Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φορμίωνος 212 ( Μασατζίδικο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostasm2005
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
εγω παντωs την προετρεψα να μπαινει και αυτη στα δωματια. :grin:   θα μαζευε ολο το χρημα απαντησε, αν γινοταν.    αλλα δεν μπορει συγχρονωs και τα δυο.    πρεπει να διαχειριζεται τουs πελατεs, πραγμα το οποιο οι αλλεs δεν μπορουν.    καλα τηs λεω, θα μπαινειs με λιγουs και εκλεκτουs  :2funny:.    γουσταρει η ΓΙΑΝΝΑ.    παντωs ειναι πολυ καλη ψυχη.  λιγεs ειναι σαν αυτην.    
τι έγινε Λιο? Αλλαξανε τα γουστα σου και μπερδεψες τα μπουτια σου? (που ελεγε κι ο Μπουλας πριν αιωνες  :grin:) Ψηστηρι στη θεια Γιαννα?? Ποτε εγινες μιλφακιας??? Παντως κι εγω της το λεω σχεδον παντα και γελαει πονηρα. Ψησε - ψησε, θα γινει κι αυτο, γιατι με τετοια μπαζα που μαζευει, συνηθως ειναι καλυτερη απο τις εργατριες της  :grin: :grin: :grin:

καλο χειμωνα gentlemen  ;)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
τι έγινε Λιο? Αλλαξανε τα γουστα σου και μπερδεψες τα μπουτια σου? (που ελεγε κι ο Μπουλας πριν αιωνες  :grin:) Ψηστηρι στη θεια Γιαννα?? Ποτε εγινες μιλφακιας??? Παντως κι εγω της το λεω σχεδον παντα και γελαει πονηρα. Ψησε - ψησε, θα γινει κι αυτο, γιατι με τετοια μπαζα που μαζευει, συνηθως ειναι καλυτερη απο τις εργατριες της  :grin: :grin: :grin:

καλο χειμωνα gentlemen  ;)
  καλωs τον.  δεν τηs τα ελεγα για μενα.    αλλα για αυτην πιο πολυ , και ισωs για καποιουs που μπορει να ενδιαφερονται.    αν τηs το προτεινουμε  συνεχεια ολοι, σιγουρα θα γινει. :2funny: 
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.712
Κριτικές
36
Like
35.517
Πόντοι
18.565
Μου φαινεται τον χειμωνα πως θα γινω μονιμος τροφιμος του ιδρυματος :fuck2:.Κατι τετοιες καταστασεις μου αρεσουν. :bigdick:
 

Επισκέπτης
Αν στεγάζεται εκεί που νομίζω,πριν 10 χρόνια λειτουργούσε ως στούντιο.
Είναι ένα νεοκλασικό που ανεβαίνεις από το πεζοδρόμιο κάτι σκαλιά;Μπροστά στην πόρτα,στο πεζοδρόμιο,έχει στάση λεωφορείου;
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
Nαι  αυτο πρεπει να ειναι - το παλιο "στουντιο"
τελικα θα το κρατησουν ως μασαζ ή θα κλεισει ?.. λόγω απουσιας δεν έχω παει
τους χαιρετισμους μου εις την ομήγυριν- α
ν  και---- καλο χειμώνα  με 40 βαθμους ... :2funny:
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
509
Κριτικές
5
Like
417
Πόντοι
26
Οχι καμια σχεση.. Ειναι πολυ πιο πανω απο αυτο που λες...

Αν στεγάζεται εκεί που νομίζω,πριν 10 χρόνια λειτουργούσε ως στούντιο.
Είναι ένα νεοκλασικό που ανεβαίνεις από το πεζοδρόμιο κάτι σκαλιά;Μπροστά στην πόρτα,στο πεζοδρόμιο,έχει στάση λεωφορείου;
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  πηγα μια βολτουλα και ηταν η  ΡΩΞΑΝΑ  μιλφ( την εχω περιγραψει ξανα),    η  ΕΛΕΝΙΤΣΑ ,      ενα  αλλο  18χρονο( για τουs λατρειs του ειδουs)  καινουργιο  η ΑΝΙΤΑ απο ρουμανια ειπε.  νοστιμο  γλυκουτσικο κοριτσακι,  λεπτο  σωματακι με μαυρα μαλλια.  ελαχιστα ελληνικα.    βυζακι 1,5 με 2,  καβλιαρικο και παρα πολυ σφιχτο( εξακριβωθηκε στο σαλονι  και me την οραση και με την αφη).  αλλα παρα πολυ μικρο και απειρο. θα μπαινει στα δωματια και θα μαθει ειπε η ΓΙΑΝΝΑ. 
 

mike_gunot

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2006
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παίχτες γειτονάκι είμαι και σκέφτομαι να περάσω μια βόλτα. Διαβάζοντας τα post μου έχει δημιουργηθεί η εξής απορία. Στο ίδρυμα παίζει καθόλου μασάζ ή λειτουργεί καθαρά σαν studio  :pipa2: :fuck2: οπότε και κακώς ειναί ακόμα σε αυτό εδώ το thread?
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Παίχτες γειτονάκι είμαι και σκέφτομαι να περάσω μια βόλτα. Διαβάζοντας τα post μου έχει δημιουργηθεί η εξής απορία. Στο ίδρυμα παίζει καθόλου μασάζ ή λειτουργεί καθαρά σαν studio  :pipa2: :fuck2: οπότε και κακώς ειναί ακόμα σε αυτό εδώ το thread?
Παιχτη μου, η μονη σχεση με μασατζιδικο ειναι οτι διαφημιζεται ως τετοιο και εχει και δωματια με μασαζοκρεβατα στο ισογειο, στην πραξη, μασαζ ουτε για δειγμα βουρ στο ψητο, οπως το λες, στουντιο ειναι πρακτικα
 

mike_gunot

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2006
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιχτη μου, η μονη σχεση με μασατζιδικο ειναι οτι διαφημιζεται ως τετοιο και εχει και δωματια με μασαζοκρεβατα στο ισογειο, στην πραξη, μασαζ ουτε για δειγμα βουρ στο ψητο, οπως το λες, στουντιο ειναι πρακτικα
Thanx παιχταρά μου! Τα μασαζοκρέβατα μάλλον υπάρχουν για να δικαιολογούν το χαρτάκι που γράφει "ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ" στο κουδούνι!!!  :2funny:  :2funny:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αυτη η ελενιτσα  δεν υπαρχει κατι που να μην κανει.  τα παντα  ολα ,  χωριs καμμια εξαιρεση.    και με  πολυ διαθεση μαλιστα.  το γουσταρει  και φαινεται.  μικρη κοπελιτσα,  πολυ εμπειρη  αλλα αυτη η εμφανιση ρε γαμωτο.    μακαρι να τηs εμοιαζαν ολεs.( oxi στην εμφανιση) :2funny:    τετοιο τραβηγμα ρογαs  και να μην ποναει καθολου?  πολυ περιεργο.    και να σε παροτρυνει και η ιδια για οσο το δυνατον, δυνατοτερα?  αμ  και τα πολυ σκληρα χαδια  που τηs αρεσει στα βυζια τηs?    πολυ βιτζιοζα και καβλιαρα η ελενιτσα. 
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Συμφωνώ με τον συνάδελφο, η γεωργιανή Ελενίτσα τιμά και με το παραπάνω το 50ευρο.
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Εγώ δίνω 50...
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Μου φαινεται τον χειμωνα πως θα γινω μονιμος τροφιμος του ιδρυματος :fuck2:.Κατι τετοιες καταστασεις μου αρεσουν. :bigdick:
δεν ξέρω αν θα προλαβεις γερακο μου, καθοτι διαπιστωνω αλλαγες στα χαρακτηριστικα του ιδρυματος και εξηγουμαι:
1. οι εργαζομενες ως παρουσιες εχουν βελτιωθει μεν, δεν ειναι ομως και τιποτα το αξιολογο δε
2. υπαρχει συνεχης ανακυκλωση προσωπικου, καθε επισκεψη ανα λιγες μερες και διαφορετικο ροστερ

και που ειναι το κακο σε ολα αυτα δικαιως θα αναρωτηθεις γερακο μου  :think: Το κακο ειναι οτι ξερουν οτι πανε εκει για 2-3 αντε 5 μερες και δεν καιγονται να προσφερουν φουλ υπηρεσιες για να φτιαξουν πελατακια οπως η Ελενη π.χ. που μπορει να ειναι 1,20 πανω σε σκαμνι και να εχει τη μυτογκα της Barbara Steisand, αλλα οι υπηρεσιες της ειναι κορυφαιες. (παρεπιπτοντως αυτη εχω να τη δω εκει πανω απο 2 ή 3 εβδομαδες). Επισης, ενα αλλο βασικο χαρακτηριστικο του μαγαζιου που εχει παει περιπατο τελευταια ειναι η ανεση χρονου, επικρατει μια διαθεση ξεπετας πια, κατι που ηταν αδιανοητο πριν. Συμπερασματικα, εγω πηγαινα εκει διοτι:
1. Με ενα 50ρικο το μισαωρο (που το τραβαγα χαλαρα και στα 40') ειχα και εξτρα μπολ αν τυχαινε και χωρις γκρινια ή εξτρα χρεωση
2. Φουλ υπηρεσιες και αγνοια του μη και του οχι

τωρα τεινει να γινει υπηρεσιες Φυλης με 50ρικο. Να τα λεμε κι αυτα και ελπιζω (αν και χλωμο) να διαβαζει η κυρα Γιαννα και να επαναφερει την ταξη.

Υ.Γ. τελευταια διαλεξα μια ψηλη ξανθια κοπελα απο Γεωργια, γυρω στα 25, δεν ειμαι σιγουρος για το ονομα, νομιζω Ντιανα. Εκανα το λαθος να μη χουφτωσω λιγο πριν επιλεξω και τα αφησα ολα στην οραση. Τοσο πλαδαρο σωμα ουτε 60χρονη δεν εχει  :headbang: πολυ μαπα το καρπουζι...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.712
Κριτικές
36
Like
35.517
Πόντοι
18.565
Κοντη και μυτογκα ε ; Τωρα εξηγειται γιατι ειναι τοσο καυλιαρα συμφωνα με τις περιγραφες και του Λιο. Πρεπει οπωσδηποτε να την γνωρισω αυτη τη κοπελα. Βεβαια για γλωσσοφιλα ουτε συζητηση. Μυτογκα αυτη σουπερ μυτογκας εγω αν παμε να φιληθουμε θα απεχουμε 20 ποντους ο ενας απο τον αλλο. :2funny: 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
τωρα τεινει να γινει υπηρεσιες Φυλης με 50ρικο. Να τα λεμε κι αυτα και ελπιζω (αν και χλωμο) να διαβαζει η κυρα Γιαννα και να επαναφερει την ταξη.
καλη η ενημερωση σου φιλτατε,  ;)  αλλα  δεν ξερω τι κανειs εσυ, :2funny:  :2funny:    αλλα εγω που πηρα θετικη απαντηση απο την γιαννα για να ενδωσει,  :grin: δεν λεω καμμια κακη κουβεντα για το μαγαζι.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Κοντη και μυτογκα ε ; Τωρα εξηγειται γιατι ειναι τοσο καυλιαρα συμφωνα με τις περιγραφες και του Λιο. Πρεπει οπωσδηποτε να την γνωρισω αυτη τη κοπελα. Βεβαια για γλωσσοφιλα ουτε συζητηση. Μυτογκα αυτη σουπερ μυτογκας εγω αν παμε να φιληθουμε θα απεχουμε 20 ποντους ο ενας απο τον αλλο. :2funny: 
  σε βλεπω, μολιs  ερθειs κατευθειαν στην ελενιτσα να τρεχειs .  ωστε θεs και φιλακια ε?  :grin:      παντωs,    η ελενιτσα εχει μια γλωσσουλα σαν την σαυρα.  στιs γλωσσεs ταιριαζετε?  :2funny:    αν οχι θα βρει τροπο η ελενιτσα. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom