και πιο χρησιμο νημα θα γινει γιατι ολοι μας ζηταμε την καλυτερη προσφορα και γιατι ετσι θα ανακαλυψουμε διαμαντακια με αξιοπρεπη εμφανιση και υπηρεσιες σε εντελως λογικη τιμη!
Αλλωστε ο αγοραιος ερωτας ειναι απο τις λιγες αγορες που συχνα ΔΕΝ ισχυει το οτι πληρωνεις παιρνεις!
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Dsar263

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.277
Πόντοι
2.036
Γιατι δεν κανεις το νημα λιγο πιο "ευρειας" αποδοχης αναφεροντας λιστα με ανεξαρτητες που παιρνουν απο 60 εως 80 ευρω την ωρα;
Και πιο χρησιμο νημα ειναι γιατι ολοι μας ζηταμε την καλυτερη προσφορα και γιατι ετσι θα ανακαλυψουμε διαμαντακια με αξιοπρεπη εμφανιση και υπηρεσιες σε εντελως λογικη τιμη!
Αλλωστε ο αγοραιος ερωτας ειναι απο τις λιγες αγορες που συχνα ΔΕΝ ισχυει το οτι πληρωνεις παιρνεις!
οκ λοιπον ας συμπεριλαβουμε και αυτες που χρεωνουν 50-60-70 αντε μεχρι 80 οχι παραπανω....οντως ίσως βρεθουν καλες περιπτωσεις
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Γιατι δεν κανεις το νημα λιγο πιο "ευρειας" αποδοχης αναφεροντας λιστα με ανεξαρτητες που παιρνουν απο 60 εως 80 ευρω την ωρα;
Και πιο χρησιμο νημα θα γινει γιατι ολοι μας ζηταμε την καλυτερη προσφορα και γιατι ετσι θα ανακαλυψουμε διαμαντακια με αξιοπρεπη εμφανιση και υπηρεσιες σε εντελως λογικη τιμη!
Αλλωστε ο αγοραιος ερωτας ειναι απο τις λιγες αγορες που συχνα ΔΕΝ ισχυει το οτι πληρωνεις παιρνεις!
για να παίζει το spread, μια καλή το ΣΚ σε μέτρια ή τσουχτερή τιμή και οι οικονομικές για τις καθημερινές να φεύγουν τα χοντρά να μπορείς το ΣΚ να απολαύσεις το καλό χωρίς άγχος
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.659
Πόντοι
2.456
Χαιρετώ τους συναγωνιστές...ανοίγω αυτό το θέμα που αφορά εκδιδόμενες γυναίκες ανεξάρτητες που χρεώνουν πολυ φτηνά...απο 30-40 ευρω και κάτω..ο λόγος προφανώς είναι η μειωμένη δουλειά (λόγω εμφάνισης, ηλικίας, υπηρεσιών κτλ)...παρολα αυτα πιστευω οτι οι συγκεκριμένες εχουν τους δικούς τους σταθερούς πελάτες....μερακλήδες, σαβουρογάμηδες όπως θέλετε πείτε τους...σε αυτούς συμπεριλαμβάνομαι εν μέρη και γώ....ίσως είναι ένα είδος φετίχ, ίσως παιχνίδια του μυαλού δεν ξέρω....όποιος λοιπόν γνωρίζει τέτοιες γυναίκες και τις τιμά, ας ανεβάζει εδώ τις αγγελίες τους ώστε και εμείς οι υπόλοιποι "μερακλήδες" να συνεχίσουμε να τιμάμε την συγκεκριμένη κατηγορία και να τις δίνουμε παράταση ζωής.....πάμε λοιπόν!!
υπαρχει αυτη φιλε στα 30 με κωλο και σου κανει δωρο και αφίσα της στειλε π.μ για τηλ
antexeis-autes-einai-asximes-ginaikes-kosmou-masane-deiksoun-1.jpg
 
OP
OP
Dsar263

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.277
Πόντοι
2.036

αυτη εδω κατι μου βγαζει... 40ευρω παιρνει..θα την τιμησω συντομα και θα γραψω εδω την εμπειρια μου...παρολα αυτα αν καποιος ηδη εχει δοκιμασει ακουω εντυπωσεις...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.494
Κριτικές
8
Like
11.420
Πόντοι
3.786
Και κανω την αρχη με την Μαριάννα στην οδό Αριστομένους κοντα πλατεια Αττικης...55+ ηλικία ...Βουλγαρα τεράστια πανω απο 120 κιλα με τεράστια κωλαρα και βυζαρες ....30 ευρω χωρις να κοιταζει ρολοι..οποιος θέλει τηλεφωνο να μου στειλει pm και αν εχει τηλεφωνο απο αλλη αντιστοιχη περιπτωση κανουμε ανταλλαγη....
με τα 30 ευρώ που θα μου δώσει η Βουλγάρα πρέπει να της κάνω και προκαταρκτικά;
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.583
Πόντοι
1.196
φίλε να ρωτήσω κι αν θες απαντάς, αν όχι δεν το συνεχίζω...

αντί πχ να συναντάς δυο φορές το μήνα μια κοπέλα που δεν είναι όμορφη και να πληρώνεις 40ρια σε κάποια που δεν γουστάρεις, δεν προτιμάς μια κουκλίτσα στα 80 έστω και με τη μισή συχνότητα?
Αφου εχει απαντηση ο συναδελφος.
Φετιχ....παιχνιδια του μυαλου...γουστα...η οπως θελει ο καθενας ας το πει....
Ουτος η αλλως ο καθενας εχει τα γουστα του οπως ξερουμε....
Και εγω εχω φιλο που ειναι κοκαλιαρης και γουσταρει μονο τοφαλους.....
Περι ορεξεως.....κολοκυθοπιτα...
Καλη κυριακη
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.583
Πόντοι
1.196
με τα 30 ευρώ που θα μου δώσει η Βουλγάρα πρέπει να της κάνω και προκαταρκτικά;
Εννοειτε φιλε.....φλυφομουνι και μετα γλυφοκολι....
Ειναι απαραιτητη προυποθεση...χα χα χα......
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.583
Πόντοι
1.196
Χαιρετώ τους συναγωνιστές...ανοίγω αυτό το θέμα που αφορά εκδιδόμενες γυναίκες ανεξάρτητες που χρεώνουν πολυ φτηνά...απο 30-40 ευρω και κάτω..ο λόγος προφανώς είναι η μειωμένη δουλειά (λόγω εμφάνισης, ηλικίας, υπηρεσιών κτλ)...παρολα αυτα πιστευω οτι οι συγκεκριμένες εχουν τους δικούς τους σταθερούς πελάτες....μερακλήδες, σαβουρογάμηδες όπως θέλετε πείτε τους...σε αυτούς συμπεριλαμβάνομαι εν μέρη και γώ....ίσως είναι ένα είδος φετίχ, ίσως παιχνίδια του μυαλού δεν ξέρω....όποιος λοιπόν γνωρίζει τέτοιες γυναίκες και τις τιμά, ας ανεβάζει εδώ τις αγγελίες τους ώστε και εμείς οι υπόλοιποι "μερακλήδες" να συνεχίσουμε να τιμάμε την συγκεκριμένη κατηγορία και να τις δίνουμε παράταση ζωής.....πάμε λοιπόν!!
Of topik το ξερω ζητω συγνωμη απο τους συναγωνιστες αλλα θελω να ρωτησω πως ανοιγουμε καινουργιο θεμα..??
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.555
Πόντοι
736
Γιατι δεν κανεις το νημα λιγο πιο "ευρειας" αποδοχης αναφεροντας λιστα με ανεξαρτητες που παιρνουν απο 60 εως 80 ευρω την ωρα;
Και πιο χρησιμο νημα θα γινει γιατι ολοι μας ζηταμε την καλυτερη προσφορα και γιατι ετσι θα ανακαλυψουμε διαμαντακια με αξιοπρεπη εμφανιση και υπηρεσιες σε εντελως λογικη τιμη!
Αλλωστε ο αγοραιος ερωτας ειναι απο τις λιγες αγορες που συχνα ΔΕΝ ισχυει το οτι πληρωνεις παιρνεις!
πάντως μακριά από την Ιβάνκα σε αυτά τα
λεφτά! πολλά ψυχολογικά μαζεμένα και προσπαθεί συνέχεια να σου φάει χρόνο!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
πηγαιντε στα μπουρδελα του 10ρικου και του 20αρικου, οχι ωρες αιχμης, και συννενοηθειτε με τσατσα και πορνη για μισαωρο στην διπλη τιμη (δηλαδη 20-40 ευρω). Αμα βαραει μυγες το μπουρδελο δεν θα υπαρχει αντιρρηση, αν πανε να ανεβασουν/παζαρεψουν την τιμη (ας πουμε 30 ευρω για μισαωρο στο μεταξουργειο ή 50-60 για μισαωρο φυλης), πειτε οτι δεν ενδιαφερεστε και φυγετε. Συνηθως η τσατσα θα σε παρει απο πισω εντος 10 δευτερολεπτων να σου πει "οκ οκ μπες".

Οι ωρες που θεωρω μη αιχμης ειναι απο ξημερωματα μεχρι πρωι (9.00-10.00 το πολυ) και τωρα καλοκαιρι ειδικα καταμεσημερο 14.00-16.00, παντα καθημερινες.

Αμα οι "ανεξαρτητες" σαβουρες των 30-40 ευρω δεν εχουν και δικο τους χωρο, παμε σε τιμες στουντιο για ολο το πακετο, οποτε 1000 φορες να πας στουντιο να γαμησεις μια γκομενα που βλεπεται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom