Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φορμίωνος 212 ( Μασατζίδικο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostasm2005
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
....καλα...αστο....γερασαμε μεχρι τοτε.... :2funny: :2funny: :tickedoff: :tickedoff:

αφου τα ξερεις τωρα .  :2funny:    αν  γουσταρει την πουτανια,  μεσα σε 2-3  μηνες εχει γινει εξπερ.      και  ιδιως αν  προπονειται  με οχι ξενερωτους  οπως  το στυλ το δικο σου , τοτε θα γινει σουπερ εξπερ.  :-*     
 

MICKEY ROURKE

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2009
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα σε όλους τους συναγωνιστές  :rockon: έχω και ro να εμφανίστε στην k.γιάννα στο νέο οίκημα δεν έχω πάει αλλα ευελπιστώ αυτές τις μέρες το φρέντ παραμένει το ίδιο η μετακομίσαμε και εμείς λόγο αλλαγής της οδού?
και πάλι καλημέρα.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
καλημέρα σε όλους τους συναγωνιστές  :rockon: έχω και ro να εμφανίστε στην k.γιάννα στο νέο οίκημα δεν έχω πάει αλλα ευελπιστώ αυτές τις μέρες το φρέντ παραμένει το ίδιο η μετακομίσαμε και εμείς λόγο αλλαγής της οδού?
και πάλι καλημέρα.

Υπάρχει νέο νήμα, λόγω μεταφοράς του οίκου......

www.bourdela.com/forum/index.php?topic=155246.0]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=155246.0[/url]
 

dim7197

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Πλέον παρατηρώ ότι άνοιξε και δεύτερο θρεντ αλλά τεσπα θα γράψω στο παλιό...έχω διαβάσει τόσα για το συγκεκριμένο οίκο κι επειδή μένω σχεδόν δίπλα θα ήθελα τα φώτα σας ως προς τον κωδικό εισόδου  :headbang: αν και πάντα με ξενέρωνε αυτό...ούτε σε λέσχη να έμπαινες. Ποιος θα κάνει τον κηδεμόνα;
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Πλέον παρατηρώ ότι άνοιξε και δεύτερο θρεντ αλλά τεσπα θα γράψω στο παλιό...έχω διαβάσει τόσα για το συγκεκριμένο οίκο κι επειδή μένω σχεδόν δίπλα θα ήθελα τα φώτα σας ως προς τον κωδικό εισόδου  :headbang: αν και πάντα με ξενέρωνε αυτό...ούτε σε λέσχη να έμπαινες. Ποιος θα κάνει τον κηδεμόνα;
:think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom