Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 200K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.794
Like
6
Πόντοι
16
Καλησπερα.Δεν ξερω αν καποιος χθες ετυχε να παρακολουθησει την εκπομπη της Στεφανιδου,ειχε γενικα για ομορφια,αδυνατισμα,τι κανουν οι βραζιλιανες για την κυταριτιδα και διαφορα αλλα(δεν ειδα ολη την εκομπη,καποιο κομματι μονο).Πεφτω που λετε την ωρα που πανω στο πλατο της εκπομπης ηταν τρεις γυναικες.Η μια με την οποια μιλαγε πρεπει να ηταν Ελληνοβραζιλιανα,μαυρομαλλα με πολυ ωραιο προσωπο και σωμα(φοραγε παντελονι), το οποιο μαλιστα ο καμεραμαν του εκανε κοντινα πλανα,απο τα οποια καποια μονο στον λοκω της κοπελας.Μιλαγε ελληνικα και οταν την ρωτησε η Στεφανιδου να μας πειτε που ειναι το μαγαζι η κοπελα της ειπε Φραντζη και Συγγρου!!!!!!!!!!!Δεν ξερω αν ειναι το ιδιο μασατζιδικο γιατι δεν εχω παει και δεν ξερω τις κοπελες(ειχε μαζι της και αλλες δυο που ειχαν πανω σ ενα τραπεζι διαφορα μπιχλιμπιδια για αρωματοθεραπια,λαδια κ.α.),αλλα Φραντζη και Συγγρου που ειπε αυτο δεν πρεπει να ειναι?Παιδια φανταστειτε να ειναι το ιδιο και να ανεβασουν τις τιμες με την δικαιολογια οτι μας εδειξε και ο Αντ1,θα ειναι λιγο  :uglystupid:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
με αλλες πορτιερισσες που συνεβρισκομαι, δεν εχει χρειαστει να πληρωσω κατι εξτρα,περαν των τιμων που ιισχυουν για ολα τα κοριτσια.
Σαν πολυ ντιβα να το παιζει η Θεοδωρα,
μια μασατζου σαν ολες τις αλλες , δε βλεπω τι το ιδιαιτερο εχει για να εχει -αν οντως εχει- τοσο υψηλες απαιτησεις...
μπαρμπούτσαλα...όταν ήταν πιο πριν στην Μάρνης έκανε πάλι την δύσκολη κι εκεί και με την πρώτη δεν σου καθότανε. Αλλά όταν την πρωτοπήρα στη Φρατζή πρίν από κανα χρόνο, μια χαρά έκατσε χωρίς έξτρα και σε δίδυμο με μια άλλη.
όπουθ σε βρούνε σε σφάζουνε.
το νου σας ρεμαλιααααααααα
 
OP
OP
I

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
μπαρμπούτσαλα...όταν ήταν πιο πριν στην Μάρνης έκανε πάλι την δύσκολη κι εκεί και με την πρώτη δεν σου καθότανε. Αλλά όταν την πρωτοπήρα στη Φρατζή πρίν από κανα χρόνο, μια χαρά έκατσε χωρίς έξτρα και σε δίδυμο με μια άλλη.
όπουθ σε βρούνε σε σφάζουνε.
το νου σας ρεμαλιααααααααα
τι να πω, εμενα στη Μαρνη απο την πρωτη ειχε κατσει,
απλα δεν υπηρξε δευτερη...
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
Πριν λίγες ημέρες της την έπεσα. της άρχισα την κουβέντα ότι τη θυμάμαι από την Μάρνης κ μετά την ρώτησα αν εκείνη "κάνει πλέον μασάζ", λέει "όχι", λέω "τι κρίμα" κ.λ. αλλά δεν επέμεινα πολύ. Θα επανέλθω όμως γιατί την τελευταία φορά ήταν κάβλα: ντεκολτέ, κολάν που φαινόταν το στρινγκ τακουνάκια... Και μένα με χαλάει το ύφος της ντίβας που έχει αλλά θα το πιέσω λίγο ακόμα.
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.794
Like
6
Πόντοι
16
Καλησπερα και καλο μηνα σε ολους!!!!!!!!!Επισκεψη την Παρασκευη,κατα το μεσημερακι.Ανοιξε η milf Θεοδωρα με τα  :boobies:,πρωτη φορα μου λεει,ναι της απανταω.Απο που μας βρηκατε,απο την ιστοσελιδα σας στο ιντερνετ της λεω(cosmopress).Περαστε μεσα να φωναξω τις κοπελες ειπε.Παρελασαν με την σειρα Τζουλια,Λιζα,Θεοδωρα και κατι αλλες milf,των οποιων τα ονοματα δεν θυμαμαι(δεν εδωσα και μεγαλη σημασια).Κανω ενα ντουζακι,περναω στο δωματιο και περιμενω την θεοδωρα(το νεο μικρο πιπινακι του μαγαζιου).Ξεκιναει το μασαζ,δηλαδη προσπαθησε να κανει μασαζ αλλα δεν.....Την ρωταω αν κανει κατι παραπανω και μου λεει οτι ειναι στα 80 ευρω αυτο που ζητας(στα 60 ειναι μονο το μασαζ)ΟΚ, της λεω που σημαινει οτι το μενου ειχε καλαμακι(με λαστιχακι βεβαιως,βεβαιως)και μπριζολιτσα καλοψημενη.Πρωτη φορα πηγα, νομιζω λογικη τιμη για full προγραμμα.Και οι τρεις κοπελες που αναφερω για μενα ειναι ομορφες,αν και η Θεοδωρα μου αρεσε περισσοτερο!!! :rolleyes:Αυτα,καλη σαρακοστη σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ετσι θοδωρουλα...ετσι...ξανα στη φαμπρικα της σταβλισιας! :2funny:
 

gio_

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
λεω να κατηφορισω για φραντζη 4.τι λεφτα θα χρειαστω ρε αδερφια???
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.794
Like
6
Πόντοι
16
λεω να κατηφορισω για φραντζη 4.τι λεφτα θα χρειαστω ρε αδερφια???
Για 45 λεπτα περιπου,full προγραμματος θα χρειαστεις 80 ευρω.Περισσοτερα δεν γνωριζω(π.χ.αν καποια κοπελα δινει και λωκο,κατι ειχα διαβασει παλια για την Λιζα αν δεν κανω λαθος,με επιφυλαξη αυτο).Πρωτη φορα πηγα οποτε δεν μπορω να κανω και την πλερεστερη ενημερωση.
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
επισκεψη εις το θεραπευτηριον  πρωτη φορα μετα απο 2 χρονια τουλαχιστον,αποκλειστικα για τη μαρικα,αφου ειχα διαβασει γι'αυτην.χοντρη την ανεβαζατε,με βυζαρες συνεχιζατε.τα βυζια της με τα ρουχα φαινοταν μεγαλα,αλλα μετα την αφαιρεση τους τα ειδα απλως ζουμερα για τα δικα μου γουστα,οπως επισης και τα κιλα της φυσιολογικα,με λιγη κοιλια,αλλα σφιχτο σωμα.μετα το ολιγολεπτο ας το πουμε μασαζ, γυρναω κι αρχιζουν οι αγκαλιες και τα φιλια.ειχε συμμετοχη,αλλα μαλλον προσποιουταν οτι καυλωνε.μπορει και ναταν αληθεια,χωρις να με νοιαζει.σε αλλους το κανει αυτο?80 ευρο.καλη,αλλα δεν την ξαναπαιρνω.γενικα το ιδρυμα εχει αυρα στουντιου,οπως και τα παρομοια,αυτα που περισσοτερο γραφετε εδω μεσα-σολωμου,στουρναρη και τα συναφη.
σε συγκριση με τη βικυ απο μονης προδρομου,με τη βικυ το ευχαριστηθηκα περισσοτερο.ειναι με πιο πολλα κιλα,μεγαλυτερα βυζια,αν  και κρεμονται λιγο,αλλα δεν με πειραζει.οποιος ξερει καποιος αλλη φυσιοθεραπευτρια με περισσοτερα κιλα απο βικυ ή τουλαχιστον τα ιδια ας ενημερωσει.
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Όσοι πήραν τη σερίφισσα Θεοδώρα ας γίνουν λίγο αναλυτικότεροι για τα σέρβις της.
Ρουφάει καλά ή μπα;
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Όσοι πήραν τη σερίφισσα Θεοδώρα ας γίνουν λίγο αναλυτικότεροι για τα σέρβις της.
Ρουφάει καλά ή μπα;
[/quot
Όσοι πήραν τη σερίφισσα Θεοδώρα ας γίνουν λίγο αναλυτικότεροι για τα σέρβις της.
Ρουφάει καλά ή μπα;

αν ρουφαει λεει η miele της μανας μου μπροστα της ειναι μαπα αν ειχε μια θεοδωρα η μανα μου το σπιτι θα ηταν λαμπικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

funkyshark

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους, λογω οτι μένω εκει κοντά και θέλω να το τιμήσω δεν με νοιαζει το κοστος απλα με ενδιαφέρει εαν εκτός απο φραπέ υπάρχει και κάτι παραπάνω, οστοσο δεν ενδιαφερομαι για λοκω αλλα για νορμαλ.

Το ρωτάω αυτό γιατι δεν εχω καταλάβει τι στο καλο ενοεί κάποιος όταν λεει οτι δίνει και μπριζόλα καλοψημενη... sorry αλλα δεν γεννηθηκαμε ολοι γνώστες του αθλήματος!

Επίσης οι συνενοήσεις γίνονται με την κοπέλα αποκλειστικά αφου μπείς ή απο πρίν?
 

gloupis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινή ενημέρωση απο Φραντζή 4. Πρώτη μου φορά εκεί και με το που ανοίγει η πόρτα....αστέρι  υποδοχή! Γίνονται οι συστάσεις.....αναφέρω την σελίδα τους στο ιντερνετ και διαλέγω την Θεοδώρα. Εμένα μου φάνηκε μικρή αλλά μπρεί να πέφτω και έξω στην ηλικία. Ντουσάκι...μισή ωρίτσα μασαζ....ντουσάκι και στο καλό!! Τι έγινε ρε παιδια;Ηταν η πρώτη μου σκέψη!Λες να έφτεγε που ήμουν αξύριστος και με πέρασαν για :police:
Κρίμα!!
 

yam

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος συναγωνιστής να μου στείλει το Url???

ευχαριστώ :)

ΥΓ: δεν είμαι σίγουρος αλλά θυμάμε ότι παλίοτερα που με έιχαν βγάλει οι δρόμοι κάπου εκει μετα την στάση του μετρο.. ήταν μια μικρή ελληνίδα (liza?) από καβαλααν θυμάμε μου είχε πει... ολα τα λευτά! αν και θα την προτιμούσα... λίγο ποιο νταρντανα  :boobies: :tits:

 

big_lebowski

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Like
0
Πόντοι
1
εχει παει κανεις προσφατα να μας πει κανα νεο?
 

Artemis1908

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
η λιζα ποθ λες ειναι μια ξανθη με κοντο μαλι και τεραστι :tits: ????????????????????????
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Η Λίζα που έλεγε ότι είναι από την Καβάλα είναι αλβανάκι. Έχει και ένα χαρακτηριστικό τατού - περικοκλάδα γύρω από το στήθος. Έχω πάρα πολύ καιρό να πάρω αλλά ήταν καλό στο σέρβις παλιότερα. 
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
πήγα την Κυριακή μια βόλτα και δοκίμασα την Έμυ. Αλβανάκι ψηλό σχετικά με ωραία βυζιά (δεν κατάλαβα αν ήταν φυσικά ή σιλικονούχα  :think: :think: :think:) πολύ καλό σώμα, απαλό δέρμα και πολύ καλό τσιμπούκι  :rockon: :rockon: :rockon:
πέρασα καλά και λογικά θα ξαναπεράσω σύντομα. Η ατάκα πάντως στο τέλος από την Έμυ ήταν όλα τα λεφτά: Είχα γλαρώσει στον καναπέ και ήμουν αγοξυπνημένη, την άλλη φορά θα περάσουμε καλύτερα!!!!
έδωσα 80, αυτή είναι η ταρίφα εκεί?
 

icecube

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Πέρασα χθες και διάλεξα την Τζούλια. Από εμφάνιση είναι κοντούλα με γλυκό προσωπάκι και ωραίο σώμα αν και όχι πολύ σφιχτό. Από σέρβις δεν θα μπορούσα να περάσω καλύτερα :))))) Αυτό ίσως επειδή την είχα πάρει πάλι πριν πρίπου 1 μήνα και υπήρχε μια οικιότητα. Προσωπικά όταν πηγαίνω σε αυτό το μαγαζί θα παίρνω αυτή. Btw μου είπε ότι 1η Αυγουστου πάει Βουλγαρία για 1 μήνα

Ρώτησα και την Θεοδώρα αν κάνει μασάζ και μου απάντησε "τώρα που θα αρχίσουν να παίρνουν άδεια οι κοπέλες όλοι θα κάνουν" :)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom