Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φορμίωνος 212 ( Μασατζίδικο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostasm2005
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
μπααααα...αυτός δεν θα κατάφερε να μπει στην ντουζιέρα... :zombie: :boff:

την επόμενη πάντως το μενού λέει διπλάκι με τη Σμαράγδα ;)
 

    :2funny:    μιλησα εγω για γλωσσοφιλα στην μπανιερα  ?    στο δωματιο του τα εδινε.  τα ακουγα.        θα σε σκισουν οι αλβανιδουλες
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
καλημερα σε ολους...δικο μου περασμα  την προηγουμενη εβδομαδα....καταρχην  πολλα thanx στον  γειτωνα jerry.....
ειχα μειενει βεβαια πολυ πισς κ πληροφορηθηκα απο τη Γιαννα τη μετακομιση...ετσι  περασα απο εκει..πηρα τη Σμαραγμα, στρουμπουλο αλλα παρολα αυτα σφηχτο...καλα ηταν...δεν τρελαθηκα κιολας βεβαια...Το μονο που με χαλασε ηταν η γενικοτερη καθαριοτητα του χωρου, μεσα κ εξω απο τα δωματια...μια γενικοτερη δυσοσμια κιολας, που απο οτι μου ειπε αιτερη κορασιδα, η Βικτωρια, προερχεται απο γατα που κθκλοφορει ελευθερη στο χωρο...Παιδες, οταν ξαναπατε , πατηστε κανα γκαζι στη Γιαννα  αναφορικα με αθτο το θεμα...
Κ παλι πολλα ευχαριστω στον jerry
   

  το γατακι ειναι το πιο καθαρο εκει μεσα.  και πολυ ομορφο.  κατασπρο και με γαλανα ματια. 
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
το γατακι ειναι το πιο καθαρο εκει μεσα.  και πολυ ομορφο.   κατασπρο και με γαλανα ματια.

Πωπω καρφάρααααααα...........

Υ.Γ. Ακόμη να αλλάξει ο τίτλος του νήματος? Παραπληροφορεί.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
καλημερα σε ολους...δικο μου περασμα  την προηγουμενη εβδομαδα....καταρχην  πολλα thanx στον  γειτωνα jerry.....
ειχα μειενει βεβαια πολυ πισς κ πληροφορηθηκα απο τη Γιαννα τη μετακομιση...ετσι  περασα απο εκει..πηρα τη Σμαραγμα, στρουμπουλο αλλα παρολα αυτα σφηχτο...καλα ηταν...δεν τρελαθηκα κιολας βεβαια...Το μονο που με χαλασε ηταν η γενικοτερη καθαριοτητα του χωρου, μεσα κ εξω απο τα δωματια...μια γενικοτερη δυσοσμια κιολας, που απο οτι μου ειπε αιτερη κορασιδα, η Βικτωρια, προερχεται απο γατα που κθκλοφορει ελευθερη στο χωρο...Παιδες, οταν ξαναπατε , πατηστε κανα γκαζι στη Γιαννα  αναφορικα με αθτο το θεμα...
Κ παλι πολλα ευχαριστω στον jerry
βυζια μεγαλα?...μικρα?....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
     

  το γατακι ειναι το πιο καθαρο εκει μεσα.  και πολυ ομορφο.   κατασπρο και με γαλανα ματια. 

την βλέπω αυτή τη φορά για κλείσιμο και όχι για μετακόμιση..
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
:2funny: :2funny:Καταλαβα....η συγγρου ξαναζει παλιες καλες ημερες

Δηλαδη φραπες=απωλεια μηνιατικου+δωρου αδειας
loop μην τον φοβασαι αυτον...εχει κανει τα κουμαντα του, για τον δυσκολο χειμωνα που ερχεται... :fuck1: :fuck1: :knockinb: :knockinb:
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
loop μην τον φοβασαι αυτον...εχει κανει τα κουμαντα του, για τον δυσκολο χειμωνα που ερχεται... :fuck1: :fuck1: :knockinb: :knockinb:
Οι μονοι που φοβουνται ειναι οι πορτιερηδες στη συγγρου μηπως και δεν δουν αυτη την κοντοχοντρη μουστακαλιδικη μορφη να πλησιαζει για να δωσει το αντιτιμο της πυχταλευριασης
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
http://1.1.1.2/bmi/[URL unfurl="true"]www.smileysnetwork.com/vacances/vacances01.gif[/img[/URL]]

πηγαινετε για κανα μπανιο ρεεεεεεεε !!!! :headbang3: :headbang3: :tooth: :tooth: :tooth:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
http://1.1.1.2/bmi/[URL unfurl="true"]www.smileysnetwork.com/vacances/vacances01.gif[/img[/URL]]

πηγαινετε για κανα μπανιο ρεεεεεεεε !!!! :headbang3: :headbang3: :tooth: :tooth: :tooth:
[/quote]τρελος εισαι?.... με τον patho στη αθηνα δεν κουνιεται κανεις.... :tits2: :tits2:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
εχει  ερθει και μια αλλη ( κλαουντια ).  κοντα  μαυρα μαλλια, σωμα κανονικο . 24-25 χρ.  για μενα δεν εχει κατι το ιδιαιτερο πουθενα.  καινουργια στη δουλεια ( ειπε η γιαννα ).    εκπαιδευεται απο τις αλλες. 
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
αν εκπαιδεύεται από τις άλλες, να την πάρουμε για κανένα ντουετάκι  :grin:

 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αν εκπαιδεύεται από τις άλλες, να την πάρουμε για κανένα ντουετάκι  :grin:
 

    κατσε λιγο. περιμενε.  να ψηθει.  να φαει εναν αριθμο χ .  να αποκτησει και την πουτανια που πρεπει. 
 

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Παίδες, πως γίνεται να πάρω το τηλέφωνο και εγώ; Θα μου το στείλει κάποιος με PM;
Επίσης, αρκεί για να μπω ή πρέπει να πάω από γνωστό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom