Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φορμίωνος 212 ( Μασατζίδικο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostasm2005
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Τα ίδια και με μένα χαχα
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
εχουν βαλει καμια αγγελια σε εφημεριδα;;νομιζω στα νεα το ειδα
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
το μαγαζι ειναι διπλα στο σουπερ μαρκετ;στο ρεμπεταδικο κολλητα;αν ειναι αυτο και παλια μπουρδελο ηταν.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  τρεξιμο για ενα πηδημα  :2funny:  μια σταλια πιο πανω ειναι και το νεκροταφειο του βυρωνα. :2funny:    τα προγραμματα ειναι γνωστα.  εχουν αναφερθει πιο πανω, απο αλλουs. δεν υπαρχει κανενα  απολυτωs προβλημα , για καποιον που παει για πρωτη φορα.    λειτουργει σαν studio με την αναλογη αδεια.    μου εκαναν μια περιηγηση των χωρων και πανω και κατω.        απλα εχει προστεθει και το μασαζ( για οσουs  θελουν).    την μονη που ειδα απο τιs εργαζομενεs , επειδη ηταν η μονη ελευθερη  εκεινη την ωρα,  ηταν μια μαρια ξανθια νταρντανα  γνωστη και αυτη,  απο  το ΜΕΛΙΝΟΣΠΙΤΟ πριν κανενα χρονο.       
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Συναγωνιστές καλησπέρα, πέρασα από το κατάστημα σήμερα το απόγευμα.
Προς ενημέρωση της κοινότητας ακολουθούν κάποιες χρηστικές πληροφορίες:

Είναι στη Φορμίωνος 212, αρκετά ψηλά στο Βύρωνα, πρακτικά 50 μέτρα πριν την Καραολή (το αναφέρω γιατί στην αρχή νόμιζα ότι ήταν χαμηλά προς την Φιλολάου, αλλά δεν). Όπως ανεβαίνουμε είναι στα δεξιά μας. Δεν υπάρχει «ενοχλητικό ή κοσμικό» κατάστημα τριγύρω άρα είναι άνετο στο κουδούνι. Αααα ακριβώς απέναντι είναι η Τ.Ο της ΝΔ (έχει κάτι μεγάλες σημαίες και τις βλέπεις εύκολα όπως ανεβαίνεις). Πάρκινγκ εξαιρετικά δύσκολο στην περιοχή, προτείνω μηχανή ή αστική.

Το κτήριο είναι ένα διώροφο και αποκλειστικής χρήσης του οίκου. Στο κουδούνι έχει χρυσή πινακίδα : Per Beauty, Εναλλακτικές Θεραπείες Μαλάξεων (ή κάτι τέτοιο αστείο). Χτυπάς και μπαίνεις. Εγώ πήγα απευθείας στο πάνω. Η μαντάμ (ρωσίδα με καλά ελληνικά) ήταν πολύ φιλική και καλοσυνάτη, χαλαρή κουβέντα χωρίς μα και μου. Τα προγράμματα είναι όπως μας τα είπαν οι προηγούμενοι. Το κατάστημα διαφημίζετε στο internet και σε εφημερίδα (έτσι μου είπε η μαντάμ, μου διαφεύγει το όνομά της). Πήρα και κάρτα με τις Ανδρικές Κομμώσεις «Γιάννα & Λευτέρης».  :2funny:

Κορίτσια ήταν δύο διαθέσιμα, μια πολύ μελαχρινή νταρντανωτή (δεν θυμάμαι όνομα και εθνικότητα, με αρκετά κιλά για τα γούστα μου, αν και συμπαθητική) και μια ρωσίδα η Ναταλί. Διάλεξα Ναταλί. Να επισημάνω ότι υπήρχε και 3ο κορίτσι, ένα μελαχρινό με μακριά μαλλιά λεπτό πιπίνι που είδα φευγαλέα, αλλά το είχε κλείσει  ο προηγούμενος και έτσι δεν είχα πρόσβαση (ούτε και χρόνο να περιμένω).
Το δωμάτιο (και όλος ο χώρος γενικά) ήταν εντελώς σπιτικός, σαν να με φιλοξενούσαν σε φιλικό σπίτι. Η μαντάμ μου έστρωσε καθαρά σεντόνια, ενδιαφέρθηκε για όλα μπορώ να πως και αποχώρησε, πολύ καλή. Το δωμάτιο γενικά πολύ καθαρό, με βίντεο, μεγάλο καθρέπτη, και πολλές καθαρές πετσέτες. Έκανα ντουσάκι πριν και μετά στο κοινόχρηστο ντους. Μέσα στα νερά ο χώρος αλλά την δουλειά την κάνεις.
Στο δωμάτιο ήρθε η Ναταλί. Είναι αρχόμενη milf ρωσίδα, κανονικό σώμα γύρω στα 30+, καστανή με τούφες ξανθές. Τυπική παρουσία μασαζίδικου, κάπως φέρνει σαν την Βίκυ από καιτόσπιτο (προφανώς δεν είναι η ίδια). Πήρα το αναγνωριστικό πρόγραμμα των 50 με 30 λεπτά αγώνα (κατά την μαντάμ). Η κοπέλα εμφανισιακά είναι μέτρια αν και συμπαθητική. Στα μείον η έλλειψη μερικών οδόντων (με κυνηγάνε οι φαφούτες τώρα τελευταία). Εισαγωγικά καλά, και πλήρης/φυσιολογικός αγώνας με καλή συμμετοχή από πλευράς της, και με πολλές αγόγγυστες εναλλαγές στάσεων. Όχι κάτι το αξέχαστο πάντως. Στο 20λεπτο μου είπε «μουρό μου, σε λίγο θα πρέπει να βγω έξω». Μιας και το είπε ευγενικά ολοκλήρωσα. Σύνολο αγώνα 20 λεπτά, με τα μπάνια 30. Στα συν ότι η κοπέλα έκανε  μπάνιο αμέσως μετά τον αγώνα (πριν θα πρέπει ήδη να είχε κάνει).

Συνολικά πολύ αξιοπρεπής οίκος. Αν είχα πάρει το μελαχρινό πιπίνι ίσως να ήμουν και πολύ καλύτερα τώρα… Νομίζω ότι αξίζει την προσοχή όσων περνούν από την περιοχή.
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
263
Πόντοι
4.195
απορω εαν οντω καποιοι το επισκεφθηκαν και ονομαζουν πιπινια αυτα που ειδα με τα μτια μου σημερα στις 4,40-4,45. ρε παλικαρια η κατασταση εκει ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!!!εεε οχ και 50 γιουρια για τις πατσοκοιλιες που εμφανιστηκαν... και μαλιστα μου το παιξανε και δυσκολες μια περσεφονη οτι γινετε μονο μασαζ και καποιο λαθος εγινε κτλ. μολις ανεβηκα 1ο οροφο στην κουζινα κι ειδα αυτα τα χαλια που θελουν να τις πληρωσεις κιολας την εκανα... το μαγαζι δεν αξιζει απο αποψη παρουσιων απο ντεκορ ομως καλο ειναι.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
απορω εαν οντω καποιοι το επισκεφθηκαν και ονομαζουν πιπινια αυτα που ειδα με τα μτια μου σημερα στις 4,40-4,45. ρε παλικαρια η κατασταση εκει ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!!!εεε οχ και 50 γιουρια για τις πατσοκοιλιες που εμφανιστηκαν... και μαλιστα μου το παιξανε και δυσκολες μια περσεφονη οτι γινετε μονο μασαζ και καποιο λαθος εγινε κτλ. μολις ανεβηκα 1ο οροφο στην κουζινα κι ειδα αυτα τα χαλια που θελουν να τις πληρωσεις κιολας την εκανα... το μαγαζι δεν αξιζει απο αποψη παρουσιων απο ντεκορ ομως καλο ειναι.
Master μου εγώ πάντως άλλα είδα, και πρόβλημα δεν είχα. Διευκρίνηση : το μελαχρινό πιπίνι που είδα φευγαλέα ήταν γύρω στα 25, όχι πραγματικό δηλαδή αλλά για μασατζίδικο αυτή την ηλικία για πιπίνι την λες. Το κατάστημα είναι αντίστοιχο από πλευράς ποιότητας με όλα του είδους. Το συν του ήταν η φιλικότητα και άνεση, που σε εσένα δεν έκαστε. Πάρε κοκκαλάκι νυχτερίδας την επόμενη φορά, τι να πω...  :-
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
263
Πόντοι
4.195
Master μου εγώ πάντως άλλα είδα, και πρόβλημα δεν είχα. Διευκρίνηση : το μελαχρινό πιπίνι που είδα φευγαλέα ήταν γύρω στα 25, όχι πραγματικό δηλαδή αλλά για μασατζίδικο αυτή την ηλικία για πιπίνι την λες. Το κατάστημα είναι αντίστοιχο από πλευράς ποιότητας με όλα του είδους. Το συν του ήταν η φιλικότητα και άνεση, που σε εσένα δεν έκαστε. Πάρε κοκκαλάκι νυχτερίδας την επόμενη φορά, τι να πω...  :-
επομενη φορα δεν θα υπαρξει σε αυτο το μπαζομαγαζο. και δεν χρειαζεται να ασχολειται σωστος συναθλητης με τοσες πατσοκοιλιες μαζεμενες εκει μεσα.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
περασα μια βολτιτσα χθεσ για ελεγχο κατα τησ 17.30 με 18.00(ενασ συναγωνιστησ εφευγε και μετα απο λιγο ηρθε ενασ αλλος .ηταν κανεισ απο εδω μεσα???)
τα τεμαχια απο αρκετα καλα εωσ καλα(ηταν μια με ενα πατο αλλο πραγμα).στην υποδοχη μια ελληνιδα μεγαλη,ευγενικη και χαμογελαστη.τα προγραμματα 50 Ε για μιση ωρα μονο "ερωτα" οπωσ μου το ειπε,60 Ε για μιση ωρα
ερωτα και μασσαζ,80 Ε για 45 λεπτα.ειδωμεν.
(εγω κινουμαι με μηχανη οποτε δεν εχω προβλημα στο παρκιγκ,οπου ναναι οτι ναναι το βαζω) :grin: :grin: :grin:
extra ball παιζει η ειναι μονο για μια φορα?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
. Στο 20λεπτο μου είπε «μουρό μου, σε λίγο θα πρέπει να βγω έξω».
  οπωs  και για αυτεs ειναι σημαντικοs ο χρονοs,  αλλο τοσο και περισσοτερο ειναι και για μενα.  και τουs το τονισα(για τον χρονο) ιδιαιτερα σημερα.    ειναι και καινουργιο το μαγαζι,  και ομωs  αρχισαμε  και εδω τιs γνωστεs μαλακιεs.  αρα το 30λεπτο δεν ειναι καθαρο. 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
απορω εαν οντω καποιοι το επισκεφθηκαν και ονομαζουν πιπινια αυτα που ειδα με τα μτια μου σημερα στις 4,40-4,45. ρε παλικαρια η κατασταση εκει ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!!!εεε οχ και 50 γιουρια για τις πατσοκοιλιες που εμφανιστηκαν... και μαλιστα μου το παιξανε και δυσκολες μια περσεφονη οτι γινετε μονο μασαζ και καποιο λαθος εγινε κτλ. μολις ανεβηκα 1ο οροφο στην κουζινα κι ειδα αυτα τα χαλια που θελουν να τις πληρωσεις κιολας την εκανα... το μαγαζι δεν αξιζει απο αποψη παρουσιων απο ντεκορ ομως καλο ειναι.
  εκεινη την ωρα που λεs,  μηπωs πηγεs με  μηχανη και την παρκαρεs ακριβωs απ εξω?
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
extra ball παιζει η ειναι μονο για μια φορα?
Δεν ζήτησα, αλλά εκτιμώ πως όχι (στο βασικό πακέτο, δεν συζήτησα για έξτρα λόγω πρώτης φοράς).

Προς Master Ioannis : Για να είμαι ειλικρινής και σε μένα αν τύχαινε τέτοια συμπεριφορά μαύρο δια παντώς θα έριχνα... Δεν έχουμε τις ίδιες εμπειρίες αλλά κατανοώ την αγανάκτησή σου. Πάντως μην χαλιέσαι γιατί δεν έγινε και τίποτα, στο μέσο όρο είναι το κατάστημα...

Προς LIO_1959 : Και εγώ στο στόμα το είχα, αλλά λόγω πρώτης φοράς είπα να μην το πω. Αν αρχίσουν οι εκπτώσεις στις υπηρεσίες το συγκεκριμένο κατάστημα δεν θα έχει τύχη γιατί λόγω θέσης είναι δυσπρόσιτο. Πάντως η μαντάμ μου φάνηκε λογικός άνθρωπος και ελπίζω να ελέγξει τις καταστάσεις. Αν όχι αυτές θα χάσουν πρώτες, από πορτοκαλιές...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
τελοσπαντων , εγω ποτε δεν καταλαβα τι νοημα εχει το μισαωρο αν ειναι μονο για μια φορα...
με την ιδια λογικη για μια φορα πας μεταξι με ενα 15ευρο ...γουστα ειναι αυτα
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Επίσκεψη εις διπλούν στο εν λόγω ίδρυμα και μπορώ να πω ότι σε καμία περίπτωση δεν ένιωσα ότι βρισκόμουν σε μασατζίδικο. Το μαγαζί για μένα ανήκει στα μπουρδέλα και βρίσκεται σε λάθος thread. Για το χώρο του διώροφου ισχύουν ότι είπαν οι προλαλήσαντες, άνω όροφος διπλά κρεβάτια με τσοντίτσα στη τιβι, κάτω μασαζοκρέβατα.
Από τεμάχια μου έκατσαν δύο κοντοπούτανα με πιασίματα μία Άννα ξανθιά και μία Γιάννα μελαχρινή μπροστόβαρη και οι δύο λίγο άνω των 25. Εμφανισιακά επιεικώς μέτριες. Το μασάζ που πήγα να δοκιμάσω τη πρώτη φορά θύμιζε επάλιψη φυστικοβούτηρου σε φραντζόλα και έτσι πέρασα πολύ γρήγορα στο μπριζόλιασμα που είδα μεγάλη προθυμία αλλά γνώσεις μηδέν. Μάλιστα μια και τελειώσαμε στο 20λεπτο μου προτάθηκε αν ήθελα να συνεχίσουμε για 2ο γύρο χωρίς έξτρα χρέωση. Κοινώς οι τιμές πάνε καθαρά με χρονοχρέωση και όχι με το αν κάνεις μασάζ ή όχι.
Πιστεύω ότι πολύ έξυπνα το μαγαζί πλασαρήστηκε ως μασατζίδικο για να πιάσει τη πελατεία του συγκεκριμένου χώρου  :tickedoff:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Mmm.. Μήπως  αυτή η Αννα, είναι η Άννα  του Μελινόσπιτου προ  διετίας ?
Μια  στρουμπουλή, ψιλοπαλαβή, με πιασίματα και  καλή  συμμετοχή-
Μελαχροινή--- σε κάποια φάση είχε βάλει και ξανθιά περούλα ..!! :think: :sunglasses:
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Mmm.. Μήπως  αυτή η Αννα, είναι η Άννα  του Μελινόσπιτου προ   διετίας ?
Μια  στρουμπουλή, ψιλοπαλαβή, με πιασίματα και  καλή  συμμετοχή-
Μελαχροινή--- σε κάποια φάση είχε βάλει και ξανθιά περούλα ..!! :think: :sunglasses:
Αν κατάλαβα ποια λες, όχι αυτή πρέπει να'ναι νέο τεμάχιο
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Συμφωνώ απόλυτα, το μαγαζί τείνει περισσότερο προς το σεξ παρά στο μασάζ. Πάντως κι εγώ μετά τη δεύτερη επίσκεψη έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος. Όποιος θέλεο περαιτέρω πληροφορίες μπορώ να του στείλω και με pm.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Συμφωνώ απόλυτα, το μαγαζί τείνει περισσότερο προς το σεξ παρά στο μασάζ. Πάντως κι εγώ μετά τη δεύτερη επίσκεψη έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος. Όποιος θέλεο περαιτέρω πληροφορίες μπορώ να του στείλω και με pm.
Χαίρομαι που πέρασες καλά, αλλά υπάρχουν πολλοί εδώ μέσα που γουστάρουν τη μασαζοχαλάρωση πριν το ρίξουν στο κοψίδι. Οι υπηρεσίες του μαγαζιού είναι λίγο ξερές...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom