Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 200K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
είναι καλή η σερίφισσα? την έχει δοκιμάσει κανείς?
 

Kopernikos_x

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μασατζιδικο είναι αυτό? Μπορεί κανείς να παει ελεύθερα και να μαμησει κατευθειαν?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
?????????????????????????????? :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

Επισκέπτης
Μπορεί κάποιος συναγωνιστής να μου στείλει το Url???

ευχαριστώ :)

ΥΓ: δεν είμαι σίγουρος αλλά θυμάμε ότι παλίοτερα που με έιχαν βγάλει οι δρόμοι κάπου εκει μετα την στάση του μετρο.. ήταν μια μικρή ελληνίδα (liza?) από καβαλααν θυμάμε μου είχε πει... ολα τα λευτά! αν και θα την προτιμούσα... λίγο ποιο νταρντανα  :boobies: :tits:

Λίζα από Καβάλα Αργυροκάστρου! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
πήγα την Κυριακή μια βόλτα και δοκίμασα την Έμυ. Αλβανάκι ψηλό σχετικά με ωραία βυζιά (δεν κατάλαβα αν ήταν φυσικά ή σιλικονούχα  :think: :think: :think:) πολύ καλό σώμα, απαλό δέρμα και πολύ καλό τσιμπούκι  :rockon: :rockon: :rockon:
πέρασα καλά και λογικά θα ξαναπεράσω σύντομα. Η ατάκα πάντως στο τέλος από την Έμυ ήταν όλα τα λεφτά: Είχα γλαρώσει στον καναπέ και ήμουν αγοξυπνημένη, την άλλη φορά θα περάσουμε καλύτερα!!!!
έδωσα 80, αυτή είναι η ταρίφα εκεί?

καλά... η ΚΩΛΑΡΑ της δεν σου έκανε εντύπωση? :think: και το βυζί της είναι φυσικότατο! αλλά εμένα μου είπε ότι είναι Ρουμάνα! :think: λες να είναι Αλβανάκι? εεε και...με τέτοια ΚΩΛΑΡΑ,ΒΥΖΑΡΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΥΧΟΦΑΤΣΑ δεν πάει να είναι ότι να θέλει!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
καλά... η ΚΩΛΑΡΑ της δεν σου έκανε εντύπωση? :think: και το βυζί της είναι φυσικότατο! αλλά εμένα μου είπε ότι είναι Ρουμάνα! :think: λες να είναι Αλβανάκι? εεε και...με τέτοια ΚΩΛΑΡΑ,ΒΥΖΑΡΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΥΧΟΦΑΤΣΑ δεν πάει να είναι ότι να θέλει!!! :rockon: :rockon: :rockon:

έχεις δίκιο, έχει πράγματι φοβερό πίσω σύστημα και το καλό είναι πως δεν διαμαρτύρεται στο σφυροκόπημα. Δεν έκανα πρόταση αλλά η πίσω πόρτα της είναι πολύ καλά δουλεμένη οπότε έχω και ένα κίνητρο επιπλέον να ξαναπάω...
 

BARBAS

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
έχεις δίκιο, έχει πράγματι φοβερό πίσω σύστημα και το καλό είναι πως δεν διαμαρτύρεται στο σφυροκόπημα. Δεν έκανα πρόταση αλλά η πίσω πόρτα της είναι πολύ καλά δουλεμένη οπότε έχω και ένα κίνητρο επιπλέον να ξαναπάω...

με 60 γιουρια αδερφια
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
έχεις δίκιο, έχει πράγματι φοβερό πίσω σύστημα και το καλό είναι πως δεν διαμαρτύρεται στο σφυροκόπημα. Δεν έκανα πρόταση αλλά η πίσω πόρτα της είναι πολύ καλά δουλεμένη οπότε έχω και ένα κίνητρο επιπλέον να ξαναπάω...

με 60 γιουρια αδερφια
ρε αρχηγε η εμυ θελει 60 ευρω για τον κολο της?....χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! καλο και αυτο...ακου 60 ευρω...!!!!
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
60 για τον κώλο? το ρώτησες? ελπίζω να μην εννοείς 60 για το κανονικό + μπριζόλα πρόγραμμα... έχω δώσει ήδη 2 80άρια...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
ρε μαγκες απο δω ποιες αξιζουν???
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
αλαζουνε συνεχεια κοπελες...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Τωρα και με τιs αδειεs λογω καλοκαιριου....υπαρχουν εναλλαγεs........Με μια επισκεψουλα  ολα λυνονται!!!!
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
καλά ρε φίλε γιατί δεν μπαίνεις στον κόπο να διαβάσεις τα προηγούμενα ποστ και κάνεις συνέχεια ερωτήσεις? :headbang: :headbang: :headbang:

διοτι η νεοι τα θελουν ολα γρηγορα στο πιατο τους !!!!!!!!!!!!!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom